World of Warcraft: Dragonflight

از تاریخ 26 مهر ماه سال 1401 این تاپیک مختص به اکسپنشن ست Dragonflight در سرور های آفیشال بیلیزارد خواهد بود.
=============================================================

راهنمای اولیه بازی برای کمک به تازه وارد ها با تشکر از کاربر musketeer

بازی کردن در بلیزارد چقدر هزینه داره؟

برای بازی کردن در بلیزارد در حالت معمول شما باید 2 آیتم زیر رو در ابتدا خریداری کنید:

• Battlechest:: که شامل کلیه اکسپنشن ها تا یکی مونده به آخری و همینطور 30 روز تایم بازی میشه. قیمتش حدود 15 یورو هست
  • آخرین اکسپنشن: که در حال حاضر legion هست. معمولا حدود 40 یورو هست قیمتش
  • برای ادامه دادن به بازی باید اشتراک ماهیانه بازی رو هم بگیرید. که 2روش معمول داره. یکی اینکه گیم تایم های 2 ماهه بخرید، حدود 20 یورو هست قیمتشون، یعنی در حال حاضر حدود 80-90 تومن برای 2ماه. یا اینکه گلد داخل بازی بدید و wowtoken بگیرید. که قیمتش رو میتونید همیشه از سایت wowtoken.info چک کنید.
آیا گلد در آوردن و خریدن گیم تایم با گلد وقت خیلی زیادی میبره؟

واقعاً نمیشه گفت. به هر کس بستگی داره که از چه روشی گلد در میاره. بعضیا از auction house خیلی راحت گلد در میارن، بعضیا میرن فارم میکنن و گلد در میارن، بعضیا instance های قدیمی رو میزنن... بطور خلاصه فقط میشه گفت که کاملاً شدنیه، ولی باید یک مقداری زمان بزارید براش.

از کجا بخرم؟ کردیت کارت ندارم.

خیلی سایت های ایرانی هستن که این موارد رو برای فروش قرار دادن. طبق قوانین سایت نمیشه اینجا اسم گفت. همون توی گوگل سرچ کنید "خرید battlechest" یا "خرید legion" براتون این سایتها رو میاره. بعد توی سایت بلیزارد یه قسمتی داره که این کدها رو وارد کنید.

قبل از اینکه بازی رو شروع کنم چه چیزهایی آماده کنم؟

اولین کار این هست که یکی رو پیدا کنید که شما رو RAF کنه. RAF مخفف recruid a friend هست که میتونید اینجا بطول کامل در موردش مطالعه کنید. Recruit A Friend - WoW

این سیستم هم برای شما و هم برای کسی که شما رو RAF میکنه مزایای بسیاری داره. مهمتریناش ایناس:

• وقتی با هم بازی کنید 3 برابر experience دریافت میکنید!
    • وقتی شما اولین ماه گیم تایم رو بزنید، به RAF کننده شما یک ماه تایم رایگان میده.
    • وقتی شما دومین ماه گیم تایم رو بزنید، RAF کننده شما بین چند تا pet و mount میتونی یکی رو به دلخواه جایزه بگیره!
    • به ازای هر 2 level که با هم level up کنید، شما میتونید 1 level به RAF کننده اتون اهدا کنید.
    • هر دو میتونید هر 30 دقیقه یک بار همدیگه رو summon کنید (برید پیش هم)
البته یه سری محدودیت داره، مثل اینکه مدت این مزایا 3 ماه هست و باید توی یک group باشید تا این سیستم فعال بشه، و توی محدوده 100 یاردی هم بمونید. همچنین grant level یعنی مورد 4 هم فقط توی همون realm که بودید قابل استفاده اس.

بخاطر اینکه انقدر فایده داره و بیشتر از همه بخاطر mount اش، تقریباً همه دنبال یکی هستن که RAF اش کنن. بخاطر همین یه سری پوئن دیگه هم RAF کننده شما معمولاً بهتون میده.. مثلا فلان مقدار گلد، یا فلان آیتم... ولی سعی کنید اینها رو ملاک قرار ندید و بیشترین فکرتون این باشه که RAF partner شما وقت آزادش با شما همخونی داشته باشه تا بتونید باهاش بازی کنید و level up رو از دست ندید. پس قبل از RAF خوب باهاش تایم هاتون رو چک کنید و با همدیگه هماهنگ کنید که چند تا کاراکتر میخواید level up کنید و اینا....

آیا کامپیوترم به اندازه کافی قوی هست؟ آیا نت مناسبی دارم؟

مورد دیگه ای که باید چک کنید این هست که آیا کامپیوترتون قادر به اجرای بازی هست یا خیر. کلاً wow سیستم و اینترنت خفنی نمیخواد. برای اینکه ببینید بازی رو میتونید اجرا کنید یا نه باید بازی رو بصورت رایگان بدون اینکه چیزی بخرید نصب کنید و برید توی بازی. تو این حالت تا level 20 میتونید بازی کنید. تو جاهای شلوغ که مثلا 3-40 نفر اطرافتون باشن نباید fps اتون زیر 30 بیاد یا latency اتون بالای 300 بره.

خب! الآن آماده ی بازی هستم. باید چکار کنم؟

اول باید یه اکانت battle.net بسازید و اپلیکیشنش رو دانلود کنید: http://eu.battle.net/en/app

بعد از اون باید خود کلاینت بازی رو بگیرید که حدود 30 گیگ هست. میتونید بزارید خود اپلیکیشن براتون دانلودش کنه. یا اینکه از یک دوستی بخواید براتون روی هارد بریزه. یا اینکه از سایتهای ایرانی که میفروشن بخرید. بعد باید محل بازی رو به اپلیکیشن بتل.نت بدید و برید توی بازی. ضمنا کد های لازم که خریدید رو هم از قسمت redeem code توی اپلیکیشن یا سایت وارد کنید تا براتون فعال بشه. حالا باید وارد بازی بشید و توی هر realm ای که میخواید کاراکترتون رو بسازید.

تو کدوم realm کاراکتر بسازم؟ ایرانی ها کجا بیشتر هستن؟

در ابتدا بگم که ایرانی ها بیشتر از همه جا در سرورهای اروپا بازی میکنن، چون به ایران نزدیکتره و پینگ بهتری داره. اکثرا در kazzak سمت هورد هستن. توی Silvermoon و Ravencrest هم سمت الاینس هستن. بصورت پراکنده تو ریلم های دیگه مثل Outland هم هستن البته.
ریلم ها از چند نظر دسته بندی میشن:

• زبان. که معمولا ریلم هایی که زبان انگلیسی هستن رو انتخاب میکنیم.
    • PvE یا PvP. این دو کلمه مخفف Player versus Environment و Player versus Player هستن. توی wow دو faction داریم به نامهای Horde و Alliance. که یطورایی دشمن همدیگه حساب میشن. تو ریلم های PvP در دنیای بازی هر جا که برید میتونید با پلیرهای فکشن مقابل مبارزه کنید، اونها هم همینطور. این به این معنی هست که هرجا برید با پلیرهای فکشن مقابل درگیر میشید. در ریلم های PvE تا وقتی نخواید میتونید از درگیر شدن با فکشن مقابل خودداری کنید. به اصطلاح بصورت دیفالت PvP flag اتون خاموش هست.
    • RP یا Normal. در ریلم های RP مخفف Role-Playing خیلی پلیرها قالب کاراکترشون رو به خودشون میگیرن. یعنی طوری رفتار میکنن که انگار واقعاً مثلاً یک جادوگر الف هستن و با همه اون شکلی صحبت میکنن! البته تو همه ریلم ها بعضیا این کار رو میکنن و توی ریلم های RP خیلی بیشتره.
موارد دیگه ای مثل جمعیت و بالانس بودن فکشن ها و ... هم توی انتخاب ریلم موثره که بیشتر این فاکتور ها رو میتونید از این سایت دنبال کنید: realmpop.com

هر گونه بحث در مورد سرور های کرک حتی سرور های کرک Warlord of Draenor و قبل از آن در این تاپیک ممنوع هست و با افراد خاطی به شدت برخورد خواهد شد.

آخرین ویرایش:

TtTtTerrible

کاربر سایت
Oct 23, 2010
157
نام
حسین
من حدود 3 ماه دارم وارکرفت بازی میکنم و یک کاراکتر لول 73 دارم
Tauren Druid
ماشالله بازیش انقدر گسترده و متنوع هست مغزم منفجر میشه. . .
چندین سوال دارم.
glyph در World of warcraft چطور میشه بدست آورد به جز خریدنش؟
در مورد کلا کلاس Druid چندتا سوال دارم
1.من همه Talent هام به Balance دادم خب در این صورت من Healer , DPS یا Tank هستم؟
2.اگر بخوام DPS باشم حتما باید Talent هام و به Feral بدم؟
3.من تو حالت Monk میتونم نقش تانک انجام بدم ؟
باز هم سوال هست . . .:d
راستش به نظر من این بازی پایان نداره چون وقتی هم که 80 بشی باز هم کلی instance و Battle ground داره که میونه آدم انجام بده و یه جورایی تازه بازی شروع شده.
خب اول باید بگم شما اشتباه کردی کل تلنت هارو balance دادی چون هیچوقت یه بازیکن کل تلنتها رو تویه خونه مصرف نمیکنه و بعضی از تلنت هارو باید جایه دیگه ای مصرف کنی که به اون هدفی که داری کمک کنه.
مثلا اگه میخواهی Moonkin قوی باشی و مجیک هایه خوبی رو بزنی باید چند تا تلنت هم از قسمت سوم یعنی resto مصرف کنی تا به کمک تلنت های بالانست تورو قوی تر از قبل کنه
و اصلا من پیشنهاد نمیدم که کل تلنت هارو تو یه خونه بدین.البته گاهی تو قسمت feral این کار رو میکنن!!!
شما برای DPS شدن میتونی تلنت هارو تویه بالانس و فرال مصرف کنی البته همونطور که گفتم از خونه های دیگه هم باید کمک بگیری تا بهتر بتونی کارت رو انجام بدی!!!
شما تو حالت monkin نمیتونی تانک باشی و فقط میتونین تو حالت bear یا همون خرس یه تانک باشی.
glyph کلا همونطورکه دوستمون گفت چند نوع داره و برای قویتر کردن و بهتر کردن ability هات استفاده میشه که Drop هم میشه تو بعضی instance ها.که برای انجام درست و حسابی باید یا خودت inscription باشی یا یه دوست که این شغل رو داره پیدا کنی که راه دوم رو پیشنهاد میکنم و برای druid میتونی LW یاد بگیری یا Alchmy حالا هرطور مایل هستی.

راستی دوستانی که بلیزارد بازی میکنن یا حالا هر سروری که بازی میکنن اسم سرور و اسم هیرو و Realm خودشون رو معرفی کنن که اگه احتمالا یه جا بودیم با هم باشیم.

Last edited by a moderator:

Sir.SiSiLi

کاربر سایت
Jan 19, 2006
12
SoulNidus guild

با عرض سلام خدمت همه دوستان

SoulNidus | Frostmane Eu , Alliance Side
این گیلد 10 man ایرانی در تاریخ 9/9/2010 با جمع شدن عده ای از بچه های قدیمی تشکیل شد ، و با وجود player های خوب و جو بسیار دوستانه ای که در گیلد وجود داره ، امیدواریم که بتونیم در expation بعدی خوب ظاهر شیم :)
و برای تکمیل group 10 man خود در Cataclysm به player های active ، pro و از همه مهم تر با اخلاق نیاز مندیم
برای کسب اطلاعات بیشتر به :
http://soulnidus.wowstead.com
مراجعه کنید .

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
دوستان ممنون از جوابی که دادید.
تو حالت Moonkin بهترین حالتی که بتونم Damage بدم بهتره چطور از Talent هایی که دارم چطور استفاده کنم؟
من در سرور Molten در ریلم frostwolf بازی میکنم اسم کاراکترم Blackpawn هست.
الان یک مشکلی پیدا کردم . . .
آپدیت Patch آخر world of warcraft دانلود کردم ولی تو سایت molten نوشته که نباید اینکار میکردم حالا هم دیگه نمیتونم وارد بازی بشم.
چطور ورژن بازی برگردونم به قبلی؟
instance چیه؟
یک سری از کاراکترها اگر اشتباه نکنم Warior master هستن که وقتی روشون کلیک میکنمی منوی میاد که نوشته
2v2
3v3
4v4
این یک جور PVP هست ؟ ؟ ؟
من نتونستم تا حالا انجامش بدم چون هرچقدر تو صف موندم respond نداد
میشه چندتا Add on که معمولا استفاده میشه بهم معرفی کنید. . . . . .

آخرین ویرایش:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
تو حالت Moonkin بهترین حالتی که بتونم Damage بدم بهتره چطور از Talent هایی که دارم چطور استفاده کنم؟

سلام

یه چیزی در این مورد بگم اونم اینکه کلا Talent رفتن رو بهتره خودت یاد بگیریو چون ممکنه بعشی از Talent هایی که خوذت میری در Duel کردن جواب بهتری به خودت بوده. خلاصه بگم که بهتره خودت به این نتیجه برسی که چه Talentی بهتره. چون همه ی Talent ها به درد بخور هستن.

instance چیه؟
قسمت هایی کجزایی هستند که شما رو وارد منطق ی جدید میکنه. اونجاها شما با NPC های لول بالایی روبرو میشین که HP و Damage بالایی دارند. instance ها 2 گونه هستند. 1- Dungeon 2- Raid

Deungeon که میتونی از لول 15 وارد بشی و فقط با Party 5 نفر میشه.
Raid هم میشه محیط پیشرفته ی Dungeon نسبت به Dungeon سختی بیشتری داره و بالای 5 نفر هم میشه رفت تو.

کلا شما آیتم های بدرد بخورت رو از طریق Instance بدست میاری.

• Like
Reactions: MG.Snake

TtTtTerrible

کاربر سایت
Oct 23, 2010
157
نام
حسین
دوستان ممنون از جوابی که دادید.
من در سرور Molten در ریلم frostwolf بازی میکنم اسم کاراکترم Blackpawn هست.
الان یک مشکلی پیدا کردم . . .
آپدیت Patch آخر world of warcraft دانلود کردم ولی تو سایت molten نوشته که نباید اینکار میکردم حالا هم دیگه نمیتونم وارد بازی بشم.
چطور ورژن بازی برگردونم به قبلی؟
instance چیه؟
یک سری از کاراکترها اگر اشتباه نکنم Warior master هستن که وقتی روشون کلیک میکنمی منوی میاد که نوشته
2v2
3v3
4v4
این یک جور PVP هست ؟ ؟ ؟
من نتونستم تا حالا انجامش بدم چون هرچقدر تو صف موندم respond نداد
میشه چندتا Add on که معمولا استفاده میشه بهم معرفی کنید. . . . . .
عجب سوالهای باحالی هر سوالت با سوال بعدی کاملا مغایرت داره:d
خب ببین سوالت در مورد تلنت ها تو حالت بالانس رو میتونی تو اینترنت جستجو کنی
Balance spec البته من چند تا میدونم و پیدا کردم که بعدا برات میذارم اما فکر کنم 0/58/13 بود
که البته میتونی کمی هم تغییر بدی اما بعدا یه چند تا ساختمان تلنت برات معرفی خواهم کرد.
شما نباید هیچ موقع پچ رو از سایت اصلی دریافت کنید چون سرور شما کرک شده هست و باید تو قسمت صفحه اصلی سایت سرور خودتون رو ببینید که اگه آپدیت کردن براتون آدرس دانلود میدن و یا راهنمایی میکنن.
اما شما با گزینه ی repair که تویه جایی که بازی رو نصب کردی میتونی تنظیمات رو برگردونی که اگه بازش کنی خودش متوجه میشی.البته اگه زیاد برگردونه باید پچهایه قبلی رو داشته باشی که دوباره دونه دونه به همون 3.3.5a برگردونیش البته من بهت نصب دوباره رو یشنهاد میدم که اذیت نشی.
یه سوال کردی که کلی توضیح داره این instance جایی هستش که بازیکن ها با هم تو یه گروه قرار میگیرن و داخل یه جایی که حیونها و غولهایه بزرگ و قوی هست که elite هستند و hp اون ها زیاد هست و نمیشه تقریبا تکی اونهارو از بین برد و تو lvl های بالا اصلا نمیشه از بین برد و باید به گروه بپیوندید.این گروه ها بسته به سختی اون instance به اندازه های 5 تایی 10 تایی و 25 تایی تقسیم میشوند که البته بیشتر شما در lvlهای پایین 5 تایی هارو میرید و در 80 شما اصولات با 25 و 10 نفره ها سروکار دارین.این instance ها xp خوبی رو در lvlهای پایین میدن که بین گروه تقسیم میشه و پول هم drop میکنن.اما مهمتر از اون 2 عامل هست که شما به اینجاها میرید
1-item:منظور همون لباسها و اسلحه هایی هست که شما دارین اما این نوع سلاح ها و لباسهایی که در instance ها بدست میاد بسیار قوی تر از اونهایی هست که شما با انجام ماموریت و یا در محیط های دیگه بدست میارین.
2-quest:questیا همون ماموریت چیزی هست که شما با انجام اون xperience یا تجربه زیادی دریافت میکنید که این ماموریت ها شامل instance ها هم میشود که مثلا اگر سر فلان رئیس رو برای من(ماموریت دهنده) بیاری این آیتم ها (اسلحه یا لیاس) +تجربه ی زیاد به شما میرسه.که البته این گزینه ی 2 شامل lvlهای پایین تر میشه و 80 ها فعلا هیچ تجربه ای کسب نمیکنن.
خب این warrior master که میگی فکر کنم منظورت همون battle master ها باشن که اگه یه گروه 2یا 3 ویا 5 نفره عضو باشی میتونین باهم دیگه داخلش اسم نویسی کنین و وقتی که حریفی به همون تعداد واسه شما اسم نویسی کرد بلافاصله برای شما پیغامی میاد که میتونین به اون جنگ بپیوندید و با برد کسب کردن میتونید آیتم های خوبی رو بدست بیارید.
و بله این یه جور pvp هست که گروهی هم هست.
addons در مورد چی میخواهی؟
اضافاتی که زیاد استفاده میشن رو برات معرفی میکنم
gear score-atlas-atlas loot-bartner-grid-Ice hud-chiz map:d-quest helper

• Like
Reactions: MG.Snake

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
مرسی مرسی مرسی
یک سوال که خیلی ذهنم تو بازی مشغول میکنه اینکه بعضی آیتم ها Level پایین تری دارن مثلا:
یک Shoulder لول 60 میتونه Stamina , Intellect بیشتری بهم بده ولی یک Shoulder لول 170 فقط armor از 1700 به 1800 افزایش میده . . .
به نظر شما بهتر نیست همون Level 60 نگه دارم؟
شخصا بخاطر اینکه نیاز به Mana و HP دارم ترجیح میدم لول 60 نگه دارم.
من رفتم بازی World of Warcraft اورجینال بخرم اینطور که فهمیدم این بازی دوتا ورژن داره
یکی USE و اون یکی دیگه USA هست.
خب فرق اینها چیه؟؟؟
من از Cybertracker دانشگاه بازی با تمام پچ هاش دانلود کردم میخوام ببینم الان مال من USA هست یا USE . . . خب از کجا بفهمم.
از اونجایی چند وقت دیگه دارم بر میگردم ایران نیخوام بدونم بهتره مال USA بگیرم یا US . . . ??!!!!
بیلزارد چند تا سرور داره و چندتا ریلم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
مرسی مرسی مرسی
یک سوال که خیلی ذهنم تو بازی مشغول میکنه اینکه بعضی آیتم ها Level پایین تری دارن مثلا:
یک Shoulder لول 60 میتونه Stamina , Intellect بیشتری بهم بده ولی یک Shoulder لول 170 فقط armor از 1700 به 1800 افزایش میده . . .
به نظر شما بهتر نیست همون Level 60 نگه دارم؟
شخصا بخاطر اینکه نیاز به Mana و HP دارم ترجیح میدم لول 60 نگه دارم.
من رفتم بازی World of Warcraft اورجینال بخرم اینطور که فهمیدم این بازی دوتا ورژن داره
یکی USE و اون یکی دیگه USA هست.
خب فرق اینها چیه؟؟؟
من از Cybertracker دانشگاه بازی با تمام پچ هاش دانلود کردم میخوام ببینم الان مال من USA هست یا USE . . . خب از کجا بفهمم.
از اونجایی چند وقت دیگه دارم بر میگردم ایران نیخوام بدونم بهتره مال USA بگیرم یا US . . . ??!!!!
بیلزارد چند تا سرور داره و چندتا ریلم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
- چرا ، تا زمانی که داری levelup می کنی از همون آیتمی که Stat ه مورد نیازت رو میده استفاده بکن.

- بله یه نسخه Eu (اروپایی en-GB ) داره و Us ( آمریکاییen-Us ) ، از لحاظ ساختار یکسان هستن دوست عزیز ولی از لحاظ زبان (Language ) فرق دارن.

- خودش تو Installer بازی رو که دانلود کردی فکر کنم نوشته باشه ، از همون اختصارهای فوق واسه نوشتن ورژن بازی استفاده می شه.

- Blizzard Server هم اگه می خوای وضعیت Realm هاشو بدونی به لینک زیر مراجعه کن : :arrowd:

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
تو قسمت Type چرا بعضی هارو زده PVP و بعضی Normal یا Rp و RPPvP ؟؟؟
چطوری آدرس ریلمشون در بیارم؟این که فقط اسمشونه. . .
مثل اینکه میشه تو سرور بیلزارد 10 روز مجانی بازی کرد این دیگه فرقی نداره چه ریلمی باشه (درسته؟)

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
تو قسمت Type چرا بعضی هارو زده PVP و بعضی Normal یا Rp و RPPvP ؟؟؟
چطوری آدرس ریلمشون در بیارم؟این که فقط اسمشونه. . .
مثل اینکه میشه تو سرور بیلزارد 10 روز مجانی بازی کرد این دیگه فرقی نداره چه ریلمی باشه (درسته؟)
- Realm TYPE : همونطور که از اسمش پیداس نوع Realm ها رو مشخص می کنه :

.PVP ( Player versus Player ) : روال و مسیر این جور Realm رو مبارزات و Battle Ground ها می چرخه و بازیکنان اونجا اکثرا از PVP Gear (آیتم های PVP ) استفاده می کنند.

.RP ( Role Playing ) : روال و مسیر این جور Realmها اساساً رو نقش آفرینی و PVE Gear بازیکنان اونجا پرداخته می شه.

.RPPVP : اینم که مشخصه ترکیبی از جفتشونه .

- این Realmها تا جای که اطلاعات بنده می کشه رو همین آدرس ها اجرا می شن :

Us Realm Adress : set realmlist us.logon.worldofwarcraft.com
Eu Realm Adress : set realmlist eu.logon.worldofwarcraft.com
- آره 10 روز میشه مجانی واسه هرIP فکر کنم بازی کرد ،باید یه Account تو سایت Battle.net بسازی از طریق پروفایل اون می تونی 10 روز شارژ مجانی رو فعال کنی از زمانی که فعالش می کنی واست حساب میشه:
- بسته به ورژن بازیتون انتخاب کنید:
Eu Battle.net
Us Battle.net
موفق باشید . . .

نکته : دوستان اگه اطلاعاتی غلط وارد شده بگید اصلاح کنم /.

آخرین ویرایش:

TtTtTerrible

کاربر سایت
Oct 23, 2010
157
نام
حسین
دوستان اگه اطلاعاتی غلط وارد شده بگید اصلاح کنم
اختیار داری داداشه من شما اطلاعاتت کاملا خوب و درسته.
خواستم بگم که بلیزارد ریلم هایه زیادی داره دوست عزیز اما اگه شما us انتخاب کنید
داخل بازی مشکل زبان و فهمیدن زبان پیدا میکنید به طوری که هر قدم باید بگید .لطفا انگلیسی
چت کنید.که چون سرورهایه آمریکایی هست برای همین کسی زیاد به انگلسیی اهمیت نمیده
و نووع انگلیسی چت کردنشون هم اگر انجام بشه به قول خودمون غلیظه و آدم نمیفهمه:))
اما اگه به سرورهای en Gb بیایید که سرورهایه اروپایی هست خیلی بهتر میتونید کار کنید.
که قیمتهاش هم بهتر باید باشه از us البته فکر کنم!!!
سرعت بازی هم روش تاثیر میذاره آخه قاره امریکا خب دورتره تا اروپا دیگه اما زیاد مهم نیست چون
این تغییر اذیت کننده نیست و زیاد هم حس نمیشه.
در مورد PVP-RPM(role playing mode)-RPPVP هم که صحبت کردن دوست خوبمون و توضیحات کافی بود.
اما در کل تو ایران تا اونجایی که اطلاعات دارم 90% تو سرورهایه اروپایی هستن .درضمن شما برای درست کردن اکانت 10 روز مجانی اگر اگر اگر اون سایتها کمک نکرد به سایت اصلی برو
http://www.wow-europe.com/en
و لینک نوشتاری و تصویری میبینی که نوشته play 10 days trial فکر کنم و از اونجا هم میتونی اقدام کنی.
در ضمن وقتی که ثبت نام کردی و خواستی بازی کنی تو این 10 روز فقط میتونی تا lvl 20 پیش بری و بعد اون شما نمیتونی کاری کنی و البته میتونی هیروهایه دیگه هم تا 20 پیش ببری.چند تا امکان دیگه هم بسته هست که یادم نیست اما کلا همه همینطوری شروع میکنن.
راستی وقتی خواستی هیرو بسازی بیا اینجا تا بهت در مورد realm ها بیشتر اطلاعات بدیم.آخه بعضی realmها از گروه aliance پر شده و بعضی از horde برای همین کمی گیج کننده هستش که البته من خودم homarush رو پیشنهاد میکنم و درکل هرچی میل داشته باشی میتونی بری اگر هم تو wowarmory یه سر بزنی اطلاعات خوبی گیر میاری دوست من

TtTtTerrible

کاربر سایت
Oct 23, 2010
157
نام
حسین
برای تلنت های druid به این آدرس ها مراجعه کن کمکت میکنن
http://druidbuilds.com/
http://www.almostgaming.com/wowguides/druid-talent-guide
http://www.wowwiki.com/Druid_builds
http://www.wowpopular.com/Balance/Druid/Talents
البته فعلا پیشنهاد من رویه اینهاست
http://www.wowhead.com/talent#0IfGdR0MkouZbc
http://www.wowhead.com/talent#0IfMdR0RkRuMZ0c:RksmsVz0c
http://www.wowhead.com/talent#0IfMdRh0kRuMZ0c
خودم خیلی وقته druid کار نکردم و تلنت ها هم که عوض شده کمی گیج کننده هستش
اما فعلا از همین ها استفاده کنی برات خوبه بعدن خودت حرفه ای که شدی انتخابهاتو خودت
میکنی و میفهمی بسته به کحا کدوم ساختمان تلنت برات خوبه

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
سلام.
کسی میدونه چه جوری میشه 10 روزه رایگان بلیزارد رو ثبت نام کرد ؟

من یه اکانت فری ساختم ... ولی وقتی یوزر و پسورد رو میزنم میره تو دانلود واسه کاتالیسم ( یه فایل 4 گیگی میخواد دانلود کنه )

نسخه ی منم آخرین پچ سری wotlk هستش .

اشکال از چیه ؟ از ریلم لیست که نیست ؟
ممنون میشم کمک کنید.

TtTtTerrible

کاربر سایت
Oct 23, 2010
157
نام
حسین
سلام.
کسی میدونه چه جوری میشه 10 روزه رایگان بلیزارد رو ثبت نام کرد ؟

من یه اکانت فری ساختم ... ولی وقتی یوزر و پسورد رو میزنم میره تو دانلود واسه کاتالیسم ( یه فایل 4 گیگی میخواد دانلود کنه )

نسخه ی منم آخرین پچ سری wotlk هستش .

اشکال از چیه ؟ از ریلم لیست که نیست ؟
ممنون میشم کمک کنید.
من تو پست قبلی نحوه ثبت نام رو گفتم و شما باید به همون روجوع کنید.
البته این اشکال از هیچ چیزی نیست شما باید یه پچ کاتالیسم دانلود کنی تا بتونی بازی کنی
چون بازی آپدیت شده و اصلا ربطی به ریلم لیست نداره.

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
سلام به همه
بچه ها من بازیو دارم ولی ویروس داره و انتی ویروسمم نمیزاره اونو کپی کنم
من نسخه Cataclysm رو دارم ولی قبلیا ویروس داره
کسی هست که واسم رایت کنه؟(پولشم میدم)
PM Me

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
بروبکس من میخوام بیام WOW !
یه راهنمایی کلی میکنید ؟!
چیا باید بخرم ! (واسه سرور بلیزارد) !؟
الان واسه Free Trial ثبت نام کردم باید 10GB دانلود کنم ! یکم حجمش زیاده چون سرعت دانلود خود Updater هم پایینه !
لینکی چیزی ندارید که بازی رو ازش دان کنم با سرعت خوب ؟!
یا جایی سراغ ندارید که بتونم بخرم و سریع برسه دستم !؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر