Wolfenstein

به نظر شما این بازی چگونه عمل خواهد کرد؟

• عالی

رای‌ها: 1 5.6%
  • خوب

رای‌ها: 7 38.9%
  • متوسط

رای‌ها: 6 33.3%
  • ضعیف

رای‌ها: 4 22.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    18

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
wolfenfnf.png
در سال 1992 شرکت id Software اقدام به ساخت بازي ـي نمود که صنعت گيم را تکان داد.اين بازي چيزي نبود جز Wolf 3D. بازي ـي که سبک جديدي را به دنيا معرفي کرد، سبک FPS. در حال حاضر بدون شک ميتوان سبک FPS را به عنوان يکي از پرطرفدارترين سبک هاي دنياي بازي نام برد. اين سبک که اول با Wolf 3D شناخته شد به تدريج و با گذشت زمان و انتشار عناوين گوناگون تکميل شد. انتشار بازي هايي چون COD و Halo اين سبک را همگاني و گسترش داد. در حال حاضر بسياري از افراد جهان ساعت هاي زيادي از عمر خودشان را صرف بازي هاي FPS ميکنند که تمامي اين موفقيت ها را صنعت بازي مديون گروه id Software ميباشد. بعد از حدود 10 سال id باز با IP خود باز گشت تا موفقيت ديگري را ازان خود کند. Return to Castle Wolfenstein از همه لحاظ به بهترين شکل ممکن پيشرفت کرده بود. گرافيکي خيره کننده، داستاني پيچيده، گيم پلي ـي روان و ... همگي باعث شد تا باز شاهکاري به اين صنعت اضافه شود که تابحال هيچ کس به خود نديده بود. Wolfenstein ادامه ـي از Return to Castle Wolfenstein خواهد بود که توسط Raven Software در حال ساخت ميباشد.

وقايع اين نسخه دقيقا از جايي که نسخه اول تمام شد شروع ميشود. بعد از شکست نازي ها و از بين بردن منبع انرژي انها اين بار انها طرف انرژي ـي رفته اند که از نازي ها سربازان ويژه اي ميسازد، انها اسم اين انرژي را Black Sun ناميده اند. در اين نسخه نيز شما در نقش B.J. Blazkowicz بازي خواهيد کرد اما اين بار او تنها يک مامور مخفي نخواهد بود. بازي از جايي شروع ميشود که شما درون يکي از کشتي هاي نازي خوابيده ايد ! ناگهان نور ابي ـي ميتابد و Blazkowicz بيدار ميشود، Blazkowicz با بيدار شدن متوجه نيروي جديدي در بدن خود ميشود! اين نيرو همان Veil Power است که از تاثير نيروي Black Sun بر روي Blazkowicz به وجود امده است. وقتي شما از کشتي خارج ميشويد خود را در لشکري از نازي ها با نيرو هاي غيرطبيعي ميبينيد و ... . داستان اين نسخه پيچيده تر و درگيرکننده تر از نسخه قبلي ميباشد اما ديگر خبري از هيتلر در اين نسخه نخواهد بود.
گيم پلي اين نسخه همان حالت کلاسيک و روان گذشته را خواهد داشت اما وجود نيروهاي Veil Power بازي را مقداري جنجالي تر و هيجان انگيز تر خواهد کرد. BJ بعد از پيدا کردن گردن بندـي عجيب در جيب خود ناگهان به وجود نيرو هاي فراانساني در بدن خود پي ميبرد. اين نيرو ها 4 نوع هستند که تمامي انها Veil Power خوانده ميشوند. نيرو اول به شما اجازه ميدهد تا سپري در مقابل تير اسلحه ها و بمب هاي دشمنان خود ايجاد کنيد، نيرو دوم به بازيباز اجازه اهسته کردن زمان را ميدهد که تا حدودي BJ را نسبت به دشمنانش برتر ميکند، دو نيرو ديگر نيز به شما کمک خواهد کرد تا مناطق تاريک را بخوبي ببيديد، پشت در هاي بسته را مشاهده و مناطق مخفي را پيدا کنيد. تمامي اين نيرو ها محدود خواهد بود و در Icon ـي به اسم Veil Meter مقدار ان نمايش داده خواهد شد. Veil Meter تنها با معدود گره هاي انرژي ـي که در جاي جاي هر مرحله جاگذاري شده است پر ميشود.
در ساخت بازي از نسخه ارتقاع داده شده id Tech 4 استفاده شده است، موتوري که در گذشته بازي هاي موفقي همچون Quake 4 و Doom 3 با ان ساخته شده اند، با اينکه در ان زمان گرافيک هر دو بازي بينظير بود اما اين موتور نسبت به موتور هاي اين نسل مقداري ضعيف ميباشد. با اين حال Raven نااميد نشده است و با استفاده از تکنولوژي هاي مختلف (از جمله استفاده از موتور فيزيک Havok و...) گرافيک بازي را به سطح بازي هاي اين نسل رسانده است. Raven تنها بر روي قسمت داستاني بازي کار ميکند و ساخت قسمت Multiplayer بازي بر عهده شرکت Endrant Studios ميباشد.
MP بازي شامل 8 نقشه، 3 کلس مختلف و Unlockableهاي متفاوت ميباشد. 3 کلس بازي شامل سرباز، Medic و Engineer ميباشد. هر کدام از کلس هاي بازي مهارت ها و ويژگي هاي مربوط به خود را خواهند داشت. در بازي، شما به نسبت بازي خود و تعداد نفراتي که ميکشيد رنک خواهيد گرفت و هرچقدر شما رنک بالاتري داشته باشيد به همان اندازه ميتوانيد از مهمات و اسلحه هاي بهتري استفاده نماييد. Multiplayer بازي داراي مود هاي جالب و متنوعي خواهد بود که از بين انها ميتوان به Objective Mode ، Stopwatch و The Unlocks اشاره کرد. Objective Mode تقليدي از انلاين Killzone 2 ميباشد به طوری که در ان بايد براي برد مچ ماموريت هايي را بر ضد تيم حريف انجام دهيد و تيم حريف نيز بايد از خود دفاع کند. Stopwatch نيز همان Objective Mode ميباشد و تنها فرقي که دارد رقابت بين تيم ها متقابل شده است و هر دو تيم بايد براي نابودي يکديگر تلاش کنند. The Unlocks جالترين مود بازي ميباشد به گونه اي که در ابتدا بازيباز بايد از بين سلاح ، Veil Power و ايتم ها يکي را انتخاب کند و با ان افراد ديگر را از بين ببرد. هرچقدر بيشتر حريف هاي خود را از پاي در بياوريد سلاح شما اپگريد و قوي تر خواهد شد و به همين ترتيب هرچقدر هم بيشتر ببازيد اپگريد هاي شما از دستتان گرفته خواهد شد.
تریلرها و تصاویری که تاکنون از بازی منتشر شده است ما را از بازی ناامید میکند اما وجود اسم های مانند Raven Software و id Software و سابقه درخشانی که دارند ما را سر دوراهی بزرگی قرار میدهد.

Attachments

• Image 1.jpg
    Image 1.jpg
    80.5 KB · مشاهده: 4
  • Image 2.jpg
    Image 2.jpg
    94 KB · مشاهده: 5
  • Image 3.jpg
    Image 3.jpg
    96 KB · مشاهده: 5
  • Image 4.jpg
    Image 4.jpg
    81 KB · مشاهده: 6
  • Image 5.jpg
    Image 5.jpg
    89.6 KB · مشاهده: 6
آخرین ویرایش:

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
من که زیاد به این بازی امیدی ندارم.
you too:biggrin1:

من خودم کلا با این نسخه مشکل دارم. از ماهی گرفته تا گوریل تو بازی هست (گوریل نداره ها همینجوری گفتم :biggrin1:) بعد سبک گرافیکیش Dark شده ! تصاویر منتشر شده هم که ناامید کننده بوده ! تنها چیزی که منو امیدوار میکنه وجود Raven هست که مثلا بری Quake 4 یا Soldier of Fracture رو بازی کنی میفهمی من چی میگم (اخه موضوع اصلی فشار هایی هست که Activision به Raven وارد کرده)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
امیدوارم بازیه خوبی بشه ! برخی از Trailer ها ناامید کننده بود مخصوصا مشاهده ی TANK که در بازیه L4D حضور داشته ! در کل تریلر درست و حسابی ندادن از بازی ! امیدوارم خوب بشه .

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
سام خسته نباشی واقعا عالی بود:love:
امیدوارم بازی خوبی بشه
خیلی ممنونم مصطفی جون :love::smile:
من که خیلی میخوام بازی خوبی بشه ولی امید ندارم :(
امیدوارم بازیه خوبی بشه ! برخی از Trailer ها ناامید کننده بود مخصوصا مشاهده ی TANK که در بازیه L4D حضور داشته ! در کل تریلر درست و حسابی ندادن از بازی ! امیدوارم خوب بشه .
نمیدونم میدونی یا نه ولی کلا این نوع دشمنا تو ذات Wolfenstein بوده و اگر RTCW رو بازی کرده باشی میبینی که بدتر از ایناش هم بوده ! البته دیگه کار به وجود موجودات عجیبی مثل ارتی که این پایین میزارم نکشیده بود که کشید :D
این از همون Tank ـی که میگی : (که به نظر من جالب تر از خود L4D درستش کردن :biggrin1:)
http://images.eurogamer.net/assets/..._preview_wolfenstein10.jpg.jpg?slideshow=true
اینم از عجایب قرن :D :
http://images.eurogamer.net/assets/...s_preview_wolfenstein1.jpg.jpg?slideshow=true
به نظر من قدیمیه خیلی جالب نبود که این بخواد بازگشت خاطرات کنه...!!!:d
اتفاقا خود من که خیلی حال کردم با RTCW
پ.ن : هر کس نظری داره :smile:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
این از همون Tank ـی که میگی : (که به نظر من جالب تر از خود L4D درستش کردن :biggrin1:)
http://images.eurogamer.net/assets/a...slideshow=true
اینم از عجایب قرن :biggrin1: :
http://images.eurogamer.net/assets/a...slideshow=true

وای اون عکس اولیه چقدر ترسناک بود ! :biggrin1: واقعا هم از TANK خوشگل تر شده :biggrin1: اون موجودات دیگه هم وقتی از که مثل پشه مگس بیدن رو میشه در حالت Veil دید !
http://images.eurogamer.net/assets/...s_preview_wolfenstein1.jpg.jpg?slideshow=true

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر