Windows 8:NPD غوغا به پا نکرد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
windows-8-9-625x1000

Windows 8 برای PC غوغا نکرد.
Valve و گروه NPD سیستم عامل مایکروسافت Windows 8 برای صنعت گیم یک شکست است.
آمار فروش Windows 8 و خبرهای وحشتناک برای مایکروسافت.

یکی از بنیانگذاران Valve یعنی Gabe Newell در اوایل سال 2012 گفت که Windows 8 یک فاجعه خواهد بود. همین طور Blizzard با Valve برسر بد بودن Windows 8 برای صنعت گیم هم عقیده بود.
Windows 8 در بین مصرف کنندگان مایکروسافت از این سیستم عامل چندان هیجانی ایجاد نکرده است، امید است بعدها این وضعیت بهبود یابد.
David Chang مدیر بازاریابی PC شرکت Asus که یکی از شرکای مایکروسافت هستند می گوید:" در حال حاضر تقاضا مشتریان برای Windows 8 اصلا جالب نیست."
steve-ballmer-facepalm.jpg

تحلیلگر گروه NPD در گفتگو با Digital Trends می گوید:این سیستم عامل جدید بلکه بازار فروش را بدتر نکرده است و در عین حال تحریک هم نکرده است."این تحلیلگر به New York Times هم می گوید: انگیزه ای برای فروش طبق آن چه که مردم انتظار داشتند، ایجاد نکرده است.با توجه به برسیهای انجام شده 0.44 از کاربران شبکه Steam از ویندوز 8 استفاده می کنند که معادل 237,600 نفر از 54 میلیون کاربر ثبت نام کرده در Steam است. مایکروسافت در تایید کرد که 40 میلیون لایسنس Windows 8 را فروخته است که از زمان عرضه ویندوز 8 در اکتبر تا نوامبر بوده است ولی با این حال با این وجود 15 میلیون PC از این سیستم عامل استفاده می کنند.Windows 8 در بین PC گیمرها غوغا نکرد حتی اگر بعضی از آنان سیستم عامل خود را بروز می کردند.
با این حال از زمان عرضه این سیستم عامل در 22 اکتبر فروش ویندوز بر روی PC حدود 21% کاهش داشته است.فروش بازیها ویندوز بر روی PC یک ماه بعد از عرضه Windows 8 بین 21 اکتبر تا 17 نوامبر در مدت مشابه به سال گذشته 21% کاهش داشته است.فروش تبلت های Windows 8 در این دوره تقریبا وجود نداشت. فقط 1 درصد فروش Windows 8 را شامل میشد.این حتی سبب نشد که بسیاری از سازندگان برجسته شک و تردید خودشان را نسبت به این سیستم عامل کاهش بدهند.همچنین مایکروسافت سفارش ساخت تبلت Surface از 4 ملیون به 2 میلیون نسخه تغییر داده است.
اگر شما می خواهید یک بازی بر روی PC بسازید و از طریق فروشگاه Windows 8 به فروش برسانید پس باید از قوانین تعین صلاحیت مایکروسافت پیروی کنید، مانند پلتفرم Apple. ویندوز 8 سیستم عاملی هست که در بین کاربران Steam استفاده می شود و حدود 4.25% از نسخه 64 بیتی این سیستم عامل استفاده می کنند. ولی همچنان Windows 7 نسخه 64 بیتی آن با 58.58% بیشترین مصرف را در بین کاربران Steam دارد.هر چند که کاربران از سیستم عامل Apple یعنی MAC نسخه 64 بیتی 10.8.2 کمترین استفاده یعنی حدود 1.49 در بین تمام کاربران از آن استفاده می کنند.

آخرین ویرایش:

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
جدا از خبر و محتواش عکس فوق العاده و جالب توجهی گذاشتید ... خسته نباشید .

حالا یه عده از بیخ و بن زننده تاپیک ... ولو ... استیم ... ان پی دی ... همه و همه رو شخم میزنن ...

حتی اونها که برای یه خبر از hl3 کف و خون قاطی میکنن .. ؟؟؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
یجوری انتظار داشتم مثل7 انقلابی نمی‌شه به هیچ وجه با توجه به یه سری مسائل، ولی‌ با اینا کاری ندارم...
داریم میبینیم کاربرا Steam & pc چه قدر دنباله رو مایکروسافت و چه قدر دنباله رو Valve هستن و چه قدر valve از وجود win 8 احساس خطر و ورشکستگی می‌کنه!!! با توجه به آمار، فکر کنم الان Gabe داره گریه می‌کنه.>:d

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
ویندوز 8 اصلا بد نیست اما ون ویندوز 7 همه رو راضی نگه داشته کمتر کسی پول بابت ارتقا میده
من خودم بین 7 و 8 ویندوز 8 رو انتخاب میکنم اما الان حس عوض کردنشو ندارم :d
روی لبتابم نصب بود

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
طول میکشه تا ویندوز 8 بازار رو کامل بگیره , به هر حال یه سیستم عامل کاملا جدید شده ! با این وجود به نظرم استقبال ازش خیلی خوب بوده ! حالا با اومدن Surface pro و گوشیای ویندوزی بیشتر , اوضاع بهتر میشه ...

Doom IV

کاربر سایت
Oct 20, 2011
170
طول میکشه تا ویندوز 8 بازار رو کامل بگیره , به هر حال یه سیستم عامل کاملا جدید شده ! با این وجود به نظرم استقبال ازش خیلی خوب بوده ! حالا با اومدن Surface pro و گوشیای ویندوزی بیشتر , اوضاع بهتر میشه ...
یعنی اگه شخص استیو بالمر هم بگه که Win8 توقعات مایکروسافت را برآورده نکرده باز یه سری ها اینجا میگن که استقبال ازش خیلی خوب بوده

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
گاهی اوقات تغییر و تنوع تو بعضی چیزا ،ضروری نیست! Windows 8 هم همچین وضعیتی داره ! واقعا اگه به تغییرات این ویندوز نیاز بود ، مسلما مثل Windows 7 ازش استقبال میشد!

Last edited by a moderator:

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
یعنی اگه شخص استیو بالمر هم بگه که Win8 توقعات مایکروسافت را برآورده نکرده باز یه سری ها اینجا میگن که استقبال ازش خیلی خوب بوده
من معذرت میخوام از اینکه شما رو ناراحت کردم و این فکت ها اینقدر آزار دهندست ! آخه برادر من ویندوز 8 تا اینجا سریعترین میزان فروش رو داشته , اینو که من نمیگم ! بعدم اینکه طول میکشه تا کاربرا بیان سراغ این سیستمع عامل ! ویندوز 7 مگه یه شبه روی تمام سیستما نصب شد ؟! من موندم مایکروسافت راضی , مردم راضی , چرا هیترا و Valve ناراضی ! گیمرا هم کم کم میان سمت ویندوز 8 چون امکانات انحصاری قراره برای ویندوز 8 وجود داشته باشه ! حالا شما بیا بگو ویندوز 8 شکست خورده و مایکروسافت داره نابود میشه ! >:d

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,609
نام
defective pixel
من موندم مایکروسافت راضی , مردم راضی , چرا هیترا و Valve ناراضی !
الان من کاربر Windowsم و از Win 8 ناراضی. هر کی ناراضیه هیتره ؟
از جونو دل مایه میزارین برا ماکرو ....

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
توجه کردین که قشر گیمر همین راحتی ویندوزشو عوض نمیکنه تا وقتی احساس نیاز نکنه؟ همین قشر مطمئنن کمی که جلوتر بره و بازیها برای ویندوز 8 که خوراکه بازیه بیشتر و بهتر بشند صد درصد روی میارن.

بازه زمانی هائی که داده مثلن توقع داشتی در بعضی از بازی های زمانی که اصلن تبلتی برای فروش نبوده، آمار براش ثبت بشند؟ :|؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر