X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
پس کاملا خائن بودن علی بر همگان ثابت شد!!! >:)
به نظر من کارهای میازاکی بیشتر از سوتک الهام گرفتن تا ایکو:D یعنی اگر دقت کنیم هم سازه ها و غول ها و اتمسفر و ستینگ بیشتر به سمت سوتک هست تا ایکو. خلاصه اینکه برید خجالت بکشید و با فرافکنی سعی در گمراهی مخاطبین و ایجاد دو دستگی بین طرفداران میازاکی نداشته باشین.
===
اصن خود سایلنت هیل رو بذاریم کنار، موسیقیش به تنهایی میتونه جلوی ایکو رقابت کنه:D کدوم عنوان رو دیدین که موسیقی اون اینقدر توی تار و پود بازی فرو رفته باشه که اگر جداش کنیم، بازی بی هویت میشه؟:D البته میدونم الان همتون میخوایین بگین سولزبورن (:-") ولی خب اون بیش برای اتمسفر دادن به باس ها هست تا کل بازی به عنوان یه مجموعه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
به نظر من کارهای میازاکی بیشتر از سوتک الهام گرفتن تا ایکو:D یعنی اگر دقت کنیم هم سازه ها و غول ها و اتمسفر و ستینگ بیشتر به سمت سوتک هست تا ایکو. خلاصه اینکه برید خجالت بکشید و با فرافکنی سعی در گمراهی مخاطبین و ایجاد دو دستگی بین طرفداران میازاکی نداشته باشین.
===
اصن خود سایلنت هیل رو بذاریم کنار، موسیقیش به تنهایی میتونه جلوی ایکو رقابت کنه:D کدوم عنوان رو دیدین که موسیقی اون اینقدر توی تار و پود بازی فرو رفته باشه که اگر جداش کنیم، بازی بی هویت میشه؟:D البته میدونم الان همتون میخوایین بگین سولزبورن (:-") ولی خب اون بیش برای اتمسفر دادن به باس ها هست تا کل بازی به عنوان یه مجموعه.
دیگه خود میازاکی رو هم نفی میکنی؟ عجب! عجب! خیانت تا کجا واقعا؟ :-"

---

در مورد موسیقی و تار و پود... GOW >:) اصلا حس حماسی از چش و چالت میزنه بیرون! قدیمیا که گویای همه چیز هست...و حتی سری جدید! اصلا معرفی 2018 هم با موسیقیش بود>:) و دیدی که ملت با تموم شدن آهنگ فریاد هی ها هی ها سر داده بودن و کافی بود شمشیر و سپر بهشون داده میشد تا برن آمریکا رو فتح کنند:))

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
اون زمان که رزیدنت اویل اومد دیگه فک میکردیم این بازی دیگه نهایت چیزیه که ما میتونیم از صنعت گیم بابت ترسیدن بگیریم! با امدن سایلنت هیل و اون یک ساعت اول بازی علی الخصوص تیتراژ آغازین بازی فهمیدیم ترس رزیدنت اویل در مقابل سایبنت هیل یک شوخی بیش نیست!

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
خب، ما اومدیم:D

یه نگاهی به نظر سنجی بندازم، همممممم، آقا حله و همین فرمون برید جلو:D

سایلنت هیل ۱ باید همیشه تاپ و اون بالا بالاها باشه:D:x\m/

تمام افرادی هم که به ICO رای دادند به زودی بن میشن!:D

مرسی از همگی؛ مخصوصا علی و احسان

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
غصه نمی‌خورم از این همه ظلم و بی انصافی و بی سلیقگی،،، انتقام سخت در راه است

View attachment 152827

نمیشه مازیار، قبول کن که نمیشه!:D

سایلنت هیل تو گوشت و خون بچه ها رخنه کرده:D

من یه لحظه میرم «تغییر رای» رو فعال می کنم که تو هم به سایلنت هیل رای بدی:D

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
خب، ما اومدیم:D

یه نگاهی به نظر سنجی بندازم، همممممم، آقا حله و همین فرمون برید جلو:D

سایلنت هیل ۱ باید همیشه تاپ و اون بالا بالاها باشه:D:x\m/

تمام افرادی هم که به ICO رای دادند به زودی بن میشن!:D

مرسی از همگی؛ مخصوصا علی و احسان
حتما تو میخوای بنشون کنی ؟ ?
نکشیمون "سزار" ?

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
نمیشه مازیار، قبول کن که نمیشه!:D

من یه لحظه میرم «تغییر رای» رو فعال می کنم که تو هم به سایلنت هیل رای بدی:D
به تعداد قطرات اشکی که برای یوردا ریختم ، بنم کنید ، رایم عوض نمیشه ..

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آره. دیروز نبودی ببینی چجوری طرفدارای ICO بهمون رخنه کرده بودن. هنوزم درد دارم (روحی البته. چرا اینقدر تو ذهنت آلوده هست؟)

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,206
آقا ما یه روز رفتیم نبودیم چیکار کردید با ایکو:D چه وضعشه. بدبختی اینه جفتشون از خاص ترین و تاثیرگذار ترین بازیهای دوره خودشون بودن ولی خب ایکو .... اون داستان زیبا با اون عشق پاکی که بهمون عرضه میکرد رو کجای دلم بزار آخه. زشته بخدا:D رای بدید به ایکو:D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آقا ما یه روز رفتیم نبودیم چیکار کردید با ایکو:D چه وضعشه. بدبختی اینه جفتشون از خاص ترین و تاثیرگذار ترین بازیهای دوره خودشون بودن ولی خب ایکو .... اون داستان زیبا با اون عشق پاکی که بهمون عرضه میکرد رو کجای دلم بزار آخه. زشته بخدا:D رای بدید به ایکو:D
عشق پاک فقط هری به شریل:D توی اون خیابون های مه زده، مدرسه، بیمارستون، فاضلاب، بازم بیمارستون، شهر بازی، فانوس دریایی و بازم بیمارستون بگردی دنبال بچه ای که حتی بچه تنی خودت هم نیست و این همه عذاب رو به جون بخری:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر