Wii Friend Number

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
سلام به همه ی بازی خور های عزیز...!
این تاپیک رو زدم چون دیدم واقعا ً جاش خالیه! ;)
از کسایی دوست دارن با همدیگه آنلاین بازی کنن دعوت میشه تا Friend Number خودشون رو اینجا بزارن
لطفا ً نام بازی هایی رو هم که آنلاین بازی میکنید بگید.
محل شماره : Wii Message Board -> Create Message -> Adress book
.
.
از خودم شروع می کنم :
4893-2859-1599-5024
ESI
اصولا ً Mario Kart میزنم...(حریف می طلبم)

آخرین ویرایش:

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
ميشه توضيح بدين؟
با چه سرعتي حداقل؟
و ريجن ها بايد يكي باشه؟
فرند كد رو كجا مينويسه؟
راستي يه نر ميتونه ssbb dvd9 رو برام رايت بزنه؟من ٥ تومن ميخرم ازش!!!!

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
با چه سرعتي حداقل؟
و ريجن ها بايد يكي باشه؟
فرند كد رو كجا مينويسه؟
ADSL 128 راحت جواب میده ...!
Region ها لازم نیست یکی باشه ...!
محل شماره : Wii Message Board -> Create Message -> Adress book
در صفحه ی اول شماره ی کنسول رو نوشته ( حواستون باشه که وقتی به اینترنت متصل هستین کلید Register رو نزنید )
صفحه های بعدیش میتونید شماره ی Wii دوستانتون یا آدرس E-Mail آنها را ادد کرده و میتونید بهشون پیغام بدید
در بازی های آنلاین شماره ی Wii دوستتون رو باید دستی وارد کنید تا باهاش آنلاین بازی کنید!
راستی ... منظورتون از ssbb چیه؟؟؟

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
ميشه توضيح بدين؟
با چه سرعتي حداقل؟
و ريجن ها بايد يكي باشه؟
فرند كد رو كجا مينويسه؟

ببین من بلدم چجوری میشه بازی رو رایت کرد اما رایترشو رو ندارم و دیسک خاص میخواد بریز رو فلش از رو فلش بازی کن

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
سلام
به فریمویر هم که ربط نداره؟
مثل 4.1 باشیم مشکل نداره؟
منظورشون بازی Super Smash Bros Brawl است!
مرسی
نه ربطی نداره .... شما اگه میخوای آنلاین بازی کنی شماره دستگاهتو بزار اینجا تا بقیه هم اددت کنن و همه دور هم بازی کنیم :D

---------- نوشته در 01:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:15 PM ارسال شده بود ----------

من با Ortegoli موافقم ... بهترین کار اینه که از روی فلش یا هارد بازی کنی ... چون بعد یه مدت لنز دستگاهت ضعیف میشه!!
منم Smash Bros رو از رو فلش تموم کردم...!! ( چه آهنگ قشنگی هم داشت )

BeauTeenBoy

کاربر سایت
Feb 7, 2013
102
نه ربطی نداره .... شما اگه میخوای آنلاین بازی کنی شماره دستگاهتو بزار اینجا تا بقیه هم اددت کنن و همه دور هم بازی کنیم :D

---------- نوشته در 01:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:15 PM ارسال شده بود ----------

من با Ortegoli موافقم ... بهترین کار اینه که از روی فلش یا هارد بازی کنی ... چون بعد یه مدت لنز دستگاهت ضعیف میشه!!
مرسی
منم خیلی دوست دارم آنلاین بزنم ولی متاسفانه اصلا وقت ندارم
شرمنده
آره از رو یو اس بی خیلی بهتره سرعت بازی مخصوصا تو لودینگ ها (هر بازی ای!) بیشتره.

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا

اره ميدونم و كلا وي من مشكي هستش و با هارد بازي ميكنم لينك اين ssbb لامصب نيستش هيچ جا!!!

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
یه فکری دارم ... بیا تبادل بازی کنیم ... هاردتو بیار ... منم هاردمو میارم بازیهامونو رد و بدل کنیم!!! :d
اگه تهرانی هستم بد جور!!!من نزدیک 30 تا بازی دارم که اخریشم just dance 4 هست که همین امروز دان شد ولی تست نکردم:D

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
اگه تهرانی هستم بد جور!!!من نزدیک 30 تا بازی دارم که اخریشم just dance 4 هست که همین امروز دان شد ولی تست نکردم:D
تهران هستم ... منم 28 تا Image دارم که مثل شما آخریش JD4 بود ... ( کار هم میکنه...خیلی هم آهنگاش باحاله) ... 35 تا بازی DVD هم دارم که اصولا ً وقتی میخوام بازی کنم میریزم رو فلش بعد ( لنزم ترکیده!!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر