World of Warcraft: Dragonflight

از تاریخ 26 مهر ماه سال 1401 این تاپیک مختص به اکسپنشن ست Dragonflight در سرور های آفیشال بیلیزارد خواهد بود.
=============================================================

راهنمای اولیه بازی برای کمک به تازه وارد ها با تشکر از کاربر musketeer

بازی کردن در بلیزارد چقدر هزینه داره؟

برای بازی کردن در بلیزارد در حالت معمول شما باید 2 آیتم زیر رو در ابتدا خریداری کنید:

• Battlechest:: که شامل کلیه اکسپنشن ها تا یکی مونده به آخری و همینطور 30 روز تایم بازی میشه. قیمتش حدود 15 یورو هست
  • آخرین اکسپنشن: که در حال حاضر legion هست. معمولا حدود 40 یورو هست قیمتش
  • برای ادامه دادن به بازی باید اشتراک ماهیانه بازی رو هم بگیرید. که 2روش معمول داره. یکی اینکه گیم تایم های 2 ماهه بخرید، حدود 20 یورو هست قیمتشون، یعنی در حال حاضر حدود 80-90 تومن برای 2ماه. یا اینکه گلد داخل بازی بدید و wowtoken بگیرید. که قیمتش رو میتونید همیشه از سایت wowtoken.info چک کنید.
آیا گلد در آوردن و خریدن گیم تایم با گلد وقت خیلی زیادی میبره؟

واقعاً نمیشه گفت. به هر کس بستگی داره که از چه روشی گلد در میاره. بعضیا از auction house خیلی راحت گلد در میارن، بعضیا میرن فارم میکنن و گلد در میارن، بعضیا instance های قدیمی رو میزنن... بطور خلاصه فقط میشه گفت که کاملاً شدنیه، ولی باید یک مقداری زمان بزارید براش.

از کجا بخرم؟ کردیت کارت ندارم.

خیلی سایت های ایرانی هستن که این موارد رو برای فروش قرار دادن. طبق قوانین سایت نمیشه اینجا اسم گفت. همون توی گوگل سرچ کنید "خرید battlechest" یا "خرید legion" براتون این سایتها رو میاره. بعد توی سایت بلیزارد یه قسمتی داره که این کدها رو وارد کنید.

قبل از اینکه بازی رو شروع کنم چه چیزهایی آماده کنم؟

اولین کار این هست که یکی رو پیدا کنید که شما رو RAF کنه. RAF مخفف recruid a friend هست که میتونید اینجا بطول کامل در موردش مطالعه کنید. Recruit A Friend - WoW

این سیستم هم برای شما و هم برای کسی که شما رو RAF میکنه مزایای بسیاری داره. مهمتریناش ایناس:

• وقتی با هم بازی کنید 3 برابر experience دریافت میکنید!
    • وقتی شما اولین ماه گیم تایم رو بزنید، به RAF کننده شما یک ماه تایم رایگان میده.
    • وقتی شما دومین ماه گیم تایم رو بزنید، RAF کننده شما بین چند تا pet و mount میتونی یکی رو به دلخواه جایزه بگیره!
    • به ازای هر 2 level که با هم level up کنید، شما میتونید 1 level به RAF کننده اتون اهدا کنید.
    • هر دو میتونید هر 30 دقیقه یک بار همدیگه رو summon کنید (برید پیش هم)
البته یه سری محدودیت داره، مثل اینکه مدت این مزایا 3 ماه هست و باید توی یک group باشید تا این سیستم فعال بشه، و توی محدوده 100 یاردی هم بمونید. همچنین grant level یعنی مورد 4 هم فقط توی همون realm که بودید قابل استفاده اس.

بخاطر اینکه انقدر فایده داره و بیشتر از همه بخاطر mount اش، تقریباً همه دنبال یکی هستن که RAF اش کنن. بخاطر همین یه سری پوئن دیگه هم RAF کننده شما معمولاً بهتون میده.. مثلا فلان مقدار گلد، یا فلان آیتم... ولی سعی کنید اینها رو ملاک قرار ندید و بیشترین فکرتون این باشه که RAF partner شما وقت آزادش با شما همخونی داشته باشه تا بتونید باهاش بازی کنید و level up رو از دست ندید. پس قبل از RAF خوب باهاش تایم هاتون رو چک کنید و با همدیگه هماهنگ کنید که چند تا کاراکتر میخواید level up کنید و اینا....

آیا کامپیوترم به اندازه کافی قوی هست؟ آیا نت مناسبی دارم؟

مورد دیگه ای که باید چک کنید این هست که آیا کامپیوترتون قادر به اجرای بازی هست یا خیر. کلاً wow سیستم و اینترنت خفنی نمیخواد. برای اینکه ببینید بازی رو میتونید اجرا کنید یا نه باید بازی رو بصورت رایگان بدون اینکه چیزی بخرید نصب کنید و برید توی بازی. تو این حالت تا level 20 میتونید بازی کنید. تو جاهای شلوغ که مثلا 3-40 نفر اطرافتون باشن نباید fps اتون زیر 30 بیاد یا latency اتون بالای 300 بره.

خب! الآن آماده ی بازی هستم. باید چکار کنم؟

اول باید یه اکانت battle.net بسازید و اپلیکیشنش رو دانلود کنید: http://eu.battle.net/en/app

بعد از اون باید خود کلاینت بازی رو بگیرید که حدود 30 گیگ هست. میتونید بزارید خود اپلیکیشن براتون دانلودش کنه. یا اینکه از یک دوستی بخواید براتون روی هارد بریزه. یا اینکه از سایتهای ایرانی که میفروشن بخرید. بعد باید محل بازی رو به اپلیکیشن بتل.نت بدید و برید توی بازی. ضمنا کد های لازم که خریدید رو هم از قسمت redeem code توی اپلیکیشن یا سایت وارد کنید تا براتون فعال بشه. حالا باید وارد بازی بشید و توی هر realm ای که میخواید کاراکترتون رو بسازید.

تو کدوم realm کاراکتر بسازم؟ ایرانی ها کجا بیشتر هستن؟

در ابتدا بگم که ایرانی ها بیشتر از همه جا در سرورهای اروپا بازی میکنن، چون به ایران نزدیکتره و پینگ بهتری داره. اکثرا در kazzak سمت هورد هستن. توی Silvermoon و Ravencrest هم سمت الاینس هستن. بصورت پراکنده تو ریلم های دیگه مثل Outland هم هستن البته.
ریلم ها از چند نظر دسته بندی میشن:

• زبان. که معمولا ریلم هایی که زبان انگلیسی هستن رو انتخاب میکنیم.
    • PvE یا PvP. این دو کلمه مخفف Player versus Environment و Player versus Player هستن. توی wow دو faction داریم به نامهای Horde و Alliance. که یطورایی دشمن همدیگه حساب میشن. تو ریلم های PvP در دنیای بازی هر جا که برید میتونید با پلیرهای فکشن مقابل مبارزه کنید، اونها هم همینطور. این به این معنی هست که هرجا برید با پلیرهای فکشن مقابل درگیر میشید. در ریلم های PvE تا وقتی نخواید میتونید از درگیر شدن با فکشن مقابل خودداری کنید. به اصطلاح بصورت دیفالت PvP flag اتون خاموش هست.
    • RP یا Normal. در ریلم های RP مخفف Role-Playing خیلی پلیرها قالب کاراکترشون رو به خودشون میگیرن. یعنی طوری رفتار میکنن که انگار واقعاً مثلاً یک جادوگر الف هستن و با همه اون شکلی صحبت میکنن! البته تو همه ریلم ها بعضیا این کار رو میکنن و توی ریلم های RP خیلی بیشتره.
موارد دیگه ای مثل جمعیت و بالانس بودن فکشن ها و ... هم توی انتخاب ریلم موثره که بیشتر این فاکتور ها رو میتونید از این سایت دنبال کنید: realmpop.com

هر گونه بحث در مورد سرور های کرک حتی سرور های کرک Warlord of Draenor و قبل از آن در این تاپیک ممنوع هست و با افراد خاطی به شدت برخورد خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Don_Lethon

کاربر سایت
Sep 24, 2006
467
نام
Amin
بهترین بین سرور free ها انتخاب کردن خیلی سخته ... چون هر کدوم یه ایرادهایی دارن ...

من خودم یه مدت هست که این جا بازی می کنم
http://koomaluola.wowstolemygirlfriend.com/stats.xml
( البته الان خوب به دلایلی کمتر میام اونجا)سرور بدی نیست ... شب ها تا 160-170 نفر آن هستن ... سرور از این شلوغ تر خیلی هست ... ولی گفتم .. هر کدوم یه ایراد هایی دارن ...
اینم یه سرور دیگست که player زیاد داره ... من تا 1000 نفر رو دیدم که آن باشن ...
http://www.chronic-domination.com/status/
در هر صورت متاسفانه به هیچ سرور free نمیشه مطمئن بود ...
اینم یه سایت معروف که سرور free معرفی می کنه ...
http://wowstatus.net/serverlist.php

-----------------------------

vampire عزیز نه نمیشه ... (یعنی اصولا نباید بتونی بازی کنی ...!! )

Don_Lethon

کاربر سایت
Sep 24, 2006
467
نام
Amin
یه خبر جالب ... !!!
دیشب 2 سایت battle.net و warcraft.net توسط یه فرد به نام "LeHackeur" هک شده بوده ...
این عکس اومده بوده و بر ضد آمریکا و اسراییل هم مطلب نوشته بوده ...

بعدشم بدون این که خراب کاری کنه ... عذر خواهی (!!!) کرده و رفته ...

-----
یه مطلب دیگه این که paladin protection هم در راهه ... از این به بعد علاوه بر Warrior و Druid پالادین هم می تونه tank شه ...! و فکر کنم به خاطر 12 ثانیه Divide Shield ی که داره تانک خوبی بشه :p

Don_Lethon

کاربر سایت
Sep 24, 2006
467
نام
Amin
:OOOOOOOOOOOOOOOO
یه خبر خفن ...
سرور جدید blizzard تو چین چند وقته که اومده ... یه چینی record سریع ترین lvl up رو شکوند ...
SilverDragon تونست کمتر از 24 ساعت از lvl 60 به lvl 70 برسه ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

رکورد قبلی ماله یه فرانسوی از گیلد Millenium بود که تونسته بود 28 ساعته 60 تا 70 و بزنه ...

فکر کنم تا چند وقته دیگه آمار مرگ و میر به خاطر بازی های pc بره بالا ... می دونید که خوب این چشم تنگ ها کلا رگ و احساس ندارن یهو میبینی 72 ساعت بدونه این که حتی یه سر دستشویی برن میشینن بازی می کنن بعدشم دیگه انا لله و ... :P
اینم یه عکس دست جمعی

Don_Lethon

کاربر سایت
Sep 24, 2006
467
نام
Amin
خوب میبینم که کسی پست نمیده ... هیچ ایرادی نداره اینجا فقط بازدید کننده داشته باشه پست هم ندادین ندادین ;)
فعلا که خبر خاصی نیستش ... براتون چند تا ss از می زارم ...
راستی بالا خره من هم اومدم blizzard :p
فقط موندم ... خیلی برام عجیبه که این ایرانی های عزیز realm Deathwing رو از کجاشون در آوردن ؟!!!!!! ما که قول نخوردیم و نرفتیم اونجا ... الان تو realm Frostmane هستم ... realm خوبیه ... guild های خوبی توش هستن ... از جمله Security ... که t6 کم ندارن :laughing:
مثلا تو این realm Deathwing تا حالا Hyjal هم نرفتن چه برسه به BlackTemple (توضیح آخر پست )
یا اون یکه realm که ایرانی های horde اونجان ... (اسمش یادم نیست ) که اکثرا عربن !!! حساب کن آخه اون عرب ... چی می فهمه ؟ مثلا باهاش پاشی بری Tempest keep ؟!!!؟!؟!؟!؟
البته طبق تخقیقات انجام شده (!!!) realm Kazzak بهترین realm هستش ... که یه horde orc-warrior ساختم گذاشتمش تو org تا 1 سال بمونه اونجا خفن rest بشه :cheesygri

یه چند تا ss فعلا می زارم ...
این از بچه های guild Security هستش ... دیگه توضیح نداره خوب ببینین چی دستشه :cheesygri

اینم یکی دیگه از بکسشون ... بچه با حالی بود یه کم باهاش چتیدم ... یه کم دیگه وقت بود باهاش رفیق میشدم یه 2-3 هزار تا gold می گرفتم ازش :p
این staff , من خیلی دوست دارممممممممممم :X:X:X:X از archimonde دراپ میشه ...

اینم یه عکس یادگاری :cheesygri ( البته من در اصل سمت راستی هستم ها ... اشتباه نکنین :p )

خوووووببببب ... این neck و دیگه میدونین چیه دیگه ... (reward گوئست آخر BlackTemple iستش که باید illidan Stormage رو بکشی ... اینم من دوست دارم :laughing: )

خواستم تو این پست بگم ولی خیلی طولانی میشه ... دفعه ی بعد مراحل انجام این Quest (گوئست Black Temple رو میگم ) نه چندان طولانی (!!!) و نه چندان سخت (!!!) رو میگم :cheesygri

اینم ss آخر واسه امروزه ... همه کف کرده بودن :cheesygri
تو Arathi basin (می دونین دیگه هر 10 lvl تو یه مپ میوفتن ... مثلا گروه لول های 20-29 یا 30-39 و الا آخر ... ) من با لول 30 تو گروه 20-29 بودم ... :p

قضیه از این قرار بود که من می خواستم quest اونجا رو بزنم ... join رو زدم چون طول روز بود و bg ها اون وقت خلوتن یه کم طول می کشه تو این مدت چند تا q دیگه زدم و 30 شدم ... بعد join اومد و رفتم تو اوفتادم تو اون گروه ... جالبه ... horde ها به جای این که ببینن یکی lvl بالاتره و کم تر نزدیکم شن ... تا منو میدیدن همه رو ول می کردن می ریختن سرم ... فکر کنم 12-13 بار مردم ...:-" ...
شرمنده که یه کم طولانی شد ... بچه ها لطفا شما هم ss هایی که دارین و بزارین تا ببینیم ... هر چی باشه خوبه ...

land

کاربر سایت
Sep 26, 2007
5
g
خوب میبینم که کسی پست نمیده ... هیچ ایرادی نداره اینجا فقط بازدید کننده داشته باشه پست هم ندادین ندادین ;)
فعلا که خبر خاصی نیستش ... براتون چند تا ss از می زارم ...
راستی بالا خره من هم اومدم blizzard :p
فقط موندم ... خیلی برام عجیبه که این ایرانی های عزیز realm Deathwing رو از کجاشون در آوردن ؟!!!!!! ما که قول نخوردیم و نرفتیم اونجا ... الان تو realm Frostmane هستم ... realm خوبیه ... guild های خوبی توش هستن ... از جمله Security ... که t6 کم ندارن :laughing:
مثلا تو این realm Deathwing تا حالا Hyjal هم نرفتن چه برسه به BlackTemple (توضیح آخر پست )
یا اون یکه realm که ایرانی های horde اونجان ... (اسمش یادم نیست ) که اکثرا عربن !!! حساب کن آخه اون عرب ... چی می فهمه ؟ مثلا باهاش پاشی بری Tempest keep ؟!!!؟!؟!؟!؟
البته طبق تخقیقات انجام شده (!!!) realm Kazzak بهترین realm هستش ... که یه horde orc-warrior ساختم گذاشتمش تو org تا 1 سال بمونه اونجا خفن rest بشه :cheesygri

یه چند تا ss فعلا می زارم ...
این از بچه های guild Security هستش ... دیگه توضیح نداره خوب ببینین چی دستشه :cheesygri

اینم یکی دیگه از بکسشون ... بچه با حالی بود یه کم باهاش چتیدم ... یه کم دیگه وقت بود باهاش رفیق میشدم یه 2-3 هزار تا gold می گرفتم ازش :p
این staff , من خیلی دوست دارممممممممممم :X:X:X:X از archimonde دراپ میشه ...

اینم یه عکس یادگاری :cheesygri ( البته من در اصل سمت راستی هستم ها ... اشتباه نکنین :p )

خوووووببببب ... این neck و دیگه میدونین چیه دیگه ... (reward گوئست آخر BlackTemple iستش که باید illidan Stormage رو بکشی ... اینم من دوست دارم :laughing: )

خواستم تو این پست بگم ولی خیلی طولانی میشه ... دفعه ی بعد مراحل انجام این Quest (گوئست Black Temple رو میگم ) نه چندان طولانی (!!!) و نه چندان سخت (!!!) رو میگم :cheesygri

اینم ss آخر واسه امروزه ... همه کف کرده بودن :cheesygri
تو Arathi basin (می دونین دیگه هر 10 lvl تو یه مپ میوفتن ... مثلا گروه لول های 20-29 یا 30-39 و الا آخر ... ) من با لول 30 تو گروه 20-29 بودم ... :p

قضیه از این قرار بود که من می خواستم quest اونجا رو بزنم ... join رو زدم چون طول روز بود و bg ها اون وقت خلوتن یه کم طول می کشه تو این مدت چند تا q دیگه زدم و 30 شدم ... بعد join اومد و رفتم تو اوفتادم تو اون گروه ... جالبه ... horde ها به جای این که ببینن یکی lvl بالاتره و کم تر نزدیکم شن ... تا منو میدیدن همه رو ول می کردن می ریختن سرم ... فکر کنم 12-13 بار مردم ...:-" ...
شرمنده که یه کم طولانی شد ... بچه ها لطفا شما هم ss هایی که دارین و بزارین تا ببینیم ... هر چی باشه خوبه ...

سلام دوست عزیز من میخوام داخل blizzard بازی کنم میخواستم من راهنمایی کنید که game card از کجا تهیه کنم و اینکه کدوم realm واسه بازی کردن بهتره یا اونجا ایرانیهای بیشتری بازی میکنن ممنون

Don_Lethon

کاربر سایت
Sep 24, 2006
467
نام
Amin
سلام ... راستش من دقیقا در جریان خرید و فروش گیم کارت نیستم ... بخوام بخرو یکی هست که واسم میگیره ... اینو بهتره اونایی که در جریان هستن جواب بدن ...
باید ببینی خودت چه جور realm ی دوست داری باشه ... به خیلی چیز ها بستگی داره ... به نظر من بهترین realm ها realm های full هستن (یعنی از همه شلوغ ترن ) ... البته دلیل نمیشه که بهترین باشن ( از لخاظ player هاشون میگم که حرفه ای یا آماتور باشن ) مثلا realm Magtheridon با این که full نیست و normal هستش (مثل Deathwing !!!!!!!!!! ) گیلد Nihilium که تو Ranking بهترین Guild کل سرور ها (حتی us ) به حساب میاد تو این realm هستن ...
ولی به جز این ها بزرگترین مزیت realm های full اینه که ActionHouse اشون خیلی فعال تر از جا های دیگست ... و اگه یه کم زرنگ باشی خیلی راخت می تونی Gold در بیاری ... الان این اولین هیروی من تو blizz هستش و هیچ دوستی لا منبعی که بتونم ازش gold بگیرم ندارم ... با این خساب امروز 40 شدم ... Mount امو خریدم کل train هام رو هم مسلما انجام دادم ... 60 gold هم برام مونده ... و یه چیز دیگه این که Looking for Group هم مسلما فعال تر جاهای دیگست ...
اما یه ایراد هم داره ( که البته از نظر من خیلی هم خوبه ... بازی رو جذاب تر می کنه ) تو مناطقی که quest های مشترک زیادی بین ally و horde باشه مسلما برخورد هم زیاده ... مثلا داره یه mob می کشی برای کلی خیلی هم عجله داری یهو زززززرت یه horde از پشت میزنه لهت می کنه ( که خیییلی اتفاق می افته )

حالا اگه بخوام دقیق نام ببرم بهترین realm به نظرم (طبق تحقیقات گسترده :cheesygri ) میشه گفت kazzak هستش ... تنها realm ی هستش که 4 تا از guild هاشون تو بین 100 تا guild برتر هستن ... (الان حسش نیست برم در بیارم آمارشو اگه خواستید بگید بعدا میدم )
اما اگه دنبال ایرانی می گردی تا اونجا که من خبر دارم بیشترین تعداد ایرانی تو realm Deathwing هستن که روک بگم ... واقعا realm مزخرفیه ...!!! که ally هستن اونجا ... و realm Skullcrasher که از deathwing بدتره ... (بیشترین تعداد عرب !!! ها تو این realm ان ... Oo ) که اونجا ایرانی ها اکثرا horde ان ...

خواستم یه چیزی در مورد player های ایرانی بگم ولی پشیمون شدم ...

land

کاربر سایت
Sep 26, 2007
5
سلام ... راستش من دقیقا در جریان خرید و فروش گیم کارت نیستم ... بخوام بخرو یکی هست که واسم میگیره ... اینو بهتره اونایی که در جریان هستن جواب بدن ...
باید ببینی خودت چه جور realm ی دوست داری باشه ... به خیلی چیز ها بستگی داره ... به نظر من بهترین realm ها realm های full هستن (یعنی از همه شلوغ ترن ) ... البته دلیل نمیشه که بهترین باشن ( از لخاظ player هاشون میگم که حرفه ای یا آماتور باشن ) مثلا realm Magtheridon با این که full نیست و normal هستش (مثل Deathwing !!!!!!!!!! ) گیلد Nihilium که تو Ranking بهترین Guild کل سرور ها (حتی us ) به حساب میاد تو این realm هستن ...
ولی به جز این ها بزرگترین مزیت realm های full اینه که ActionHouse اشون خیلی فعال تر از جا های دیگست ... و اگه یه کم زرنگ باشی خیلی راخت می تونی Gold در بیاری ... الان این اولین هیروی من تو blizz هستش و هیچ دوستی لا منبعی که بتونم ازش gold بگیرم ندارم ... با این خساب امروز 40 شدم ... Mount امو خریدم کل train هام رو هم مسلما انجام دادم ... 60 gold هم برام مونده ... و یه چیز دیگه این که Looking for Group هم مسلما فعال تر جاهای دیگست ...
اما یه ایراد هم داره ( که البته از نظر من خیلی هم خوبه ... بازی رو جذاب تر می کنه ) تو مناطقی که quest های مشترک زیادی بین ally و horde باشه مسلما برخورد هم زیاده ... مثلا داره یه mob می کشی برای کلی خیلی هم عجله داری یهو زززززرت یه horde از پشت میزنه لهت می کنه ( که خیییلی اتفاق می افته )

حالا اگه بخوام دقیق نام ببرم بهترین realm به نظرم (طبق تحقیقات گسترده :cheesygri ) میشه گفت kazzak هستش ... تنها realm ی هستش که 4 تا از guild هاشون تو بین 100 تا guild برتر هستن ... (الان حسش نیست برم در بیارم آمارشو اگه خواستید بگید بعدا میدم )
اما اگه دنبال ایرانی می گردی تا اونجا که من خبر دارم بیشترین تعداد ایرانی تو realm Deathwing هستن که روک بگم ... واقعا realm مزخرفیه ...!!! که ally هستن اونجا ... و realm Skullcrasher که از deathwing بدتره ... (بیشترین تعداد عرب !!! ها تو این realm ان ... Oo ) که اونجا ایرانی ها اکثرا horde ان ...

خواستم یه چیزی در مورد player های ایرانی بگم ولی پشیمون شدم ...
ممنون از جواب شما دوست عزیز پس شما پیشنهاد میکنی توی realm kazzak بازی کنم
فقط اکر ممکنه من و راهنمایی کن واسه خرید game card یا اینکه خود شما این game card از کجا تهیه میکنین و قیمت game card رو لطف کنی ممنون میشم:blushing:

vampire may cry

کاربر سایت
May 14, 2007
347
ممنون از جواب شما دوست عزیز پس شما پیشنهاد میکنی توی realm kazzak بازی کنم
فقط اکر ممکنه من و راهنمایی کن واسه خرید game card یا اینکه خود شما این game card از کجا تهیه میکنین و قیمت game card رو لطف کنی ممنون میشم:blushing:
در مورد گیم کارت ولله من هم نمی دونم از کجا بخری ولی میدونم که با باکس 40هزار و بی باکس 30هزار تومانه(فرق با باکس و بس باکس رو من هم نمی دونم.)

Ashi-pc

کاربر سایت
Sep 1, 2007
595
مي خواستم بدونم اگه بخوام تو اين سرور هاي Free بازي کنم هم بايد سي ديم اورجينال باشه؟
بعد اين تو اين سرورها مثلا چند نفر تو هر لحظه آنلاينند؟

land

کاربر سایت
Sep 26, 2007
5
من الان با این اکانت Trial توی Realm Kazzak هستم ولی اونقدر که فکر میکردم شلوغ نیست
مثلا توی Storm Wind 50 نفر بیشتر نیستن؟؟؟ این بخاطر این اکانت تریال یا نه

Don_Lethon

کاربر سایت
Sep 24, 2006
467
نام
Amin
آحه امروز کلا realm ها خلوت بودن ... چون پچ امروز update شد ... من صبح که وصل شدم خیلی کمدی بود ... واقعا خلوت بود ...
ربطی به اکانت نداره ...

راستی پریروز بعد از سحر یه تیریپ وصل شدم دیدم نوشت Stormwind under attack ... فکر کردم مثل همیشه یه horde اومده داره کرم میریزه ... 1 - 2 دقیقه گذشت دیدم یهو این جمله Spam شد و تند تند نوشتش ... سریع رفتم به سمت در SW هر چی نزدیک تر میشدم کامپیتر بیشتر lag می گرفت ... فکر کنم 60-70 تایی میشدن ... ریختن تو sw ... 70 های ally هیشکی attack نمیداد ... یه راست رفتن به سمت boss ... که ریده شد بهشون :laughing:
هم 70 guard ها از یه طرف ... از یه طرف هم کلی 70 ally اومدن ... از پشت ... boss هم که فقط اومد یه 3-4 تا attack داد برگشت :cheesygri ... خیلی با حال بود :p

land

کاربر سایت
Sep 26, 2007
5
آحه امروز کلا realm ها خلوت بودن ... چون پچ امروز update شد ... من صبح که وصل شدم خیلی کمدی بود ... واقعا خلوت بود ...
ربطی به اکانت نداره ...

راستی پریروز بعد از سحر یه تیریپ وصل شدم دیدم نوشت Stormwind under attack ... فکر کردم مثل همیشه یه horde اومده داره کرم میریزه ... 1 - 2 دقیقه گذشت دیدم یهو این جمله Spam شد و تند تند نوشتش ... سریع رفتم به سمت در SW هر چی نزدیک تر میشدم کامپیتر بیشتر lag می گرفت ... فکر کنم 60-70 تایی میشدن ... ریختن تو sw ... 70 های ally هیشکی attack نمیداد ... یه راست رفتن به سمت boss ... که ریده شد بهشون :laughing:
هم 70 guard ها از یه طرف ... از یه طرف هم کلی 70 ally اومدن ... از پشت ... boss هم که فقط اومد یه 3-4 تا attack داد برگشت :cheesygri ... خیلی با حال بود :p
در ضمن میخواستم بدونم به نظر شما کدوم یک از RACE ها بهتره؟؟؟؟؟؟

Don_Lethon

کاربر سایت
Sep 24, 2006
467
نام
Amin
نه برای بازی تو سرور free هیچ cd-key ی نمی خواد ... همه چی free هستش فقط باید پچت ررو مثل سرور مورد نظر کنی ... مثلا 2.2

نمیشه گفت کدوم race بهتره ... از race مهمتر class هستش ... من خودم عشق nighelf ام .... از نوع druid اش :p

land

کاربر سایت
Sep 26, 2007
5
نه برای بازی تو سرور free هیچ cd-key ی نمی خواد ... همه چی free هستش فقط باید پچت ررو مثل سرور مورد نظر کنی ... مثلا 2.2

نمیشه گفت کدوم race بهتره ... از race مهمتر class هستش ... من خودم عشق nighelf ام .... از نوع druid اش :p
فقط میخواستم بدونم میتونی واسه منم game card سفارش بدی ممنون میشم این
id من به من pm بده left.thegame@yahoo.com:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر