Warhammer 40K : Dark Millennium | PC

40k-dark-millenium-online_large_verge_medium_landscape.jpg

Brian Farrell رییس THQ اعلام کرد پروژه ی MMO این شرکت از برند Warhammer 40K با تغییرات اساسی مواجه شده و Dark Millennium دیگر MMO نخواهد بود.
بنابر اعلام این شرکت Warhammer 40,000: Dark Millennium به صورت یک RPG همراه با بخش قدرتمند Single Player و البته بخش چند نفره عرضه خواهد شد، سران THQ علت این امر را هزینه های تولید بالای یک MMO و البته شرایط خاص بازار این ژانر عنوان کرده اند.
در پی این اقدام 79 نفر از کارمندان استودیوی Vigil و 39 نفر از اعضای Relic که مشغول کار بر روی این پروژه بودند از کار برکنار شدند. THQ قول داده است تا این تغییرات اساسی باعث شوند Dark Millennium به یکی از بهترین عناوین این سری تبدیل شود.
هنوز خبری مبنی بر تایید نسخه های کنسولی یا تاریخ انتشار بازی از طرف THQ اعلام نشده است.

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
یه Warhammer 4k بود یه استراتژی ناب. یه تجربه فراموش نشدنی.

شماره قبلی که TPS/Action بود. من به شخصه خوشم نیومد. (در جای خودش بدون عنوان Warhammer 4k بازی بدی نبود ولی RTS های Warhammer 4k یه چیز دیگه ـن)

حالا این که RPGـه به خاطر کنسل شدن برنامه های MMOـشون بود و از اول تصمیم به RPG بیرون دادن نداشتن.

امیدوارم هر چه زودتر به RTS بدن که بپوسیم پای PC بره.

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
یه Warhammer 4k بود یه استراتژی ناب. یه تجربه فراموش نشدنی.

شماره قبلی که TPS/Action بود. من به شخصه خوشم نیومد. (در جای خودش بدون عنوان Warhammer 4k بازی بدی نبود ولی RTS های Warhammer 4k یه چیز دیگه ـن)

حالا این که RPGـه به خاطر کنسل شدن برنامه های MMOـشون بود و از اول تصمیم به RPG بیرون دادن نداشتن.

امیدوارم هر چه زودتر به RTS بدن که بپوسیم پای PC بره.

RPG؟یاد بازی هایی افتادم که زیاد خوشم نمیومد...میشه مثال بزنید چه بازی هایی چون میخوام مطمئن بشم.
هنوز دارم soulstorm رو بازی میکنم و خیلی هم دارم حال میکنم
میخوام وارهمر دوباره استراتژی بشه.

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
RPG؟یاد بازی هایی افتادم که زیاد خوشم نمیومد...میشه مثال بزنید چه بازی هایی چون میخوام مطمئن بشم.
هنوز دارم soulstorm رو بازی میکنم و خیلی هم دارم حال میکنم
میخوام وارهمر دوباره استراتژی بشه.
منظورتون بازی های سبک RPG هست؟
سری بازی های , The Witcher , Elder Scrolls , Neverwinter Nights , Diablo , Dragon Age و ... RPG همون سبکی هست که معمولاً یک کنترل یک نفر اصلی (بعضی مواقع دیگر شخصیت های کمکی) رو دارید و Level Up میشید و دارای Item ها Potion ها زیادی هستید و بازی به صورت Quest ها و Side Quest های مختلف میره جلو. آخرین عناوینش هم Kingdoms of Amalur: Reckoning و Skyrim بود. (معروفاش). سری بازی های Mass Effect هم Action RPG حساب میشه.

اتفاقاً من به شخصه خودم از طرفدارای سبک RPG هستم. از لذت بخش ترین سبک های بازی هست ولی همونطور که گفتم دوست نداشتم/ندارم Warhammer 4k چیزی به جز RTS بیاد بیرون. واقعاً استراتژی های بسیار زیبا و مفرحی داره. البته یکی از دلایل متفاوت بودن RTS های Warhammer 4k دارای بعضی از المان های RPG بودن، هست.

مثلاً در سری بازی های استراتژی Warhammer 4k شما می تونید Hero ها و نیروهای خودتون رو Lvl up کنید و براشون آیتم های جدید بگیرید و با قدرت های مخصوص هر کدام (مثل Hero های DoTA) افراد دشمن رو نابود کنید.

حالا هم باز تا بازی نیاد نمیشه قضاوت کرد. از اول که قرار بوده MMORPG باشه. حالا کنسل شده، شده RPG قول دادن به بازی لطمه نزنن ولی از نظر من به خاطر اون MMOـش همش روی بخش چندنفره اش کار شده و الان بخوان تک نفره رو قوی کنن کار نسبتاً زیادی میبره. ممکنه بخوان به قول معروف ماست مالی کنن آخرش میشه Endingـه ME3. امیدوارم به هیچ وجه به همچین سرنوشتی دچار نشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر