World of Warcraft: Dragonflight

از تاریخ 26 مهر ماه سال 1401 این تاپیک مختص به اکسپنشن ست Dragonflight در سرور های آفیشال بیلیزارد خواهد بود.
=============================================================

راهنمای اولیه بازی برای کمک به تازه وارد ها با تشکر از کاربر musketeer

بازی کردن در بلیزارد چقدر هزینه داره؟

برای بازی کردن در بلیزارد در حالت معمول شما باید 2 آیتم زیر رو در ابتدا خریداری کنید:

• Battlechest:: که شامل کلیه اکسپنشن ها تا یکی مونده به آخری و همینطور 30 روز تایم بازی میشه. قیمتش حدود 15 یورو هست
  • آخرین اکسپنشن: که در حال حاضر legion هست. معمولا حدود 40 یورو هست قیمتش
  • برای ادامه دادن به بازی باید اشتراک ماهیانه بازی رو هم بگیرید. که 2روش معمول داره. یکی اینکه گیم تایم های 2 ماهه بخرید، حدود 20 یورو هست قیمتشون، یعنی در حال حاضر حدود 80-90 تومن برای 2ماه. یا اینکه گلد داخل بازی بدید و wowtoken بگیرید. که قیمتش رو میتونید همیشه از سایت wowtoken.info چک کنید.
آیا گلد در آوردن و خریدن گیم تایم با گلد وقت خیلی زیادی میبره؟

واقعاً نمیشه گفت. به هر کس بستگی داره که از چه روشی گلد در میاره. بعضیا از auction house خیلی راحت گلد در میارن، بعضیا میرن فارم میکنن و گلد در میارن، بعضیا instance های قدیمی رو میزنن... بطور خلاصه فقط میشه گفت که کاملاً شدنیه، ولی باید یک مقداری زمان بزارید براش.

از کجا بخرم؟ کردیت کارت ندارم.

خیلی سایت های ایرانی هستن که این موارد رو برای فروش قرار دادن. طبق قوانین سایت نمیشه اینجا اسم گفت. همون توی گوگل سرچ کنید "خرید battlechest" یا "خرید legion" براتون این سایتها رو میاره. بعد توی سایت بلیزارد یه قسمتی داره که این کدها رو وارد کنید.

قبل از اینکه بازی رو شروع کنم چه چیزهایی آماده کنم؟

اولین کار این هست که یکی رو پیدا کنید که شما رو RAF کنه. RAF مخفف recruid a friend هست که میتونید اینجا بطول کامل در موردش مطالعه کنید. Recruit A Friend - WoW

این سیستم هم برای شما و هم برای کسی که شما رو RAF میکنه مزایای بسیاری داره. مهمتریناش ایناس:

• وقتی با هم بازی کنید 3 برابر experience دریافت میکنید!
    • وقتی شما اولین ماه گیم تایم رو بزنید، به RAF کننده شما یک ماه تایم رایگان میده.
    • وقتی شما دومین ماه گیم تایم رو بزنید، RAF کننده شما بین چند تا pet و mount میتونی یکی رو به دلخواه جایزه بگیره!
    • به ازای هر 2 level که با هم level up کنید، شما میتونید 1 level به RAF کننده اتون اهدا کنید.
    • هر دو میتونید هر 30 دقیقه یک بار همدیگه رو summon کنید (برید پیش هم)
البته یه سری محدودیت داره، مثل اینکه مدت این مزایا 3 ماه هست و باید توی یک group باشید تا این سیستم فعال بشه، و توی محدوده 100 یاردی هم بمونید. همچنین grant level یعنی مورد 4 هم فقط توی همون realm که بودید قابل استفاده اس.

بخاطر اینکه انقدر فایده داره و بیشتر از همه بخاطر mount اش، تقریباً همه دنبال یکی هستن که RAF اش کنن. بخاطر همین یه سری پوئن دیگه هم RAF کننده شما معمولاً بهتون میده.. مثلا فلان مقدار گلد، یا فلان آیتم... ولی سعی کنید اینها رو ملاک قرار ندید و بیشترین فکرتون این باشه که RAF partner شما وقت آزادش با شما همخونی داشته باشه تا بتونید باهاش بازی کنید و level up رو از دست ندید. پس قبل از RAF خوب باهاش تایم هاتون رو چک کنید و با همدیگه هماهنگ کنید که چند تا کاراکتر میخواید level up کنید و اینا....

آیا کامپیوترم به اندازه کافی قوی هست؟ آیا نت مناسبی دارم؟

مورد دیگه ای که باید چک کنید این هست که آیا کامپیوترتون قادر به اجرای بازی هست یا خیر. کلاً wow سیستم و اینترنت خفنی نمیخواد. برای اینکه ببینید بازی رو میتونید اجرا کنید یا نه باید بازی رو بصورت رایگان بدون اینکه چیزی بخرید نصب کنید و برید توی بازی. تو این حالت تا level 20 میتونید بازی کنید. تو جاهای شلوغ که مثلا 3-40 نفر اطرافتون باشن نباید fps اتون زیر 30 بیاد یا latency اتون بالای 300 بره.

خب! الآن آماده ی بازی هستم. باید چکار کنم؟

اول باید یه اکانت battle.net بسازید و اپلیکیشنش رو دانلود کنید: http://eu.battle.net/en/app

بعد از اون باید خود کلاینت بازی رو بگیرید که حدود 30 گیگ هست. میتونید بزارید خود اپلیکیشن براتون دانلودش کنه. یا اینکه از یک دوستی بخواید براتون روی هارد بریزه. یا اینکه از سایتهای ایرانی که میفروشن بخرید. بعد باید محل بازی رو به اپلیکیشن بتل.نت بدید و برید توی بازی. ضمنا کد های لازم که خریدید رو هم از قسمت redeem code توی اپلیکیشن یا سایت وارد کنید تا براتون فعال بشه. حالا باید وارد بازی بشید و توی هر realm ای که میخواید کاراکترتون رو بسازید.

تو کدوم realm کاراکتر بسازم؟ ایرانی ها کجا بیشتر هستن؟

در ابتدا بگم که ایرانی ها بیشتر از همه جا در سرورهای اروپا بازی میکنن، چون به ایران نزدیکتره و پینگ بهتری داره. اکثرا در kazzak سمت هورد هستن. توی Silvermoon و Ravencrest هم سمت الاینس هستن. بصورت پراکنده تو ریلم های دیگه مثل Outland هم هستن البته.
ریلم ها از چند نظر دسته بندی میشن:

• زبان. که معمولا ریلم هایی که زبان انگلیسی هستن رو انتخاب میکنیم.
    • PvE یا PvP. این دو کلمه مخفف Player versus Environment و Player versus Player هستن. توی wow دو faction داریم به نامهای Horde و Alliance. که یطورایی دشمن همدیگه حساب میشن. تو ریلم های PvP در دنیای بازی هر جا که برید میتونید با پلیرهای فکشن مقابل مبارزه کنید، اونها هم همینطور. این به این معنی هست که هرجا برید با پلیرهای فکشن مقابل درگیر میشید. در ریلم های PvE تا وقتی نخواید میتونید از درگیر شدن با فکشن مقابل خودداری کنید. به اصطلاح بصورت دیفالت PvP flag اتون خاموش هست.
    • RP یا Normal. در ریلم های RP مخفف Role-Playing خیلی پلیرها قالب کاراکترشون رو به خودشون میگیرن. یعنی طوری رفتار میکنن که انگار واقعاً مثلاً یک جادوگر الف هستن و با همه اون شکلی صحبت میکنن! البته تو همه ریلم ها بعضیا این کار رو میکنن و توی ریلم های RP خیلی بیشتره.
موارد دیگه ای مثل جمعیت و بالانس بودن فکشن ها و ... هم توی انتخاب ریلم موثره که بیشتر این فاکتور ها رو میتونید از این سایت دنبال کنید: realmpop.com

هر گونه بحث در مورد سرور های کرک حتی سرور های کرک Warlord of Draenor و قبل از آن در این تاپیک ممنوع هست و با افراد خاطی به شدت برخورد خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
کلاس overview وارلاک هم که پست شد، من که راضی ام ، برداشتن haunt از affliction و revamp ـه demo بنظرم خیلی خوب شده، از طرفی انتظار خیلی بیشتری از destruction داشتم ولی بازم حاضرم shard generation ام rng باشه تا اینکه ریشه آدم در بیاد هی spell spam کنی که ارزش dot و ****** spell رو کمتر می کنه . از fire and brimstone و کلا cleave چیزی نگفتن و به احتمال زیاد talent های artifact ـه destruction حول mobility و cleave انتخاب شده باشه .

Sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2006
323
نام
Reza
کلاس overview وارلاک هم که پست شد، من که راضی ام ، برداشتن haunt از affliction و revamp ـه demo بنظرم خیلی خوب شده، از طرفی انتظار خیلی بیشتری از destruction داشتم ولی بازم حاضرم shard generation ام rng باشه تا اینکه ریشه آدم در بیاد هی spell spam کنی که ارزش dot و ****** spell رو کمتر می کنه . از fire and brimstone و کلا cleave چیزی نگفتن و به احتمال زیاد talent های artifact ـه destruction حول mobility و cleave انتخاب شده باشه .

aff چيز خوبي شده. منتها des فوق‌العاده ديزاين احمقانه‌اي داره. des همين الانشم سيستم خوبي داشت و با يكم پاليش بهتر ميشد. لازم نبود كل كلاس عوض بشه. shard regen جديد فاجعه‌ست. يعني چي ريشه آدم در بياد ember توليد كنه؟ كل پروسه ember كه با 2 تا اسپم در مياد و اونقدر ember داري كه نميرسي خرج كني. مطمئني destru منظورت بود؟ چون اوني كه سيستم resource generatش فاجعه‌ست aff هست الان. RNG به درد كسي ميخوره كه بلد نيست consistent resource generation رو كنترل كنه. aff رو ببين الان. يه اكسپنشن هست كه صداي همه در اومده از اين سيستم RNG مسخره توليد shard. درواقع كاري كه بليزارد كرده اينه كه مدل aff رو بهبود كرده و هرچيز بدي كه بوده رو برداشته برده براي destrution.
تازه من اين فلسفه بليزارد رو نميفهمم هيچ كلاسي نگران مانا نيست جز وارلاك! dafaq is life tap! يعني حتي هيلرها هم اينقدر نگران مانا نيستن الان كه يه وارلاك هست و بايد چپ و راست life tap كنه. dafaq خو.

demon هم چيز عجيبيه، روتيشنش فعلا معلوم نيست و اصلا مشخص نيست چطور قراره باشه تو aoe vs st. ولي در مورد FnB گفتن كه تلنت ميشه + shadowburn و البته haunt هم تلنت هست. يعني در واقع وقتي گفتن 100 ها تلنت جديد طراحي كرديم براي لژيون منظورشون اين بود كه صدها اسپل رو تبديل به تلنت كرديم. fukin lazy asses :))

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
aff چيز خوبي شده. منتها des فوق‌العاده ديزاين احمقانه‌اي داره. des همين الانشم سيستم خوبي داشت و با يكم پاليش بهتر ميشد. لازم نبود كل كلاس عوض بشه. shard regen جديد فاجعه‌ست. يعني چي ريشه آدم در بياد ember توليد كنه؟ كل پروسه ember كه با 2 تا اسپم در مياد و اونقدر ember داري كه نميرسي خرج كني. مطمئني destru منظورت بود؟ چون اوني كه سيستم resource generatش فاجعه‌ست aff هست الان. RNG به درد كسي ميخوره كه بلد نيست consistent resource generation رو كنترل كنه. aff رو ببين الان. يه اكسپنشن هست كه صداي همه در اومده از اين سيستم RNG مسخره توليد shard. درواقع كاري كه بليزارد كرده اينه كه مدل aff رو بهبود كرده و هرچيز بدي كه بوده رو برداشته برده براي destrution.
تازه من اين فلسفه بليزارد رو نميفهمم هيچ كلاسي نگران مانا نيست جز وارلاك! dafaq is life tap! يعني حتي هيلرها هم اينقدر نگران مانا نيستن الان كه يه وارلاك هست و بايد چپ و راست life tap كنه. dafaq خو.

demon هم چيز عجيبيه، روتيشنش فعلا معلوم نيست و اصلا مشخص نيست چطور قراره باشه تو aoe vs st. ولي در مورد FnB گفتن كه تلنت ميشه + shadowburn و البته haunt هم تلنت هست. يعني در واقع وقتي گفتن 100 ها تلنت جديد طراحي كرديم براي لژيون منظورشون اين بود كه صدها اسپل رو تبديل به تلنت كرديم. fukin lazy asses :))

باو ember regenration destro بدون charred remains تو wod که فاجعه است :| ، اول expac که خیلی بد بود، وقتی بدتر شد که بلیز زدember regen rain of fire رو هم nerf که دیگه کلا lol شد، انقدر چرت شد که ملت دست به permenant doomguard شدن ، 30 تا 40 درصد dps warlock رو pet میزد تا اینکه کم کم سویچ کردند به demonology، و بعد نرف demo تنها راه حل این گندی که wod زده بودن باف کردن gosac و charred remains بود .

affliction توی wod هم من شخصا هیچ تمایلی بهش ندارم نه اینکه مشکل dps داشته باشه، برای من spec خیلی خسته کننده ایه. ولی اون rng nightfall proc رو هم با fragment of the dark star یخورده بهتر کردند ، اخرین باری که روی council تست کردم ، چپ و راست بهم soul shard میداد. (که البته یه دلیل بخاطر multi-currption بود ولی قبلا بدون trinket تست کرده بودم proc اش خیلی خیلی کمتر بود) .

در کل بینهایت منتظر demo جدید هستم ، destruction باعث شد وارلاک بازی کنم ، ولی demo دلیل warlock موندنم بود. و این spell های هم که معرفی شده خعلی خوبه ، اگه توی heroes of the storm هیرو azmodan بازی کرده باشید دقیقا می دونید demo توی legion چطوری میشه .

Sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2006
323
نام
Reza
باو ember regenration destro بدون charred remains تو wod که فاجعه است :| ، اول expac که خیلی بد بود، وقتی بدتر شد که بلیز زدember regen rain of fire رو هم nerf که دیگه کلا lol شد، انقدر چرت شد که ملت دست به permenant doomguard شدن ، 30 تا 40 درصد dps warlock رو pet میزد تا اینکه کم کم سویچ کردند به demonology، و بعد نرف demo تنها راه حل این گندی که wod زده بودن باف کردن gosac و charred remains بود .

affliction توی wod هم من شخصا هیچ تمایلی بهش ندارم نه اینکه مشکل dps داشته باشه، برای من spec خیلی خسته کننده ایه. ولی اون rng nightfall proc رو هم با fragment of the dark star یخورده بهتر کردند ، اخرین باری که روی council تست کردم ، چپ و راست بهم soul shard میداد. (که البته یه دلیل بخاطر multi-currption بود ولی قبلا بدون trinket تست کرده بودم proc اش خیلی خیلی کمتر بود) .

در کل بینهایت منتظر demo جدید هستم ، destruction باعث شد وارلاک بازی کنم ، ولی demo دلیل warlock موندنم بود. و این spell های هم که معرفی شده خعلی خوبه ، اگه توی heroes of the storm هیرو azmodan بازی کرده باشید دقیقا می دونید demo توی legion چطوری میشه .

اول xpack كه هميشه اينطوره. اول mop هم des فاجعه بود چون crit و mastery كمي دم دست بود. ولي اول اين xpack يه مشكل ديگه اين بود كه des در حال حركت هيچكاري نميتونست بكنه ولي مشكل ember هيچوقت به اون صورت فجيع نداشت. دميج incinerate واقعا خوب بود به عنوان فيلر. خيلي بيشتر از دميج فيلر بقيه casterها.
curroption كه مولتي پراك نميده، هميشه آخرين castيي كه كردي بهت پراك ميده. منتها مسئله اينه مشكل rng رو مخه. يه وقتي داري progress ميكني و به خاطر rng بد چندتا كلاس تيم نميتونه يه باس رو بزنه اينه كه مسخره‌ست. روز هاي اول raid جديد كه گير چنداني در دسترس نيست اين RNG بد واقعا pain in the *** هست نصف دفعات.
aff از زمان mop خسته كننده بوده. فقط وقتي يكم جذاب شد كه snapshot اونقدر قوي شد كه قدرتش به طرز احمقانه‌اي رفت بالا. تازه همونم چندان فان و سرگرم‌كننده نبود وجدانا. الان نگاه كني تغييرات des كه يه كوچولو پاليش ميخواست تو بخش cast on move فقط و فقط، بيشتر از demon هست :))
demon هم ببين كي گفتم، يه چيز cluncky مسخره‌اي ميشه مثل aff اين xpack :)) اينكه اسپل ها جذابن يه چيزه،‌اينكه بينشون چقدر كانكشن باشه و بشه راحت بين وضعيت هاي مختلف سوييچ كرده يه چيز ديگه.

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
curroption كه مولتي پراك نميده،

من که نگفتم multi proc :D (اصلا مگه multiproc هم داریم) منظورم multi corruption (روی هر سه باس council) . که اگه uptime اش بالای 90 % باشه بخاطر اینکه fragment of the dark star میزان time span دات هارو حداقل 20 درصد کاهش میده ، corruption دفعات بیشتری توی بازه زمانی تیک میخوره و احتمال nightfall proc رو council رو سه برابر میکنه .

هميشه آخرين castيي كه كردي بهت پراك ميده

چی چی میچی شده :D
هنوز تلنت های septer of sargeras رو نشون ندادن ، ولی اینطوری که یکی می گفت talent های artifact ها کلا به دو دسته passive و active تقسیم میشند و کلا یه چیزی optional ـه که تفاوت فاحشی باهم ندارند ، امیدوارم که اینطوری نباشه و mobility ، cleave هم جزو گزینه های artifact باشه .
اگه عیب های affliction رو برطرف کنند ، مثلا haunt رو بردارند ،گلوبال کوولدان رو از corruption و agony بردارند .shadow bolt به عنوان filler برگردندن بهتر میشه . و (for the love of god ) یا اون seed of corruption رو بردارند یا درستش کنند چیه اون اسپل آخه :| البته اینطوری که من harvester of the deadwind رو دیدم بنظرم چیز جالبیه، حداقل رو کاغذ که تلنت های جالبی داره .( لامصب شکلش هم خیلی قشنگه :D)

برا destruction هم یه یخوره moliblity بدنیست ،conflag رو دوباره instant کنند یا incinerate on the move بدن من راضی ام .

demo که رو کاغذ خیلی rotation جالبی داره ، و خیلی از talent هایی مثل goserv و 2 min cd رو احتمالا ازش بگیریند . ولی کی اهمیت میده demon swarm ftw :D

پ ن : rip snap shotting
پ ن : با اون تغییر havoc هم rip shadowburn sniping :D

AriDark

کاربر سایت
Jul 5, 2008
260
نام
آرین
این account-wide transmog واقعا چیزی بود که همیشه یه رویا بوده ! :D

تا اینجا همه چیزهای legion عالی بوده اما خب ما دیگه گول نمیخوریم تا ریلیز رسمی , WoD واسه ما تجربه شد :D

Sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2006
323
نام
Reza
من که نگفتم multi proc :D (اصلا مگه multiproc هم داریم) منظورم multi corruption (روی هر سه باس council) . که اگه uptime اش بالای 90 % باشه بخاطر اینکه fragment of the dark star میزان time span دات هارو حداقل 20 درصد کاهش میده ، corruption دفعات بیشتری توی بازه زمانی تیک میخوره و احتمال nightfall proc رو council رو سه برابر میکنه .

چی چی میچی شده :D
هنوز تلنت های septer of sargeras رو نشون ندادن ، ولی اینطوری که یکی می گفت talent های artifact ها کلا به دو دسته passive و active تقسیم میشند و کلا یه چیزی optional ـه که تفاوت فاحشی باهم ندارند ، امیدوارم که اینطوری نباشه و mobility ، cleave هم جزو گزینه های artifact باشه .
اگه عیب های affliction رو برطرف کنند ، مثلا haunt رو بردارند ،گلوبال کوولدان رو از corruption و agony بردارند .shadow bolt به عنوان filler برگردندن بهتر میشه . و (for the love of god ) یا اون seed of corruption رو بردارند یا درستش کنند چیه اون اسپل آخه :| البته اینطوری که من harvester of the deadwind رو دیدم بنظرم چیز جالبیه، حداقل رو کاغذ که تلنت های جالبی داره .( لامصب شکلش هم خیلی قشنگه :D)

برا destruction هم یه یخوره moliblity بدنیست ،conflag رو دوباره instant کنند یا incinerate on the move بدن من راضی ام .

demo که رو کاغذ خیلی rotation جالبی داره ، و خیلی از talent هایی مثل goserv و 2 min cd رو احتمالا ازش بگیریند . ولی کی اهمیت میده demon swarm ftw :D

پ ن : rip snap shotting
پ ن : با اون تغییر havoc هم rip shadowburn sniping :D

رو کنسول سه برابر نمیشه. پراک نایتفال فقط از یه curroption میاد. اگه صدتا هم آپ داشته باشی فقط از آخرین curroptionیی که کست یا رفرش کردی پراک میده. تنها فرقی که داره اینه که اون ترینکت تایمش رو کم میکنه پس زودتر پراک میشه. ولی خب در عمل هیچ فرقی بین سینگل ترگت و مولتی ترگت نیست برای آپ‌تایم نایتفال که خیلی خیلی lame هست. سینگل ترگت چندان فرقی نخواهد کرد aff، ولی در عوض مولتی ترگت دیگه 10 تا agony اگه داشته باشی همشون جدا پراک نایتفال میدن. البته یه cap روش میذارن ولی مثلا اگه 5 تا agony داشته باشی شانس پراک 5 برابر میشه برخلاف الان که فقط آخرین کست بهت پراک میده. درکل به نظرم aff خوب شده ولی جدا جدا جدا یه direct attack احتیاج داره مثل shadowbolt حداقل حتی اگه شده فقط برای pvp. چون خیلی بیخوده هیچ ability نداشته باشی که initial damage بده جز haunt که اونم نمیشه اسپم کرد. حتی اگه یکی از dotها initial دیمیج داشت مثل shadow priest یا boomy خوب بود.

کانفلگ که instant هست. درضمن shadowburn که اسنایپ میشه کرد حتی وحشتناک‌تر. چون havod جدید لیمیت تعداد کست نداره. لیمیت تعداد ترگت داره که رو یه نفر میتونی بذاری فقط ولی عوضش 8 ثانیه هرچی سینگل ترگت کست کنی کپی میکنه. تازه قول دادن یه تلنت بدن بهش که مدلش رو حتی بهتر کنه ولی خب نگفتن چی هست، اما احتمالا بشه رو 2 یا 3 ترگت برای 8 ثانیه cleave کرد.

haunt امضای aff هست. پاک هم نمیشه بلکه تلنت شده.SoC هم یکم بهتر شده. قراره با یه شارد یه بار که کست کنی رو هرچی ترگت تا 8 یارد هست بندازه و احتمالا همexplosion اضافه کنن مثل زمان wrath یا کاتا که اولی میترکید بقیه میترکیدن.

همه تلنت‌های lvl 100 بیخود هستن، اینطور که بوش میاد همه‌رو دارن عوض میکنن. واقعا playstyle مسخره‌ای داره. خوشبختانه کلاس‌هایی که دوست دارم دارن عوض میشن تلنت‌های مسخره‌شون.

پ.ن: I love guardian changes:

Moonfire

• 40 yd range, Instant
  • A quick beam of lunar light burns the enemy for minor Arcane damage and then an additional strong Arcane damage over 12 sec.
  • Usable while in Bear Form.

Lacerate

• Melee Range, Instant, 3 sec cooldown
  • Lacerates the enemy target, dealing moderate Bleed damage and an additional moderate Bleed damage over 15 sec. Stacks up to 3 times.
  • Lacerate has a 25% chance to reset the cooldown on Mangle.

• Thrash
    • Instant, 6 sec cooldown
    • Strikes all enemy targets within 8 yards, dealing minor Bleed damage and applying Lacerate for an additional moderate Bleed damage over 15 sec.

یعنی هرچی گیر که دادیم به bear multidot بالاخره افاقه کرد.

آخرین ویرایش:

Satan6396

کاربر سایت
Nov 21, 2008
136
نام
HamiD
دوستان من هرچی از اون کتابای لول آپ گریسون بود و استفاده کردم حالا میخوام یه ساختمانو دیگه بسازم مثل enchanting ولی دیکه کتاب ندارم که لول 2 بشه میشه راهنمایی کنید راهه دیگه ای هست ؟
اگه تعداد کارهام به لول 3 برسه مستقیم لول سه میشه از یک ؟

درود
رضا جان شما الان یه مقدار گنگ سوال پرسیدی (بنظرم)
در کل لول یک ها رو توی خود آرشیتکت تیبل داری و باقی رو از وندور میخری .

bAd Clown

کاربر سایت
Nov 6, 2011
184
نام
Milad - ɮΛÐ[̲̅c̲̅]ŁФѠƝ
این account-wide transmog واقعا چیزی بود که همیشه یه رویا بوده ! :D

تا اینجا همه چیزهای legion عالی بوده اما خب ما دیگه گول نمیخوریم تا ریلیز رسمی , WoD واسه ما تجربه شد :D
من اگه میدونستم این اتفاق میوفته کلی آیتمو ب اف نمیدادم :(

AriDark

کاربر سایت
Jul 5, 2008
260
نام
آرین
Gnome Hunter yay! :d
8593.png

من اگه میدونستم این اتفاق میوفته کلی آیتمو ب اف نمیدادم :(

الان شما اگه بخوای لول اپ کنی بری دانج میبینی ملت واسه یه green معمولی هم need میزنن میگن بعدا به کارم میاد لول :D

مشکل الان bag e !

///
The collection aspect of the new transmog system is interesting as an addition to the use i.e. You'll feel satisfied being able to say "Oh i've collected all the gear from Black Temple!"

The new Legendary world drops should feel exciting, like old epics were back in Vanilla.

Opening scenario will be 20 Alliance and 20 Horde with seamless queuing. It is a beach assault in stages as completed by the raid as a whole. You fight your way up the hill to the Tomb of Sargeras.

آخرین ویرایش:

Sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2006
323
نام
Reza
يه نكته‌اي كه وجود داره تو preview همه كلاس ها اينه كه اين‌ها فقط بيسيك كلاس‌هاست و اگه اسپلي نميبينين معنيش اين نيست كه حذف شدن، بلكه به احتمال زياد تبديل به تلنت شدن.

tasnim114

عضو جدید
Aug 19, 2008
198
نام
محمد
سلام سوالی داشتم . من تا بازی catalysm بازی کردم الان دوباره میخوام انجام بدم میتونم همین بسته اخریو بخرم و ادامشو بدم یا حتما باید mis of pandoria رو بخرم بعد اینو بخرم بعدش بتونم بازی کنم؟

یعنی بدون خریدن mist of pandoria مستقیم warlord of draenor رو بخرم و بازیمو انجام بدم . جایی هم پیدا نکردم که mists of pandoria رو بفروشه همه اخریو فقط میفروشن
[h=1] [/h]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر