" Wii U یک شکست رو به جلو بود" - صحبت های رجی فیلس آمه در کنفرانس کورنل

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
120210
دیروز (21 اکتبر) طی نشستی در کورنل که رجی فیلس آمه، رییس سابق شعبه آمریکای نینتندو در آن حضور داشت و همان گونه که می توان حدس زد از طرف دانشجویان، سوالات زیادی پیرامون نینتندو مطرح شد که او در آن صحبت های جالبی برای گفتن داشت:

• رجی کاملا بدون رودربایستی قبول داشت که Wii U یک شکست بوده، ولی او از آن به عنوان یک شکست رو به جلو یاد می کند که منجر به تولید نینتندو سوییچ شد
  • رجی با جبهه ژاپن نینتندو به کرات در ارتباط بود و آن ها عموما او را "رجی-سان" صدا می کردند
  • ایواتا فکر می کرد بهتر است در آمریکا، Wii Sports به همراه Wii باندل نشود و تاثیر منفی در دید بازار آمریکا روی آن دارد (که در نهایت باندل شد و به شدت نیز موفقیت خاص خود را به همراه داشت)
  • رجی می گوید که ارزش "سکوت" در بیزینس را از ایواتا آموخته
  • رجی بر روی اهمیت وجود یک محیط کاری با تنوع در نژاد ها، جنسیت ها و گرایشات جنسی تاکید داشت
  • نینتندوی آمریکا یک برنامه داخلی دارد که حامی زنان و افراد مرتبط با LGBT برای رفع مشکل گوناگونی است
  • رجی معتقد است بازار چین به شدت متفاوت از دیگر بازارهاست و واکنش مصرف کننده ها به قضیه اکتیویژن بلیزارد را مورد ستایش قرار داد
  • وقتی از او در مورد Mother 3 سوال شد، خندید و گفت که فکر می کرده که دیگر از شر این قضیه خلاص شده
  • او همچنین گفت Retro Studios همانند Pokemon Company آزادی نسبتا کاملی پیرامون تاریخ عرضه بازی های خود دارند
منبع:Reggie Fils-Aime on the Wii U's failure, Iwata against Wii Sports being bundled with Wii in U.S., the Activision Blizzard Hong Kong controversy, and more

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
من wii داشتم دوروز باهاش تنيس بازي كردم فروختمش :))
خيلي شيك بود مخصوصا جاي وارد كردن ديسك كه نور ابي ازش ميومد حالا نمي دونم منتها چون گرافيك نداشت خوشم نيومد دوران جهالت بود ديگه :D
البته هنوزم كه هنوزه با سبك نينتندو حال نمي كنم با احترام به سليقه هوادارانش

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
من wii داشتم دوروز باهاش تنيس بازي كردم فروختمش :))
خيلي شيك بود مخصوصا جاي وارد كردن ديسك كه نور ابي ازش ميومد حالا نمي دونم منتها چون گرافيك نداشت خوشم نيومد دوران جهالت بود ديگه :D
البته هنوزم كه هنوزه با سبك نينتندو حال نمي كنم با احترام به سليقه هوادارانش

فرصت نشد Wii داشته باشم من... یه سری بازی شاخ داره اون کنسول که به خاطر دموگرافیک شدید کژوالش واقعا اون تو پرپر شدن
که خب یکی شون بالاخره داره از چنگالش درمیاد (Xenoblade Chronicles)

• Like
Reactions: Arsalan_xe

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
فرصت نشد Wii داشته باشم من... یه سری بازی شاخ داره اون کنسول که به خاطر دموگرافیک شدید کژوالش واقعا اون تو پرپر شدن
من اون زمان كه نينتدو داشتم كونترا بازي مورد علاقه ام بود زياديعني از طفوليت هم شوتر پسند بودم :))
بعد هم كه سريع سگا اومد و نينجا و فوتبال و اون بازي كابوييه كه دو نفره هم ميشد ( اسمشو يادم ميست) و كامبت:D
ولي علاقه واقعيم و شديدم به گيم با tekken 3 پلي وان شروع شد هنوزم تو كفم كه چجوري همچين گرافيك و محيطي رو درست كردن
The king of iron fist tournament :))

• Like
Reactions: Z-fan

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
شکست رو به جلو دیگه چیه. کاملا اپیک فیل بود هیچوقت یادم نمیره همین ویی یو رای بسیاری از بازیسازها رو زد از همکاری با نینتندو نمونه بارزش سازنده های سری یاکوزا که هنوز که هنوزه بخاطر تجربه بد پورت یاکوزا 1 و 2 برای ویی یو، حاضر به انتشار بازیاشون روی سوییچ نیستن
این برنامه حمایت از LGBT ها هم امیدوارم پول میخوان خرج حمایت کنن بکنن ولی پای این مسئله رو به دنیای ماریو و زلدا باز نکن:D

به عبارت دیگه ایشون زلدا wind waker ش رو به جای تنیس بازی میکرد تا الان نگهش داشته بود:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: IMANOKA

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
شکست رو به جلو دیگه چیه. کاملا اپیک فیل بود هیچوقت یادم نمیره همین ویی یو رای بسیاری از بازیسازها رو زد از همکاری با نینتندو نمونه بارزش سازنده های سری یاکوزا که هنوز که هنوزه بخاطر تجربه بد پورت یاکوزا 1 و 2 برای ویی یو، حاضر به انتشار بازیاشون روی سوییچ نیستن
این برنامه حمایت از LGBT ها هم امیدوارم پول میخوان خرج حمایت کنن بکنن ولی پای این مسئله رو به دنیای ماریو و زلدا باز نکن:D

به عبارت دیگه ایشون زلدا wind waker ش رو به جای تنیس بازی میکرد تا الان نگهش داشته بود:D

Twilight Princess... البته نمیدونم بکوارد داشت Wii برای گیم کیوب یا نه
فکر کنم نداشت... ویند ویکر هیچ وقت برای Wii نیومد ولی برای Wii U ریمستر شد...
چقدر ویند ویکر خوب بود... :x:x:x

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,002
نام
Ali
در اینکه wii u شکست به تمام معنا بود که شکی نیست
ولی قطعا عرضه wii u باعث شد نینتندو متوجه نقاط ضعف کنسول خانگی-دستیشون بشن و بفهمنن گیمیر ها چی میخوان
نتیجه این گوش دادن به انتقاد ها هم باعث شکل گرفتن سؤیچ شد که یه موفقیت به تمام معناست
پس عمو رجی اشتباه نمیگه و wii u درواقع شکستی بود که مقدمه ای برای پیروزی شد:D

• Like
Reactions: Milad_HW and Z-fan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر