World of Warcraft: Dragonflight

از تاریخ 26 مهر ماه سال 1401 این تاپیک مختص به اکسپنشن ست Dragonflight در سرور های آفیشال بیلیزارد خواهد بود.
=============================================================

راهنمای اولیه بازی برای کمک به تازه وارد ها با تشکر از کاربر musketeer

بازی کردن در بلیزارد چقدر هزینه داره؟

برای بازی کردن در بلیزارد در حالت معمول شما باید 2 آیتم زیر رو در ابتدا خریداری کنید:

• Battlechest:: که شامل کلیه اکسپنشن ها تا یکی مونده به آخری و همینطور 30 روز تایم بازی میشه. قیمتش حدود 15 یورو هست
  • آخرین اکسپنشن: که در حال حاضر legion هست. معمولا حدود 40 یورو هست قیمتش
  • برای ادامه دادن به بازی باید اشتراک ماهیانه بازی رو هم بگیرید. که 2روش معمول داره. یکی اینکه گیم تایم های 2 ماهه بخرید، حدود 20 یورو هست قیمتشون، یعنی در حال حاضر حدود 80-90 تومن برای 2ماه. یا اینکه گلد داخل بازی بدید و wowtoken بگیرید. که قیمتش رو میتونید همیشه از سایت wowtoken.info چک کنید.
آیا گلد در آوردن و خریدن گیم تایم با گلد وقت خیلی زیادی میبره؟

واقعاً نمیشه گفت. به هر کس بستگی داره که از چه روشی گلد در میاره. بعضیا از auction house خیلی راحت گلد در میارن، بعضیا میرن فارم میکنن و گلد در میارن، بعضیا instance های قدیمی رو میزنن... بطور خلاصه فقط میشه گفت که کاملاً شدنیه، ولی باید یک مقداری زمان بزارید براش.

از کجا بخرم؟ کردیت کارت ندارم.

خیلی سایت های ایرانی هستن که این موارد رو برای فروش قرار دادن. طبق قوانین سایت نمیشه اینجا اسم گفت. همون توی گوگل سرچ کنید "خرید battlechest" یا "خرید legion" براتون این سایتها رو میاره. بعد توی سایت بلیزارد یه قسمتی داره که این کدها رو وارد کنید.

قبل از اینکه بازی رو شروع کنم چه چیزهایی آماده کنم؟

اولین کار این هست که یکی رو پیدا کنید که شما رو RAF کنه. RAF مخفف recruid a friend هست که میتونید اینجا بطول کامل در موردش مطالعه کنید. Recruit A Friend - WoW

این سیستم هم برای شما و هم برای کسی که شما رو RAF میکنه مزایای بسیاری داره. مهمتریناش ایناس:

• وقتی با هم بازی کنید 3 برابر experience دریافت میکنید!
    • وقتی شما اولین ماه گیم تایم رو بزنید، به RAF کننده شما یک ماه تایم رایگان میده.
    • وقتی شما دومین ماه گیم تایم رو بزنید، RAF کننده شما بین چند تا pet و mount میتونی یکی رو به دلخواه جایزه بگیره!
    • به ازای هر 2 level که با هم level up کنید، شما میتونید 1 level به RAF کننده اتون اهدا کنید.
    • هر دو میتونید هر 30 دقیقه یک بار همدیگه رو summon کنید (برید پیش هم)
البته یه سری محدودیت داره، مثل اینکه مدت این مزایا 3 ماه هست و باید توی یک group باشید تا این سیستم فعال بشه، و توی محدوده 100 یاردی هم بمونید. همچنین grant level یعنی مورد 4 هم فقط توی همون realm که بودید قابل استفاده اس.

بخاطر اینکه انقدر فایده داره و بیشتر از همه بخاطر mount اش، تقریباً همه دنبال یکی هستن که RAF اش کنن. بخاطر همین یه سری پوئن دیگه هم RAF کننده شما معمولاً بهتون میده.. مثلا فلان مقدار گلد، یا فلان آیتم... ولی سعی کنید اینها رو ملاک قرار ندید و بیشترین فکرتون این باشه که RAF partner شما وقت آزادش با شما همخونی داشته باشه تا بتونید باهاش بازی کنید و level up رو از دست ندید. پس قبل از RAF خوب باهاش تایم هاتون رو چک کنید و با همدیگه هماهنگ کنید که چند تا کاراکتر میخواید level up کنید و اینا....

آیا کامپیوترم به اندازه کافی قوی هست؟ آیا نت مناسبی دارم؟

مورد دیگه ای که باید چک کنید این هست که آیا کامپیوترتون قادر به اجرای بازی هست یا خیر. کلاً wow سیستم و اینترنت خفنی نمیخواد. برای اینکه ببینید بازی رو میتونید اجرا کنید یا نه باید بازی رو بصورت رایگان بدون اینکه چیزی بخرید نصب کنید و برید توی بازی. تو این حالت تا level 20 میتونید بازی کنید. تو جاهای شلوغ که مثلا 3-40 نفر اطرافتون باشن نباید fps اتون زیر 30 بیاد یا latency اتون بالای 300 بره.

خب! الآن آماده ی بازی هستم. باید چکار کنم؟

اول باید یه اکانت battle.net بسازید و اپلیکیشنش رو دانلود کنید: http://eu.battle.net/en/app

بعد از اون باید خود کلاینت بازی رو بگیرید که حدود 30 گیگ هست. میتونید بزارید خود اپلیکیشن براتون دانلودش کنه. یا اینکه از یک دوستی بخواید براتون روی هارد بریزه. یا اینکه از سایتهای ایرانی که میفروشن بخرید. بعد باید محل بازی رو به اپلیکیشن بتل.نت بدید و برید توی بازی. ضمنا کد های لازم که خریدید رو هم از قسمت redeem code توی اپلیکیشن یا سایت وارد کنید تا براتون فعال بشه. حالا باید وارد بازی بشید و توی هر realm ای که میخواید کاراکترتون رو بسازید.

تو کدوم realm کاراکتر بسازم؟ ایرانی ها کجا بیشتر هستن؟

در ابتدا بگم که ایرانی ها بیشتر از همه جا در سرورهای اروپا بازی میکنن، چون به ایران نزدیکتره و پینگ بهتری داره. اکثرا در kazzak سمت هورد هستن. توی Silvermoon و Ravencrest هم سمت الاینس هستن. بصورت پراکنده تو ریلم های دیگه مثل Outland هم هستن البته.
ریلم ها از چند نظر دسته بندی میشن:

• زبان. که معمولا ریلم هایی که زبان انگلیسی هستن رو انتخاب میکنیم.
    • PvE یا PvP. این دو کلمه مخفف Player versus Environment و Player versus Player هستن. توی wow دو faction داریم به نامهای Horde و Alliance. که یطورایی دشمن همدیگه حساب میشن. تو ریلم های PvP در دنیای بازی هر جا که برید میتونید با پلیرهای فکشن مقابل مبارزه کنید، اونها هم همینطور. این به این معنی هست که هرجا برید با پلیرهای فکشن مقابل درگیر میشید. در ریلم های PvE تا وقتی نخواید میتونید از درگیر شدن با فکشن مقابل خودداری کنید. به اصطلاح بصورت دیفالت PvP flag اتون خاموش هست.
    • RP یا Normal. در ریلم های RP مخفف Role-Playing خیلی پلیرها قالب کاراکترشون رو به خودشون میگیرن. یعنی طوری رفتار میکنن که انگار واقعاً مثلاً یک جادوگر الف هستن و با همه اون شکلی صحبت میکنن! البته تو همه ریلم ها بعضیا این کار رو میکنن و توی ریلم های RP خیلی بیشتره.
موارد دیگه ای مثل جمعیت و بالانس بودن فکشن ها و ... هم توی انتخاب ریلم موثره که بیشتر این فاکتور ها رو میتونید از این سایت دنبال کنید: realmpop.com

هر گونه بحث در مورد سرور های کرک حتی سرور های کرک Warlord of Draenor و قبل از آن در این تاپیک ممنوع هست و با افراد خاطی به شدت برخورد خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
بعد Raid و BG و چیزایی که اصل بازیه همونجوری تکراری و مسخره مونده هیچ عیبی نداره؟
همون طور که مهدی اشاره کرد شما کلا سیستم بازی رو داری زیر سوال می بری، اگر raid ها و BG های قدیمی هم مسخره بودن دیگه چرا بازی می کنی؟
از روزی که بازی معرفی شده شما فقط داری flame می کنی فقط و فقط هم چسبیدی به pet battle و بیرون هم نمی کشی... این همه ایراد میشه از بازی گرفت مثل بزرگترین ایرادش که سیستم Talent هست...ولی خوب چون دوست داری ایراد الکی بگیری می چسبی به چیزایی که برای fun طراحی شده، شما دوست نداری توی بازی تفریح داشته باشی یه تجدید نظری در مورد بازی کردن بکن، چون مشخصا concept اصلی بازی کردن برای شما یه چیز فراموش شدس.
شما چه قبول کنی چه نکنی، MoP فعلا بازخورد خیلی خوبی بین عموم داره مخصوصا نسبت به معرفی اولیه بازی که خیلی ها ناراضی بودن (اره طبق Statement جالب شما چند ماه پیش هر کی از MoP تعریف می کنه از بیلیز پول میگیره :lol: )

mordant

کاربر سایت
Jun 16, 2011
8
سلام به همه من میخوام پچ lk رو به cata اپدیت کنم تا 3.3.5 مشلکی نیست اما بعد از اون دگه اپدیت نمیشه من این فایلها رو دانلود کردم سمت راستی تبدیل پچ 3.x.x به 4 و سمت چپی خود cata هست نت رو زیرو رو کردم هرکی یچیزی نوشته منطقی ترینش این بود که بریز تو فولدر update بعد backgrund updater رو اجرا کن منتها من تا پچ 3 رو از رو سیدی اورجینال میریزم اصلا فولدر update نداره luncher رو که اجرا میکنم خودش میسازه این فولدر رو فایلهام رو که توش میریزم backgrund رو که اجرا میکنم از فایل torrnet ایراد میگیره اگر اشتباه نکنم not found torent file بود ارورش چیکار باید بکنم ؟

DarkSider

کاربر سایت
Sep 2, 2009
286
سلام دوستان
کسی اینجا هست که MoP Beta را تست کرده باشه؟
آیا تغییر گرافیک درون بازی هم داشته؟...در حدی که محسوس باشه؟
کسی لینک داره از همه Tier 14 ها

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640

mnime

کاربر سایت
May 23, 2011
213
همون طور که مهدی اشاره کرد شما کلا سیستم بازی رو داری زیر سوال می بری، اگر raid ها و BG های قدیمی هم مسخره بودن دیگه چرا بازی می کنی؟
از روزی که بازی معرفی شده شما فقط داری flame می کنی فقط و فقط هم چسبیدی به pet battle و بیرون هم نمی کشی... این همه ایراد میشه از بازی گرفت مثل بزرگترین ایرادش که سیستم Talent هست...ولی خوب چون دوست داری ایراد الکی بگیری می چسبی به چیزایی که برای fun طراحی شده، شما دوست نداری توی بازی تفریح داشته باشی یه تجدید نظری در مورد بازی کردن بکن، چون مشخصا concept اصلی بازی کردن برای شما یه چیز فراموش شدس.
شما چه قبول کنی چه نکنی، MoP فعلا بازخورد خیلی خوبی بین عموم داره مخصوصا نسبت به معرفی اولیه بازی که خیلی ها ناراضی بودن (اره طبق Statement جالب شما چند ماه پیش هر کی از MoP تعریف می کنه از بیلیز پول میگیره :lol: )
اولا که همه چیزای WoW داره مسخره میشه من فقط اون چند تا رو مثال زدم وگرنه تا دلت بخواد از همه چیزش میشه گفت، اتفاقا به چیز جالبی اشاره کردی، Talent. هر Expansion که میاد این Talent داره واسه noob ها آسون تر میشه، قبلا اگه یکم تصمیم گیری در مورد گرفتن Talent سخت بود و باید تحلیل میکردی که کدوم Talent برات خوبه یا حتی میتونستی برای Gameplay های مختلف Talent های مختلفی بگیری به سلیقه خودت، الان دیگه خیال هر چی نوبه راحت کردن، هر 15 لول 1 تلنت بگیر راه دیگه هم نداری، حق انتخاب هم نداری چون واسه هر Spec فقط 1 تلنت هست و بس. من موندم چطور بعضی ها میگن این تلنت خوب شده!!!
گفتید Raid و BG چه ایرادی داره؟ شما یه نوع جدیدی از Bg برای من اسم ببر که تکراری نباشه. Cata که اومد کلا BG هاش همونا بود، فقط Map عوض شده بود غیر اینه؟ Raid هاشو اصلا نمیشه صحبت کرد در موردش، یه باسی که 2 تا تانک میخواد، یه Debuff میندازه رو تانک اون یکی تانک باید Taunt کنه، یه سری Spell میزنه روش نباید وایسی ، این 1 بارش جذابه، من چند تا باس اسم ببرم کل تاکتیکش همینه؟ آقا 1 باس، 2 باس، دیگه نه 10 تا باس تکراری. دیگه وقتی احساس می کنی همش داره تکرار میشه دیگه لذتی از باس زدن نمی بری، من که اون آخرا فقط به خاطر رفیقام میرفتم که تانک گیلد بودم، واقعا زوری بود.
اره طبق Statement جالب شما چند ماه پیش هر کی از MoP تعریف می کنه از بیلیز پول میگیره
آخه برام جالبه چقدر شماها ساده هستین، میدونی چرا Paragon اسمش شد DREAM Paragon؟ اگه نمیدونی برو یه Search بکن، هروقت فهمیدی قضیه چیه بعد بیا این حرفتو پاک کن از پستت منم چیزی بهت نمیگم. طرف با Sponsor بیاد بگه بازی بده؟ Asus، Steelseries

میدونی که از اون 4 میلیون اکثرشون واسه این رفتن که Content جدیدی نمونده و نبوده که بازی کنن و وقتی دیدن خبری نیست Quit کردن ؟
میشه بگی این حرف رو از کجات دقیقا در آوردی؟ یعنی همچین آماری رو کی تونسته بگیره که شما ارائه دادی الان اینجا؟ میشه لینک خبر رو بدی؟
والا من که فقط در مورد گیلد Ensidia میدونم که منحل شد و با Envy یکی شد، به خاطر اینم بود که کلی از Player هاش از جمله Kungen از بازی خسته شدن، خیلی هاشون هم بعد اینکه بن شدن سر باگ Raid Finder دیگه بازی نکردن.
کلا یه حرفایی میزنید آدم رو پشیمون می کنید از اینکه نظر داده، وقتی MoP اومد زد حال خوردید مثل Cataclysm باز برید دنبال Content های Expansion بعدی و بگید بعدی دیگه خداست!!!

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
خدا کنه سرور هاش داغون نباشه چون سرور بد،بد دردیه.به نظرم بلیزارد یا باید wow 2 رو عرضه کنه یا یک mmo جدید.mop خوب هست اما به پولی که باید براش داد نمیرزه

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
اولا که همه چیزای WoW داره مسخره میشه من فقط اون چند تا رو مثال زدم وگرنه تا دلت بخواد از همه چیزش میشه گفت، اتفاقا به چیز جالبی اشاره کردی، Talent. هر Expansion که میاد این Talent داره واسه noob ها آسون تر میشه، قبلا اگه یکم تصمیم گیری در مورد گرفتن Talent سخت بود و باید تحلیل میکردی که کدوم Talent برات خوبه یا حتی میتونستی برای Gameplay های مختلف Talent های مختلفی بگیری به سلیقه خودت، الان دیگه خیال هر چی نوبه راحت کردن، هر 15 لول 1 تلنت بگیر راه دیگه هم نداری، حق انتخاب هم نداری چون واسه هر Spec فقط 1 تلنت هست و بس. من موندم چطور بعضی ها میگن این تلنت خوب شده!!!
گفتید Raid و BG چه ایرادی داره؟ شما یه نوع جدیدی از Bg برای من اسم ببر که تکراری نباشه. Cata که اومد کلا BG هاش همونا بود، فقط Map عوض شده بود غیر اینه؟ Raid هاشو اصلا نمیشه صحبت کرد در موردش، یه باسی که 2 تا تانک میخواد، یه Debuff میندازه رو تانک اون یکی تانک باید Taunt کنه، یه سری Spell میزنه روش نباید وایسی ، این 1 بارش جذابه، من چند تا باس اسم ببرم کل تاکتیکش همینه؟ آقا 1 باس، 2 باس، دیگه نه 10 تا باس تکراری. دیگه وقتی احساس می کنی همش داره تکرار میشه دیگه لذتی از باس زدن نمی بری، من که اون آخرا فقط به خاطر رفیقام میرفتم که تانک گیلد بودم، واقعا زوری بود.

آخه برام جالبه چقدر شماها ساده هستین، میدونی چرا Paragon اسمش شد DREAM Paragon؟ اگه نمیدونی برو یه Search بکن، هروقت فهمیدی قضیه چیه بعد بیا این حرفتو پاک کن از پستت منم چیزی بهت نمیگم. طرف با Sponsor بیاد بگه بازی بده؟ Asus، Steelseries

میشه بگی این حرف رو از کجات دقیقا در آوردی؟ یعنی همچین آماری رو کی تونسته بگیره که شما ارائه دادی الان اینجا؟ میشه لینک خبر رو بدی؟
والا من که فقط در مورد گیلد Ensidia میدونم که منحل شد و با Envy یکی شد، به خاطر اینم بود که کلی از Player هاش از جمله Kungen از بازی خسته شدن، خیلی هاشون هم بعد اینکه بن شدن سر باگ Raid Finder دیگه بازی نکردن.
کلا یه حرفایی میزنید آدم رو پشیمون می کنید از اینکه نظر داده، وقتی MoP اومد زد حال خوردید مثل Cataclysm باز برید دنبال Content های Expansion بعدی و بگید بعدی دیگه خداست!!!

نرود میخ آهنین در سنگ :)

خب خوبه از موضوع مزرعه داری که گویا روش خیلی حساس بودی کشوندیمت به موضوع سیستم Talent بازی که باز جای شکرش باقیه . پس میبینی که چیزای مهمتری هم هست واسه بحث کردن !
در رابطه با Raid و BG هم چون شما گویا بازی کردی Raid و BG های MoP رو ( از اونجایی که با قاطعیت اینطوری صحبت میکنی در رابطه با این موضوع من حدس میزنم که خودت هم شخصا بازیش کردی :) ) بهت بگم که واقعا اگه انتظار داری این سیستم کلیتش تغییر کنه بهتره کلا بیخیال WoW بشی چون از این خبرا نیست ! هیچ کسی انتظار نداره که Blizzard بیاد مکانیزم کلی بازی رو تغییر بده . تو پست قبلی Raid ها رو جمع بستی یعنی منظورت Raid های کل بازی بود اما این سری گفتی Raid های Cata . از اخر کدوم ؟!
در اینکه Raid هایی مثل DS به طور کلی یک Raid ضعیف به حساب میومدند اما نهایت بی انصافیه که بیایم بگیم همه Raid های بازی اینطوری بوده . نمونه FL , ToTFW , ICC , Uldaur , Karazhan , Black Temple , Blackwing Lair , Sunwell و ... . اگه از نظرت اینها هم مسخره و تکراری بودن که دیگه اون بحثش جداست .

در مورد اون امار هم وقتی شما لطف کردی به من ثابت کردی که اون 4 میلیون نفر فقط به خاطر MoP از WoW رفتن منم بهت ثابت میکنم که اینطوری نبوده !
من هر چی سعی میکنم به صورت قابل فهم با هم صحبت کنیم که راحت متوجه حرفا بشی اما تو تنها کاری که میکنی اینکه همون حرفای گذشتت رو به یه طریق دیگه تکرار میکنی بدون اینکه اصلا ببینی من تو پستم چی گفته بودم .
مثال میزنم شما الان خودت ببینی تو بازی Content خاصی نمونده که بازی کنی و لذتی هم نمیبری از بازی کردن یعنی بازم quit نمیکنی واقعا ؟!
من خودم دقیقا سر همین موضوع مدتی WoW بازی نمیکردم و دلیل اصلی برگشتنم هم فقط به خاطر دوستام بوده که دور همی بشینیم WoW بازی کنیم .

در ضمن کسی اینجا حرفی از خدا بودن این Expansion نزد دوست عزیز ! keep in mind
من همچنان خودم شخصا به شدت با سیستم Talent این Exp مشکل دارم و منتظرم ببینم که چی از اب در میاد ...

آخرین ویرایش:

DarkSider

کاربر سایت
Sep 2, 2009
286
دوتا سوال
1-این سیستم مزرعه داری که میگن هنوز چیزی ازش منتشر نشده؟
2-این سرور Monster-WoW چه مرگیشه من نمیتون با هیرو On بشم و توی لودینگ میمونه؟

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
اسپانسر چه ربطی به blizz داره؟! الان حس می کنی طرفی که paragon بازی می کنه واسه نون شبش محتاج تعریف کردن از MoP که یه دفعه آب باریکه اش قطع نشه و قسط های ماهانه عقب نمونه؟ :)) واسه من جالبه که هیچی پول در آوردن توسط گیمر ها توی دنیای حرفه ای گیم نمی دونی و نظریه های جالبی هم میدی و بقیه رو هم ابله فرض می کنی :)) واقعا اعتماد به نفس خیلی بالایی داری :))

مثال واست می زنم زمانی که cod4 اومد تیم های شاخ مثل Razor یا fnatic یا dignitas توی تمام مسابقات شرکت می کردن و اسپانسر هاشون هم Steelseries و asus و Razer و ... بودن جایزه های چندین هزار دلاری هم میبردن توی هر ماه، وقتی mw2 اومد کسی به خاطر اسپانسر نگفت به به عجب بازی چون اسپانسر داره پول میده من به به، چه چه کنم... حتی یه پلیر حرفه ای دنبال MW2 نرفت... در صورتی که امثال Razer و steelseries اومدن حتی LAN گذاشتن و تیم های معروف و بازیکن های معروف رو دعوت کردن و هیچ کدوم از تیم ها توی مسابقات شرکت نکردن! همشونم گفتن این بازی مضخرفه و ما بازی نمی کنیم و واقعا هم هیچکس دنبال MW2 نرفت.

گیمر بودن خارج از ایران یه شغل حساب میشه و فقط از wow نمیشه پول در آورد، به همین دلیل هم هر کسی خسته شده گذاشته رفته یه گیم دیگه داره از اونجا پول در میاره... یه سرچ کن در موردش بعد بیا اینجا نظریه بده...
kungen هر غلطی کرده به خودش، علایقش، زندگی و نظر شخصیش ربط داشته نمی دونم به تو چه ربطی داره دقیقا، نکنه مرجع تقلیدته؟ ملت اکثرا 8 ساله دارن wow بازی می کنن این بازی خدا هم باشه بالاخره مقدار زیادی از اون جمعیت از بازی خسته میشن و میگذارن میرن...دلیلی بر بد بودن بازی نیست.

در حد و حدودی نیستی چیزی بخوای بگی اینو دقیقا بخون و سعی کن سرلوحه فعالیتت قرار بدی، چون سری بعد پاتو از گلیمت دراز تر کنی احتمال اینکه اون پا رو از برای همیشه از دست بدی بسیار زیاده :)

گفتید Raid و BG چه ایرادی داره؟ شما یه نوع جدیدی از Bg برای من اسم ببر که تکراری نباشه. Cata که اومد کلا BG هاش همونا بود، فقط Map عوض شده بود غیر اینه؟ Raid هاشو اصلا نمیشه صحبت کرد در موردش، یه باسی که 2 تا تانک میخواد، یه Debuff میندازه رو تانک اون یکی تانک باید Taunt کنه، یه سری Spell میزنه روش نباید وایسی ، این 1 بارش جذابه، من چند تا باس اسم ببرم کل تاکتیکش همینه؟
من از تو سوال نکردم چه ایرادی داره چون مطمئن هستم در حدی نیستی که بتونی مکانیک و طراحی قسمت های مختلف یه گیم رو آنالیز کنی و در موردشون نظری بدی، چون منتقد نیستی...

hmmm آره بابا تو راست می گی ما boss داشتیم Tacs ـش مثل Ragnaros بوده یا Lord یا Throne of the four winds یا sinestra یا council همش تکراریه...پــــــــــیف بیلیز بابا یاد بگیر encounter جدید بسازی =)

این همه نوشتم ولی ارزش جواب دادن نداشتی،(همونطور که 2-3 ماه پیش جوابی بهت ندادم) فقط می خواستم به کسایی که دارن پست هات رو می خونن ثابت کنم عملا چیزی در مورد پول در آوردن توی دنیای گیم + آنالیز کردن نکات مثبت و منفی نمی دونی و فقط حرف می زنی
به قول معروف Your lips are moving but I only can hear blah blah blah

منطقی توی پست هات مشاهده نمی کنم، به اندازه کافی هم flame کردی...در کنارش لحن بسیار پرخاشگرانه و عصبی داری... تا الان باهات برخوردی نکردم چون انتظار داشتم بعد از چند بار وقتی کسی جواب نداد بیخیال بشی ولی گویا این قصه سر دراز داره...اگر قصد داری ادامه بدی طبق قوانین سایت یه برخورد دیگه ای باهات میشه...

شما خوشت نمیاد از wow و MoP کسی مجبورت نکرده بیای اینجا پست بدی، همون طور که من از max payne 3 خوشم نمیاد ولی نمیرم توی تاپیک هاش flame کنم.

آخرین ویرایش:

mordant

کاربر سایت
Jun 16, 2011
8
سلام به همه من میخوام پچ lk رو به cata اپدیت کنم تا 3.3.5 مشلکی نیست اما بعد از اون دگه اپدیت نمیشه من این فایلها رو دانلود کردم سمت راستی تبدیل پچ 3.x.x به 4 و سمت چپی خود cata هست نت رو زیرو رو کردم هرکی یچیزی نوشته منطقی ترینش این بود که بریز تو فولدر update بعد backgrund updater رو اجرا کن منتها من تا پچ 3 رو از رو سیدی اورجینال میریزم اصلا فولدر update نداره luncher رو که اجرا میکنم خودش میسازه این فولدر رو فایلهام رو که توش میریزم backgrund رو که اجرا میکنم از فایل torrnet ایراد میگیره اگر اشتباه نکنم not found torent file بود ارورش چیکار باید بکنم ؟

یکی لطفا جواب منم بده

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
اتفاقا به چیز جالبی اشاره کردی، Talent. هر Expansion که میاد این Talent داره واسه noob ها آسون تر میشه، قبلا اگه یکم تصمیم گیری در مورد گرفتن Talent سخت بود و باید تحلیل میکردی که کدوم Talent برات خوبه یا حتی میتونستی برای Gameplay های مختلف Talent های مختلفی بگیری به سلیقه خودت، الان دیگه خیال هر چی نوبه راحت کردن، هر 15 لول 1 تلنت بگیر راه دیگه هم نداری، حق انتخاب هم نداری چون واسه هر Spec فقط 1 تلنت هست و بس. من موندم چطور بعضی ها میگن این تلنت خوب شده!!!

!!
تلنت سیستم فعلی کجاش به تحلیل نیاز داره ؟؟ همه میرن یه تلنت مشخص رو کپی میزنن که غیر از اونم انجام بدی DPS یا Heal یا کاره مورده نظرت رو تو بالاترین حد نمیتونی انجام بدی فوقش اختلاف تو 1-2 تا از تلنتاست بین player های مختلف. مثل 3.3 WOTLK تلنت هانتر غیر از 7/57/7 جواب نمیداد . هالا این که این کجاش تحلیل میخواد و گیم پلی مختلف داره من نمیدونم .
تو Mop تلنت های passive رو که همه میگرفتن حذف شده و مجبوری از بین هر 3 تا spell یکی و انتخاب کنی که این بیشتر به تحلیل نیاز داره تا تلنت قبلی . در ضمن برای هر Spec یک تلنت ؟؟؟؟
Bitch pls

nima_pcbaz

کاربر سایت
Aug 19, 2007
73
نام
نیما
وای خدا !!! مثل این که چون تعداد تلنت های حال حاضر زیاد هست یکم گیجت کرده
جدا برای گرفتن این تلنت ها تحلیل می کنین الان؟!!!
به نظر من و خیلی های دیگه مخصوصا تویه گروه ها (arena , RBG , raid) باید همه بشینن به قول شما تحلیل کنن و ببینن هر کسی چه نقشی داره تو گروه و باید چه تلنتی رو بگیره
دیگه پیش بینی کار هایی که هر کلس تو PVP می کنه هم سخت می شه و بعضی کلس ها دیگه همیشه کلس تارگت (تا حالا فازسیشو ننوشته بودم!!!!) نیستن مثله Moonkin مخصوصا با ability جدید (symbiosis)
حالا MoP میاد و می بینی که چه جوری هم تو PVE و هم PVP پلیر های خوب از این تلنت ها به صورت ترکیبی استفاده می کنن و گیم پلی قشنگ تر می شه

ااوه راستس فکر کنم درست متوجه نشدی mnime تو هر spec که انتخاب کنی یه سری ability مربوط به اون spec رو می گیری و از بین اون 6 ردیف تلنت آزادانه می تونی انتخاب کنی
همینه که قشنگش کرده !!

HypocrisY جددا یه ناظم نمونه ای اگه او موقه ها تو مدرسه ناظم ما بودی هیچ وقت کلاسی و نمی پیچوندم و با موهای کوتاه می امدم مدرسه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر