World of Warcraft: The War Within

از تاریخ 29 مرداد ماه سال 1403 این تاپیک مختص به اکسپنشن ست The War Within در سرور های آفیشال بیلیزارد خواهد بود.
=============================================================

راهنمای اولیه بازی برای کمک به تازه وارد ها با تشکر از کاربر musketeer

بازی کردن در بلیزارد چقدر هزینه داره؟

برای بازی کردن در بلیزارد در حالت معمول شما باید 2 آیتم زیر رو در ابتدا خریداری کنید:

• Battlechest:: که شامل کلیه اکسپنشن ها تا یکی مونده به آخری و همینطور 30 روز تایم بازی میشه. قیمتش حدود 15 یورو هست
  • آخرین اکسپنشن: که در حال حاضر legion هست. معمولا حدود 40 یورو هست قیمتش
  • برای ادامه دادن به بازی باید اشتراک ماهیانه بازی رو هم بگیرید. که 2روش معمول داره. یکی اینکه گیم تایم های 2 ماهه بخرید، حدود 20 یورو هست قیمتشون یا اینکه گلد داخل بازی بدید و wowtoken بگیرید. که قیمتش رو میتونید همیشه از سایت wowtoken.info چک کنید.
آیا گلد در آوردن و خریدن گیم تایم با گلد وقت خیلی زیادی میبره؟

واقعاً نمیشه گفت. به هر کس بستگی داره که از چه روشی گلد در میاره. بعضیا از auction house خیلی راحت گلد در میارن، بعضیا میرن فارم میکنن و گلد در میارن، بعضیا instance های قدیمی رو میزنن... بطور خلاصه فقط میشه گفت که کاملاً شدنیه، ولی باید یک مقداری زمان بزارید براش.

از کجا بخرم؟ کردیت کارت ندارم.

خیلی سایت های ایرانی هستن که این موارد رو برای فروش قرار دادن. طبق قوانین سایت نمیشه اینجا اسم گفت. همون توی گوگل سرچ کنید "خرید battlechest" یا "خرید legion" براتون این سایتها رو میاره. بعد توی سایت بلیزارد یه قسمتی داره که این کدها رو وارد کنید.

قبل از اینکه بازی رو شروع کنم چه چیزهایی آماده کنم؟

اولین کار این هست که یکی رو پیدا کنید که شما رو RAF کنه. RAF مخفف recruid a friend هست که میتونید اینجا بطول کامل در موردش مطالعه کنید. Recruit A Friend - WoW

این سیستم هم برای شما و هم برای کسی که شما رو RAF میکنه مزایای بسیاری داره. مهمتریناش ایناس:

• وقتی با هم بازی کنید 3 برابر experience دریافت میکنید!
    • وقتی شما اولین ماه گیم تایم رو بزنید، به RAF کننده شما یک ماه تایم رایگان میده.
    • وقتی شما دومین ماه گیم تایم رو بزنید، RAF کننده شما بین چند تا pet و mount میتونی یکی رو به دلخواه جایزه بگیره!
    • به ازای هر 2 level که با هم level up کنید، شما میتونید 1 level به RAF کننده اتون اهدا کنید.
    • هر دو میتونید هر 30 دقیقه یک بار همدیگه رو summon کنید (برید پیش هم)
البته یه سری محدودیت داره، مثل اینکه مدت این مزایا 3 ماه هست و باید توی یک group باشید تا این سیستم فعال بشه، و توی محدوده 100 یاردی هم بمونید. همچنین grant level یعنی مورد 4 هم فقط توی همون realm که بودید قابل استفاده اس.

بخاطر اینکه انقدر فایده داره و بیشتر از همه بخاطر mount اش، تقریباً همه دنبال یکی هستن که RAF اش کنن. بخاطر همین یه سری پوئن دیگه هم RAF کننده شما معمولاً بهتون میده.. مثلا فلان مقدار گلد، یا فلان آیتم... ولی سعی کنید اینها رو ملاک قرار ندید و بیشترین فکرتون این باشه که RAF partner شما وقت آزادش با شما همخونی داشته باشه تا بتونید باهاش بازی کنید و level up رو از دست ندید. پس قبل از RAF خوب باهاش تایم هاتون رو چک کنید و با همدیگه هماهنگ کنید که چند تا کاراکتر میخواید level up کنید و اینا....

آیا کامپیوترم به اندازه کافی قوی هست؟ آیا نت مناسبی دارم؟

مورد دیگه ای که باید چک کنید این هست که آیا کامپیوترتون قادر به اجرای بازی هست یا خیر. کلاً wow سیستم و اینترنت خفنی نمیخواد. برای اینکه ببینید بازی رو میتونید اجرا کنید یا نه باید بازی رو بصورت رایگان بدون اینکه چیزی بخرید نصب کنید و برید توی بازی. تو این حالت تا level 20 میتونید بازی کنید. تو جاهای شلوغ که مثلا 3-40 نفر اطرافتون باشن نباید fps اتون زیر 30 بیاد یا latency اتون بالای 300 بره.

خب! الآن آماده ی بازی هستم. باید چکار کنم؟

اول باید یه اکانت battle.net بسازید و اپلیکیشنش رو دانلود کنید: http://eu.battle.net/en/app

بعد از اون باید خود کلاینت بازی رو بگیرید که حدود 30 گیگ هست. میتونید بزارید خود اپلیکیشن براتون دانلودش کنه. یا اینکه از یک دوستی بخواید براتون روی هارد بریزه. یا اینکه از سایتهای ایرانی که میفروشن بخرید. بعد باید محل بازی رو به اپلیکیشن بتل.نت بدید و برید توی بازی. ضمنا کد های لازم که خریدید رو هم از قسمت redeem code توی اپلیکیشن یا سایت وارد کنید تا براتون فعال بشه. حالا باید وارد بازی بشید و توی هر realm ای که میخواید کاراکترتون رو بسازید.

تو کدوم realm کاراکتر بسازم؟ ایرانی ها کجا بیشتر هستن؟

در ابتدا بگم که ایرانی ها بیشتر از همه جا در سرورهای اروپا بازی میکنن، چون به ایران نزدیکتره و پینگ بهتری داره. اکثرا در kazzak سمت هورد هستن. توی Silvermoon و Ravencrest هم سمت الاینس هستن. بصورت پراکنده تو ریلم های دیگه مثل Outland هم هستن البته.
ریلم ها از چند نظر دسته بندی میشن:

• زبان. که معمولا ریلم هایی که زبان انگلیسی هستن رو انتخاب میکنیم.
    • PvE یا PvP. این دو کلمه مخفف Player versus Environment و Player versus Player هستن. توی wow دو faction داریم به نامهای Horde و Alliance. که یطورایی دشمن همدیگه حساب میشن. تو ریلم های PvP در دنیای بازی هر جا که برید میتونید با پلیرهای فکشن مقابل مبارزه کنید، اونها هم همینطور. این به این معنی هست که هرجا برید با پلیرهای فکشن مقابل درگیر میشید. در ریلم های PvE تا وقتی نخواید میتونید از درگیر شدن با فکشن مقابل خودداری کنید. به اصطلاح بصورت دیفالت PvP flag اتون خاموش هست.
    • RP یا Normal. در ریلم های RP مخفف Role-Playing خیلی پلیرها قالب کاراکترشون رو به خودشون میگیرن. یعنی طوری رفتار میکنن که انگار واقعاً مثلاً یک جادوگر الف هستن و با همه اون شکلی صحبت میکنن! البته تو همه ریلم ها بعضیا این کار رو میکنن و توی ریلم های RP خیلی بیشتره.
موارد دیگه ای مثل جمعیت و بالانس بودن فکشن ها و ... هم توی انتخاب ریلم موثره که بیشتر این فاکتور ها رو میتونید از این سایت دنبال کنید: realmpop.com

هر گونه بحث در مورد سرور های کرک حتی سرور های کرک Warlord of Draenor و قبل از آن در این تاپیک ممنوع هست و با افراد خاطی به شدت برخورد خواهد شد.

آخرین ویرایش:
سلام
وقتی میخوام loginکنم این پیغام رو میده

wow%20error.JPG

چیکار کنم
شما باید اکسپنشن TBC رو نصب کنید.:smile:

ehem ehem
Watch my last Video on youtube xD
http://www.youtube.com/watch?v=-k47I33EDp4
928 تا عکس گرفتم و Stop Motion ویدیو ساختم :p
چیکار کنم WOTLK خیلی boring هست =/
n1
تلاش خودم رو دارم ميكنم تا با سرعت 900 byte/s ويديو رو نگاه كنم.;)
dial up قديما بهتر بود :p

gL
=====
اومدم خبر رو ترجمه كنم ديدم يكي از بچه هاي گل ايراني اين كار رو كرده با اجازه از بهنام جان من اين ترجمه رو اينجا ميزارم:
ازمهمترین تغییرات پچ۳.۱ِدومهارته یاDual Specهست.شمامی تونین بطور همزمان دو مدل تلنت بگیرید ولی فقط یکی از اونهادر یک زمان قابل استفاده هست.برای تغییرspecباید دمLOPیاLexiconOfPower بروید اماقبلش بایداین امکان رو یکباربرای همیشه ارtrainerبخرین.به اضافه اینکه درحال حاضر بلیزارد در نظر داره برای لول۸۰هادرنظربگیره اماممکنه بعداتقلیل لول هم بده.

مضاف براینکهgear managerهم قراراضافه بشه مثلا شما یه سری لباس رو باهم ست می کنین وبافشردن یک دکمه(بعنوان مثال)پوششتون عوض می شه.

همچنین برای هانترهاگفته شده که دسترسی به اسطبل از دور پیدا می کننداماباcooldownبالا و همچنین هزینه تلنت های پت هاشونم کاهش پیداکرده ونیزبزودی تلنت پت ها حذف می شه.

همچنین glyphهانیزبه دوشکل می شن ومثلspecوباspecتغییرمی کنن یعنی دو جور می تونین glyph بزنین وهرکدوم رو بایک ازspecهاتون ست کنین.

درهنگام ریست کردن تلنت هاتنهاظاهراون ریست می شه امااگه بخئاین تلنت رو هردو رو ریست کنین با پول دوبرار دم LOPمی تونین این کارروبکنین.

Scribeها هم ازاین به بعدمی تونن ایتم بسازن که می شه باهاشون پلایر رو سامون کرد.یه چیزی شبیه ritual of summoningوارلاک ها.

منبع:http://www.iranwow.blogfa.com

آخرین ویرایش:
سلام
نمیدونم کسی اینجا از wowwebstats استفاده می کنه تو گیلد یا نه
http://i41.tinypic.com/1zeaxzo.jpg
http://i42.tinypic.com/2cohcle.jpg
این آخرین report از H-nxx / 3D Sarth / H-maly توی دو هفته ی قبله :biggrin1: خودم فکرشم نمی کردم #1 باشم ^ ^
یادتون نره هرچه زودتر حد اقل t7 رو فول کنین (حالا آیتم lvl 226 بماند) چون Ulduar داره می آد و اینجوری که من دیدم و شنیدم قرار سخت باشه (مثل SWP) الکی نیست که blizz گفت naxx فقط یک warmup هست زیاد خوشحال نباشین :-"

آخرین ویرایش:
رهام داغ يه بار ins رفتن با گيلد به دل من موند به خدا.
يادش بخير تنها خاطرات باس زدن با گيلد بر ميگرده به سرورهاي فري و ليدريه امين(Don) كه واقعا حال ميداد :(
...
Ulduar هم در حال آمدن هست از قولي خيلي سخته و ميگن 14 باس داره .(پچ 3.1.0)
و گفتند گه اگه فول naxx gear نيستين دردسر زياد خواهيد داشت.
...
blizzconlogo.jpg

Blizzcon 2009 قرار هست در تاريخ 21و 22 آگوست در Anaheim برگزار بشه.
من كه اميدوارم تا تابسون شاه ليچ نياد تا منم برسم ;)
خيليها خبر تاريخ اومدن ليچ رو ميخان بفهمند و كارهايي كه قراره طي 1سال انجام بدند.
يه خبرهايي هم هست از MMo جديد كه از نظره من شايعه اي بيش نيست ولي ممكن هست كه اطلاعات بيشتري رو در اين رويداد منتشر كنند. :/
...
پ.ن
اي تف تو روحت كنكور

آخرین ویرایش:
سلام من تازه WOW رو شروع کردم چند تا سوال داشتم ممنن میشم اگه کمکم کنید .
اول اینکه من توی عکس های تایپیک دیدم که همه از دم اکشن بارشون با اکشن بار بازی اصلی فرق می کنه . اگه ممکنه یه Add on خوب برای اکشن بار و چند تا Add on ی که همه دارند و ضروریه رو به من معرفی کنید .
کاراکترم یه Blood Elf Warlock هست . اگه میشه بگید چه تلنت هایی رو باید براش بگیرم و چه شغلی مناسبشه .
من تازه لول 7 ام و همون اطراف SilverMoon از چه لولی باید گشت و گذار بیشتر رو شروع کنم و کجا باید برم ؟
آخرین سوالم اینه که چه شغلی مناسب کاراکترمه واز چه لولی باید برم دنبال شغل ؟

کاراکترم یه Blood Elf Warlock هست . اگه میشه بگید چه تلنت هایی رو باید براش بگیرم
اينو بايس لاك بازها بگن(كه من نيستم)ولي فكر كنم واسه لول آپ Demonology خوب باشه .

من تازه لول 7 ام و همون اطراف SilverMoon از چه لولی باید گشت و گذار بیشتر رو شروع کنم و کجا باید برم ؟
همون پايين س.م بچرخ بد برو ghostland كه ميتوني 12-13 بشي.
بعد برگرد داخل شهر س.م يه Teleport داره واسه Undercity بعد از uc به وسيله كشتي هوايي به سمت Orgrimmar ديگه از همونجا شروع كن به آپ كردن.

آخرین سوالم اینه که چه شغلی مناسب کاراکترمه واز چه لولی باید برم دنبال شغل ؟
Tailoring و Enchanting خوبه واست.از همين لولي كه هستي ميتوني مشغول به كار شي.(بايد اول شغلتو Train كني.)
...
هفته اي يكي دوتا پست خيلي زياد نيست ؟ من نميزارم اين تاپيك بخابه. اهل رفتن هم نيستم.;)

چیکار کنم WOTLK خیلی boring هست =/

full T7 resto and feral........god damn wotlk is boringfull T7 resto and feral........god damn wotlk is boring

T7 full,....WOTLK is so f***in boring
:love:OMG
چقدر دييير...:(
ولي واقعا Wotlk خيلي خسته كننده شده.
رهام حالا كه فول healing gear شدي واسه dps جمع كن :)) (بگو مگه بيكارم) :biggrin1:
GL
:confused::sick:

خیلی خورد تو ذوغم (درست نوشتم؟:blushing:)

فارسی یادت رفته ؟! :cool:

بعد از مدت ها دوباره با بچه ها رفتیم BT حدودا 20 نفر......that was a joke
خیلیییییییی مسخره بود :( و از همه بد تر برای اولین بار توی عمرم drop شدن یک legendary item رو دیدم......و 10001 فحش به خودم دادم که چرا با rogue نیومدم.....

والا تا اونجایی که من مطمئنم بعد از lol Patch دیگه آیتم Legendry از Drop BT نمیشه

گروه درست کردم برای For The Horde....نمی خواستم leader باشم اما دیگه مجبوری lead کردم....وااای جقدر سخته کنترل 40 نفر x_X

خیلی کار سختی کردی .

در کل خیلی خندیدم . امیدوارم خوب Warmup کرده باشی . فارسیتم سعی کن قوی تر کنی بچه ها بفهمن چی میگی استفاده کنن

----------------------------------

alprh نیستش . کجایی دلوم سیت تنگ بیسا

آخرین ویرایش:
:confused::sick:
:laughing:

يه آيتم legendary جديد قرار هست كه در پچ جديد داشته باشيم كه من احتمال ميدم كه در Ulduar قابل دسترسي هست.
اين ايتم از پيوستن 40تا تيكه از Fragments of Val'anyr به هم و تشكيل Shattered Fragments of Val'anyr ميشه كه گفته شده كه Mace ميتونه باشه.
fragmentsvalanyr_small.jpg

همينطورهزينه آموختن مهارت Dual Talent Spec حدود 1000 گلد هست.(WTF???)

آيتمهاي جديد قابل ساخت شدن واسه شغلهاي مختلف.

سيستم مقايسه جديد بين همه ي كلاسها (من كه نفهميدم يعني چي)

از پچ جديد شما ميتونيد در dungeon كه هستيد مپ اون دانگن رو تماشا كنيد :-"و موقعيت خودتون رو ببينيد.

عكسهاي بسيارزيبايي از Ulduar منتشر شده كه واقعا يه شاهكاره .

ديگه وقتي با Mount وارد آب ميشيد از Dismountشدن خبري نيست.

اين هم Pet , Mount هاي جديد :
New Pets

* Spring Rabbit - Right Click to summon and dismiss your Spring Rabbit.
* Plump Turkey - Right Click to summon and dismiss your Plump Turkey.
* Teldrassil Sproutling - Right Click to summon and dismiss your Teldrassil Sproutling.
* Tirisfal Batling - Right Click to summon and dismiss your Tirisfal batling.
* Dun Morogh Cub - Right Click to summon and dismiss your Dun Morogh Cub.
* Durotar Scorpion - Right Click to summon and dismiss your Durotar scorpion.
* Alarming Clockbot - Right Click to summon and dismiss your Alarming Clockbot.
* Elwynn Lamb - Right Click to summon and dismiss your Elwynn lamb.
* Mulgore Hatchling - Right Click to summon and dismiss your Mulgore hatchling.
* Ammen Vale Lashling - Right Click to summon and dismiss your Ammen Vale lashling.
* Strand Crawler - Right Click to summon and dismiss your Darkspear Strand crawler.
* Enchanted Broom - Right Click to summon and dismiss your enchanted broom.
* Argent Squire - Right Click to summon and dismiss your Argent Crusade squire.
* Mechanopeep - Right Click to summon and dismiss your Mechanopeep.
* Argent Gruntling - Right Click to summon and dismiss your Argent Crusade gruntling.
* Curious Gorloc Hatchling - Right Click to call or shoo away a Curious Gorloc Hatchling.
* Curious Wolvar Pup - Right Click to call or shoo away a Curious Wolvar Pup.
* Gorloc Orphan - Right Click to summon and dismiss the orphan you've agreed to look after for Children's Week.
* Wolvar Orphan - Right Click to summon and dismiss the orphan you've agreed to look after for Children's Week.
* Murkimus the Gladiator - Right Click to summon and dismiss Murkimus the Gladiator.
* Sen'jin Fetish - Right Click to summon and dismiss your Sen'jin fetish.

New Mounts

* Aquatic Riding Ray - Summons and dismisses an Aquatic Riding Ray. This is an aquatic mount.
* Swift Stormwind Steed - Summons and dismisses a rideable Swift Stormwind Steed. This is a very fast mount.
* Great Azuremyst Elekk - Summons and dismisses a rideable Great Azuremyst Elekk. This is a very fast mount.
* Swift Darnassian Mistsaber - Summons and dismisses a rideable Swift Darnassian Mistaber. This is a very fast mount.
* Swift Silvermoon Hawkstrider - Summons and dismisses a rideable Swift Silvermoon Hawkstrider. This is a very fast mount.
* Great Mulgore Kodo - Summons and dismisses a rideable Great Mulgore Kodo. This is a very fast mount.
* Turbostrider - Summons and dismisses a rideable Turbostrider. This is a very fast mount.
* Swift Ironforge Ram - Summons and dismisses a rideable Swift Ironforge Ram. This is a very fast mount.
* Swift Sen'jin Raptor - Summons and dismisses a rideable Swift Sen'jin Raptor. This is a very fast mount.
* Forsaken Warhorse - Summons and dismisses a rideable Forsaken Warhorse. This is a very fast mount.
* Swift Orgrimmar Wolf - Summons and dismisses a rideable Swift Orgrimmar Wolf. This is a very fast mount.
* Mimiron's Head - Summons and dismisses a rideable mechanical gnome head. This is a very fast construction. This construction can only be summoned in Outland or Northrend.

و ....
....
ويرايش
سيستم Dual Spec تغييراتي كرده:
*لول مورد نياز واسه اينكار 40 شد.
*ديگه نياز به Lexicon of Power نيست و Lexicon of Power كلا پاك ميشه .
*Cooldown نداره و شما نيمتونيد در Combat يا Arenas/Battlegrounds از Dual Spec استفاده كنيد.
(بهتر شد)

تغيير در نمايش Healthbar به سمت چپ و mana, energy, etc يه سمت راست . (البته اين براي وسايل نقليه هست كه شما سوارش ميشيد )
vehicle.jpg

Talent Preview Option
شما ميتونيد قبل از اينكه تلنت اصليتون رو بچينيد اون رو به وسيله اين امكان كه در آپشن Interface هست تلنت آزمايشي تون رو نگاه كنيد بدون اينكه talent point داشته باشين.( شبيه Talent calculator تقريبا.)

آخرین ویرایش:
خدا بگم چیکارت کنه که همین الان می خواستم همین پست رو بزنم :cheesygri
---------
Gamestation
منظورت رو نفهمیدم از پستت:confused:
کی گفته legendary دیگه دراپ نمیشه که بسی جک خنده داری گفته !!! اگه دراپ نمی شد حاجی پس چرا Bindings of the Windseeker رو بهش Death knight هم اضافه کردن ؟؟؟ یا چرا دارن فرت و فرت می رن SWP و BT که Thori'dal, the Stars' Fury و Warglaive of Azzinoth رو از illidan فارم کنن ؟؟؟
اون لینکی که دادی هم Patch note های PTR بود کجاشو می خوای توضیح بدم بگو چشم;)

فارسی یادت رفته ؟!
دلیلی ندارم این زبونه @#% رو که جز ایران و افغانستان و پاکستان کسی حالیش نمیشه واسه همیشه یادم بمونه xD

آخرین ویرایش:
خدا بگم چیکارت کنه که همین الان می خواستم همین پست رو بزنم
شرمندم رهام :)

-----
سلام
فعلا بازار اخبار پچ جديد داغه.
يه ويديو جديد از Uldaur اومده كه خيلي زيباست:
http://www.youtube.com/watch?v=pyTZLMCb-vk&eurl=http://worldofraids.com

در پچ 3.1 ِ Argent Tournament اضاف ميشه كه قرار هست در Icecrown باشه .
به همين ديليل نقشه جديد Icecrown رو ميتونيد ببينيد:

....

Argent Tournament از قراري يه جايي هست تقريبا شبيه Isle of Quel'danas كه Quest daily داره و ميتونيد Rep و Aspirant's Seals جمع كنيد و آيتم بگيريد.

همچنين Achievement هاي جديد داره اين قسمت.
جوايز اين قسمت شامل items, titles, tabards, pets, mounts, banners هست.
پرچمها:
310_factionbanner_small.jpg

گفته شده كه خيلي سرگرم كنندست و جالب.
شما در اين event سوار mount combatهاي مختلف ميشيد و با اونها quest خودتون رو انجام ميديد.(الته mountهاي زير جزو جوايز هم هستند.)

#به نظرم Icecrown به اندازه كافي سنگين بود بايس يه جاي ديگه ميزاشتنش قبول دارين ؟
....
يكي از افرادي كه تونسته در PRT تست پچ جديد بازي كنه نحوه گرفتن Dual Spec رو توضيح داده كه چون اينترنتم نميكشه نميتونم با عكس واستون بزارم به لينك زير مراجعه كنيد ^^ :(همون هايي هست كه قبلا گفته شده فقط با عكس هست)
http://www.wowinsider.com/photos/patch-3-1-dual-spec-walkthrough/1383477
....
ديروز Tournament 2009 شروع شد .كه جايزه ي $200,000 نصيب فرد برنده خواهد شد .فكر ميكنم تعداد بازيها واسه هر تيم 200 بازي باشه.
....
souveniers
يكي ديگه از جوايز Argent Tournament اين souvenierها هست كه اينها تلفيقي از Shirt و Tabard هست و جالبش اينجاست كه ally , horde هر دو ميتونن souveniers هم رو بپوشن .مثلا human مياد لباسي از Orgrimmar رو ميپوشه و يا يه Undead لباس SW :love:رو بر تن ميكنه . :laughing: قيمت اين لباسها 25g هست.

آخرین ویرایش:
سلام
خبر رسيد كه Hearthstone cooldown در 3.1 شده 30 دقيقه.:thanks:

images
ديگه اينكه اولين باس Ulduar به نام Hodir ديروز يا امروز واسه ريلمهاي us براي تست گزاشته شده.
فعلا Achievmenاي در كار نيست.و تعداد mobهاش نسبت به مقدار اصلي خيلي كمتر هست.
باس Dropاي نداره فعلا.
اين هم اطلاعاتي از Hodir «
Hit points: 10.5 million (Normal) / 35.7 million (Heroic)
Enrage: After ~14 minutes
Melee Damage: 25k+Heroic
Abilities
Biting Cold: He has a pulsing aura called Biting Cold that stacks over time, dealing additional damage. Moving will reset its stack.
Flash Freeze: He will emote and then cast Flash Freeze, freezing everyone in ice blocks. Run to the Toasty Fire to avoid it, and if anyone is hit by it, kill their ice block immediately (32,000hp N / 40,000hp H).
Icicle: He casts Icicle which creates Ice Shards every 1.7 seconds. This is especially dangerous for anyone that gets hit by Flash Freeze. This also spawns Snowdrift on the ground where the Ice Shard hits. You can avoid Flash Freeze by standing
on the Snowdrifts.
frozenblows.jpg
Frozen Blows: Hodir gains Frozen Blows (Normal / Heroic) for 20 seconds​
در اين صورت تانك بايد Frost Resist gear توپي داشته باشه جولوي اين باس.Dk :X

در اطراف سالني كه باس هست 4تا Npc در نرمال و 8تا در هيرويك هست كه اينها در يخ فريز شدند كه شما بايس او يخ هارو تخريب كنيد تا اوها با Toasty Fires به كمك شما بيان.هركد. از Ice block ها در حالت نرمال 32,000 و در هيرويك 40,000 healthدارن.:((
Toasty Fire جلوگيري ميكنن از Biting Cold و Flash Freeze .يه جورايي محيط اطراف پليرهارو گرم نگه ميداره.
از قراري دو نوع كلاس واسه اين Npcها تعين شده Druid , Shaman .
Druid NPC مياد column of light ميسازه و به صورت Random در سالن پخش ميكنه .وقتي شما در اين قسمتها مي ايستيد به شما Haste Buff ميده.:eek:
Shaman NPC هم باز به صورت random به افراد رايدbuff 100% crit ميده.

اين هم برنامه ديگر باس ها:
On the North American test realms:
Hodir - Thursday night, February 26, starting at 7pm EST/4pm PST.
Iron Council - Friday night, February 27, starting at 7pm EST/4pm PST

On the European test realms
Thorim - Friday night, February 27, starting at 7pm CET.
Freya - Friday night, February 28, starting at 7pm CET​
...
blizzstat230b.jpg
حدودا 1سال پيش خبر از ساخت يه مجسمه از Orc و مانتش شد و مجسمه هاي كوچكش به نمايش در اومد ولي امروز شاهد نصب اين مجسمه روبه روي ساختمان بليزارد بوديم:
....
تا دير نشده بريد achievement هاي Heroic: Glory of the Raider و Glory of the Raider رو كامل كنيد تا قبل از 3.1 چون بعد از اين واسه تكميلش سروكارتون با Ulduar ميوفته.
glory.jpg

خبرهايي از مانت 310 هست واسه اچيوهاي Ulduar .(ولي خيلي سخته)

آخرین ویرایش:
سلام :

بي كار بودم گفتم چند تا ss بزارم

اولين ss نماي بالاي Dalaran هست كه با ماهواره اميد تهيه كردم .:biggrin1:
1zdrg2f.jpg

يوزارسيف در جاه :eek:dalran
2wg66f9.jpg

اينم خودم هستم كه دارم به افق دوردست نگاه مي كنم :biggrin1:
b6tuo1.jpg

يه سوال هم كه دارم اينه كه آيا Warrior -prot ميتونه با شيلد wapon 2hand بگيره ؟
11v5stk.jpg

من شخصا خودم تلنت رو ديدم كه prot بود.

ويه سوال ديگه هم اين كه raid loot قزيش جيه . همين كه جايزه boos رو به يكي مي دن.:confused:

در ضمن از خسرو جان به خاطره مطالب مفيدش تشكر مي كنم .

آخرین ویرایش:
يه سوال هم كه دارم اينه كه آيا Warrior -prot ميتونه با شيلد wapon 2hand بگيره ؟
نميشه كه.:biggrin1:
شما هرجور حساب كني نميشه .
مگر اينكه 70%-%30 بشه .كه ديگه به اين Prot Warr نميشه گفت.
Code:
[LEFT]http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/warrior/talents.html#none[/LEFT]

ويه سوال ديگه هم اين كه raid loot قزيش جيه . همين كه جايزه boss رو به يكي مي دن
معمولا به Top Dps ميدن يا ليدر ور ميداره بعضي وقتا هم يه ليدر جوون مرد free roll ميزاره.

ممنونم وحيدجان:love:

آخرین ویرایش:
میگم میشه کاری کرد که با این وضع اینترنتی که ما داریم سر Raid های 25man و 40man آدم DC نشه؟ [For The Horde!] رو سر همین وضع اینترنت نتونستم بگیرم چون تا میرسیدیم به باس Ally ها من dc میشدم :(

تو VoA هم سر Archavon باز قطع شدم بعد هرچی Enter World می کردم بازی لود میشد بعد قبل از اینکه بره تو قطع میشدم. :(

کاری نمیشه کرد؟ بقیه چیکار میکنین؟:biggrin1:

میگم میشه کاری کرد که با این وضع اینترنتی که ما داریم سر Raid های 25man و 40man آدم DC نشه؟ [For The Horde!] رو سر همین وضع اینترنت نتونستم بگیرم چون تا میرسیدیم به باس Ally ها من dc میشدم :(

تو VoA هم سر Archavon باز قطع شدم بعد هرچی Enter World می کردم بازی لود میشد بعد قبل از اینکه بره تو قطع میشدم. :(

کاری نمیشه کرد؟ بقیه چیکار میکنین؟:biggrin1:

تجربه ي من اين بوده .
اگه بازيت رو Windows هست حتما برش دار . من هم raid 25man مي رفتم 100% DC مي شدم و هم تو dalran نمي تونستم برم . اين كار رو كردم الان هيج مشكلي ندارم .
در ضمن drive كه توش بازي نسب هست و drive كه Win توش نسب هست رو Defragment بكنيد هر جند گاهي - كلن سرعت هارد رو مي بره بالا .
ترز Defragment : رو drive مورد نظر كليك راست كرده گزينه Propertis بعدش نوار Tools بعدش گزينه Defragment now ..
بعد يه صفه باز ميشه كه اونجا هم Defragment رو بزنيد . بعد از تموم شدن يه پنجره باز ميشه كه گزينه close رو انتخاب كنيد . (فارسي تايپ كردن هم سخته)

منظور بازي رو از Win بردار =====> يعني اين جوري نباشه ========>
2wnwtpi.jpg

خدا شاهده ديدم talnt اون warrior رو . prot بود ::confused::
2 بار هم هم ديدم (دو فرد مختلف)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or