[Windows Store [Xbox - PC Gamepass فروشگاه رسمی Microsoft

سلام به همه دوستان

با توجه به راه اندازی استور ویندوز 10 و انحصاری شدن عناوین AAA مایکروسافت روی این استور مثل Gears Of War Ultimate Edition و Quantom Break بعضی از دوستان برای خرید و دانلود از این استور مشکلاتی دارن که در این تاپیک سعی بر جواب دادن به سوال هاشون و آموزش های لازم رو دارم

خب بریم سر اصل مطلب

برای دانلود از استور مایکروسافت شما ابتدا باید یک عدد اکانت مایکروسافت از لینک زیر بسازید

http://account.live.com
دقت کنید هنگام ساخت اکانت باید همه مشخصات به جز اسم رو فیک وارد کنید و کشور رو امریکا انتخاب کنید آدرس و کد پستی امریکا هم وارد کنید تا استور تشخیص نده شما ایرانی هستین.
خب وقتی اکانت رو ساختین وارد استور مایکروسافت توی ویندوز 10 میشین و لاگین میکنید با اکانتتون.برای دوستان مبتدی عرض کنم که استور مایکروسافت به صورت پیشفرض توی Taskbar و کنار منوی استارت هست که آیکون یه سبد خرید رو داره
توی صفحه بالا سمت راست عکس یه آدمک هست که روی اون کلیک میکنید و Sign In رو میزنید و یوزر و پسوردتون رو وارد میکنید
بعد از این کار عنوان مورد نظر رو توی استور پیدا میکنید و روی Install گوشه سمت چپ کلیک میکنید.خب بعد از اینکار میبینید بازی مورد نظر شروع به دانلود میکنه.برای برنامه های پولی شما باید از قبل گیفت کارت خریده باشین و توی حساب مایکروسافتتون ریخته باشین و میبینید که اون گوشه بجای گزینه Install قیمت بازی رو نوشته مثلا 29.99$ که روی اون کلیک میکنید و حتما حتما واسه خرید باید قند شکن امریکا داشته باشین.بعد از خرید یه چنتا تایید ازتون میخواد و اگه همه چی درست باشه بازی به درستی خریداری میشه و شروع با دانلود میکنه

خب از اونجایی که سرعت دانلود از استور مایکروسافت چون در نسخه های اولیش به سر میبره پایینه ما باید لینک دانلود رو بیرون بکشیم و با IDM دانلودش کنیم.

برای اینکار از برنامه زیر استفاده میشه به نام Fiddler Web Debugger
Frameworks+Fiddler
برنامه رو دانلود و نصب کنین

e98jqxer3qrp4d5sbyhu.jpg

نگران نباشین چون با گزینه های زیادی از این برنامه کار نداریم و این برنامه فقط لینک رو بهمون میده
خب وقتی شما از استور مایکروسافت در حال دانلود باشید میبینید که وقتی این برنامه در حال اجراست چنتا لینک داخل فیلد وسط این برنامه پدیدار میشن که یکی از این ها لینک دانلود بازی مورد نظر ما هستش.دقت کنید که پسوند فایل های دانلودی از استور مایکروسافت AppX هست
خب فایل رو که پیدا کردین روش راست کلیک میکنین و روی این گزینه کلیک میکنید تا لینکش کپی بشه و در اقدام بعدی لینک رو فقط درون برنامه Idm قرار میدین و شروع میکنین به دانلود

bc2mzkzts9ah9olwcmb5.jpg

عکس فوق فقط برای مثال هست

خب بعد از تموم شدن دانلود شما باید بازی رو به صورت دستی نصب کنید که برای اینکار یه سری کارا لازم هست که در ادامه توضیح میدم
ابتدا شما باید Developer mode رو فعال کنید روی ویندوز که از کنترل پنل وارد بخش آپدیت و امنیت میشید و گزینه رو طبق عکس فعال میکنید

bxqd1mpvtv1r68gxxsr5.jpg

مرحله فوق رو فقط یبار باید انجام بدین
خب میریم سراغ نصب بازی با Powershell
برای اجرای این برنامه کافیه اون رو سرچ کنید .از گزینه سرچ کنار منوی استارت پیداش کنید و اجرا کنید

بعد از اجرا شدن Powershell یه محیط مانند داس میبینید و توی اون این عبارت رو تایپ کنید

add-appxpackage

پشت این عبارت یدونه فاصله بدین و فولدر بازی دانلود شده رو پیدا کنید و فایل بازی با پسوند APPX رو از بنجرع محل فایل بازی با کلیک بگیرید و بکشید توی برنامه Powershell جلوی عبارت فوق که انگلیسی هست بعدش میبینید که آدرسش میاد توی برنامه Powershell و الان کافیه اینتر رو بزنید
بعد میبینید بازی شروع میکنه به نصب شدن و توی این مدت که بازی نصب میشه Powershell رو به هیچ عنوان نبندید
بعد از نصب بازی اون رو از منوی استارت اجرا کنید یا خیلی راحت سرچ کنید و پیداش کنید یا از خود استور اجراش کنید

امیدوارم مفید بوده باشه

تاپیک در صورت نیاز به روز و آپدیت خواهد شد

آپدیت 1

خب دوستان عزیز به یه سری نکات پی بردم که گفتم اینجا هم ذکر کنم بد نیست
خیلی از شماها ممکنه فایلای بازی رو از سایتای مختلف که به صورت پارت پارت گزاشتن دانلود کنید ولی بعد فایلا دانلود شد ببینید که یه Appx ساده نیست و فایلا از حال فشرده باز شدن و یه سری فایل و فولدر هستن
در این مرود هم مشکلی نیست و میشه بازیو نصب کرد و حجم دانلود شما الکی مصرف نشده
برای استفاده ا این فایلا بازم به Powershell نیاز داریم ولی قبلش باید به آدرس C:\Program Files\WindowApps دسترسی داشته باشیم.اول از همه باید بدونید که این پوشه مخفی هست پس باید قبلش از قسمت Folder And Search Options تیک نمایش فایلای مخفی رو زده باشید
اجازه دسترسی به این پوشه توسط ویندوز به هیچ عتوان داده نمیشه و شما حتی نمیتونید محتویاتشو هم ببینید چه برسه به کپی کردن فایل داخلش
خب برای دسترسی به این پوشه شما باید مالکیت پوشه رو به یوزر یا نام کاربری خودتون بدین
برای اینکار وارد Properties پوشه میشید از تب Security گزینه advanced رو انتخاب میکنید و

08-09-2012-11-30-36.jpg

بعدش Continue رو بزنید بعد از اون قسمت بالای پنجره Change رو بزنید بعدش طبق عکس زیر توی کادر Check Names رو بزنید و بعدشم Find Names و یوزر کاربری خودتون رو انتخاب کنید به طور مثال واسه من Sobhan بود

08-09-2012-11-41-21-400x203.jpg

بعدش اوکی میکنید یه تیک هست به نام Replace owner of subcontainers And objects حتما اینو میزنید و بعد هم اوکی میزنید.میبینید که یه عملیاتی مثل کپی در حال انجامه که این عملیات تغییر مالکیت هست

بعد از انجام این عملیات میبینید که پوشه WindowsApps و محتویاتش قابل دسترسه
کاری که شما باید انجام بدین اینه که پوشه برنامه مورد نظر با اسم دقیقش رو توی این فودر بریزید.به طور مثال اسم این پوشه واسه بازی Gears Of War Ultimate Editiion اسم این پوشه Microsoft.DeltaPC_1.6.0.0_x64__8 wekyb3d8bbwe هست
شما پوشه فوق رو توی پوشه WindowsApps میسازید و فایلای بازی یا برنامه که یه سری فولدر و فایل هست رو داخل این پوشه میریزید
بعد از این کار با Powershell کار داریم
روی پاورشل راست کلیک کنید و به عنوان Administrator اجراش کنید بعد از اون دستور زیر رو وارد کنید

Add-AppxPackage -register "C:\Program Files\WindowsApps\******\AppxManifest.xml" -DisableDevelopmentMode

در اینجا ستاره ها اسم پوشه مورد نظر ما هستن که اگه برای بازی Gears of War جایگزینشون کنیم به صورت زیر در میان

Add-AppxPackage -register "C:\Program Files\WindowsApps\Microsoft.DeltaPC_1.8.0.0_x64__8wekyb3d8bbwe\AppxManifest.xml" -DisableDevelopmentMode

اگه همه کارا رو صحیح انجام داده باشین میبینین که پاورشل نوشته Processing و چنتا دایره در حال پر شدن هستن.ممکنه وسط نصب دایره های یجایی گیر کنن و اضافه نشن که این مشکلی نیست .نصب هم یخورده طول میکشه پس شکیبا باشین
بعد از نصب میتونین برنامه یا بازی رو اجرا کنید

نکته مهم
نکته ای که باید خدمت شما دوستان عرض کنم این هست که اگه شما در حال دانلود از به صورت مستقیم از استور مایکروسافت یعنی فایل APPX باشید و مثلا دارید نسخه 1.5 بازی رو دانلود میکنید،یدفعه یه آپدیت بیاد و بازی بشه نسخه 1.6 ،مایکروسافت نسخه 1.5 بازی رو از روی سرورهاش حذف میکنه و نسخه 1.6 رو جایگزین اون میکنه پس شما دیگه نمیتونید ادامه دانلود رو بدید!!!!!!!
پس یا دانلودتون رو سریع تموم کنید یا صبر کنید آپدیت جدید بیاد و اون رو دانلود کنید

آپدیت 2
خب دوستان عزیز با منتشر شدن بروز رسانی 1607 ویندوز 10 استور ویندوز دستخوش تغییراتی شده و شاهد یه سری بهبود ها هستیم
از این بعد شما برای نصب appx نیازی به Powershell و تایپ دستور درون اون ندارید و با دبل کلیک روی فایل appx میتونید اون رو نصب کنید و جالب اینه که ویندوز ازتون سوال میکنه که توی کدوم درایو میخواین برنامه یا بازی رو نصب کنید!یه سری از دوستان با نصب بازی داخل درایو C مشکل داشتن بخاطر کمبود فضا و ... که دیگه این مشکل رو نخواهند داشت

Last edited by a moderator:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
سلام. خیلی ممنون از راهنمایی
با این روش میشه بازیهایی که قبلا از خود استور گرفتیم رو روی یه ویندوز جدید دوباره نصب کرد؟

بله
کافیه فایل دانلود شده رو ی گوشه هاردتون داشته باشید بعد روی ویندوز جدید میتونید با روش نصب توضیح داده شده از طریق powershell نصبش کنید
در نهایت اگر بازی آپدیتی داشته باشه بعد از نصب شروع به اپدیت میکنه .

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
آشغال تر از این استور داریم!؟ :|
گیرز 5 اپدیت اومد زدم یه 400 مگ رو گرفت! قطع کردم رفتم بتلفیلد الان اومدم بزنم هی ارور داد نگرفت! کنسل کردم اپدیت رو، کلا بازیو پاک کرد :|
مگه میشه؟ مگه داریم؟
اقا راهی نیست برگرده؟ 85 گیگ پرید باز که ...
این چرا اینطور میکنه خب؟ :(
سینگل اینو من آخرم نتونستم تموم کنم از وقتی اومده! این بار 20 ام میپره!

از بس این استور عنه !
شرمنده کلمه دقیق تری برای توصیفش پیدا نکردم .

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,747
دوستان تابه حال کسی تونسته ویندوز رو عوض کنه و بازیهایی که قبلا از طریق خود استور دانلود کرده بوده رو دوباره نصب کنه؟
من بیش از 1 ترابایت بازی دانلود کردم. اگر ویندوز رو عوض کنم دوباره باید از اول دانلود کنم؟؟
گوگل هم کردم مثل اینکه اینکار شدنی نیست و باید مجدد بازیهارو دانلود کنیم ولی گفتم شاید کسی اینجا یه راه و روشی بلد باشه.
بله
کافیه فایل دانلود شده رو ی گوشه هاردتون داشته باشید بعد روی ویندوز جدید میتونید با روش نصب توضیح داده شده از طریق powershell نصبش کنید
در نهایت اگر بازی آپدیتی داشته باشه بعد از نصب شروع به اپدیت میکنه .
تو پشتیبانی خود مایکروسافت این سوال رو پرسیدن، میگن نمیشه به این طریق دوباره نصب کرد. مثل اینکه این روش رو ورژن های قدیمی تر استور انجام میشده و الان دیگه نمیشه اینکارو کرد.
شما خودت این اواخر این کار رو کردی؟ اوکی بوده؟

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
دوستان تابه حال کسی تونسته ویندوز رو عوض کنه و بازیهایی که قبلا از طریق خود استور دانلود کرده بوده رو دوباره نصب کنه؟
من بیش از 1 ترابایت بازی دانلود کردم. اگر ویندوز رو عوض کنم دوباره باید از اول دانلود کنم؟؟
گوگل هم کردم مثل اینکه اینکار شدنی نیست و باید مجدد بازیهارو دانلود کنیم ولی گفتم شاید کسی اینجا یه راه و روشی بلد باشه.

تو پشتیبانی خود مایکروسافت این سوال رو پرسیدن، میگن نمیشه به این طریق دوباره نصب کرد. مثل اینکه این روش رو ورژن های قدیمی تر استور انجام میشده و الان دیگه نمیشه اینکارو کرد.
شما خودت این اواخر این کار رو کردی؟ اوکی بوده؟

نه تازگی چیزی به این روش نصب نکردم
اگه از پشتیبانیش سوال کردن گفته نمیشه لابد نمیشه
اما من fh3 - forza motor sport 7 - fh4 - gow4 رو به همین روش نصب کرده بودم .

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,747
من بلخره تونستم بعد از چندین روز راه حل مطمعن و قطعی برای نصب مجدد بازیهای ویندوز استور بدون نیاز به دانلود مجدد رو پیدا کنم. گفتم اینجا هم آموزششو بزارم تا بقیه هم بتونن استفاده کنن.
بریم سر اصل مطلب.

ابتدا چندتا نکته:

1. بعد از این آموزش دیگه به هیچ وجه بازیهاتون رو از خود استور دانلود نکنید.
2. هیچ راهی برای نصب مجدد بازیهایی که قبلا از خود استور دانلود کردید وجود نداره.
3. هیچ راهی برای از بین بردن کامل محدودیت های دسترسی بازیهای دانلود شده ( فولدر windowsapps ) و تبدیل این فایل ها به یه نسخه بکاپ وجود نداره.

آموزش دانلود و نصب بازیهای ویندوز استور (گیم پس)

1. ابتدا نرم افزار fiddler رو دانلود و نصب کنید.
2. fiddller رو باز کنید و روی گزینه WinConfig کلیک کنید.
L7zMxpU.png

4. در بین گزینه ها Microsoft Store رو پیدا کنید و چک باکس آن را بزنید و بعد از ذخیره کردن تنظیمات، پنجره را ببندید.

Screenshot 2021-04-07 223501.jpg

5. ویندوز استور را باز کنید و دانلود بازی مد نظرتون رو شروع کنید.
6. به fiddler برگردید در کادر سمت چپ به دنبال گزینه ای بگردید که در حال دریافت دیتا است. سپس روی آن راست کلیک کرده گزینه copy و بعد just url را بزنید.

Screenshot 2021-04-07 224335.jpg

7. fiddler را ببندید و دانلود بازی را از ویندوز استور متوقف کنید. حالا idm رو باز کنید و لینکی رو که از fiddler کپی کردید در قسمت url پیست کنید.

gy6G0JR.png

8. بعد از اتمام دانلود وارد ویندوز استور شوید و دوباره دانلود بازی را آغاز کنید. صبر کنید تا حدودن 10 مگابایت را دانلود کند و بعد از آن دانلود را متوقف (pause) کنید و ویندوز استور را ببندید.
9. وارد محل ذخیره سازی فایلی که دانلود کردید بشید و از آنجا پاور شل را باز کنید.
File, Open Windows PowerShell, Open Windows PowerShell as administrator

5INNmbR.png

10. در پاورشل این کد را تایپ کنید add-appxpackage و سپس فاصله و بعد از آن نام فایلی که دانلود کردید رو کپی پیست کنید.
مثال :
add-appxpackage ForzaHorizon4.EAppx

حالا منتظر بمونید تا نصب بازی به اتمام برسد.

11. ویندوز استور باز کنید و بر روی Update/Install بازی کلیک کنید. بعد از چند ثانیه بازی با موفقیت نصب میشود.
تمام!

چندتا نکته:

1. لینک های بازی/اپ مایکروسافت که از fiddler میگیرید معمولن تا 8-9 ساعت زنده هستند. ( به شخصه بیش از 48 ساعت هم مورد داشتم زنده مونده ) اگر حین دانلود با ارور مواجه شدید، مراحل 5، 6 و 7 رو دوباره تکرار کنید. و لینک جدید را جایگزین لینک قبلی کنید و دانلود را ادامه دهید.
2. مسیر نصب بازیها از طریق پاورشل به صورت دیفالت بر روی درایو c هستند. اگر قصد دارید در درایو دیگه ای نصب کنید، باید از setting ویندوز مسیر نصب رو عوض کنید.
Settings -> System -> Storage -> Change Where New Content is Saved

Screenshot 2021-04-07 230843.jpg

موفق باشید! ?

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
بهترین راه برای خرید بازی های ویندوز استور چیه؟!
در حال حاضر قصد خرید نسخه عادی فورزا 7 رو دارم، میخوام بدونم ویندوز استور هم مثل استیم ریجن اروزن داره یا نه؟

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,246
نام
سروش
بهترین راه برای خرید بازی های ویندوز استور چیه؟!
در حال حاضر قصد خرید نسخه عادی فورزا 7 رو دارم، میخوام بدونم ویندوز استور هم مثل استیم ریجن اروزن داره یا نه؟

گیم پس pc

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
2003194000.jpeg

بازی محبوب و تحسین شده Tell Me Why به مدت ۳۰ روز در فروشگاه مایکروسافت رایگان شده.
شما می‌تونید با مراجعه یه این فروشگاه و ساخت حساب کاربری هر سه قسمت این بازی رو به‌صورت رایگان دریافت کنید و اون‌ها رو برای همیشه تو حساب‌تون داشته باشید.
Get Tell Me Why - Microsoft Store

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
اپ XBOX دیگه هیچ اچیومنتی از گرز 4 و 5 برای من ازاد نمیکنه ! واقعا این دیگه اخرش بود، این همه زحمت بکشی بعدش اچیومنت ها رو ازاد نکنه :| کسی راه حلی داره؟

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
دوستان راه حل مشکل این که برنامه XBOX به هر دلیلی برای هر بازی اچیومنت هاتون رو ازاد نکرد پیدا کردم...
تو قسمت سرچ ویندوز RUN رو تایپ کنید و اینتر بزنید تا بالا بیاد
تو برنامه services.msc رو تایپ کنید و اینتر بزنید

داخل سرویس Connected User Experinces and Telemetry رو پیدا کنید و بزنید روش.
STOP بزنید، یک بار از قسمت اتوماتیک بزارید رو دستی یا کنسل و غیره، APPLY بزنید و سیستم رو ریستارت کنید.

یک بار دیگه همین کار رو میکند و روش اول رو میرید و دوباره اینبار میزارید رو اتوماتیک و OK میزنید و دوباره سیستم رو ریستارت میکنید.

بعد از 72 ساعت، تمام اچیومنت هایی که تو برنامه XBOX APP قفل شدن یا ازاد نشدن یا باگ شدن ، ازاد میشن.

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
من چند روز پیش داشتم با تنظیمات گرافیکی Gears 5 ور میرفتم! یه لحظه اشتباهی گزینه نصب الترا تکسچرپک بازی رو زدم که دیدم میخواد 9 گیگ دانلود کنه گفتیم ولش کن میخوایم چکار؟، زدم نصبشو کسنل کردم بعد در کمال تعجب بازی بسته شد و کل Gears 5 پاک شد!! 100 گیگ در عرض چند ثانیه دود شد!
همونجا یه خدا قوت نثار والدین برنامه نویسای استور مایکروسافت کردم :-h

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,623
دوستان برای شما پیش اومده بازی ای رو تا نصف دانلود کنید و بخاطر قطع نت یا قطع برق از اول دانلود کنه؟ این مشکل برای gamepass pc برای من اتفاق افتاد.۴۰ گیگ بی زبون از geow4 گرفته بودم صبح پاشدم دیدم از اول میگیره.احتمال میدم دم صبح برق قطع شده.راهی نیست بشه از این مشکل جلوگیری کرد؟

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
دوستان برای شما پیش اومده بازی ای رو تا نصف دانلود کنید و بخاطر قطع نت یا قطع برق از اول دانلود کنه؟ این مشکل برای gamepass pc برای من اتفاق افتاد.۴۰ گیگ بی زبون از geow4 گرفته بودم صبح پاشدم دیدم از اول میگیره.احتمال میدم دم صبح برق قطع شده.راهی نیست بشه از این مشکل جلوگیری کرد؟
آره استور مایکروسافت کلا توی Pause و Resume خیلی دشواری داره :)) البته بعضی وقتام درست عمل میکنه و مورد بوده من بازی 150 گیگی رو طی 2 شب دانلود کردم و مشکلی نداشته
توی بعضی موارد میشه ازین سایت برای مستقیم کردن لینکا استفاده کرد
یه نرم افزار Fiddler نامی هم هست باز می تونه لینکای مستقیمو بهت بده ولی من خودم نتونستم باهاش کار کنم:
How to Download appx Files from the Windows Store in Windows 10 - Make Tech Easier

پ.ن: یه دوستی چند تا پست بالاتر توضیح داده کار با Fiddler رو

• Like
Reactions: Rohshen

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,623
آره استور مایکروسافت کلا توی Pause و Resume خیلی دشواری داره :)) البته بعضی وقتام درست عمل میکنه و مورد بوده من بازی 150 گیگی رو طی 2 شب دانلود کردم و مشکلی نداشته
توی بعضی موارد میشه ازین سایت برای مستقیم کردن لینکا استفاده کرد
یه نرم افزار Fiddler نامی هم هست باز می تونه لینکای مستقیمو بهت بده ولی من خودم نتونستم باهاش کار کنم:
How to Download appx Files from the Windows Store in Windows 10 - Make Tech Easier

پ.ن: یه دوستی چند تا پست بالاتر توضیح داده کار با Fiddler رو
خیلی زور داره این حجم ها به فنا رفتن :| .خیر ببینی.امتحان کنم ببینم از این نرم افزاره چیزی در میاد راحت شم از این استور.size بیشتر بازی ها هم یه چیزی تخیلیه.همین gears 4 حدود 140 گیگ حجمشه.:))

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
خیلی زور داره این حجم ها به فنا رفتن :| .خیر ببینی.امتحان کنم ببینم از این نرم افزاره چیزی در میاد راحت شم از این استور.size بیشتر بازی ها هم یه چیزی تخیلیه.همین gears 4 حدود 140 گیگ حجمشه.:))
تا الان نزدیک 2 ترابایت بازی از استور مایکروسافت دانلود کردم، اکثر 90 درصد مواقعه پیش اومده بازی تو 90 در صد یا 95 درصد PAUSE شده و روز بعد بدون هیچ مشکلی از ادامش دانلود رو شروع کردم، تنها مشکلی که با استور دارم بازی گرز 5 هست که سر هر اپدیتش مجبور میشم کل بازی رو از اول دانلود کنم -_- یک بار درست نصب نمیشه، یک بار اپدیت تموم میشه میریم تو بازی همون مشکل دانلود نشدن هست...بهترین کار این هست که بعد از این که دانلود شدن اپدیت شدن خودکار رو غیر فعال کنیم.

Sir Daniel

این مورد پاک نمیشه، این یک باگه تو ویندوز استور که میزنه 140 گیگ یا 100 گیگ از بازی رو باید از اول دانلود کنی، نزدیک 30 مگ از بازی دانلود دوباره میشه به خاطر تایید کردن فایل های بازی ، دوباره بازی نصب میشه، این درست نشون ندادن این پروسه نصب باعث میشه فکر کنی بازی حذف شده در صورتی که اگه بری درایو بازی میبینی که حجم بازی هستش، خودم به صراحت چند مورد این شکلی برام پیش اومده که بعد از دانلود کردن 30 تا 40 مگ بازی دورباه نصب شده بدون هیچ مشکلی...:D

مثلا من خودم سر همین اپدیت اخری گرز نصب کردم زده بود 140 گیگ باید دانلود بشه، در صورتی که بعد از 15 گیگ دانلود از اون 140 گیگ بازی نصب شد.

• Like
Reactions: Rohshen

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر