Warframe | PC [پست اول خوانده شود]

خب امروز میخوام یه بازی بهتون معرفی کنم به اسم Warframe

20130221202541a0delytunf8iim70.jpg

خیلی وقت بود که دنبال یه بازی اکشن Free-to-play بودم.چیزهائی که پیدا میکردم از لحاظ گیم پلی,گرافیک,اکشن و ... راضی کننده نبود.
تا اینکه خیلی اتفاقی تریلرشو دیدم.اولش فک کردم یه بازی AAA برا کنسولهاست بعد دیدم زده free-to-play و در آخر هم Digital Extremes سازنده مولتی Bioshock 2 و عنوان سراسر هیجان The Darkness 2
این شد که رفتم دنبال بتاکی و ...تا خودم تجربش کنم
ویرایش:بازی رفت تو فاز Open Beta
نام: warframe
سبک: TPS,Co-op shooter
سازنده و ناشر: Digital Extremes
برنده بهترین عنوان F2Play در مراسم Pax East 2013
در مورد بازی :

بازی ژانرش sci-fi هست و تو نگاه اول من یاد Mass Effect افتادم ولی خب خود ME هم از بازیهای دیگه ایده گرفته.

گیم پلی مخلوطی از Mass effect,borderlands و مدهای horde و Firefight از بازیهای Halo و Gears of war هست که از هر کدوم ایده هائی گرفته.
همون اول بگم سیستم کاور گیری نداره ====> گیم پلی بازی سرعتی انتخاب شده

پس از اجرای بازی یه کات سین از اتفاقات گذشته میبینیم که چطور بیگانه ها که از نژاد Grineer هستن تونستن کهکشان راه شیری رو تصاحب کنن ...بعد خیلی سریع بازی شمارو در نقش یه مبارز بیگانه که عنوان Warframe بهشون اتلاق میشه قرار میده که از نژاد Tenno هستن (نژاد Human تعطیل! )پس هدف جنگ بین این 2 نژاد هست بر سر کهکشان همینطور نجات بشر. در ادامه مراحل آموزشی شروع میشه وبعد هم اولین ماموریت بازیو شروع میکنین.اما قبلش باید کلاس خودتون رو انتخاب کنین.

توضیح بیشتر: Tenno ها نژادی باستانی هستن که به منظور مقابله با Grineer و Corbus به پا خواستن. و در واقع مثل نینجاهای فضائی میمونن که بسیار مجهز هستن.

20130221202606a0delyu9n2i94neq.jpg

بازی چند کلاس مختلف داره که سه تاش همون اول آزاد هست و قابل انتخاب و چند تای دیگه که قفل و قابل خریداری هستن. با چند تاشون به صورت مختصر آشنا میشیم:

1- Excalibur : ترکیبی از حمله های نزدیک و دور برد داره
2- Loki : بیشتر رو خصیصه Stealth مانور میده
3- Volt : رو دمیج از راه دور تمرکز داره

بقیه کلاسها پیشرفته هستن که یا باید بخرین و یا با EXP ای که از طی کردن مراحل به دست میارین که بهش Blueprints میگن آزادشون میکنین
برا مثال بعضیهاشون توانایی Heal کردن دارن.بعضی دیگه میتونن تانک بشن ویا حتی ذهن دشمن رو کنترل کنن و...

همه این کلاسها علاوه بر خصوصیاتی که گفتم سلاحهائی مثل Rifle,pistol, وحتی یه Katana(شمشیر) هم دارن که کارهای جالبی میشه با هاش کرد.

20130221202646a0delyuxfu0bej1v.jpg

در کل این بازی ازهیجان بالائی برخورداره و هنچنین مثل Borderlands اون حس زیبای Co-op و سیستم لوت بازی خیلی لذت بخشه.

تریلر گیم پلی از بازی
============================================
حجم بازی با احتساب آپدیت جدید حدود 3.5 گیگ هست فعلا

وبسایت رسمی بازی برا عضویت و دانلود:
HTML:
https://warframe.com/

=======================
اطلاعات تکمیلی به درخواست دوستان:

همونطوری که گفتم بازی سبکش Co-op shooter هست.ما هم در نقش یه سری نینجای فضائی قرار میگیریم و تو کهکشانی که توسط Grineer ها به تصرف در اومده به یه سری ماموریت فرستاده میشیم.مراحل هم داخل سیارات این منظومه(همون راه شیری) پیگیری میشه.از زهره که نزدیکترینه تا پلوتون مراحل سخت تر میشن و آخرین مرحله تو هر سیاره 1 باس داره که باید گروهی زدتش.مثل WoW که رید میرفتیم.من مولتی Mass Effect بازی نکردم اما میگن شباهت داره.در ضمن با کشتن این باسها یه سری آیتم دراپ میشه که برا لول آپ و درفت کردن آیتم های مورد نیاز حتما لازم میشه که اگه بازی کنین دستتون میاد.از گیم پلی هم تو همین پست تریلر گذاشتم.17 مگ بیشتر نیست ببینین.

لیست اعضا:
Rikimaru32
azaramir
Amirezio2011
ExDevil
holypower
jason_b
kill3r110
Slipkboy
Mehrad
TheRealagent
M4S0N
MATRIX-POUYA
mohsen8
volta22
ma-teamplayer
mamalsparrow
M0ST4FA
DanteMayCryM
Hamidrezatopshahriyar
shahriyar
Mitherdata
Shahab

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: victor hogo

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,079
نام
مــاکــان
هیچ جا بتا Key نیست ... :(
به این آدرس برین و روی get key کلیک کنین.بعد برین به آدرس بالا و فعالش کنین
http://www.incgamers.com/2013/01/get-your-warframe-beta-keys-in-our-giveaway
======
پست اول ویرایش شد.
تریلر گیم پلی اضافه شد.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,079
نام
مــاکــان
هنوز کسی دانلود نکرده؟ کلا 800 مگ بیشتر نیست ولی فوق العاده حال میده بازیش.بعدا بتا کی تموم شد نگین پیدا نمیشه
My ID=Mk_Brainbomber

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,079
نام
مــاکــان
من بازی کردم زیاد فاز نمیده مشکل پینگ هست و اینکه مراحل خسته کننده هستند.
من اصلا مشکل پینگ ندارم.از تو Options سرور بذار Europe.اگه بازم مشکل داشتی از ISP هست.من شبا حتی موقع دانلود هم بازی میکنم اصلا مشکل پینگ ندارم.
در مورد اینکه میگی خسته کنندست هم باید بگم این یه بازی Co-op هست .اصولا این سبک بازیهارو باید دسته جمعی( party) رفت.تمام لذتش به همونه.اون مراحل اولیه هم بیشتر برا لول گیریه.هر چی لول بالا میره باسها سخت تر میشن والبته شما هم OP تردقیقا مثل Borderlands.هر چی لولت بالاتر میره آیتم های جدید + اسلحه های جدید و همینطور spell های جدید باز میشه..1 چیزه دیگه که تو پست اول نگفتم هم اینه که بازی Crafting هم داره یعنی مثل Farcry 3 با آیتم هائی که پیدا میکنین میتونین چیزهای با ارزشی کرفت کنین.
در کل اگه با بازیهائی مثل borderlands حال نمیکنین منم نمیتونم ترغیبتون کنم که بازی کنین اما اگه یکی دو ساعتی وقت بذارین لذت بردن ازش براتون جالب میشه.
من تازه دارم میرسم لول 2.کلی اسلحه خفن آزاد میشه برا خریدن>:d<

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,079
نام
مــاکــان
صبانت دارم.با چیز امتحان کردی؟
البته امروز مثل اینکه نت ایران مشکل داره.من بدون چیز نمیتونم لاگین کنم

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
630
نام
Hamid Anahid
آره فرقی نداره نتم خوبه دانلودم مشکل ندارم فقط سرورش مشکل دارم ای کاش یکی آپلودش می کرد می گرفتیم.... دیشب گذاشتم صبح باز از اول اومده بود...

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,079
نام
مــاکــان
آره فرقی نداره نتم خوبه دانلودم مشکل ندارم فقط سرورش مشکل دارم ای کاش یکی آپلودش می کرد می گرفتیم.... دیشب گذاشتم صبح باز از اول اومده بود...
من خودم اول صبح دانلود کردم.شبا به خاطر دانلود کلا نت میریزه به هم.سعی کنین که دانلود کنین سریعتر.چون تو چندتا سایت دیگه هم این بازیو معرفی کردم و بازیکنهای ایرانی داره زیاد میشه پس عقب نمونین

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,079
نام
مــاکــان
خواهش میکنم حمید جان.

Off Topic:
این مطلب رو من در P30World و Gmag هم گذاشته بودم که Gameemag امروز به علت تشابه مطلب رو پاک کرد.انجمنی که 2 زار نمی ارزه انتظار داره من براش مطلب اختصاصی بذارم.اگه به خاطر معرفی بازی و بزرگ کردن Community ایرانی تو بازی نیود عمرا برا یه مشت نوب مطلب نمیگذاشتم. از این پس هم فقط اینجا و P30World فعالیت میکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر