X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
GOW 2018 بهتر از TLOU ؟ شوخیه این ؟
نه کاملا جدیه:D
===
همه میدونن برای من اصلی ترین رکن یه بازی، گیم پلی هست:D به خاطر همین مشخصه به کدوم علاقه بیشتری دارم. گاو 2018 رو که شروع کردم، همش شک داشتم که با این دوربین و اون تبر چجوری میخوان به گیم پلی "عمق" اضافه کنن. رفته رفته دیدم نه بابا! اینقدر حرکات مختلف، اینقدر کمبوهای مختلف و اینقدر ترکیبات مختلف با آترئوس گذاشتن که واقعا گفتم دمشون گرم چقدر خوب تونستن متنوع بسازن این بخش رو. و دنیایی که خلق کرده بودن به شدت برام جذاب بود چون کلا اساطیر > دنیای واقعی و دستشون برای خلق فانتزی هاشون کاملا باز بوده. و جدا از گیم پلی، من همیشه میگفتم که چقدر توی سری GoW خوب تونستن کریتوس رو جاسازی کنن به طوری که نه تنها تداخلی نداشت با اساطیر یونان، که هم راستا هم باهاش بود. توی گاو 2018 هم دقیقا همین کارو کردن و این نشون میده چقدر تسلط داشتن به این اساطیر و تونستن زیرکانه یه بار دیگه کریتوس رو توی یه اساطیر نورس جا بدن و این موضوع برای من خیلی دلچسب و لذت بخشه.

تلو رو هم خیلی دوست دارم اما صرفا به چشم یه بازی میبینمش که تمرکز زیادی روی داستان و شخصیت ها و روابطشون و کارگردانی داره و با اینکه گیم پلیش خیلی سنگین و بچسبه، اما مثلا من خودم نهایتا 2 بار تمومش کردم و دیگه واقعا دلیلی ندیدم برم سمتش در حالیکه توی گاوها (!) و به خصوص 2018، حس Exploration و گشت و گذار توی اون محیط های فانتزی خوش آب و رنگ و مهم تر از همه بالدور (:D) باعث میشه دلم بخواد چند بار دیگه بازی رو انجام بدم.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
حقیقتا پستایی که میخونم باورشون سخته که برای بالا بردن یه استودیو اون یکی با خاک یکسان میشه در صورتی که کیفیت هر ۲شون به شدت بالاس. مهربون باشید با سانتا مونیکا و ناتی داگ :D
بعد از همه جالبتر تعجب یه عده هست از نتیجه‌ی نظرسنجی! واقعا کجاش عجیبه؟ دیگه چی کار باید میکردن برای زنده نگه داشتن گاو با اون همه تغییراتی که ایجاد کردن و تک تکشون جواب داد. یه جوری تعجب میکنید انگار کیلزون شدو فال جلو زده از تلو

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
یه موضوع دیگه هم بگم:

فضای این تاپیک کاملا دوستانه است، لطفاً، خواهشاً، بحث رو جدی نکنید و فکر نکنید این نظر سنجی توهین به مقدسات شما محسوب میشه اگه اون گزینه ای که شما دوسش دارید برنده نمیشه!

اینکار شما باعث میشه تاپیک تبدیل بشه به میدون جنگ. حالا فلان موضوعی که تا دیروز باعث افتخارتون بود الان زیر سوال میبرید؟ یه نظر سنجی ساده است و شرکت کننده ها به هر دلیلی انتخابشون اکثرا گزینه ای بوده که شاید در تمام دنیا برعکس باشه، اما اینجا نتیجه این بوده و تمام!

اگه دوباره این مباحث تکرار بشه مجبور به بن کردن کاربران حاشیه ساز از تاپیک خواهیم شد

پس رعایت کنید
ممنون

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
آقا هر کی GOW انتخاب کرده خوب یادش نیست تأثیر و جوی که TLOU اون موقع داشت رو. درسته گیم پلی GOW تمپوی بالاتری داره و خوب باعث میشه فان تر باشه ولی انصافا لول دیزاین TLOU تو یه درجه دیگه ای هست واقعا. حالا جدا از همه اینا اون حسی که من موقع بازی کردن tlou داشتم از اون احساساتی بود که دو سه بار برای یه بازی تجربه کردم واقعا حس میکردم دارم یه چیز جدید بازی میکنم. تنها بازی بود که دو بار پلات ۱۰۰ درصدش کردم مولتیپلیرش که هنوزم به نظرم رو دستش نیومده. نمیگم اشکال نداره ولی خیلی خیلی کمتر از GOW اشکالات گیم پلیش. GOW واقعا تو اون درجه نبود از نظر من. یعنی این که میگید GOW>>> ND games از نظر علمی قطعا مشکل داره :D

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
God Of War بازی تره..از اون طرفم با رمانی طرفیم که گیم پلی خیلی خوبی هم داره ! و به شدت قابل احترام..
نمیشه.. فکر نمیکردم سر این دوراهی به طور حقیقی گیر کنم :D پس رای نمیدم.
نتیجه که مشخص شده و نیازی نیست..ولی هر دو برنده هستن از هر طرفی میبینم..

گرچه به جای هر کدوم ازینا اگر یک نسخه Metal Gear Solid بود خیلی بهتر بود.:D

• Like
Reactions: Radiance

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,732
نام
علی
خب دیگه فینال این تاپیک باحال هم تقریبا تموم شد , تبریک به پیشتازان نظرسنجی ها از اول تا الان , نتایج جالبی هم دیدیم که بعضی هاش اصلا قابل پیش بینی نبود
جا داره تشکر کنم از @Safety & Peace و @Kainé بابت ایده و زحمتی که برا این تاپیک کشیدن . دمتون گرم
به شدت حال داد و ناراحتم که تموم شد خیلی جو فان و دوستانه ای داشتیم با کلی کامنت و گیف باحال
تبریک آخر هم به قهرمان یعنی سلطان کریتوس کبیر و همچنین نایب قهرمان سربلند :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر