World in Conflict

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
World in Conflict​

( تمام این مطالبی که توی این پست می دم تا مرحله دوم این بازی شامل میشه )​

به نظر من سال جدید یکی از بهترین سال ها برای RTS بازها بود. یکم عقب تر اگه بریم بازی های بسیار خوب همچون Dark Crusade کار تیم Relic و بعد از اون بازی بسیار عالی CoH باز هم کار Relic و C&C3 کار EA و حالا هم بازی WiC کار Massive Ent که یکی از شاهکار های این سبک به شمار می یاد. و در حال حاضر بازی CoH:OF نسخه StandAlone بازی CoH و بازی StarCraft II هم که در آینده داریم.

تمام این بازی ها عالی و شاید بشه گفت در این چند وقت بی نظیر بوده.

حالا یکم از ابتدای این بازی براتون توضیح می دم. این تیم Massive Ent تا اونجا که من بازی هاشو کردم و میدونم دو تا بازیش به دست من رسیده Grand Control II و الان هم World In Conflict.

قسمت Tutorial بازی خیلی ساده شروع میشه و شما در یک میدان جنگ طرز کنترل یونیت ها و ... رو به شما یاد می ده.

داستان بازی خیلی سادس :

شوروی به سیاتل حمله می کنه و امریکا وارد یک جنگ میشه ( بازی با یک جمله خیلی ساده وارد میشه America Is Under Attack ) . در مرحله اول شما در واقع یک مرحله نیمه تمرینی رو می گذرونین و هر وقت نیاز باشه با استفاده از هلی کوپتر به شما کمک می کنه.

در مورد گرافیک بازی هر چی بگم کم گفتم. بازی و انفجار ها در بازی یسیار Real و عالی از کار در اومده . جدا تیم Massive Ent دراین مورد سنگ تموم گذاشته شاید به نظر من انفجار های بازی بسیار بهتر از بازی CoH در اومده و ادم رو متحیر می کنه. در خاتمه مرحله یک بازی دمویی پخش شد که به صورت نقاشی بود که روی اون دیالوگ قرار گرفته بود . ولی در ابتدای مرحله اول و دوم سینماتیک های بازی با کیفیت بسیار بالایی به نمایش در اومد. در مورد Far Distance بازی هم این رو بگم که فوق العاده هستش . تنطیمات بازی و Option های موجود در این قسمت بسیار وسیع و گسترده هستش. ولی در کل این بازی بسیار سنگین هستش و برای اجرای اون نیار به یه سیستمه تقریبا خوب دارین.

نکته دیگری که در مورد بازی باید بگم اینه که در این بازی همچون بازی قبلی این تیم دوربین بازی به صورت Free Camera هستش و شما می تونین دوربین رو به هر صورت و زاویه ای که دوست دارین بچرخونین. این مسئله در واقع کار تیم Massive Ent رو سخت کرده، به علت اینکه باید در ساخت ساختمان ها و یونیت ها و تمام ابجکت های بازی دقت بسیاری به خرج بده تا شما رو مجذوب خودش کنه ( در برخی از بازی ها دوربین از یک نما ثابته و شما فقط می تونید روی اون نما Move کنین و میشه با برخی ترفند ها نمای رو به رو رو با جزئیات بهتر نشون داد در صورتی که نمایی که شما نمی بینین رو بی خیاب شن)

نکته دیگری که درباره گیم پلی بازی باید بگم حرکت بسیار خوب و منطقی یونیت های شما هستش. اصلا کار احمقانه ای از واحد هاتون نمی بینین و میشه گفت از نظر هوش مصنوعی هر دو طرف در بهترین شرایط قرار دارن.یکی از موارد دیگری که در مورد گیم پلی بازی باید بگم اینه که هر واحد یک Special Ability داره و می تونه در جنگ های نزدیک و مشکل ساز به شما کمک کنه. قسمت Rapair بازی بسیار خوب از کار در اومده و یک واحد این کار رو برای شما انجام می ده .

یونیت های بازی کاملا مشخص و غیر قابل درک نیستن. تانک ها، وسائل نقلیه و واحد های نظامی همه در یک حالت ایده ال قرار دارن.

در کل این بازی به نظرم یکی از کاندیدهای حاضر در Best of 2007 قرار داره و شاید تنها رقیبش هم تا الان C&C3 باشه که اونم جای خودش رو داره.

اینم بگم که این بازی از GS نمره بسیار عالی 9.5 رو گرفته و این بازی DX10 ساپورت هم هست.

خداحافظ

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
محمدرضا ، فکر کنم اگر تو اینجا نبودی Real Time Strategy در این فوروم اصلا" وجود خارجی نداشت.همانطور که MMORPG را با کمک سیاوش ، پارسیا و باقی دوستان هنوز توی فوروم زنده نگه داشتی.

Dark Crusade یکی از نسخه های اضافه شونده Warhammer 40K بود.البته میدونم که خودت اطلاع داری ولی برای دوستان نا اَشنا اشاره کردم.
منظورت از انتهای مرحله اول همان کمیک استریپ از لحاظ سمعی زنده بود ؟
خود من هم Grand Control II رو بازی کردم.به اون صورت افکت نداشت ولی بازی خوبی بود.

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
World in Conflict​

به نظر من سال جدید یکی از بهترین سال ها برای RTS بازها بود. یکم عقب تر اگه بریم بازی های بسیار خوب همچون Dark Crusade کار تیم Relic و بعد از اون بازی بسیار عالی CoH باز هم کار Relic و C&C3 کار EA و حالا هم بازی WiC کار Massive Ent که یکی از شاهکار های این سبک به شمار می یاد. و در حال حاضر بازی CoH:OF نسخه StandAlone بازی CoH و بازی StarCraft II هم که در آینده داریم.

در کل این بازی به نظرم یکی از کاندیدهای حاضر در Best of 2007 قرار داره و شاید تنها رقیبش هم تا الان C&C3 باشه که اونم جای خودش رو داره.
خداحافظ
برای من به عنوان یه دوستدار Supreme Commander خیلی ناامید کننده است که وقتی از گیمهای استراتژی سال 2007 اسم برده میشه، هیچ اسمی ازش به میون نیاد :( این در حالیه که فکر میکردم SupCom جزو لیست بهترینهای امسال باشه. چون گمون نمیکنم WiC به جز گرافیک خوب، حرفی برای گفتن داشته باشه، به خصوص توی Multiplayer. البته این رو از زبون کسایی که بتاشو بازی کرده بودن شنیدم. خودم هنوز بازی نکردم.

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
من بازی رو تموم کردم با درجه medium
به خصوص توی Multiplayer. البته این رو از زبون کسایی که بتاشو بازی کرده بودن شنیدم
اتّفاقا شما بايد Multiplayer World in Conflict رو بازی کنی تا بفهمی Multiplayer يعنی چی! بخشه Multiplayer خيلی جزّاب کار شده.من خودم بتاشو بازی کردم

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
برای من به عنوان یه دوستدار Supreme Commander خیلی ناامید کننده است که وقتی از گیمهای استراتژی سال 2007 اسم برده میشه، هیچ اسمی ازش به میون نیاد :( این در حالیه که فکر میکردم SupCom جزو لیست بهترینهای امسال باشه. چون گمون نمیکنم WiC به جز گرافیک خوب، حرفی برای گفتن داشته باشه، به خصوص توی Multiplayer. البته این رو از زبون کسایی که بتاشو بازی کرده بودن شنیدم. خودم هنوز بازی نکردم.

سلام

خدمت سرور خودم عرض کنم. باور کن اصلا یادم رفت این SupCom رو. شرمنده. من خودم این بازی محبوب شما رو بازی کردم و خیلی هم ازش خوشم اومد. ولی نمی دونم چرا دیشب ساعت 1 این بازی رو فراموش کردم ( شما بزار بابت دیر وقت بودن و مخ هنگ کردن که این بازی رو یادم رفت )

در ضمن حمید جان، یکی از نکات مثبت بازی از نظر GS این بوده که مولتی پلیر بازی عالی و شاهکاره. یه نگاه بنداز و ببین. شاید این خودش سبب بشه بعد از C&C3 و CoH که اصلشو دارم این بازی رو هم به خاطر مولتی خوبش بخرم. من بتای بازی رو تست نکردم ولی این مطلبی رو که گفتم از Review سایت GS خوندم.

به هر حال ما مخلص هر چی SupCom بازم هستیم.

یا علی ...

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
بازي توپي من امروز گرفتم حداقل از c&c3جالب تره گرافيكشم خيلي توپه من با دوتا 7800gtx با نهايت دقت گرافيكي دارم بازي مي كنم!!!!
خيلي جالبه به همه پيشنهاد مي كنم!

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
واقعا خوشحال شدم که این خبر را دادید کی میاد نسخه 360 خوب که برای pc نخریدمش ببینم استراتزیک روی 360 چه جوریاست عکس بزارید از این بازی خیلی بحال شد این نسل واقعا مرز بین pc و کنسول از بین رفته

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
سیستم مورد نیاز؟
تاریخ عرضه برای 360؟

¤ ¤ ¤ Minimum System Requirements
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

• CPU: Single-core 2.0 GHz or faster (2.2 GHz for Windows Vista™)
• CPU: Dual-core Any Intel® or AMD®
• RAM: 512 MB (1 GB for Windows Vista™)
• Graphics: 128 MB video RAM, DirectX® 9.0c-compatible
(NVIDIA® GeForce® 4 MX, ATI® Radeon® 8500, 9200 not supported)
• Sound: DirectX® 9.0c compatible
• Hard Drive: 8 GB or more available hard drive space
• Disc Drive: DVD (Not required for downloadable version)
• Input: Keyboard and Mouse
• Internet play: Cable/DSL or better
• DirectX® 9.0c

¤ ¤ ¤ Recommended System Requirements

• CPU: 2.5 GHz or faster
• RAM: 1024 MB (1.5 GB for Windows Vista™)
• Graphics: 256 MB video RAM, DirectX® 9.0c-compatible
• Sound: DirectX® 9.0c compatible
• Hard Drive: 8 GB or more available hard drive space
• Disc Drive: DVD (Not required for downloadable version)
• Input: Keyboard and Mouse
• Internet play: Cable/DSL or better
• DirectX® 9.0c

من خودمم منتظر نسخه xbox360هستم چون خيلي دوست دارم يك بازي استراتژي توپي متل wicرو روي 360 ببينم چه جوري ميشه روي pc كه تهشه:cheesygri

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام دیدم کسی نرفت خبر نسخه 360 را بیاره خودم رفتم دونبالش

World in Conflict
360 Xbox
wic2007072802155292_2.jpg

Genre: Real-Time Strategy
Release Date: Nov 13, 2007