X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
من دارم درست میبینم ؟ گاد جلو افتاده!؟ جوئل و الی ، عشق این دو رو به اون کچل زبون نفهم چکش بدست فروختید؟ این تا دیروز نمیفهمید اخلاق چیه هرکی رو میدید جر میداد بعد همین هم نشینی با جوئل باعث شد این اواخر یکم "به ظاهر" ادم باشه! شرم به همه تون :(

158280

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
من دارم درست میبینم ؟ گاد جلو افتاده!؟ جوئل و الی ، عشق این دو رو به اون کچل زبون نفهم چکش بدست فروختید؟ این تا دیروز نمیفهمید اخلاق چیه هرکی رو میدید جر میداد بعد همین هم نشینی با جوئل باعث شد این اواخر یکم "به ظاهر" ادم باشه! شرم به همه تون :(

View attachment 158280
البته تلو۱ رو اینجا داریم نه ۲!
توی نظرسنجی همون تاپیک بازی هم نسخه ی ۲ درصد خیلی بیشتری رو به خودش اختصاص داده بود
و یه نکته ی مهم!
هم‌ صحبت هات و هم حسی که الان بیانش کردی و هم گیفی که گذاشتی تماما مربوط به نسخه ی ۲ عه
و در کل مراقب باش اسپویل نکنی واسه مابقی

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من دیگه حرفی ندارم
خود GOW از TLOU الگوبرداری کرده بعد میایی اینجا میبینی GOW جلوتره :))

View attachment 158284
خود تلو هم از RE4 و ICO و باقی دوستان :D
و خب داریم بسیاری موارد که یه اقتباس از خود اثر اصلی پیشی میگیره :D

پ.ن : Meta means nothing.

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
خود تلو هم از RE4 و ICO و باقی دوستان :D
و خب داریم بسیاری موارد که یه اقتباس از خود اثر اصلی پیشی میگیره :D

پ.ن : Meta means nothing.
به خود بارلوگ بگی GOW بهتره بهت میخنده :D تو بهترین بازی دهه هم که دیدی کدوم بهتره :D الکی نزن جاده خاکی :D خیانت شما تاریخیه :D

البته تلو به انتخاب سایتها دوم شده نه متا ;)

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
البته تلو۱ رو اینجا داریم نه ۲!
هم‌ صحبت هات و هم حسی که الان بیانش کردی و هم گیفی که گذاشتی تماما مربوط به نسخه ی ۲ عه
و در کل مراقب باش اسپویل نکنی واسه مابقی
اسپویل که نشده چیزی! همینطور میخواد توطئه راه بندازید پست های تاثیر گذار تلو پاک بشه :D

• Like
Reactions: Arima Kishou

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
به خود بارلوگ بگی GOW بهتره بهت میخنده :D تو بهترین بازی دهه هم که دیدی کدوم بهتره :D الکی نزن جاده خاکی :D خیانت شما تاریخیه :D
ریلی ؟ خود گاو الان به شدت پتانسیل گیم آو د جنریشن رو داره (جنریشنی که روش تلو ریمستر هم داشتیم >:)) ، بعد خنده داره که بگیم از تلو بهتره :D لعنتی حتی شوخیشم زشته :D

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
ریلی ؟ خود گاو الان به شدت پتانسیل گیم آو د جنریشن رو داره (جنریشنی که روش تلو ریمستر هم داشتیم >:)) ، بعد خنده داره که بگیم از تلو بهتره :D لعنتی حتی شوخیشم زشته :D
چرا تو انتخاب بهترین بازی دهه شده هشتم؟ الان جنگ نابرابره، هم باید با شما خیانتکارا بجنگیم هم هیترای دراکمن :))

حتما دلیلی داره که TLOU دومین بازی دهه انتخاب شده و GOW هشتم شده

158287

• Like
Reactions: last of amir

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

البته تلو به انتخاب سایتها دوم شده نه متا ;)

رامین من از همین جا ازت انتظار زیادی دارم که تو دور رقابت های خلوت نینتندو هوای من و زلدا رو بر اساس همین فاکتورها داشته باشی :D

فعلا بکش کنار که نماد راستین پلی استیشن،کریتوس داره میاد جلو>:)>:)

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
من دیگه حرفی ندارم
خود GOW از TLOU الگوبرداری کرده بعد میایی اینجا میبینی GOW جلوتره :))

View attachment 158284
خنده هات حس میکنم عصبیه رامین:D
سوا از کیفیت گاو18 که احساس میکنم سعی داری طوری دیگه جلوه اش بدی ، در واقع خیلی ها به کریتوس رای میدن و نه نسخه ی فلان بهمان
در واقع به نماد اصلی و اول کنسول ps رای میدن:D
قطعا از همون اول هم مشخص بود کی اول میشه
و نکته ی بعد که مهمه

خیلی ها هنوز نسخه ی ۲ رو تجربه نکردن
اون عده ایی هم که تجربه کردن به نظر من نیاز به زمان هست تا بفهمن چه شاهکاریه
یعنی نمیشه تا تمومش کنی بیای راجبش صحبت کنی چون خیلی عمیق تر از دوتا دکمه زدن هست این بازی!
سال ها بعد کم کم میفهمن ، نیل چه شاهکاری ساخته!
در کل اینارو گفتم که بدونی در واقع امشب از دید فن های ps یه جورایی جنگ بین کریتوس و الی/جوئله ، و نه فقط فلان نسخه ها:D
و چون این فرانچایز سوا از کیفیت عالیش ، سابقه و فن بیس خیلی بیشتری داره طبیعیه که اول شه:D

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,732
نام
علی
خدایی چطوری رای بدم ! از طرفی فرنچایز و کاراکتر شماره یکم GOW و کریتوس هستن از طرفی شاهکاری تاریخی مثل TLOU که منبع الهام گاد2018 هم بود . گویا میگن هیترهای استاد دراکمن سمت کوری غش کردن :D چند چنده ؟

• Smile
Reactions: only sony

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر