X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نمیدونستم ملت یک اسب معمولی رو به یک موجود خاص ترجیح میدن.:\
حالا اگه دوتا دونه تاثیر توی داستانی ، مراحلی داشت باز یه چیزی :D ولی آخه یه زنبیل متحرک و این همه رای ؟ :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
روچ که اصن بود و نبودش توی سری ویچر حس نمیشه :D فقط یه اسبه که سوارش میشی میری اینور اونور >:) تازه فست تراول هم هست نیازش به اون صورت حس نمیشه >:)

تریکو به معنای واقعی کلمه Never Walk Alone ـه >:) انقدر خیانت نکنید ، عاقبت نداره :D

===

View attachment 191670

اخه روچ هرچی الکی باشه، از اون طرف تریکو برای من همراهی بود که ارزو میکردم کاشکی walk alone بود :(

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اخه روچ هرچی الکی باشه، از اون طرف تریکو برای من همراهی بود که ارزو میکردم کاشکی walk alone بود :(
191686

نه دیگه راه نداره ! تو رو باید با نیچیرین گردن زد که خاکسترت هم باقی نمونه :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
میگن سگ ها وفادارترین موجودات هستن...
با این نظرسنجی باید بگیم انسان ها هم خیانت کار ترین ها هستن...هعی...هعی... :(

---

یک آرت مخصوص آریا @Dinosaur :-"

View attachment 192005
برو خائن لعنتی ، برو تا اون خونتو نریختم :D حیف که میخوام دامن پاک این تاپیک به خونِ سراسر خیانت آلودت آغشته نشه و پاک بمونه :D
عکس چوکوبو رو هم نذار که همون باستر سورد رو از حلق به داخل بدنت راهنمایی میکنم :D هنوز عکس نظرسنجیش رو دارم که بهش رای ندادی :D تو از اونایی که بعد از مرگ هم روحت به آرامش نمیرسه :D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
DD خدایی خلق و خوی و رفتارش بر دستوراتی که ما تو متال گیر 5 بهش میدادیم بشدت واقعی و قشنگ بودن، طوری بشخصه وجب به وجب تمام متال گیر 5 رو با همین سگ با وفا شخم زدم.:D کلا به عنوان یک یار تو یک بازی چه هوش مصنوعی اش ، چه انیمیشن های حرکاتش بشدت تحسین بر انگیز و واقعی بودن.

..Preacher..

کاربر سایت
May 20, 2013
162
نام
ori
DD خدایی خلق و خوی و رفتارش بر دستوراتی که ما تو متال گیر 5 بهش میدادیم بشدت واقعی و قشنگ بودن، طوری بشخصه وجب به وجب تمام متال گیر 5 رو با همین سگ با وفا شخم زدم.:D کلا به عنوان یک یار تو یک بازی چه هوش مصنوعی اش ، چه انیمیشن های حرکاتش بشدت تحسین بر انگیز و واقعی بودن.
ولی این DD همونیه که در یک نظر سنجی بسیار مشکوک.. Mikhail..اژدهای دوست داشتنی و عزیز رو حذف کرد..:-<
مگه میشه یه سگ از یه اژدها.. اونم Mikhail...برنده بشه...غم انگیز بود اون روز :-<
نتیجه این نظرسنجی اندکی حس بهتری بهم داد>:)

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ولی این DD همونیه که در یک نظر سنجی بسیار مشکوک.. Mikhail..اژدهای دوست داشتنی و عزیز رو حذف کرد..:-<
مگه میشه یه سگ از یه اژدها.. اونم Mikhail...برنده بشه...غم انگیز بود اون روز :-<
نتیجه این نظرسنجی اندکی حس بهتری بهم داد>:)
تازه هنوزم بوی خیانت میاد ! DD با 1 رای شروع کرد و ته زورش به 3 رای رسید ، بوی خیانت میاد که داره اینجوری زیاد میشه رای هاش :D اونم جلوی کی ! اَگرو ! از مقدس ترین موجودات تاریخ گیم :D اصن به این عمق و خفنی نداریم حیوان همراه :(

====

192050

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر