WWE بعدی با نام WWE 2K عرضه خواهد شد

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
WWE2K_Logo_v1-600x353.jpg

بر اساس اطلاعات منتشر شده، نسخه بعدی WWE با نام WWE 2K عرضه خواهد شد. این بازی نیز قرار است به صورت سالانه و با همکاری دو شرکت 2K Games و استودیو ژاپنیِ Yuke عرضه شود.
شرکت 2K Games، این امر را آغاز یک همکاری چند ساله بین این دو شرکت Yuke و 2K می‌داند.
شرکت 2K تائید کرد که ساخت این سری توسط استودیو Yuke's ادامه پیدا می‌کند و 2K Sports، نیز از صحت نسخه‌نهایی نیز مطمئن می‌شود و در نتیجه بازی عرضه خواهد شد.
این خبر در حالی منتشر شده است که چندی پیش اعلام شد که شرکت THQ که قبل از آن، ناشر این سری بود، دچار ورشکستگی شد و Take-Two این بازی را خریداری کرد. در همین راستا، WWE 2K توسط یک اعلامیه از سوی 2K Games معرفی شد و در این اعلامیه نوشته شده است:
" ما بسیار خوشحال هستیم که توانستیم مالک یکی از بازی‌های AAA و منحصر به فرد شویم." آقای David Ismailer که در سمت مدیر عامل در شرکت 2K مشغول فعالیت است می‌گوید: "ما به دنبال پیشرفت سری WWE هستیم و مایل هستیم که موفقیت‌های سری NBA 2K و MLB 2K را این بار با WWE تکرار کنیم."

گفتنی است که این بازی در پاییز سال آینده عرضه خواهد شد و هنوز پلتفرم‌های این بازی مشخص نشده است.

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازی باید مثل نسخه قبل، تهیه کننده داشته باشه مثل لدسما.فکر کنم دوباره هست..این بازی راه واسه پیشرفت فراوون داره من خودم انقدر ایده دارم میتونستم به پیشرفت بازی کمک کنم. D

Arkham City

کاربر سایت
Aug 11, 2010
336
بعیده یعنی خیلی بعیده تو عناوین 2K فقط و فقط NBA2K برای پی سی میاد و بقیه عناوین ورزشیش نمیاد! این ای پی هم قبلا نمیومده پس الان هم نمیاد(احتمالا)

چه طور همچین چیزی میگی ! 2K اکثر بازیهای ورزشیش رو منتشر کرده مثل همین MLB و NBA ! بعید نیست این نسخه بیاد .

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
2K announced that WWE 14, which will likely go under the name WWE 2K14, will be available across all major platforms and distribution channels. Given that PlayStation 4 (PS4) will officially be out this fall, and the next Xbox is expected as well, that means wrestling could make the next gen jump this year. Even if it only goes to Wii U, that will mark the first next gen wrestling title for the franchise.

اسم بازی
wwe 2k14

خواهد بود در مورد پلتفرمهای بازی هم گفتن:
will be available across all major platforms and distribution channels.

برای تمام پلتفرمهای مهم این بازی میاد.
مشخصا فقط از ps4 یاد شده.
حالا ببینیم pc رو هم جز این پلتفرمهای مهم به حساب میارن یا نه!!
بازی کوارتر سوم یا چهارم امسال عرضه میشه.
2K Sports Confirms WWE 2K14 For Fall Release - Forbes

Jason Brady

کاربر سایت
Feb 1, 2013
541
نام
محمد
چه طور همچین چیزی میگی ! 2K اکثر بازیهای ورزشیش رو منتشر کرده مثل همین MLB و NBA ! بعید نیست این نسخه بیاد .

شما چطور همچین حرفی میزنی؟ بازیهای 2k فقط بسکتبال میاد! هاکی ، بیسبال و... هیچ وقت رو پی سی منتشر نشدند

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
شما چطور همچین حرفی میزنی؟ بازیهای 2k فقط بسکتبال میاد! هاکی ، بیسبال و... هیچ وقت رو پی سی منتشر نشدند

خوب صبر کن تا بریم تو صفحه ویکی خود 2k

و ببینیم چه بازیهای ورزشی برای pc اومدن از طرف این ناشر:
NBA 2K9Microsoft WindowsOctober 20, 2008Visual Concepts2K Sports[SUP][1[/SUP]

NBA 2K10Microsoft WindowsOctober 12, 2009Visual Concepts2K Sports

Major League Baseball 2K10

NBA 2K11

NBA 2K12

Major League Baseball 2K12

NBA 2K13

این بجای mlb13 فقط برای pc میاد نه پلتفرم دیگه.

List of Take-Two Interactive video games - Wikipedia, the free encyclopedia

nhl هم اخرین سریش nhl2k10 بوده که برای کنسولها اومده و یه نسخه 11 که برای wii اومده با ios

کلا nhl دیگه گویا منتشر نمیشه از طرف این ناشر.

بازی ورزشی دیگه بوده که نزده برای pc این 2 سال اخیر؟

Arkham City

کاربر سایت
Aug 11, 2010
336

انقدر از این ادما بدم میاد که بدون اطلاعات میپرن وسط حرف میزنن ! بفرما دانلود بازی Major League Baseball 2k12 برای PC اینم بیسبال و باید اینم بدونی که NHL هم کنسل شده به کل ..... من میگم این بازی 100 در صد بر روی PC میاد ! البته از کارنامه 2K SPORT که این برمیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر