X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: vaan 2

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
خوب کلا تلو یک و دو از گاد بهتره :D
شما اسیر محبوبیت کریتوس شدید، مشکل ایجاست :D
وگرنه تو نظرسنجی بفتا مشخص شد کدوم بازی محبوبتره :D
رامین یه چیزی هست جامع و مختصر بگم واست:D
اولین بحث سر سوابق گاو و سه نسل و چندین نسخه و تجربه ها و نوستالشه که از نظر کمی و کیفی یه چیز قویی ای هست
و دو اینکه گاو فقط متعلق به سونی فن ها نیست ، چون قبل اینکه ایکس باکسی به وجود بیاد 90 درصد گیمرهای اون مقطع جهان پای تجربه ی گاو بودن!
و حالا که دیگه فن سونی نیستن هم اگر همچین نظرسنجی ایی رو ببینن عقل حکم میکنه به اونی که خودشون تجربه کردن و کف و خون قاطی کردن تو نوجوانی و جوانیشون رای بدن ، فارغ از هیتی که به تلو و نیل دارن:D
اصلا هر جور نگاه کنی یه برتری احساسی و نوستال اینجا برقرار و حکم فرماس
و دوباره این نکته رو بگم
تلو۲ تازه اومده و خیلیا تجربه اش نکردن و یا اگر کردن اکثرا به اون درک لازم نرسیدن و حالا یا بر اثر لیک شدن و اسپویل شدن و...
شوکه شدن از سکانس های پر از احساس و تحمل درد و رنج و غم و غصه و خون و عرق و از دست دادن حضرت عشق:(( و تمامیه مسائل ِ دیگه واقعا نیاز به زمان هست تا بفهمن چه اعجوبه اییه نیل و تلوی ۲ چقدر عظیمه و اینکه آدم رو به فکر فرو میبره
هنوز به نظر جامعی نرسیدن و فقط زمان اثبات میکنه تلو ۲ چه درس هایی به انسان ها میده و فقط یک بازی نیست!
اونجاس که باید نظرسنجی گذاشته بشه

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
رامین یه چیزی هست جامع و مختصر بگم واست:D
اولین بحث سر سوابق گاو و سه نسل و چندین نسخه و تجربه ها و نوستالشه که از نظر کمی و کیفی یه چیز قویی ای هست
و دو اینکه گاو فقط متعلق به سونی فن ها نیست ، چون قبل اینکه ایکس باکسی به وجود بیاد 90 درصد گیمرهای اون مقطع جهان پای تجربه ی گاو بودن!
و حالا که دیگه فن سونی نیستن هم اگر همچین نظرسنجی ایی رو ببینن عقل حکم میکنه به اونی که خودشون تجربه کردن و کف و خون قاطی کردن تو نوجوانی و جوانیشون رای بدن ، فارغ از هیتی که به تلو و نیل دارن:D
اصلا هر جور نگاه کنی یه برتری احساسی و نوستال اینجا برقرار و حکم فرماس
و دوباره این نکته رو بگم
تلو۲ تازه اومده و خیلیا تجربه اش نکردن و یا اگر کردن اکثرا به اون درک لازم نرسیدن و حالا یا بر اثر لیک شدن و اسپویل شدن و...
شوکه شدن از سکانس های پر از احساس و تحمل درد و رنج و غم و غصه و خون و عرق و از دست دادن حضرت عشق:(( و تمامیه مسائل ِ دیگه واقعا نیاز به زمان هست تا بفهمن چه اعجوبه اییه نیل و تلوی ۲ چقدر عظیمه و اینکه آدم رو به فکر فرو میبره
هنوز به نظر جامعی نرسیدن و فقط زمان اثبات میکنه تلو ۲ چه درس هایی به انسان ها میده و فقط یک بازی نیست!
اخه علی میدونی مشکل کجاست، شما میگی گاد محبوبتره ولی من میگم چرا تو نظرسنجی ها اول نشده ؟ چرا تلو اول شده؟ ولی اینجا تو بازیسنتر داستان کاملا برعکسه .

این دو تا مورد زیر ببین

158310
158311

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
واقعا در خودم نمیدیدم بیام اینجا واسه بازی مورد علاقه م تبلیغ کنم ولی خدایی دلتون میاد یاد این سکانس بیفتید و بهش رای ندید؟:(
q2uz_tlou.jpg

• Like
Reactions: only sony

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اخه علی میدونی مشکل کجاست، شما میگی گاد محبوبتره ولی من میگم چرا تو نظرسنجی ها اول نشده ؟ چرا تلو اول شده؟ ولی اینجا تو بازیسنتر داستان کاملا برعکسه .

این دو تا مورد زیر ببین

View attachment 158310
View attachment 158311
خب حقیقتا من هیچوقت دنبال نظرسنجی ها نبودم بلکه به قول تو ، تلو توی جهان مجبوب تر هم باشه ، حالا چه تو یه نظرسنجی خاص که گذاشتی چه عوام که پاشن بیان مثلا دم در خونه ها همه پرسی کنن:D#fun
توی بازی سنتر و ایران در واقع هر انچه که از نوجوانی و تا حال تو خاطر دارم همیشه و همه جا توی این کمتر از دو دهه که گاو حضور داره نقل محافل و گیمرها بوده
بلفرض از همسایه و یا رفقای همشهری هر وقت راجب تلو با هایپ و .. صحبت میکردم انچنان اطلاعی راجبش نداشتن و باور کن یه سریا وسط بازی مثلا ول کرده بودن!:|:D
ممکنه یکی از دلایلش این بوده که تلو داستان محور بود و ایناهم متوجه ی داستان که نمیشدن پسند نکردن و ارتباط برقرار نکردن ، از طرفی گاو با اون گیم پلی و boc و خشونتش توجه اشونو کاملا به خودش جلب کرده و..
در کل فکر میکنم نه bc و بلکه تو ایران فن بیس گاو از تلو بیشتره
در کل از روز اول من همیشه میگفتم جای تخریب سایر بازی ها بهتره فقط بازی محبوب خودمون رو تشویق کنیم
الان اوضاع یکم ناجور داره میشه:D

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
خب حقیقتا من هیچوقت دنبال نظرسنجی ها نبودم بلکه به قول تو ، تلو توی جهان مجبوب تر هم باشه ، حالا چه تو یه نظرسنجی خاص که گذاشتی چه عوام که پاشن بیان مثلا دم در خونه ها همه پرسی کنن:D#fun
توی بازی سنتر و ایران در واقع هر انچه که از نوجوانی و تا حال تو خاطر دارم همیشه و همه جا توی این کمتر از دو دهه که گاو حضور داره نقل محافل و گیمرها بوده
بلفرض از همسایه و یا رفقای همشهری هر وقت راجب تلو با هایپ و .. صحبت میکردم انچنان اطلاعی راجبش نداشتن و باور کن یه سریا وسط بازی مثلا ول کرده بودن!:|:D
ممکنه یکی از دلایلش این بوده که تلو داستان محور بود و ایناهم متوجه ی داستان که نمیشدن پسند نکردن و ارتباط برقرار نکردن ، از طرفی گاو با اون گیم پلی و boc و خشونتش توجه اشونو کاملا به خودش جلب کرده و..
در کل فکر میکنم نه bc و بلکه تو ایران فن بیس گاو از تلو بیشتره
در کل از روز اول من همیشه میگفتم جای تخریب سایر بازی ها بهتره فقط بازی محبوب خودمون رو تشویق کنیم
الان اوضاع یکم ناجور داره میشه:D
دلایلت منطقیه و قبول دارم و هیترا هم بهش اضافه کن :D هر چند تا اخرین لحظه تلاش میکنم تلو رای بیاره :D=((

البته شوخی میکنیم ، برای من GOW بعد TLOU بهترین بازی عمرمه. این حرفا فقط جنبه فان داره ، جدی نگیرید :D

• Like
Reactions: voldmort

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
اما نظر سنجی ، گاد از لحظه معرفیش ... پشم ریزون ترین بازی نسل بوده برای من ...

((حتی اون روز ها کسایی که خودشون رو فن های اصیل گاد میدونن، که روی بدنشون نشان اومگا داغ خورده میومدن همه جانبه بازی رو ترول و مسخره میکردن و هر روز از یه جای بازی ناله میکردن و آب پرتغال ، آب پرتغال می‌کردن ،،، ما اونجا تو تاپیکش از بازی جلوی همین فن ها ، دفاع میکردیم و اینکه به زودی چقدر پشیمون میشن ... ))

بازی دقیقا جوری بود که انگار من رفتم لیست خواسته ها و انتظاراتم از بازی رو داده باشم به کوری و دقیقا بازی رو مطابق میل من ساخته باشه ....

بعد از اینکه برای اولین بار بازی رو تموم کردم ... کاملا این حس و اطمینان رو هم داشتم که گاد ۲۰۱۸ از tlou بهتره .....

اما پاییز پارسال وقتی دوباره هر دو بازی رو پشت سر هم بازی کردم. متوجه شدم نتیجه گیریم اشتباه بود .... جدا از اینکه جذابیت tlou برام بیشتر شد .... گاد بعضی جاها تا حدودی برام کسل کننده میشد(با از بین رفتن جذابیت داستانی و تروفی ها )... خصوصا تو موسفلهیم و نفلهیم ... ((یعنی دقیقا تو بلادبورن هم سر همین چالیس ها باهاش مشکل پیدا کردم ))

در نهایت tlou برای من چیزی غیر قابل ارزش گذاری و بهترین بازیه عمرمه ....

158330

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر