X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ای غیور مردانی که به بلادبورن رای دادین، نشون دادین که همتون از مردان Culture هستین. درود بر شما که به مرتدین و خوارج نشون دادین که تا خون در رگ ماست، استاد ویلم رهبر ماست. باشد که Kos یا همونطور که بعضیا میگن - Kosm - بیاد و Grant us eyes کنه. و بعد از این که Corpse هورایزن رو Left well alone کردیم، تازه اون موقع هست که این خیانت کاران از Old Blood، حقیقتا Fear خواهند کرد.

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
ای غیور مردانی که به بلادبورن رای دادین، نشون دادین که همتون از مردان Culture هستین. درود بر شما که به مرتدین و خوارج نشون دادین که تا خون در رگ ماست، استاد ویلم رهبر ماست. باشد که Kos یا همونطور که بعضیا میگن - Kosm - بیاد و Grant us eyes کنه. و بعد از این که Corpse هورایزن رو Left well alone کردیم، تازه اون موقع هست که این خیانت کاران از Old Blood، حقیقتا Fear خواهند کرد.
153525

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد

تنها دلیلم برای رای به بلادبورن Kos بود:>:)):D

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
153526

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستان و همراهان گرامی ، از امشب رسماً وارد Top 8 میشیم :D یک نکته هست :D
تعداد نظرسنجی ها کم و از طرفی به شدت حساسه ، به خاطر همین برای اینکه هم تک تک نظر سنجی ها جو خودشون رو داشته باشن و هایپ یکی سر اون یکی نخوابه ، هم توی دو روز یهو همه چی تموم نشه بین هر دور نظرسنجی یک شب فاصله خواهیم داشت :D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
دوستان و همراهان گرامی ، از امشب رسماً وارد Top 8 میشیم :D یک نکته هست :D
تعداد نظرسنجی ها کم و از طرفی به شدت حساسه ، به خاطر همین برای اینکه هم تک تک نظر سنجی ها جو خودشون رو داشته باشن و هایپ یکی سر اون یکی نخوابه ، هم توی دو روز یهو همه چی تموم نشه بین هر دور نظرسنجی یک شب فاصله خواهیم داشت

یعنی بالاخره میتونم علی/احسان رو بن کنم؟:D

یعنی بالاخره میتونم زنجیره خیانت رو بشکنم و نابودش کنم؟:D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

فعلاً که خیانت علی داره خودی و غیر خودی رو می سوزونه :D امشب نظر سنجی جدیده ولی هنوز براکت دور قبل رو نذاشته :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

تو خودت فعلا Wanted Dead or Dead هستی:D
فعلاً که خیانت علی داره خودی و غیر خودی رو می سوزونه :D امشب نظر سنجی جدیده ولی هنوز براکت دور قبل رو نذاشته :D
هی از دیروز دارم میگم چرا احسان نمیذاره براکت رو:D:)) نگو خیلی وقته تحویل دادی:D
=======
Eighth Finals Bracket 2.png Eighth Finals Bracket 1.png

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
واقعا کار داره به جاهای بازیک میکشه چون اون U2 هست نه U4:D

همون همون :D :)) هنوز تو کتم نمیره چرا حذفش کردن این مردم نادان!! هنوز سوگوار اونم :( اخه جدن هرچقدرم نقص داشته باشه، نکات مثبت اون بازی شمردنی نبود!!! چرا واقعا :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر