World of Warcraft: Dragonflight

از تاریخ 26 مهر ماه سال 1401 این تاپیک مختص به اکسپنشن ست Dragonflight در سرور های آفیشال بیلیزارد خواهد بود.
=============================================================

راهنمای اولیه بازی برای کمک به تازه وارد ها با تشکر از کاربر musketeer

بازی کردن در بلیزارد چقدر هزینه داره؟

برای بازی کردن در بلیزارد در حالت معمول شما باید 2 آیتم زیر رو در ابتدا خریداری کنید:

• Battlechest:: که شامل کلیه اکسپنشن ها تا یکی مونده به آخری و همینطور 30 روز تایم بازی میشه. قیمتش حدود 15 یورو هست
  • آخرین اکسپنشن: که در حال حاضر legion هست. معمولا حدود 40 یورو هست قیمتش
  • برای ادامه دادن به بازی باید اشتراک ماهیانه بازی رو هم بگیرید. که 2روش معمول داره. یکی اینکه گیم تایم های 2 ماهه بخرید، حدود 20 یورو هست قیمتشون، یعنی در حال حاضر حدود 80-90 تومن برای 2ماه. یا اینکه گلد داخل بازی بدید و wowtoken بگیرید. که قیمتش رو میتونید همیشه از سایت wowtoken.info چک کنید.
آیا گلد در آوردن و خریدن گیم تایم با گلد وقت خیلی زیادی میبره؟

واقعاً نمیشه گفت. به هر کس بستگی داره که از چه روشی گلد در میاره. بعضیا از auction house خیلی راحت گلد در میارن، بعضیا میرن فارم میکنن و گلد در میارن، بعضیا instance های قدیمی رو میزنن... بطور خلاصه فقط میشه گفت که کاملاً شدنیه، ولی باید یک مقداری زمان بزارید براش.

از کجا بخرم؟ کردیت کارت ندارم.

خیلی سایت های ایرانی هستن که این موارد رو برای فروش قرار دادن. طبق قوانین سایت نمیشه اینجا اسم گفت. همون توی گوگل سرچ کنید "خرید battlechest" یا "خرید legion" براتون این سایتها رو میاره. بعد توی سایت بلیزارد یه قسمتی داره که این کدها رو وارد کنید.

قبل از اینکه بازی رو شروع کنم چه چیزهایی آماده کنم؟

اولین کار این هست که یکی رو پیدا کنید که شما رو RAF کنه. RAF مخفف recruid a friend هست که میتونید اینجا بطول کامل در موردش مطالعه کنید. Recruit A Friend - WoW

این سیستم هم برای شما و هم برای کسی که شما رو RAF میکنه مزایای بسیاری داره. مهمتریناش ایناس:

• وقتی با هم بازی کنید 3 برابر experience دریافت میکنید!
    • وقتی شما اولین ماه گیم تایم رو بزنید، به RAF کننده شما یک ماه تایم رایگان میده.
    • وقتی شما دومین ماه گیم تایم رو بزنید، RAF کننده شما بین چند تا pet و mount میتونی یکی رو به دلخواه جایزه بگیره!
    • به ازای هر 2 level که با هم level up کنید، شما میتونید 1 level به RAF کننده اتون اهدا کنید.
    • هر دو میتونید هر 30 دقیقه یک بار همدیگه رو summon کنید (برید پیش هم)
البته یه سری محدودیت داره، مثل اینکه مدت این مزایا 3 ماه هست و باید توی یک group باشید تا این سیستم فعال بشه، و توی محدوده 100 یاردی هم بمونید. همچنین grant level یعنی مورد 4 هم فقط توی همون realm که بودید قابل استفاده اس.

بخاطر اینکه انقدر فایده داره و بیشتر از همه بخاطر mount اش، تقریباً همه دنبال یکی هستن که RAF اش کنن. بخاطر همین یه سری پوئن دیگه هم RAF کننده شما معمولاً بهتون میده.. مثلا فلان مقدار گلد، یا فلان آیتم... ولی سعی کنید اینها رو ملاک قرار ندید و بیشترین فکرتون این باشه که RAF partner شما وقت آزادش با شما همخونی داشته باشه تا بتونید باهاش بازی کنید و level up رو از دست ندید. پس قبل از RAF خوب باهاش تایم هاتون رو چک کنید و با همدیگه هماهنگ کنید که چند تا کاراکتر میخواید level up کنید و اینا....

آیا کامپیوترم به اندازه کافی قوی هست؟ آیا نت مناسبی دارم؟

مورد دیگه ای که باید چک کنید این هست که آیا کامپیوترتون قادر به اجرای بازی هست یا خیر. کلاً wow سیستم و اینترنت خفنی نمیخواد. برای اینکه ببینید بازی رو میتونید اجرا کنید یا نه باید بازی رو بصورت رایگان بدون اینکه چیزی بخرید نصب کنید و برید توی بازی. تو این حالت تا level 20 میتونید بازی کنید. تو جاهای شلوغ که مثلا 3-40 نفر اطرافتون باشن نباید fps اتون زیر 30 بیاد یا latency اتون بالای 300 بره.

خب! الآن آماده ی بازی هستم. باید چکار کنم؟

اول باید یه اکانت battle.net بسازید و اپلیکیشنش رو دانلود کنید: http://eu.battle.net/en/app

بعد از اون باید خود کلاینت بازی رو بگیرید که حدود 30 گیگ هست. میتونید بزارید خود اپلیکیشن براتون دانلودش کنه. یا اینکه از یک دوستی بخواید براتون روی هارد بریزه. یا اینکه از سایتهای ایرانی که میفروشن بخرید. بعد باید محل بازی رو به اپلیکیشن بتل.نت بدید و برید توی بازی. ضمنا کد های لازم که خریدید رو هم از قسمت redeem code توی اپلیکیشن یا سایت وارد کنید تا براتون فعال بشه. حالا باید وارد بازی بشید و توی هر realm ای که میخواید کاراکترتون رو بسازید.

تو کدوم realm کاراکتر بسازم؟ ایرانی ها کجا بیشتر هستن؟

در ابتدا بگم که ایرانی ها بیشتر از همه جا در سرورهای اروپا بازی میکنن، چون به ایران نزدیکتره و پینگ بهتری داره. اکثرا در kazzak سمت هورد هستن. توی Silvermoon و Ravencrest هم سمت الاینس هستن. بصورت پراکنده تو ریلم های دیگه مثل Outland هم هستن البته.
ریلم ها از چند نظر دسته بندی میشن:

• زبان. که معمولا ریلم هایی که زبان انگلیسی هستن رو انتخاب میکنیم.
    • PvE یا PvP. این دو کلمه مخفف Player versus Environment و Player versus Player هستن. توی wow دو faction داریم به نامهای Horde و Alliance. که یطورایی دشمن همدیگه حساب میشن. تو ریلم های PvP در دنیای بازی هر جا که برید میتونید با پلیرهای فکشن مقابل مبارزه کنید، اونها هم همینطور. این به این معنی هست که هرجا برید با پلیرهای فکشن مقابل درگیر میشید. در ریلم های PvE تا وقتی نخواید میتونید از درگیر شدن با فکشن مقابل خودداری کنید. به اصطلاح بصورت دیفالت PvP flag اتون خاموش هست.
    • RP یا Normal. در ریلم های RP مخفف Role-Playing خیلی پلیرها قالب کاراکترشون رو به خودشون میگیرن. یعنی طوری رفتار میکنن که انگار واقعاً مثلاً یک جادوگر الف هستن و با همه اون شکلی صحبت میکنن! البته تو همه ریلم ها بعضیا این کار رو میکنن و توی ریلم های RP خیلی بیشتره.
موارد دیگه ای مثل جمعیت و بالانس بودن فکشن ها و ... هم توی انتخاب ریلم موثره که بیشتر این فاکتور ها رو میتونید از این سایت دنبال کنید: realmpop.com

هر گونه بحث در مورد سرور های کرک حتی سرور های کرک Warlord of Draenor و قبل از آن در این تاپیک ممنوع هست و با افراد خاطی به شدت برخورد خواهد شد.

آخرین ویرایش:

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
سلام ......
میدونم نظرمو یکم با عجله دادم و همینطور سلیقه ای بود نه حرفه ای !! :cheesygri
کلا خصومت شخصی با warrior دارم گرچه عاشقشم ... قبلا فقط warrior می گرفتم ... تالنت fury ...
(عکسه چه باحاله :cheesygri)

میگم شما که خودت warrior د أاری باید ضعف هاشو بدونی .... ممنون میشم بگی !!! (همینجوری میخوام بدونم)

آخرین ویرایش:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
ایول خوب شد زودتر گفتی !!!

من هر طور شده باید با کاراکتر اصلیم jc+en رو داشته باشم .. اصلا راه نداره !!!

من دوست و رفیق زیاد دارم تا برام lw بسازن (ولی دوست داشتم خودم هم داشته باشمش)
من یه rouge lvl 29 دیدم که alchemy+herb گرفته بود و اصلا نمی مرد !!!

من در واقع کارکتر اصلی رو هنوز نساختم و دارم تحقیق میکنم تا بسازمش !!!
الان یه druid دارم که mining با jc رو داره که میخوام jc شو بدم بره تا کاراکتر اصلی jc+en رو بگیره !!

خودم خیلی hunter دوست دارم (مخصوصا تالنت آخری) چون هم تند میره هم از دور تند dps میکنه و از نزدیک هم خوب کار میکنه .... تو bg یکی از دوستام که hunter داشت پدر همه رو در آورد ... warrior با این همه عظمتش هیچ شد تو bg.... خداییش warrior کارکتر نچسبیه ، هم ماسته هم اینکه جلو دور زن ها کارش تمومه ، با rouge تک به تک هم کارش ساختس !! (lol) (البته اینا نظرات منه ها)

خیلی مخلصیم !!!

واسه en باید mining هم داشته باشی
هر کلاسی واسه خودش شاخه [بستگی به player داره]
Warrior attacker یکی از وحشتناکترین dps ها رو داره.
واسه انتخاب کلاس هم نباید تابع نظر دوستات باشی. تابع خودت باش ببین از چی بیشتر خوشت میاد. اینی که میگی Hunter dps خوب داره درست .ولی فقط اون اینجور Dps نداره.

واسه پرسیدن سوال هاتون هم بهتره تو این تاپیک پست بدین.
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?p=747207#post747207
;)

آخرین ویرایش:

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
میگم شما که خودت warrior د أاری باید ضعف هاشو بدونی .... ممنون میشم بگی !!! (همینجوری میخوام بدونم)

والا من که Warrior ندارم ولی تا اونجایی که من خبر دارم بزرگترین نقطه ضعفش نداشتن Healـه (یعنی اگه کسی نباشه هیلش کنه تو BG یا هرجا) فاتحش خوندست چون برخلاف خیلی از کلاس ها قابلیت فرار سریع از درگیری رو نداره! (Holy Shield پالا ، Vanish روگ ، Blink میج و ... )
ولی بجاش تنها کلاسیه که میتونه 2تا 2h Weapon بگیره و واقعا Dpsـش قوی شده!

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
والا من که Warrior ندارم ولی تا اونجایی که من خبر دارم بزرگترین نقطه ضعفش نداشتن Healـه (یعنی اگه کسی نباشه هیلش کنه تو BG یا هرجا) فاتحش خوندست چون برخلاف خیلی از کلاس ها قابلیت فرار سریع از درگیری رو نداره! (Holy Shield پالا ، Vanish روگ ، Blink میج و ... )
ولی بجاش تنها کلاسیه که میتونه 2تا 2h Weapon بگیره و واقعا Dpsـش قوی شده!
اگه قابلیت فرار رو داشت که دیگه هیچ وقت نمیمرد. :D
Warrior اگه Stun اش نکنی 100% فاتحت خوندست. :D
وگرنه با این DPS اش میترکونه همه رو.
Healer هم که اگه داشته باشه که به ** میده آدمو.

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
ببخشید تو لول چند میتونه دو تا 2 hand بگیره ؟ و فقط تو تالنت fury همچین چیزی امکان پذیره ؟
وقتی دو تا 2 hand بگیره مقدار dpsش از rouge -combat هم میزنه بالا ؟

میگن darenie ها به خودشون heal میدن شاید اگه warrior اونو بگیریم بهتر باشه البته نمیدونم مقدار healش چقدره !!

کسی که hunter میگیره lvl 40 میتونه mail بپوشه ؟ اونوقت لباساشو از کجا جور کنه ؟ (آخه با lw رفته بالا)

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
ببخشید تو لول چند میتونه دو تا 2 hand بگیره ؟ و فقط تو تالنت fury همچین چیزی امکان پذیره ؟
فکر میکنم لول 60 باشه و بله فقط تو شاخه Fury و با قرار دادن 1 پوینت در تلنت Titan's Grip
میگن Draenei ها به خودشون heal میدن شاید اگه warrior اونو بگیریم بهتر باشه البته نمیدونم مقدار healش چقدره !!
مقدار هیلش با افزایش لول بالا میره (Scale میشه) فکر میکنم 50+15*لول مقدار دقیقش باشه! اوایل بازی (1-30) خیلی عالیه ولی وقتی آیتم های درست و حسابی میگیری %ش کم میشه مثلا شما تو لول 10 وقتی 400تا Hp دارین میتونین 200تا Hp یا 50% خودتون رو هیل کنید ولی در لول 70 وقتی (حداقل) 11K Hp دارین فقط میتونین 1100 تا Hp پر کنید (یک دهم!)
کسی که hunter میگیره lvl 40 میتونه mail بپوشه ؟ اونوقت لباساشو از کجا جور کنه ؟ (آخه با lw رفته بالا)
همون LW تو لولای بالا میشه باهاش Mail هم ساخت!

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
میگم hunter نمیشه blacksmithing بگیره ؟ چون bs هم mail میسازه دیگه !!! نمیشه ؟
- چرا که نشه :love: ولی بستگی به خودت داره ، Stat ه mail aromr هایی رو که lw و bs می سازن و ببین و بعدش تصمیمت رو بگیر . راستی تو bs تو شاخه های Master Hummersmith , Master Axesmith , Master Swordsmith می تونی Weapon های خوبی واسه خودت بسازی .

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
سلام.
برای hunter چه کلاسی و چه تالنتی از همه برای dps و کمی تانک بودن بهتره (نه تانک در حد warrior یه کمی که بتونه یه ذره دووم بیاره نه اینکه با دو سه اتک بمیره)

با alchemy میشه چیزی ساخت که کاراکتر رو مخفی کنه ؟ (مثه rouge)

ممنون !

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
سلام.
برای hunter چه کلاسی و چه تالنتی از همه برای dps و کمی تانک بودن بهتره (نه تانک در حد warrior یه کمی که بتونه یه ذره دووم بیاره نه اینکه با دو سه اتک بمیره)

با alchemy میشه چیزی ساخت که کاراکتر رو مخفی کنه ؟ (مثه rouge)

ممنون !
سلام عزیز :love:
- Hunter همونجور که از اسمش پیداست یعنی شکارچی :biggrin1: پس فکر تانک شدنش با Mail Armor نداشته باش ،اما می تونی Pet ه تانکی تربیت کنی که قابلیت Spell Resis و Tunt و Heavy Armor باشه :biggrin1:
- به نظر من برو Talent ه Marksmanship و اگه می خوای Pet تانکی هم داشته باشی از تو Talent های Beast Mastery این ها رو بزن < Endurance Training , Thick Hide > :smile:

- آره میشه دو نوع رو دیدم 1 کی 10 ثانیه و بعدی 18 <Invisibility Potion و Elixir of Detect Lesser Invisibility > ولی مثه Rouge نیست محدودیت زمانی دارن که گفتم .

faza

کاربر سایت
May 31, 2007
149
نام
مسعود
یک بازی اینترنتی زیبا و حیاتی ( برای کشورمون ایران )

این بازی، بازی جهان مجازی هست. ایران مجازی هم توش هست.
الآن ایران قدرت 11 - 12 هست تو جهان مجازی از لحاظ نظامی.
اما به علت کمبود جمعیت در حال حاضر تمامیت عرضی ایران مورد تحدید بیگانگان قرار گرفته است.
(هم اکنون در بازی، یک جنگ جهانی در حال انجام شدن است که ایران نیز در یک طرف این جنگ قرار دارد )
در این بازی اینترنتی شما یک شخصیت مجازی در ایران خواهید شد و به تدریج تجربه کسب میکنید و بزرگ میشوید.
کار میکنید ... حقوق میگیرید ... غذا میخورید ... جنگ میکنید ... رییس جمهورتون رو انتخاب میکنید (هر یک ماه یک انتخابات)... عضو حزب میشوید... روزنامه تاسیس میکنید ... نماینده ی مجلس میشوید ... در کشور پست میگیرد ... شرکت یا کارخونه میزنید ... و در نهایت حتی میتونید رییس جمهور ایران مجازی بشید، البته نه به این زودیا ... یکم سخته.
و از همه مهمتر با ایرانیهای دیگری که هم اکنون با عشق به ایران این بازی رو تمام وقت بازی میکنند، ارتباط برقرار میکنید.
ویژگی مهم این بازی این هست که شما هم میتونید 24 ساعت وقتتون رو بذارید برای بازی، هم فقط با روزی 5 دقیقه میتونید کاری کنید که از قافله عقب نمونید، وهرزمان کشور بهتون نیاز داشت وارد صحنه بشید.
با ورود به این بازی جذابیت های بیشتری از آن خواهید دید.
فقط فراموش نکنید که ایران مجازی هم اکنون به شدت نیازمند یاری شما هست. (هنگامی که پا به بازی بگذارید بعد از مدتی متوجه این موضوع خواهید شد.)
این بازی به زبان انگلیسی هست اما شما در کشور ایران زندگی میکنید و اطرافتون همه ایرانی هستند. همه! پس نگران بلد نبودن بازی نباشید ... شک نکنید همه بسیج خواهند شد تا شما بازی رو سریعتر یاد بگیرید.
اونقدر مقاله و روزنامه فارسی به چاپ رسیده و میرسه که شما رو در جریان همه چیز قرار خواهد داد!
پس هرچه سریعتر برای ثبت نام در این بازی، به لینک زیر مراجعه کنید:
http://www.erepublik.com/en/referrer/masoudshe
(استان رو هر چی دوست دارید بزنید اما تهران نداره فعلا )
و اما اگر سوالی یا مشکلی دارید با این ID مکاتبه کنید: masoudshe@yahoo.com
باور کنید منتظر تک تک شما هستم.
هم در قسمت آموزش بازی، هم برای پیشرفت بهترتون، کمکتون خواهم کرد با کمال میل...
ممنون از همکاری همتون
smiley-3.gif

wyhnvkswuczcff97vid0.jpg

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
این بازی، بازی جهان مجازی هست. ایران مجازی هم توش هست.
الآن ایران قدرت 11 - 12 هست تو جهان مجازی از لحاظ نظامی.
اما به علت کمبود جمعیت در حال حاضر تمامیت عرضی ایران مورد تحدید بیگانگان قرار گرفته است.
(هم اکنون در بازی، یک جنگ جهانی در حال انجام شدن است که ایران نیز در یک طرف این جنگ قرار دارد )
در این بازی اینترنتی شما یک شخصیت مجازی در ایران خواهید شد و به تدریج تجربه کسب میکنید و بزرگ میشوید.
کار میکنید ... حقوق میگیرید ... غذا میخورید ... جنگ میکنید ... رییس جمهورتون رو انتخاب میکنید (هر یک ماه یک انتخابات)... عضو حزب میشوید... روزنامه تاسیس میکنید ... نماینده ی مجلس میشوید ... در کشور پست میگیرد ... شرکت یا کارخونه میزنید ... و در نهایت حتی میتونید رییس جمهور ایران مجازی بشید، البته نه به این زودیا ... یکم سخته.
و از همه مهمتر با ایرانیهای دیگری که هم اکنون با عشق به ایران این بازی رو تمام وقت بازی میکنند، ارتباط برقرار میکنید.
ویژگی مهم این بازی این هست که شما هم میتونید 24 ساعت وقتتون رو بذارید برای بازی، هم فقط با روزی 5 دقیقه میتونید کاری کنید که از قافله عقب نمونید، وهرزمان کشور بهتون نیاز داشت وارد صحنه بشید.
با ورود به این بازی جذابیت های بیشتری از آن خواهید دید.
فقط فراموش نکنید که ایران مجازی هم اکنون به شدت نیازمند یاری شما هست. (هنگامی که پا به بازی بگذارید بعد از مدتی متوجه این موضوع خواهید شد.)
این بازی به زبان انگلیسی هست اما شما در کشور ایران زندگی میکنید و اطرافتون همه ایرانی هستند. همه! پس نگران بلد نبودن بازی نباشید ... شک نکنید همه بسیج خواهند شد تا شما بازی رو سریعتر یاد بگیرید.
اونقدر مقاله و روزنامه فارسی به چاپ رسیده و میرسه که شما رو در جریان همه چیز قرار خواهد داد!
پس هرچه سریعتر برای ثبت نام در این بازی، به لینک زیر مراجعه کنید:
http://www.erepublik.com/en/referrer/masoudshe
(استان رو هر چی دوست دارید بزنید اما تهران نداره فعلا )
و اما اگر سوالی یا مشکلی دارید با این ID مکاتبه کنید: masoudshe@yahoo.com
باور کنید منتظر تک تک شما هستم.
هم در قسمت آموزش بازی، هم برای پیشرفت بهترتون، کمکتون خواهم کرد با کمال میل...
ممنون از همکاری همتون
smiley-3.gif

wyhnvkswuczcff97vid0.jpg

سلام

با 145 پست زده از سوی شما. تشریف اوردین توی تاپیک WoW، پست گهربار و ارزشمندی دادین !!!!!

بهتر نیست پاک کنی پستتو. خیلی جالبه. طرف تو پست بالای شما درباره Hunter و Talent هاش نوشته. ادم می بینه تاپیک اومده بالا می یاد ببینه چه پستی اومده توی این تاپیک WoW.

مواجه میشه با پست گرانبها و پربار شما ...

عجب

یا علی ...

آخرین ویرایش:

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
- به نظر من برو Talent ه Marksmanship و اگه می خوای Pet تانکی هم داشته باشی از تو Talent های Beast Mastery این ها رو بزن < Endurance Training , Thick Hide >
سلام.
درسته hunter بهترین تالنت براش marsmanship هستش ولی با این تالنت اگه یه player بهت برسه و bash ت کنه ، دو سوته میمیری ... ولی survival اگه نزدیکت بشه حداقل میتونی یکم دووم بیاری !!
(البته من تجربه نکرما از دوستم که hunter داشت پرسید) !!

(toxic_devilcs میگم شما چه کارکتری داری تو wow ?)
این صحبتا که میکنیم گرچه شاید تکراری باشه ولی نکات خوبی یاد میده !! اگه دوست داشتی نقاط ضعف و قدرت کلاسی که الان باش تجربه کردی بگو !! (چون جز اون کسی که خودش بازی کرده دقیقا نقاط ضعف و قدرت یک کلاس رو نمی دونه)

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
سلام.
درسته hunter بهترین تالنت براش marsmanship هستش ولی با این تالنت اگه یه player بهت برسه و bash ت کنه ، دو سوته میمیری ... ولی survival اگه نزدیکت بشه حداقل میتونی یکم دووم بیاری !!
(البته من تجربه نکرما از دوستم که hunter داشت پرسید) !!

(toxic_devilcs میگم شما چه کارکتری داری تو wow ?)
این صحبتا که میکنیم گرچه شاید تکراری باشه ولی نکات خوبی یاد میده !! اگه دوست داشتی نقاط ضعف و قدرت کلاسی که الان باش تجربه کردی بگو !! (چون جز اون کسی که خودش بازی کرده دقیقا نقاط ضعف و قدرت یک کلاس رو نمی دونه)
- از تله های Hunter اگه استفاده کنی طرف به سختی حریفت میشه ، راستی Resilianceت اگه بالا باشه Critical Attacks ( ضربات بالاتر از حد معمول ) کمتری روت می خوره ؛ در کل Set PVP بزاری کمتر حریفت می شن :love:
-من Druid - Preist - Hunter - Mage - Warior - Shaman :biggrin1: همین:-"
-اگه فرصت کنم سر وقتی ان شالا گفتمانی می کنیم :smile::love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر