World of Warcraft: Dragonflight

از تاریخ 26 مهر ماه سال 1401 این تاپیک مختص به اکسپنشن ست Dragonflight در سرور های آفیشال بیلیزارد خواهد بود.
=============================================================

راهنمای اولیه بازی برای کمک به تازه وارد ها با تشکر از کاربر musketeer

بازی کردن در بلیزارد چقدر هزینه داره؟

برای بازی کردن در بلیزارد در حالت معمول شما باید 2 آیتم زیر رو در ابتدا خریداری کنید:

• Battlechest:: که شامل کلیه اکسپنشن ها تا یکی مونده به آخری و همینطور 30 روز تایم بازی میشه. قیمتش حدود 15 یورو هست
  • آخرین اکسپنشن: که در حال حاضر legion هست. معمولا حدود 40 یورو هست قیمتش
  • برای ادامه دادن به بازی باید اشتراک ماهیانه بازی رو هم بگیرید. که 2روش معمول داره. یکی اینکه گیم تایم های 2 ماهه بخرید، حدود 20 یورو هست قیمتشون، یعنی در حال حاضر حدود 80-90 تومن برای 2ماه. یا اینکه گلد داخل بازی بدید و wowtoken بگیرید. که قیمتش رو میتونید همیشه از سایت wowtoken.info چک کنید.
آیا گلد در آوردن و خریدن گیم تایم با گلد وقت خیلی زیادی میبره؟

واقعاً نمیشه گفت. به هر کس بستگی داره که از چه روشی گلد در میاره. بعضیا از auction house خیلی راحت گلد در میارن، بعضیا میرن فارم میکنن و گلد در میارن، بعضیا instance های قدیمی رو میزنن... بطور خلاصه فقط میشه گفت که کاملاً شدنیه، ولی باید یک مقداری زمان بزارید براش.

از کجا بخرم؟ کردیت کارت ندارم.

خیلی سایت های ایرانی هستن که این موارد رو برای فروش قرار دادن. طبق قوانین سایت نمیشه اینجا اسم گفت. همون توی گوگل سرچ کنید "خرید battlechest" یا "خرید legion" براتون این سایتها رو میاره. بعد توی سایت بلیزارد یه قسمتی داره که این کدها رو وارد کنید.

قبل از اینکه بازی رو شروع کنم چه چیزهایی آماده کنم؟

اولین کار این هست که یکی رو پیدا کنید که شما رو RAF کنه. RAF مخفف recruid a friend هست که میتونید اینجا بطول کامل در موردش مطالعه کنید. Recruit A Friend - WoW

این سیستم هم برای شما و هم برای کسی که شما رو RAF میکنه مزایای بسیاری داره. مهمتریناش ایناس:

• وقتی با هم بازی کنید 3 برابر experience دریافت میکنید!
    • وقتی شما اولین ماه گیم تایم رو بزنید، به RAF کننده شما یک ماه تایم رایگان میده.
    • وقتی شما دومین ماه گیم تایم رو بزنید، RAF کننده شما بین چند تا pet و mount میتونی یکی رو به دلخواه جایزه بگیره!
    • به ازای هر 2 level که با هم level up کنید، شما میتونید 1 level به RAF کننده اتون اهدا کنید.
    • هر دو میتونید هر 30 دقیقه یک بار همدیگه رو summon کنید (برید پیش هم)
البته یه سری محدودیت داره، مثل اینکه مدت این مزایا 3 ماه هست و باید توی یک group باشید تا این سیستم فعال بشه، و توی محدوده 100 یاردی هم بمونید. همچنین grant level یعنی مورد 4 هم فقط توی همون realm که بودید قابل استفاده اس.

بخاطر اینکه انقدر فایده داره و بیشتر از همه بخاطر mount اش، تقریباً همه دنبال یکی هستن که RAF اش کنن. بخاطر همین یه سری پوئن دیگه هم RAF کننده شما معمولاً بهتون میده.. مثلا فلان مقدار گلد، یا فلان آیتم... ولی سعی کنید اینها رو ملاک قرار ندید و بیشترین فکرتون این باشه که RAF partner شما وقت آزادش با شما همخونی داشته باشه تا بتونید باهاش بازی کنید و level up رو از دست ندید. پس قبل از RAF خوب باهاش تایم هاتون رو چک کنید و با همدیگه هماهنگ کنید که چند تا کاراکتر میخواید level up کنید و اینا....

آیا کامپیوترم به اندازه کافی قوی هست؟ آیا نت مناسبی دارم؟

مورد دیگه ای که باید چک کنید این هست که آیا کامپیوترتون قادر به اجرای بازی هست یا خیر. کلاً wow سیستم و اینترنت خفنی نمیخواد. برای اینکه ببینید بازی رو میتونید اجرا کنید یا نه باید بازی رو بصورت رایگان بدون اینکه چیزی بخرید نصب کنید و برید توی بازی. تو این حالت تا level 20 میتونید بازی کنید. تو جاهای شلوغ که مثلا 3-40 نفر اطرافتون باشن نباید fps اتون زیر 30 بیاد یا latency اتون بالای 300 بره.

خب! الآن آماده ی بازی هستم. باید چکار کنم؟

اول باید یه اکانت battle.net بسازید و اپلیکیشنش رو دانلود کنید: http://eu.battle.net/en/app

بعد از اون باید خود کلاینت بازی رو بگیرید که حدود 30 گیگ هست. میتونید بزارید خود اپلیکیشن براتون دانلودش کنه. یا اینکه از یک دوستی بخواید براتون روی هارد بریزه. یا اینکه از سایتهای ایرانی که میفروشن بخرید. بعد باید محل بازی رو به اپلیکیشن بتل.نت بدید و برید توی بازی. ضمنا کد های لازم که خریدید رو هم از قسمت redeem code توی اپلیکیشن یا سایت وارد کنید تا براتون فعال بشه. حالا باید وارد بازی بشید و توی هر realm ای که میخواید کاراکترتون رو بسازید.

تو کدوم realm کاراکتر بسازم؟ ایرانی ها کجا بیشتر هستن؟

در ابتدا بگم که ایرانی ها بیشتر از همه جا در سرورهای اروپا بازی میکنن، چون به ایران نزدیکتره و پینگ بهتری داره. اکثرا در kazzak سمت هورد هستن. توی Silvermoon و Ravencrest هم سمت الاینس هستن. بصورت پراکنده تو ریلم های دیگه مثل Outland هم هستن البته.
ریلم ها از چند نظر دسته بندی میشن:

• زبان. که معمولا ریلم هایی که زبان انگلیسی هستن رو انتخاب میکنیم.
    • PvE یا PvP. این دو کلمه مخفف Player versus Environment و Player versus Player هستن. توی wow دو faction داریم به نامهای Horde و Alliance. که یطورایی دشمن همدیگه حساب میشن. تو ریلم های PvP در دنیای بازی هر جا که برید میتونید با پلیرهای فکشن مقابل مبارزه کنید، اونها هم همینطور. این به این معنی هست که هرجا برید با پلیرهای فکشن مقابل درگیر میشید. در ریلم های PvE تا وقتی نخواید میتونید از درگیر شدن با فکشن مقابل خودداری کنید. به اصطلاح بصورت دیفالت PvP flag اتون خاموش هست.
    • RP یا Normal. در ریلم های RP مخفف Role-Playing خیلی پلیرها قالب کاراکترشون رو به خودشون میگیرن. یعنی طوری رفتار میکنن که انگار واقعاً مثلاً یک جادوگر الف هستن و با همه اون شکلی صحبت میکنن! البته تو همه ریلم ها بعضیا این کار رو میکنن و توی ریلم های RP خیلی بیشتره.
موارد دیگه ای مثل جمعیت و بالانس بودن فکشن ها و ... هم توی انتخاب ریلم موثره که بیشتر این فاکتور ها رو میتونید از این سایت دنبال کنید: realmpop.com

هر گونه بحث در مورد سرور های کرک حتی سرور های کرک Warlord of Draenor و قبل از آن در این تاپیک ممنوع هست و با افراد خاطی به شدت برخورد خواهد شد.

آخرین ویرایش:

pain.1990

کاربر سایت
Jan 9, 2010
236
نام
nima
سلام .
به این صورت میشه :

Standard + Burning Crusade Activation-Key ( شما Standard رو که بگیری Burning Crusade رو داخل خودش داره بنابراین دیگه لازم نیست BC رو جداگانه تهیه کنید + یک ماه شارژ رایگان هم داره )
Wrath of The Lich King Activation-Key
و در اخر Cataclysm Activation-Key

وقتی هم که شارژتون تموم شد باید برای شارژ کردن مجدد Gametime Card تهیه کنید .

Standard + Burning Crusade Activation-Key
Wrath of The Lich King Activation-Key
و در اخر Cataclysm Activation-Key
اینا رو از کجا بخرم شما جایی برای فروش میشناسی ؟
سایتی هست که بشه سفارش داد ؟

galaxy0020

کاربر سایت
Nov 27, 2008
168
سلام چرا به هیچ کدوم از سرورهای خارجی نمیشه وصل شد الان یه هفته ای هست که اینجوریه کسی میدونه؟

از وقتی برادران دانشجوی ما سفارت انگلستان رو حلالش کردن اینجوری شدهb-)
بعدشم که خورد به 16 آذر رو محرم که جریاناتش رو می دونید
اگه یادتون باشه قبلا هم یه مدت به خاطر مسائل سیاسی اینجوری شده بود که بعد از 3-4 هفته درست شد
این دفعه هم یه چیزی تو همون مایه هاست احتمالا تا هفته آینده درست بشه:|

البته اگه بزارن درست بشه :d

mnime

کاربر سایت
May 23, 2011
213
اگه بخوام نظرم رو در مورد Dragon Soul بگم، ما تونستیم 3 تا باس Heroic رو تست کنیم که Morchok رو هم زدیم اونم واقعا آسون بود. چیزی که من فهمیدم اینه که این باس ها نه تاکتیک سختی دارن و نه عکس العمل خاصی می خواد، تنها چیزی که میخواد Gear بالاست و خرکی Heal دادن و خرکی DPS کردنه. و نکته مسخره ای که اینجا هست اینه که Damage هایی که باس ها می زنن تو 10 و 25 یکیه!! خلاصه این که تاکتیک "قارچ خور" و وقتی می بینن کسی روی تاکتیک نمیتونه سوتی بده یه کاری می کنن حداقل گیلد هایی که Gear متوسط دارن 2 هفته مجبور شن نرمال بزنن. یعنی در واقع بلیزارد داره میگه برید 25 بزنید هر چی Cooldown دارید use کنید باس خودش میفته! و متاسفانه واقعا قضیه همینه. به جای اینکه یه تاکتیک هوشمندانه داشته باشن فقط و فقط Damage های وحشتناک میزنن و مجبورتون می کنن که حتما 2 تا Druid ببرید Tranq بزنن، 3 تا Paladin ببرید هر سری یکیشون رو تانک Lay on Hand بزنن و bubble کنن و هر چی cd دیگه هم دارید به نوبت بزنید تا زنده بمونید. جای تعجب نداره که 2 میلیون آدم این بازی رو ول کردن.
منم تصمیم گرفتم دیگه گول تعریف های الکی و زیاد از حد پچ های آینده رو نخورم و دیگه بازی نکنم. به جای اینکه روش بیشتر کار کنن پول میدن به 3 تا گیلد تاپ دنیا میگن از Pandaria تعریف کنید بگید ما حتما بازی می کنیم.

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,466

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
منم موافقم، واسه آخرین پچ Catacalysm، خیلی چیزه ضعیفی بود، باید یه چیز خیلی Challenging میدادن، بعد اواخر Cata یه پچی چیزی میدادن Nerfـش میکردن که گیلدای Casualـم اچیومنت بگیرن...
پچ ـای بعدیم فک کنم تو تاکتیک بنویسن Don't Stand In The Fire ، دیگه بقیه همه چی حله، بریم تو کاره PvP ، فاز بیشتری میده.

Don_Lethon

کاربر سایت
Sep 24, 2006
467
نام
Amin
اگه بخوام نظرم رو در مورد Dragon Soul بگم، ما تونستیم 3 تا باس Heroic رو تست کنیم که Morchok رو هم زدیم اونم واقعا آسون بود. چیزی که من فهمیدم اینه که این باس ها نه تاکتیک سختی دارن و نه عکس العمل خاصی می خواد، تنها چیزی که میخواد Gear بالاست و خرکی Heal دادن و خرکی DPS کردنه. و نکته مسخره ای که اینجا هست اینه که Damage هایی که باس ها می زنن تو 10 و 25 یکیه!! خلاصه این که تاکتیک "قارچ خور" و وقتی می بینن کسی روی تاکتیک نمیتونه سوتی بده یه کاری می کنن حداقل گیلد هایی که Gear متوسط دارن 2 هفته مجبور شن نرمال بزنن. یعنی در واقع بلیزارد داره میگه برید 25 بزنید هر چی Cooldown دارید use کنید باس خودش میفته! و متاسفانه واقعا قضیه همینه. به جای اینکه یه تاکتیک هوشمندانه داشته باشن فقط و فقط Damage های وحشتناک میزنن و مجبورتون می کنن که حتما 2 تا Druid ببرید Tranq بزنن، 3 تا Paladin ببرید هر سری یکیشون رو تانک Lay on Hand بزنن و bubble کنن و هر چی cd دیگه هم دارید به نوبت بزنید تا زنده بمونید. جای تعجب نداره که 2 میلیون آدم این بازی رو ول کردن.
منم تصمیم گرفتم دیگه گول تعریف های الکی و زیاد از حد پچ های آینده رو نخورم و دیگه بازی نکنم. به جای اینکه روش بیشتر کار کنن پول میدن به 3 تا گیلد تاپ دنیا میگن از Pandaria تعریف کنید بگید ما حتما بازی می کنیم.
کاملا مخالفم
اتفاقا من خیلی حال کردم با dragon soul ، پس می خواستی heroic چه جوری باشه ؟ ما هم همون 1/8 heroic ایم فعلا و در ضمن همه چی gear نیست برادر ، ما هم هممون end game gear بودیم وقتی DS اومد ولی فعلا که می بینی 1/8 ایم ، الان اون 12 تا guild ای که 6/8 heroic زدن فقط فکر می کنی به خاطر gear اشونه ؟ واقعا کارشون درست بوده ، skill محض ان اونا ، به جز ایرانی ها (که البته اگه نتمون خدا هم بود بازم مطمئنم چیز خاصی نبودیم) بقیه نه مشکل نت دارن نه چیزه دیگه ، و خیلی ها هم این هفته رو جو گیر شدن و تایم raid رفتنشون رو زیاد کردن ولی هنوز 1/8 ان
اینم اضافه کنم از لحاظ اضافات به نظر من پچی که dual spec رو آورد بهترین پچ بود و این پچ بعد از اونه به خاطر raid finder

آخرین ویرایش:

yasergamer

کاربر سایت
Jul 3, 2010
398
نام
یاسر
سلام چرا به هیچ کدوم از سرورهای خارجی نمیشه وصل شد الان یه هفته ای هست که اینجوریه کسی میدونه؟

والا ما که از این مشکلات نداریم پینگ هم تو عمرم یه این خوبی نبوده (از وقتی 4.3 اومد ) راحت میشه 25 من رفت بدون لگ البته ساعت 4 به بعد که تایم کاری ادارات تموم میشه

چک کن شاید مشکل از فایر وال یا کانکشنت باشه

کسی دیگه ای هم این مشکل رو داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
ما که هنوزم وقت نکردیم درست progress کنیم ولی همون یه شب که 3-4 ساعت رفتیم تونستیم 4 تا بزنیم.

DS نسبت به FL یا حتی raid های Tier 11 تقریبا خیلی بیش از حد آسونه. امیدوارم یه چیزی برای حداقل 9 ماه آینده توی آستین داشته باشن چون فکر نمی کنم این content فعلی بیشتر از 3 ماه عمر کنه و خیلی ها quit می کنن بدون شک.

از همه خنده دار تر بالانس های بسیار زیبای انجام شده بین کلاس ها بود، دوباره شاهد بازگشت DK Blood هستیم که یه نفره می تونه 6-7 نفر رو توی pvp سولو کنه و اندازه top dps ها dps بده، با gear خوب تقریبا همین الان می تونه کل دانجن های Hour of twilight رو بدون هیچ مشکلی سولو کنه و همه این هارو مدیون healing فضایی هستش، توی warlord همین مسعود ما بیشتر از Druid ـه healer ـمون HPS داشت که واقعا جای خنده داره. نه به اون افتضاحی FL نه به این خنده داری DS ! انگار یادشون رفته dk blood رو 6 ماه پیش دقیقا به خاطر همین مشکلات nerf کردن.
druid healer هم که بماند! کلا هیچی نگم بهتره. واقعا بالانس کلاس و spec ها چیزی ماورای افتضاح بود.

Don_Lethon

کاربر سایت
Sep 24, 2006
467
نام
Amin
با بالانس کلاس ها کاری ندارم ، ولی شما اگه fight Deathwing رو ببینید ، به خصوص Madness به نظر من یه fight خیلی خوب بود و هست (همین که deathwing مثل بقیه dragon های بازی نمیاد رو در رو بشه و یه فایت تکراری بسازه خیلی جالب و قشنگه ) و heroic اش حتما از fight های legendery بازی میشه
آره normal DS واقعا سادست که به نظر من هیچ ایرادی نداره این قدر ساده باشه ، blizzard از همون شروع Cataclysm و حتی یه مقدار تو wotlk اومد و pve رو به دو قسمت normal و heroic تقسیم کرد
Normal ماله همست ولی heroic نه و هیچ رقابتی سر first kill normal نیست و اگه دقت کنید گیلد های درست حسابی هیچ عجله ای نداشتن که همون 4 شنبه clear کنن و گذاشتن آخر هفته و بعضی هاشون همون هفته اول رفتن سراغ achievment ها که حرکت زیرکانه ای بود ، و الان هم سنجش یه instance جدید فقط heroic mode اشه که DS از این بابت حداقل از بابت سختی از FL جلوتره ، تنوع باس ها هم خیلی خوبه ، درسته بعضی فایت ها به نظر تکراری میان ولی واقعا اینجوری ها هم نیست و کلا جذابه واسه من .
اگه بخوام به instance های cataclysm نمره بدم اینجوری نمره میدم (معیار نمره "درجه سختی" "خسته کننده / جذابیت" "تنوع فایت ها" ) معیار من در آوردیه البته :d
BWL 6/10
BOT 7/10
TotFW 7/10
FL 7.5/10
DS 8/10
:D

Sabzali

کاربر سایت
Sep 29, 2008
76
کاملا مخالفم
اتفاقا من خیلی حال کردم با dragon soul ، پس می خواستی heroic چه جوری باشه ؟ ما هم همون 1/8 heroic ایم فعلا و در ضمن همه چی gear نیست برادر ، ما هم هممون end game gear بودیم وقتی DS اومد ولی فعلا که می بینی 1/8 ایم ، الان اون 12 تا guild ای که 6/8 heroic زدن فقط فکر می کنی به خاطر gear اشونه ؟ واقعا کارشون درست بوده ، skill محض ان اونا ، به جز ایرانی ها (که البته اگه نتمون خدا هم بود بازم مطمئنم چیز خاصی نبودیم) بقیه نه مشکل نت دارن نه چیزه دیگه ، و خیلی ها هم این هفته رو جو گیر شدن و تایم raid رفتنشون رو زیاد کردن ولی هنوز 1/8 ان
اینم اضافه کنم از لحاظ اضافات به نظر من پچی که dual spec رو آورد بهترین پچ بود و این پچ بعد از اونه به خاطر raid finder

سلام آقایون اولندش که اگه به ایرانیا نت خوب بدن خیلی اتفاقا می افته برو پراگرسه Dark Elites رو چک کن می بینی 8/8 Normal و 1/8hc شما فکر کردی Alex Afrasiabi چطوری رفته تو بلیزارد؟ نشسته اونام اودن گفتن به چه پری په بالی چه صدایی؟ ایشون تو بازی EverQuest که شک دارم بشناسین اولین! کاراکتر لول 50 رو داشته که یک Rogue بوده و ایشون تو یکGuild به نام Fires Of Heaven بودن که این Guild اولین کسانی بودن که اچیومنت های بازی رو می گرفتن یعنی اولین در جهان بعد از این ماجرا ایشون به شرکت Blizzard دعوت میشه.
من کاملا موافقم که DS آب بستن توش یعنی واقعا از Raid که قرار Deathwing رو بکشیم توش انتضار خیلی بیشتری میره همون تور که از Raid لیچ کینگ انتضار داشتیم الان Boss اول که Faceroll باس دوم و سوم هم الان همه ماشالا One-shot می کنن طرف می ره LFR تا Wipe میشه Leave میده میگه باس One-shot کنیم!! باس چهارمم که قربونش برم Tac خاصی نداره طرف اگه بلدم نباشه Follow بزنه رو یکی حله فوقش بعضی وقتا یک w بزنه یوخدی بره جلو باس 5ام که دیگه آخرشه DPSو Heal کافی با دوکمه زدن!!!! باس 6ام میشه گفت می ارضه 7ام هم همینطور ولی 8ام واقعا جذاب نیست اخه یعنی چی از 5تا جا آویزونه برو به ترتیب بزن اونارو تا بره تو چرخ گوشت Tacش هم که زیاد سخت نیست یکی از Guild های realm ما 2Shot کردن به راحتی در کل خوب بود ولی اون سختی که باید هر Raid از اول Realease داشته باشه خیلی نبود و امین جان DPS-Heal-Tank همه به Gear بستگی شدیدی داره فقط Skill نیست وگرنه لازم نبود Gear بپوشیم اون Skill که شما می گی یعنی جنبه ی Wipe شدن دانش یادگیری Tac سوتی ندادن وسط Fight و و و میشه گفت 50% 50% هستش کسی دیدی شما بدون Gear حداقل 20k Dps بده؟ امکان نداره کسی Tac رو خیلی خوب بلد باشه ولی Gear ضعیفی داشته باشه بتونه Boss بکشه چون الان باس انقد dps بدی تا به Berserk نرسه وگرنه اون شمارو One-Shot میکنه یا همین مسءله تو Healing و Tanking هست.

mnime

کاربر سایت
May 23, 2011
213
به نظر من که کاملا DS رو واسه کلاس های خاصی ساختن، یه چیزی تو مایه های این که "باس این اسپل رو زد فلان کلاس فلان CD رو میزنه رد می کنیم".
Deathwing تو Normal که خنده بود. Wipe های گیلد ما به دلیل باگ های اینس بوده، یه چیزی تو مایه های 5، 6 بار اعضای raid موقع پریدن از یه Platform به Platform دیگه میفتادن تو آب و باگ می شدن، 1 بار هم که Blizz وسط Try نوشت Reset Instance و بازم اونقدر باگ افتاد که خدا می دونه، یه سری ها بقیه رو نمی دیدن، 10 بار مجبور شدیم گروه رو دوباره Inv کنیم تا درست بشه، این مشکلات نبود به 2 تا Try هم نمیرسید. مسئله سر زیبایی Fight نیست، مسئله سر اینه که به آدم خوش بگذره. منی که زیر باس رفتم خوابم نبره!

و کاملا هم به Gear ربط داره. شما برو Armory ها رو چک کن، اصلا Gear گیلد های Top قابل مقایسه نیست با اونایی که 1 دونه Heroic زدن. Movie ها رو نگاه کن، ببین با چه قدرتی Heal و DPS میدن جوری که با این Gear ما با 10 تا CD هم نمیتونیم اونجوری DPS یا Heal بدیم و من برات مینویسم امضا می کنم، تا 2 هفته دیگه حتی بدون Nerf شدن کلی گیلد 6 تا Heroic حداقل می زنن. نه به دلیل اینکه تاکتیکشو یاد گرفتن، الانشم همه تاکتیک بلدن، فقط به خاطر اینکه کلی از Player ها 2 تیکه یا 4 تیکه میشن. فکر می کنی چرا Paragon با اون ادعاش رفت LFR باگ کرد؟ چون حتی اونا هم فهمیدن دیگه این بازی شده Gear و فقط و فقط Gear.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
اگه بخوام به instance های cataclysm نمره بدم اینجوری نمره میدم (معیار نمره "درجه سختی" "خسته کننده / جذابیت" "تنوع فایت ها" ) معیار من در آوردیه البته :d
BWL 6/10
BOT 7/10
TotFW 7/10
FL 7.5/10
DS 8/10
:D

normal های FL به نظر من یه کمی سخت تر از DS بودن.
ولی خوب من بخوام raid مورد علاقه ـم توی Cataclysm رو انتخاب کنم بلاشک ToT4W ـه چون واقعا نوآوری داشت و کلا مکانیک fight هاش خیلی خوشم میاد.

Don_Lethon

کاربر سایت
Sep 24, 2006
467
نام
Amin
sabzali حرفای تو رو که اصلا قبول ندارم ، قصه ای که از afrasiabi هم گفتی این ورژنش و نشنیده بودم و تازگی داشت (یعنی با فرض بهترین player بودن جهان ، دعوت شده بلیزارد تو بخش طراحی فعالیت کنه ؟ منطقیه به نظرت ؟ بقیه چرا دعوت نشدن ؟ ) کاش این بهونه ی نت رو نداشتیم ، آره اگه نتمون مثل بقیه بود خوب طبیعیه که 100 % جلوتر بودیم ولی 90 % این قضیه بهونست ، الان که ماشالا همه MS ها شده زیر 300 و کسی مشکلی نداره (به جز مشکل SNR من که هنوز پا برجاست :-" )
آفرین به dark elites که 1/8 شدن و اومدن بین 3905 تا گیلد اول (1 ساعت یه بار refresh کنی بیشتر هم میشه ) . . . مسخره نمی کنم ولی خوب یه چیزی بگو که بگنجه ، الان چون با این نت 1/8 شدن ، اگه نتشون خوب بود میشدن 6/8 ؟

بحث Gear یه شرط لازمه نه کافی ، تو گیلد ما که ilvl پاینشون من بودم فکر کنم با 385 و نه فقط خیلی های دیگه رو تو frostmane هستن که واقعا end game gear بودن ! ربطی نداره انصافا
سوئتفاهم نشه ، من کی گفتم skill = دونستن تاکتیک ! مشکل تاکتیک فقط واسه اوناییه که زبانشون تعطیله ! تاکتیک که از ptr معلوم بود و همه می دونستن
شناگرا می گن تمام موهای بدنشونو می زنن که حتی اون 1 اپسیلون اصطکاکی هم که با آب ایجاد میکنه رو ایجاد نکنه ، حالا منم بزنم و بپرم تو آب و شنا کنم میشم حرفه ای ؟ آره الان چک کن top گیلد ها gem هاشونم epic کردن به طور کامل ، الان ما هم epic کنیم میزنیم به نظرت ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر