world of warcraft پیرامون استراتژی مبارزه با bossها

این تاپیک رو چون من اکانتم این امکان رو داشت که باهاش تاپیک بسازم به درخواست دوستم ساختم.ایشون خودشون توضیحات بیشتر رو ارائه میدن.

ویرایش توسط Arsames:

تو اين تاپيک ميخوام براي شروع راجع به استراتژي باسهاي ulduar و totc از نوع hard mode صحبت کنيم.پس لطفا به هيچ وجه من الوجوه کسي ديگه نياد حرف بيربط به موضوع بزنه.يا مسئله رو در مورد سرور فري مطرح کنه که تو فري اينطوريه يا اونطوريه.اينجا مخصوص سرور بليزارده.
تو تاپيک اصلي wow اينقدر اسپم ميدن که پستا گم ميشه.واسه همین یه تاپیک جدید زدم.
بروبچ همت کنن اين تاپيکو ببريم بالا.

به عنوان اولين ونه تنها هدف،اينجا ميخوايم بروبچ رلم ragnaros eu رو واسه يه ريد 10 نفري تقريبا ايراني که قراره به زودي هرچي 10man هاردمود هس رو جارو کنه آماده کنيم.احتمالا با تصميم جمع يه گيلد زديم.
بعدها ميتونيم روي استراتژي icc و acievmentهاي سخت ريدهاي ديگه هم کار کنيم.اينا همش بستگي به اقبال عمومي اين تاپيک داره.دوست دارم استراتژي هايي که مطرح ميشه مفيد و مختصر باشه و وظيفه ي هر کس رو توش راحت معلوم کنه.مثلا اگه بحث راجب f.leviathan hm شد وظيفه chopper و demo ... جداگونه توضيح داده بشه.و هر کسي راه کار و روش مد نظرش رو مطرح کنه يا روشي که خودش قبلا کار کرده يا عاملي که مثلا قبلا باعث شده wipe بشن.اين کار نياز به کمک همه داره.اميدوارم مثل دفعه قبل تنها نمونم و همه کمک کنن.

از مسئول محترم سایت هم خواهش ميکنم رو اين تاپيک اگه اومد بالا خوب نظارت کنه و پستاي بي ربط رو پاک کنه.
اگه ممکنه دسترسی Arsames (همون phoenixrezareza ) و JIGSA رو هم فعال کنین که بتونن در حد عادی دسترسی داشته باشن.

ما مخلص هرچي فري بازه هستيم البت،اما چون تو فري چيزي به عنوان استراتژي تقريبا وجود نداره ميشه گفت اين تاپيک فقط مخصوص سرور بليز هست.درعين حال دوستان فري باز اگه سوالي داشتن مربوط به باسها و استراتژي واقعي مبارزه با اونا اينجا مطرح کنن خوشحال ميشيم کمک کنيم.هيچ محدوديتي واسه حضور دوستان وجود نداره فقط حرف من اينه که سعي بشه که پستا با ارزش باشه.

براي شروع از دوستان دعوت ميکنم موافقت خودشون يا مخالفتشون رو اعلام کنن.

درضمن این دوستان از فعالان تاپیک wow سایت p30world بودن که به خاطر عدم وجود وجدان از طرف مدیرا تو اون سایت در تاپیک تخته شد.منم بهشون گفتم بیان اینجا آخه اینجا مدیریت بهتری داره.گرچه یه کمی سفت و سخت میگیرن.

آخرین ویرایش:

Unbeat

کاربر سایت
Jan 27, 2010
15
سلام من2-3 روزیه که وارد Bazicenter شدم اما هر کمکی که از دستم بر بیاد رو در این تایپیک دریغ نمی کنم, میتونید رو ما حساب کنید البته اگه به دوستان قدیمی تر جسارت نشه P:

Arsames

کاربر سایت
Jan 24, 2010
15
نام
رضا
میخوایم از FL HM شروع کنیم بریم تا alone in darkness بعدم totgcها.بعدشم ریزه میزه ها رو میزنیم و اگه عمری باقی بود Icc HM.البته اول 10man بعد که تکمیل شد 25.
من با JIGSA در ارتباطم.گفت FL HM و Razor HM رو نوشته.همین روزا میزاره تو فروم ولی انگار 2 دندونه سرش شلوغه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر