X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
یه جوری میگین ساسکه از اول همه چیز داشته انگار هرکی اوچیهایی باشه یعنی از اول کلی قدرت داره و نیازی نیست زحمتی بکشه :D مثل اینکه یادتون رفته اوچیهایی ها هم همینطوری به قدرت نمیرسن و بسته به تلاشی که میکنند میتونند از شارینگانشون استفاده کنند.

تازه ما اولین اوچیهایی هستیم که تونسته آماتراسو رو به طور کامل تحت کنترل خودش در بیاره و حتی حالت اون رو کنترل کنه >:) نکنه این هم از توانایی های مادرزادی اوچیهایی هاست ؟!
میبینم که همگی به سبک خود ساسکه دارید بهش تنفر میورزید. نمیدونستم تا این حد تونستید باهاش ارتباط برقرار کنید;;):d
ما هم نگفتیم که اوچیهایی ها الکی به قدرت میرسن :-" :d ولی ساسکه الکی داره قدرت میگیره! الکی هم که چه عرض کنم...خیلی خیلی داغون :-" :d

وقتی قدرت آماتراتسوتون زیر سؤال باشه،فرقی نداره ناقص تحت کنترل داشته باشید یا کامل :-" :d کلا ساسکه زیر سؤاله! :d

ما رو هم با ساسکه یکی نکن! :d کسی که نفرت انگیزه بهش هیت میورزیم! :d ولی ساسکه به چیزی که نفرت انگیز نیست هیت میورزه! + خیلی احساس خفنیت میکنه! در صورتی که هیچی نیست :-" :d

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
من با اینکه ساسکه احساس خفنیت می کنه کاملا موافقم !

یه نکته هم بگم کلمه ی مورد علاقه ی ساسکه " قدرت - چیکارا" هست :d
این شما رو یاد یکی نمی اندازه ؟ :-"

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
تازه ما اولین اوچیهایی هستیم که تونسته آماتراسو رو به طور کامل تحت کنترل خودش در بیاره و حتی حالت اون رو کنترل کنه >:) نکنه این هم از توانایی های مادرزادی اوچیهایی هاست ؟!
میبینم که همگی به سبک خود ساسکه دارید بهش تنفر میورزید. نمیدونستم تا این حد تونستید باهاش ارتباط برقرار کنید;;):d

این "ما" الان کیا هستن؟! :D آماتراسو رو ایتاچی ساما (مدظله العالی) به ساسکه داد! ساسکه خودش کاری نکرد، از ایتاچی گرفت آماتراسو رو! :D دیگه اینو قبول کن که ساسکه آماتراسو، سوسانو و یه سری چیز های مهم دیگه رو از ایتاچی ساما گرفته! :D به علاوه چشم هاش! :| :D همینطوری مفتی! :D

پس قبول داری این بشر کلا تنفر می ورزه! ;;) :D مگه میشه با کسی که کارین (که اونقدر بهش لطف کرده! :D) رو میخواد با بی رحمی بکشه، ارتباط برقرار کرد؟! ;;) :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ایتاچی آماتراسو ساسکه رو فعال کرد در صورتی که حتی اگه اینکار رو هم انجام نمیداد بعد از یه مدت خود ساسکه میتوست آماتاراسوش رو فعال کنه :D در واقع ایتاچی فقط کاری کرد تا ساسکه زودتر بتونه از آماتراسو استفاده کنه :D

دوباره این امیر شروع کرد به گیر دادن به ساسکه :| :D آخه یکی باید این حرف رو بزنه که شخصیت محبوبش با روغن نباتی به قدرت نرسیده باشه :D

مرتضی نکنه فراموش کردی که ساسکه میتونه حتی حالت آماتراسو رو کنترل کنه ؟! کاری که حتی ایتاچی اعظم هم نمیتونست انجام بده ! ساسکه خیلی وقته که از ایتاچی قویتر شده >:):D تازه شما (مرتضی و امیر) الان خیلی از توانایی هایی که خود ساسکه تونسته به دست بیاره رو دارید نادیده میگیرد، مثلا پخش کردن چیدوری در سطح بدن و استفاده از اون در سلاح های یا Kirin که اگه بخاطر سوسانو نبود میتونست به راحتی ایتاچی رو بکشه. تازه یادمون نره گارا و ساسکه هر دوشون با دیدارا جنگیدن ولی خب فقط یکیشون تونست برنده بشه و دیدارا رو مجبور به خودکشی کنه >:):D

یه نکته هم بگم کلمه ی مورد علاقه ی ساسکه " قدرت - چیکارا" هست :d
این شما رو یاد یکی نمی اندازه ؟ :-"
*یه نگاه به آواتار خودش میکنه*
:-":D

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
ایتاچی آماتراسو ساسکه رو فعال کرد در صورتی که حتی اگه اینکار رو هم انجام نمیداد بعد از یه مدت خود ساسکه میتوست آماتاراسوش رو فعال کنه :D در واقع ایتاچی فقط کاری کرد تا ساسکه زودتر بتونه از آماتراسو استفاده کنه :D

دوباره این امیر شروع کرد به گیر دادن به ساسکه :| :D آخه یکی باید این حرف رو بزنه که شخصیت محبوبش با روغن نباتی به قدرت نرسیده باشه :D

مرتضی نکنه فراموش کردی که ساسکه میتونه حتی حالت آماتراسو رو کنترل کنه ؟! کاری که حتی ایتاچی اعظم هم نمیتونست انجام بده ! ساسکه خیلی وقته که از ایتاچی قویتر شده >:):D تازه شما (مرتضی و امیر) الان خیلی از توانایی هایی که خود ساسکه تونسته به دست بیاره رو دارید نادیده میگیرد، مثلا پخش کردن چیدوری در سطح بدن و استفاده از اون در سلاح های یا Kirin که اگه بخاطر سوسانو نبود میتونست به راحتی ایتاچی رو بکشه.

نگو که فکر می کنی ایتاچی برای اینکه از ساسکه ضعیف تر بوده شکست خورده! :| :D اولا که ایتاچی خودش میخواست ساسکه شکستش بده، برای همین قدرت هاشو به ساسکه داد. دوم اینکه ایتاچی موقع مبارزه با ساسکه مریض بود! چند بار هم به این موضوع اشاره شد. وگرنه کلا کاری نداشت کشتن ساسکه برای ایتاچی! :-" یادت نره در مورد این مرد داریم حرف میزنیم! :
02115260463432910697.jpg
کسی که Nagato ـی Revive شده با ادو تنسی رو به راحتی شکست داد! :D
تازه یادمون نره گارا و ساسکه هر دوشون با دیدارا جنگیدن ولی خب فقط یکیشون تونست برنده بشه و دیدارا رو مجبور به خودکشی کنه >:):D
گارا به خاطر حفاظت از مردمش از دیدارا شکست خورد. مفهومی که کلا ساسکه باهاش آشنا نیست! :p :D
*خودکشی میکنه*
:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
یا Kirin که اگه بخاطر سوسانو نبود میتونست به راحتی ایتاچی رو بکشه.
همونی که ضعیف ترین کلاه حصیری میتونه خفن ترش رو بزنه ؟ :-" :D + این فن رو همیشه نمیتونه بزنه! اونجا هم شانس اورد آسمون رعد و برق میزد :D

در مورد گارا هم مرتضی توضیح داد! :D گارا ساما اونجا از مردمش محافظت میکرد! برای همین بین دهکده ی شن و خودش باید یکی رو انتخاب میکرد، و خوب قوی ترین نینجاها همیشه دهکده ـشون رو انتخاب میکنند! :d
مرتضی نکنه فراموش کردی که ساسکه میتونه حتی حالت آماتراسو رو کنترل کنه ؟!
این رو که گفتم! :d وقتی قدرت گرفتنش زیر سؤال باشه ادامش هم زیر سؤاله :-" :d و دقیقا چجوری ساسکه میخواست بعد از یه مدت آماتراسوـش رو فعال کنه ؟ :d
آخه یکی باید این حرف رو بزنه که شخصیت محبوبش با روغن نباتی به قدرت نرسیده باشه :biggrin1:
؟؟؟؟
شیکامارو؟گارا؟کاکاشی؟کیبا؟ :d

یک آرت خفن هم از گارا میگزارم حال بنمایید :d

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
با این که گارا جذاب‌تره و ساسکه خیلی رومخه، ولی بخاطر ایتاچی (رحمت کند دانای شش طریقتش) به ساسکه ک.ون رای میدم:|

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
با این که گارا جذاب‌تره و ساسکه خیلی رومخه، ولی بخاطر ایتاچی (رحمت کند دانای شش طریقتش) به ساسکه ک.ون رای میدم:|

چه دخلی به هم دارن خو :D ایتاچی و ساسکه کلا دو تا آدم جدان :D

/:)

*خودکشی میکنه*
biggrin1.gif

=))
دوستان یه سوال : تو جلسه ی 5 کاگه، چرا گارا نتونست جلوی ساسکه رو بگیره ؟ بخاطر این نیست که ساسکه خیلی از گارا قوی تر شده ؟ :D :-"

پ.ن: دوستان نظرسنجی رو من 2 شب پیش به نیما (مدیر) خبر دادم ولی هنوز خبری نشده !

SCE

کاربر سایت
Dec 25, 2012
17
نام
آرمین
با اینکه نمیشناسمشون ولی اولین رای رو من دادم اونم به gaara

Tondar 90

کاربر سایت
Apr 19, 2010
640
نام
حسین
منم نمیشناختمشون ولی به خاطر اینکه مسابقه هیجانی شه و اینکه وزن اسم اوچیها ساسوکا (!) قشنگتره به اون رای دادم :d

SCE

کاربر سایت
Dec 25, 2012
17
نام
آرمین
تا اونجایی که من از کامنت های بچه ها یه چیزهایی دست گیرم شد فهمیدم Sasuke بچه سوسول ومغروره و من به شدت از آدم های مغرور بدم میاد حالا هر کی میخواد باشه و به همین دلیل به گارا رای دادم.

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
rm1iim49nzri4oozlmx5.jpg

:praying: :D

دوستان یه سوال : تو جلسه ی 5 کاگه، چرا گارا نتونست جلوی ساسکه رو بگیره ؟ بخاطر این نیست که ساسکه خیلی از گارا قوی تر شده ؟ :D :-"

باو رایکاگه میخواست بزنه ساسکه رو له کنه، بعد گارا دید اگه رایکاگه ادامه بده ساسکه بهش آماتراسو میزنه، برای همین رایکاگه رو نجات داد. بعد ساسکه سوسانو رو احضار کرد، گارا با شن دفاع کرد در مقابل سوسانو (توجه دارین که؟! حتی سوسانو هم به گارا نتونست صدمه بزنه! :lol: بعد ساسکه بیاد بگه سوسانو از Ultimate Defense گارا قوی تره :-" :D) بعدش هم ساسکه دید هوا پس ـه، ستون های ساختمون رو منهدم کرد و رفت سمت جلسه.... :D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
یکم از اسپویلر استفاده کنید. من هنوز تو قسمت 45 شیپادن هستم. رحم کنید به ما:d

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,105
نام
پویان
من که هیچی از این چیزایی که شما توی این چند صفحه نوشتین حالیم نمیشه !
لااقل بگین به کی رای بدم !

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
من که هیچی از این چیزایی که شما توی این چند صفحه نوشتین حالیم نمیشه !
لااقل بگین به کی رای بدم !
نگران نباش، وقتی بیوگرافی گارا رو گذاشتم اینجا، اولش یه مقدار در مورد دنیای ناوتو و اتفاقات و قوانین اش میگم، خودت ترغیب میشی بری ببینیش :D
حالا فعلا به Gaara رای بده :-" :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر