X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
چه شروع عالی و خوبی
مرسی که همین اول کاری سنوآ رو گذاشتین. برای من بهترین شخصیت خلق شده توی نسل هشتم و خود بازی هم جزو 5 بازی برتر نسل.
واقعا لذت بردم از تک تک دقیقه هایی که توی بازی بود. این سفر اودیسه وار سنوآ و رسیدن به رستگاری که شدیدا شخصی کرده بودن داستان رو، در کنار دنیای وحشی و سیاه و تاریک که خلق کرده بودن، برای من یکی دیگه جای نفس کشیدن نذاشت.
از طرفی، با الوی هم بعد از اون big reveal اکت سوم، همزاد پنداری بیشتری کردم ولی چیزی که بیشتر برای من از هورایزن موندگار تره دنیای زنده خلق شده هست که الوی هم قسمتی از اون هست.
برای من روایت شخصی سنوآ خیلی بیشتر به دلم نشست

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خودمم Senua رای دادم. از شخصیت های با گذشته تاریک و مبهم خوشم میاد به خصوص اینکه یه نمه هم عصاره خل و چل بودن توی وجودش بود:D البته فضای نورس و سلتی داستان و محیط های تاریک و مبهم و بارونی و مه آلود بازی به شدت همخونی داشت با داستان و شخصیت سنئوا.
ولی این Hellblade رو باید تموم کنم :-? بار پنجمی که اون پازل لعنتی رو اورد ریج کوییت کردم، ولی به نظرم یه فرصت دیگه می خواد:))
لعنتی منم هوس کردم یه بار دیگه برم سراغش:D دفعه اول به خاطر اون بلوف مسخره مثل سگ حواسم بود نمیرم:))

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,967
نام
احمد
باید می زاشتین Horizon رو پی سی بیاد بعد کاراکترشو تو رای گیری میاوردین :-"
من الان بازی نکرده چطور رای بدم آخه :-??

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
گزينه هيچكدام نداره؟
يعني نظرم بين دو تا سخصيت نباشه چيكار كنيم شركت نكنيم؟
مساله همینه دیگه هر دفعه دوتا چیز مشخص جلوی هم.

========

به شخصه horizon چون برام بازیه خیلی بهتری بود و وسطش ول نکردم مثل hell blade بیشتر هم با Alloy کنار اومدم :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
تا این جا گرم شه برگردیم سراغ نظرسنجی IGN که داغ شده حسابی >:)

133740
حالا جدا از برتریت لینک به این شکل خفن جلو سه تا آیکون گنده دیگه، این که سونیک بیشتر از کرش رای آورده یه لذت جانبی دیگه ای داره >:)

133741
برتریت آقامون کریتوس هیچی، دوم بودن لوییجی به طرز Ironic ـی خوبه :D... همیشه دوم، حتی وقتی زیر سایه داداشش نیست :D

133742
فکر کن این جا مثلا ماریو رو بندازیم جلوی گرالت :D

133743
با این که من خودم به اسنیک رای دادم ولی حق کربی این نبود :(( حق نیتن هم اون نبود...

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
تا این جا گرم شه برگردیم سراغ نظرسنجی IGN که داغ شده حسابی >:)

View attachment 133740
حالا جدا از برتریت لینک به این شکل خفن جلو سه تا آیکون گنده دیگه، این که سونیک بیشتر از کرش رای آورده یه لذت جانبی دیگه ای داره >:)

View attachment 133741
برتریت آقامون کریتوس هیچی، دوم بودن لوییجی به طرز Ironic ـی خوبه :D... همیشه دوم، حتی وقتی زیر سایه داداشش نیست :D

View attachment 133742
فکر کن این جا مثلا ماریو رو بندازیم جلوی گرالت :D

View attachment 133743
با این که من خودم به اسنیک رای دادم ولی حق کربی این نبود :(( حق نیتن هم اون نبود...
نینتندو واقعا یک جور خداست در صنعت گیم
تنها کنسولی که از نیتندو که من داشتمش gamecube بود که اوم یادمه طرفای سال 87 بود که با قیمت خوبی از رفیقم خریدم
یعنی واقعا باهاش زندگی کردم چه بازی هایی mario و legend of zelda و metroid و ماریو فوتبالی و ماشینی و اصل کاری یعنی resident evil remake
هنوزه که هنوزه دارمش و واقعا عاشقش هستم
ولی متاسفانه با سیاست هایی که نینتندو پیش گرفت با wii دیگه طرفای کنسول های نینتندو نرفتم
ولی الان دارم ریال به ریال روی هم میزارم تا اگه تونستم switch بخرم که میدونم با این وضع ممکن نیست خریدنش

• Like
Reactions: Z-fan

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,622
دیشب به محض اینکه فهمیدم 16 تای نهایی نظرسنجی IGN مشخص شده رفتم که رای بدم.

اولی رو زدم سونیک چون با سونیک بزرگ شدم
دومی کریتوس
سومی چون خیالم راحت بود ماریو اول میشه به امید دوم شدن Doomguy اونو انتخاب کردم.
چهارمی هم باز چون میدونستم سالید اسنیک رای میاره، نیثن دریک رو انتخاب کردم.

به جز رای های خیلی کم سونیک و "پیشی" گرفتن گرالت از دووم گای، بقیه آمار منطقی به نظر میرسه.

----------------------
برگردیم به این تاپیک، رای من سنوئا، چون ملینا یورگنز واقعا هر چی در توان داشت برای این شخصیت گذاشت (در کنار ساخت تریلرهای با حال:D)، و باعث شد هل‌بلید به یکی از به یاد ماندنی ترین بازیهای این نسل واسم تبدیل بشه. بی صبرانه منتظرم پلی‌ترو Hellblade 2 رو تو یوتوب ببینم!

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
هل بلید تو گیم‌پلی مشکلاتی داشت
ولی واقعا سنوئا در کنار آرتور مورگان برای من بهترین و عمیق ترین شخصیت پردازی هارو داشتن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر