Wii Connect 24

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
جاي اين تاپيك هم مثل تمام تاپيك هاي سيستم آنلاين مربوط به كنسول هاي ديگه خالي بود. در اين تاپيك در مورد تمامي موارد عمومي مربوط به Connect 24 صحبت ميكنيم.

من بلاخره با دردسر فراواني كه بيشتر اون مربوط به ژاپني بودن منوي وي بود تونستم به connect 24 وصل بشم و به اخبار و آب و هوا كه متاسفانه كاملا ژاپني بودن دسترسي پيدا كنم. طبيعيه كه هيچكدوم از اين موارد به درد ما ايراني ها نميخوره.
از طرف ديگه اونطوري كه دستگيرم شد تنها راه دسترسي به وب سايت ها استفاده از مرورگر اپرا هست و البته تنها راه دسترسي به اين مرورگر خريد اون از طريق Wii Shop هست.
آيا راه ديگه اي براي دسترسي به اينترنت وجود داره و اينكه غير از اخبار و آب و هوا ديگه به چه امكاناتي ميشه دسترسي داشت؟

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
میشه یه توضیح بدی چجوری وصل شدی ؟ ADSL داری ؟
آره. با استفاده از اكسس پوينت USB و ADSL.
بعد از نصب اكسس پوينت و تنظيم آي پي و .... كه چند ساعت هم طول كشيد تونستم وصل بشم.

حواست باشه دستگاه رو روشن نذاري به WiiConnect24 وصل بمونه، چون اشكال حرارتي شديد پيش مياد براي كنسولت.
ممنون. آره خونده بودم در اين مورد. اين مشكل واقعا پيش اومده يا شايعه هست؟

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
بچه ها فیرمور 3.3 برای آمریکا اومده که از خود Wii میتونید دانلود کنید. (برای J و PAL و نمیدونم ؛ احتمالا اونا هم اومده باشن) اما یه ذره مشکل داره؛ مثل اینکه Freeloader رو از کار میندازه و اگه Wii Homebrew Channel (با همون save بازی Zelda) رو از قبل نریخته باشید ؛ دیگه نمیتونید بریزید!

من خودم تا الان Homebrew Channel رو ندارم؛ سعی کنید زودتر بریزید اگه میخواد آپدیت کنید؛ تا مشکلی پیش نیاد...

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
دوستان در مورد جزئيات سوال كرده بودن.
همونطور كه احتمالا ميدونيد براي اتصال PSP به اينترنت به يك اكسس پوينت يا وايفاي مكس نياز داريد. اكسس پوينت كه قيمتش 80 تومان به بالاست. واي فاي مكس هم كه 50 تومان به بالا. اما دستگاه جديدي وجود داره به اسم EDUP Wireless USB Adapter كه كار واي فاي مكس رو انجام ميده. ميتونه بصورت كارت شبكه ي بيسيم يا اكسس پوينت عمل كنه. اين دستگاه بصورت USB و در ابعاد يك فلش ديسك كوچيكه.
اين دستگاه رو ميتونيد با قيمت 15-20 تومن از فتحي بخريد

64bb_1.JPG

بعد از وصل كردن اين دستگاه به پورت USB كامپيوترتون درايور و نرم افزار مربوطه رو از سي دي سخت افزار نصب كنيد. در پنجره ي نرم افزار بايد مود دستگاه رو روي حالت Access Point قرار بديد. آي پي و سابنت مسك دستگاه رو هم از قسمت كانكشن هاي ويندوز از حالت اتوماتيك خارج كنيد و بصورت دستي تنظيم كنيد. اين مراحل توي تاپيك هاي ديگه ي سايت بصورت مفصل توضيح داده شده. توي بخش PSP ميتونيد راهنما براي نصب اين سخت افزار رو پيدا كنيد. تنها مشكلي كه وجود داشت اين بود كه در اين راهنماها ذكره شده IP ها بصورت اتوماتيك تنظيم بشن. در حالي كه من بصورت اتوماتيك نتونستم دستگاه رو فعال كنم و فقط با تنظيم دستي Ip و سابنت مسك تونستم ارتباط رو برقرار كنم.
در صورتي كه دستگاه شما J هست ميتونيد از ترجمه ي منوهاي دستگاه براي تنظيمات و فعال كردن Connect 24 استفاده كنيد. البته ترجمه اي كه بصورت فارسي در سايت وجود داره ناقص هست و توصيه ميكنم از ترجمه ي اصلي كه به زبان انگليسي هست استفاده كنيد.

اگه سوالي بود در خدمتم.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,640
منم امروز وصل شدم دستگاهم uc هست.چیز بدردبخوری نداره چون این اپراش پولیه فقط اخبارش یکم خوبه.تو قسمت ریجستری یه کدی بهم داد بعدش هم یه ایمیل برام اومد که ایمیل برای wii هست که با کامپیوتر میشه به wii میل بفرستیم البته من دستگاهم کپی خور نشده میخواستم بدونم اونایی که کپی کردن هم بهشون ایمیل میده؟

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
والا دستگاه اكثر بچه ها j هست. نه اخبارش به دردمون ميخوره نه آب و هوا نه چيز ديگه. چون همه متنها ژاپنيه.
اما براي بازي آنلاين خوبه. مثلا guitar hero بدون گيتار توي wii با اينكه نسبت به ٣٦* ضعيفتره اما بصورت آنلاين خيلي جذاب و لذتبخشه.

rezaxp

کاربر سایت
Jul 27, 2006
240
نام
Reza
بستگی به Mod Chip داره ولی به احتمال 90% با کنسولهای ما مشکلی نداره ...

مرسی ...

مثلا با چه مدچیپ هایی بریک میشه؟

ولی من هنوز یک چیزی رو متوجه نشدم ، آیا wii مثلPSP و بعضی موبایل ها خودش گیرنده داره و ما فقط باید با یک روتر براش اطلاعات بفرستیم یا این wi-fi connector نقش گیرنده را داره و wii خودش عملا گیرنده داخلی نداره؟

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
شاید اونا اطلاع داشتن ولی میتونی FAQ ی بعضی از Mod Chip ها رو پیدا کنی و ببینی چی میگن، مثلا" من مال Wiikey رو نگاه کردم نوشته بود مشکلی نداره ...

iman0007

کاربر سایت
Apr 20, 2009
3
من مبتدی هستم و چندتا سوال دارم.امیوارم دوستان توضیح بدن.
من الان اینترنت 128 دارم که با یه مودم asus وصل میشم.میخواستم بدونم آیا من چیز دیگری برای اتصال wii به اینترنت و بازی آنلاین دارم؟ip و سابنت مسک رو چجوری میشه تغییر داد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر