Wasteland 2 به تازه کارها باج نخواهد داد

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,244
نام
امیرحسین
20120328wasteland2.jpg

Brian Fargo بازیساز با تجربه ی نسل طلایی RPG و از ارکان Interply در دوران اوج آن که از خالقان عناوین مشهوری چونFallout, Wasteland و Bard's Tale به حساب می آید هم اکنون پس از فروپاشی Interply به عنوان رییس و CEO در Inxile مشغول به کار است وی که به عنوان مرد اول پروژه ی تازه معرفی شده ی Wasteland 2 شناخته می شود در مصاحبه با Ripten به بیان نکات جالبی پیرامون پروژه ی در دست ساخت خود پرداخت که خلاصه ی آن به شرح زیر است:

"از مهمترین عوامل دخیل در نحوه ی ساخت Wasteland 2 شروع و اجرای آن در پی درخواست های مکرر هواداران قدیمی ماست بنابراین هیچ نگرانی ای مبنی بر عدم پذیرش بازی از سوی گیمرهای تازه کار تر و کسانی که آثار ما را تجربه نکرده اند برای ما وجود ندارد. Wasteland 2 یک نقش آفرینی پسا آخرالزمانی حرفه ای خواهد بود، کسانی که سال ها از عمر خود را با آثار کلاسیک و پر ارزشی نظیر Fallout 1 , 2 و Wasteland سپری کرده اند از آن لذت خواهند برد."
این بازیساز با تجربه در ادامه افزود:
"یه هیچ وجه برای من مهم نیست که کنسول داران یا کسانی که آشنایی طولانی ای با این سبک ندارند چگونه با بازی من برخورد خواهند کرد هدف من برآورده کردن در خواست کامیونیتی ای خواهد بود که با حمایت هایش باعث شد تا بتوانیم پروژه را آغاز کنیم، البته این بدان معنا نیست که لزوما خبری از نسخه ی کنسولی نخواهد بود اما در ساخت Wasteland 2 گروه اصلی هدف را گیمرهای با تجربه و حرفه ای تر تشکیل می دهند، هدف ما ساخت یک نقش آفرینی old-school با تصمیم گیری های عمیق ، دیالوگ های غنی و تاثیر گذار و در نهایت وسیع برای ماجراجویی است."
در مدت کوتاهی که Fargo خبر ساخت Wasteland 2 ادامه ای بر یکی از جریان ساز ترین آثار تاریخ را منتشر کرده است بیش از 1.5 میلیون$ کمک از سوی هواداران برای پیش برد پروژه به وی پرداخت شده است.
Wasteland یک RPG کامپیوتری بود که در سال 1988 برای PC منتشر شد و آثارش در پروژه ی بعدی Fargo یعنی Fallout و سایر RPG های party based تا سال ها به چشم می خورد.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
سوال فنی که برای من مطرحه اینه که از اونجایی که اکثریت کسانی که این روزگار دارن بازی می کنند اصلن اون زمان به دنیا نیمده بودن یا اگرم بوده باشند الان باید سنی حدود 30 سال داشته باشند که اکثرشون از گیم کشیدن بیرون . . .
ایشون باید توجه کنه تقریبا 80 درصد بازار گیم رو همین تازه کارهایی امثال من تشکیل میدن :D.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,244
نام
امیرحسین
سوال فنی که برای من مطرحه اینه که از اونجایی که اکثریت کسانی که این روزگار دارن بازی می کنند اصلن اون زمان به دنیا نیمده بودن یا اگرم بوده باشند الان باید سنی حدود 30 سال داشته باشند که اکثرشون از گیم کشیدن بیرون . . .
ایشون باید توجه کنه تقریبا 80 درصد بازار گیم رو همین تازه کارهایی امثال من تشکیل میدن :D.

به صراحت گفته شما برو ME بازی کن کاری با ما نداشته باش:D

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
به نظرم با اين تفاسير نسخه كنسوليش رو بيخيال شن بهتره. اينطوری خرج و زحمت اضافی هم متحمل نمی شن.
در مورد بحث درجه سختی هم بايد بگم what a loud of cr*ap؛ كافيه سخت ترين بازی های تاريخ رو يه آمار بگيريد ببينيد برای كنسول بودن يا PC.
به هر حال به دوستان مربوطه كه تو دهه 90 سيستم و بازی از نمايندگی های مايكروسافت، اپل و... تهيه می كردن تبريك عرض می كنم.:D
در مورد اينكه طرف واقعا گفته باشه برامون كنسول دارها و كسایی كه آشنایی ندارن مهم نيستن هم شديدا مشكوكم چون اونور مثل اينجا نيست و جامعه ای با قدمت 40-50 ساله هستن كه كنسول بازن.
اين سگه و مرده تو عكس پست اول هم منو ياد يه فيلمه می ندازن ولی هر چی فكر می كنم اسمش رو يادم نمياد:D

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
Crysis با اون همه پایرسی 1.5 میلیون فروخ و سازنده گفت "ما به هدفمون رسیدیم".
بازی های خوب; فروش میکنن.
من تاجایی که یادمه Crytek هر جا نشست و بلند شد گفت فروش Crysis روی PC به دلیل پایرسی پائین بود و بعد نسخه ی بعد روی کنسول ها هم میاد که بیشتر برای فروش بود.

اين سگه و مرده تو عكس پست اول هم منو ياد يه فيلمه می ندازن ولی هر چی فكر می كنم اسمش رو يادم نمياد
I am Legend بود که ویل اسمیت بازی میکرد :D.

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
به نظرم با اين تفاسير نسخه كنسوليش رو بيخيال شن بهتره. اينطوری خرج و زحمت اضافی هم متحمل نمی شن.
در مورد بحث درجه سختی هم بايد بگم what a loud of cr*ap؛ كافيه سخت ترين بازی های تاريخ رو يه آمار بگيريد ببينيد برای كنسول بودن يا PC.
به هر حال به دوستان مربوطه كه تو دهه 90 سيستم و بازی از نمايندگی های مايكروسافت، اپل و... تهيه می كردن تبريك عرض می كنم.:D
در مورد اينكه طرف واقعا گفته باشه برامون كنسول دارها و كسایی كه آشنایی ندارن مهم نيستن هم شديدا مشكوكم چون اونور مثل اينجا نيست و جامعه ای با قدمت 40-50 ساله هستن كه كنسول بازن.
اين سگه و مرده تو عكس پست اول هم منو ياد يه فيلمه می ندازن ولی هر چی فكر می كنم اسمش رو يادم نمياد:D

منظورت چیه دقیقا ؟ مثلا میخوای بگی که طرف احمقه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر