WWE Legends of WrestleMania-X360

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,242
نام
طائل
سلام...اینو تو بخش اخبار هم گذاشتم اما تاپیکشم باشه بد نیست

برای آنهایی که نمیدانند و معرفی بازی در هفته گذشته را از دست داده اند میگوییم که کمپانی THQ و Yuke's میخواهند شما را به دوران بچگی تان ببرند و با قهرمان های آن دوره با بازی WWE Legends of WrestleMania یاد های شما را زنده کند

با زمان زیادی که سپری شد و یک بازی کاملا جدا متعلق به همین استدیو که نام آن WWE SmackDown vs. Raw 2009 است و قرار است که قبل از این بازی ریلیز شود , اطلاعات بسیار کمی از Legends of WrestleMania در دست بود تا اینکه دموی آن در E3 به نمایش گذاشته شد.در این دمو دو اسطوره رو در روی هم قرار گرفتند یعنی هالک هوگان و آندره د جاینت.حتی در این مرحله ابتدایی نیز , بازی میخواهد همانطور که معرفی شده , باشد. زمانی که گزارشکر میکروفون را گرفته و هالک هوگان را معرفی میکند , هالک هوگان تنها از یک پرده ی سیاه به استدیوم وارد میشود که این فضا ما را به یاد WrestleMania III می اندازد. همان بازی تاریخی این دو که به پیروزی هالک هوگان انجامید.اما دیگر مثل بازی های امروزی یا به نوبه ای دیگر مانند SmackDown vs. Raw آتش بازی و تیتانترون برای ورودی سوپر استار وجود ندارد. اما در عوض آن یک هوگان هیکلی است که بسیار مدلش شبیه همان زمانی است که به رینگ می آمد. او یک دستمال گلدار به رنگ های قرمز و زرد را پوشیده است و از محافظ های آهنی قدیمی که تماشاگران پشت آنها قرار دارند رد میشود.رینگ کشتی نیز همانند قدیم است.طناب های آن به ترتیب از بالا به رنگ های قرمز و سفید و آبی و آرم روی کنج رینگ به جای WF همان W است(چون تغییر نام پیدا کرد الان). حالا هوگان به رینگ میاد و پاهاش به زمین میکوبد و جمعیت بلند می شوند و او را تشویق میکنند.
آندره بعد از هوگان به همراه Brain (منیجرش) در پشت سرش به رینگ میاد.وقتی مسابقه شروع میشود دوربین محکم تر از انچه بود که ما انتظارش را داشتیم و زاویه دوربین طوری میشود که دو مبارز را از کنار رینگ که رو در رو به یک دیگر خیره شده اند نشان میدهد.وقتی حرکتی یا چیز دیگری اتفاق می افتد دید دوربین به صورت سینمایی در می آید.اگر شما بالای طناب بروید یا کار دیگری با آن انجام دهید طناب ها مانعی برای دوربین نمیشود.جمعیت تماشاگران نیز بسیار زیاد به نظر میرسد.تماشاگران , همان تماشاگران سرسخت کشتی کچ حرفه ای در دوره 80 و 90 هستند.بعضی از انها سعی دارند تا خود را شبیه سوپر استار ها در بیاورند مثلا بعضی ها تی شرت برت هیتمن هارت را پوشیده اند یا عینک صورتی او را به چشم زده اند.
قطعا شبیه واقعیت , کنترل کردن اسطوره ها با سوپر استار های SmackDown فرق زیادی دارند.اگر شما به خاطر پیچیدگی کنترل هیچ یک از سوپراستارهای SmackDown را انتخاب نکنید , از این ناراحت نباشید که کنترل لجند ها هم شبیه آن پیچیده خواهد بود. برای کنترل لجند ها میتوانید از آنالوگ سمت چپ یا D-pad استفاده کنید و سپس برای دیگر کار ها از چهار دکمه دیگر (مثلا در PS3 دایره و مثلث و .... و در 360 دکمه های Y,X و...).این چهار دکمه برای:
1-زدن طرف مقابل 2-مانع شدن و یا معکوس کردن حرکت طرف مقابل 3- گلاویز شدن 4-حرکت قدرتی
در بازی SmackDown vs. Raw شما میتوانید حرکات زیادی انجام دهید که در Legends Of WrestleMania کمتر است ولی لجند ها پاسخ خوبی برای اینکار دارند.در زیر میزان سلامتی بازیکنان(HUD)_که از سلامتی کامل تا حالت قرمز پین(1.2.3) شدن است_ شماره های بین 1 تا 3 قرار دارد.وقتی که شما چند حرکت را با موفقیت انجام دهید این شماره ها روشن میشوند.در دموی بازی وقتی هوگان چند حرکت از قبیل مشت و لگد و چند هدلاک و ... را با موفقیت انجام داد دو شماره در زیر HUD هوگان روشن شد و در گلاویز شدن بعدی این دو , هوگان توانست یک ضربه سنگین به اندره بزند. پس از چند حرکت دیگر شماره سه برای هوگان روشن شد و هم اکنون وقتش بود تا بازی به پایان برسد. بعد از روشن شدن شماره 3 شما هر دفعه که با حرفتان گلاویز شدید میتوانید ضربه قدرتی و پایانی(فینیشر) خود را بزنید.حالا هوگان فینیشر خود را میزند....او اندره را به زمین می اندازد و خود را با فشار به طناب میزند و فن Leg-Drop را اجرا میکند و آماده برای پین میشود.وقتی هوگان برای پین میرود شماره بر روی صفحه بازی ظاهر میشود...1.2.3
البته وقتی شما میخواهد فن هایی را اجرا کنید باید هر دو طرف یعنی هم حمله کننده و هم دفاع کننده دکمه هایی را بزنند.اگر نفر حمله کننده دکمه را زودتر بزند فن ادامه پیدا میکند ولی اگر شخص دفاع کننده زودتر بزند آن فن شکسته میشود و شخص حمله کننده در اختیار حریف قرار میگیرد.
در بازی منیجر , دوست , زن و همدست (یار) نیز وجود دارد.مثلا در بازی اندره و هوگان , Bobby
منیجر اندره است.وقتی که هوگان برای اجرای فن به کنار طناب می آید او دخالت کرده و پای او را میگیرد.وقتی مبارزه دو حریف به کنار طناب نزدیک میشود Bobby بالا رفته و هواس هالم هوگان را پرت میکند و درنتیجه یک مشت از او میخورد.اگر هالک در حال پین کردن اندره است او به آن منطقه میرود و پای آندره را بالای طناب قرار میدهد(این کار باعث جلوگیری از پین شدن در کشتی کچ میشود.)

این بازی حدود 40 لجند را در خود جای داده است و ما انتظار داریم که آنطور که باید و شاید ما را به دوران قدیم باز گرداند.
 

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟