X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
این تاپیک عملا داره من رو دو قطبی می کنه باید برم با روان پزشکم مشاوره کنم. دو تا انتخاب میزاره جلو آدم که یکی رو انتخاب کنی جفتشونم مثل بچه های آدم میمونن. تا میای از زیر بار انتخاب قبلی در بیای بعدی رو میزارن جلو روت. رسما این تاپیک برای سلامت روانی من مشکل زا شده. :D

آنچارتد 3 یکی از آندریت ترین شماره های این سریه. درسته یه جاهاییش خوب در نیومده ولی بعضی از جاهای بازی هم رسما بهترین جاهای کل سریه. همه به بیابون و اون صحنه سقوط هواپیما اشاره میکنن ولی جدا مگه اون صحنه ی کشتی تفریحی رو میشه فراموش کرد. E3 2012 یکی از بهترین نمایشای تاریخ رو داشت اونم فقط بخاطر آنچ 3. شایدم 2011 بود الان حضور ذهن ندارم.

از اونطرف SotC . بهترین ساخته اوئدا و بازی که منبع الهام بازیهای زیادی در ژانرهای مختلف بوده. از بزرگی این بازی هر چی بگم کم گفتم. در نهایت به شادو رای می دم چون فکر میکنم UC3 در عین فوق العاده بودن شماره سوم از آنچارتده و انقلاب خیلی بزرگی نبوده چون قبلا UC2 این انقلاب رو بوجود آورده. ولی شادو بازی یونیکی هست که خود اوئدا هم نتونسته دیگه تکرارش کنه

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خاله بازی بسه کم کم بریم سر اصل مطلب، بچه های GT فن نشون بدید همونجور که محبوب‌ترین IP سونی در جهان سری گرنتوریسمو هست این جا هم گرنتوریسمو محبوب‌ترین IP سونی هست

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
آنچارتد ۳ رو با هر بازی بندازید من به بازی مقابل رای میدم.در این حد طرفدارشم. :D

خاله بازی بسه کم کم بریم سر اصل مطلب، بچه های GT فن نشون بدید همونجور که محبوب‌ترین IP سونی در جهان سری گرنتوریسمو هست این جا هم گرنتوریسمو محبوب‌ترین IP سونی هست
محبوبترینه ولی بعد کیلزون 2 :D

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
151907
psclassic-gif.151906

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر