X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من فعالش کردم :D بخاطر اینکه گفتم شاید برای یه سری سوء تفاهم شده باشه و یا یکی حالش خوب باشه جا به جا بزنه :D
آخه قبل از شروع این دور گفتم که دیگه از این به بعد تغییر رای نداریم:D و اینکه هر دور توی عکس مشخصه کدوم نسخه و پلتفرمش هستن:D و نتایج دور قبل هم مشخصه که کدوم بازی ها اومدن بالا:D الانم که شما شفاف سازی کردی توی اسم GoW و دیگه دلیلی به تغییر رای وجود نداره:D و در نهایت اینه که این گمراهان GoW دین و ایمون نمیشناسن چه برسه به سوء تفاهم:D

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,826
اون گیف معروف احسانو اینجا باید بزنیم!
View attachment 151244

پ.ن:بارسا گل مساوی رو خورد:D

یادمه اون موقع که بازی اومده بود واسه کرایه فیلم که میرفتیم کلوب همه داشتن GOW بازی میکردن:D

پ.ن: یه لحظه شانسلونا شدن داور زد تو برجکشون:> از اونجا آوردن هم حدی داره:D

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
من فعالش کردم :D بخاطر اینکه گفتم شاید برای یه سری سوء تفاهم شده باشه و یا یکی حالش خوب باشه جا به جا بزنه :D
عجب نگاه تو روز روشن چه کارایی میکنن ! معلوم نیست چند نفرم تهدید کردین که برن رای عوض کنن ? دیگه اونایی که به gow رای دادن گفته میشه تو حال خودشون نیستن ?

این حجم از فساد سابقه نداشته !

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
خوب شد گفتی:D برش داشتم این قابلیت رو (@Jill_Valentine /:)) و اسم تو تا ابد در زمره سیه بختان خواهد موند:D

گفتی نظر سنجی. یاد این افتادم:

View attachment 151214

نهایتا با کلی دوز و کلک مساوی شدین:D

پ.ن: اسامی رو:)) مال فروم قدیمیه:D به جرات میشه گفت نصف بچه ها دیگه نیستن:( و صد البته خائنینی مثل تو که همواه بودن و هستن/:)
این نظرسنجی برا دوران طلایی فروم:D چقدر غمگین شدم گذاشتی احتمالا چند وقت نیام فروم به خاطر این:D
یادم یه تاپیک برای یکی از بازی های ناروتو بود trunks یه ایونت آواتار گذاشته بود کل تاپیک کرکتر های ناروتو شده بودن خیلی زیبا بود واقعا.( من ساسکه بودم:>) برا یه بازی متا هفتاد اینجوری ذوق داشتیم. الان بازی متای زیر ۹۰ بیاد ینی fail:D

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
دوستان اون صحنه ای یادتون بیاد که کریتوس اوایل بازی با اون مار میجنگه.چطور دلتون میاد رای ندید بهش.والا اگر اون زمان گاد بازی میکردید دیگه تا چند سال تو جوش بودید.چطور میتونید به لست رای بدید.شروع کننده خفن ترین فرانچایز سونی داره از لست عقب میوفته اصلا باور نمیشه.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
من احساس میکنم دست های پشت پرده ای در کار هستن ... آخه بین یکی از بهترین بازی های تاریخ (همشهری کین صنعت گیم) و نسخه اول یه فرانچایز معروف این اختلاف ناچیز ؟؟؟

151275

از روی نورانی حضرت شرم کنید :no:

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,657
نام
امین
دو فصل آخر گات چنان گند زد به خاطرات سریال که دیگه کمتر کسی رغبت میکنه بره فصول اول و شاهکار گات رو ببینه.اصلا فکر کردن بهش هم حال من رو خراب میکنه.دقیقا لست 2 هم همچین کاری رو با من کرد.خاطره شماره 1 هم خراب شده.کاش هیچوقت ادامه اش نمیدادن

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اقا اختلاف از 20 به 9 رسیده!
با همین فرمون پوش کنید که داریم میرسیم >:)
موجو بگیر:Groupwave:

151309
الان اینقدر اختلاف ناچیز شوخیه دیگه ؟ :| بهترین بازی تاریخ فقط ده رای جلوتره ؟ شرم بر شما ای psفنای خائن :D
رامین هیس کن:Punish:
:D

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
تو حق نسخه های اولیه gow که سر جهتگیری نسخه اخر خیلی نامردی شده، حداقل این ببره یکمی امیدم به جامعه بیشتر بشه.
الان اینقدر اختلاف ناچیز شوخیه دیگه ؟ :| بهترین بازی تاریخ فقط ده رای جلوتره ؟ شرم بر شما ای psفنای خائن :D
بهترین بازی تاریخ که knack 3 featuring dante from devil may cry series and knuckles عه.

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
تو رو خدا نتیجه رو نگاه کن...

e1075657-df04-4794-8b82-5bb706694339_text_hi.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر