Warframe | PC [پست اول خوانده شود]

خب امروز میخوام یه بازی بهتون معرفی کنم به اسم Warframe

20130221202541a0delytunf8iim70.jpg

خیلی وقت بود که دنبال یه بازی اکشن Free-to-play بودم.چیزهائی که پیدا میکردم از لحاظ گیم پلی,گرافیک,اکشن و ... راضی کننده نبود.
تا اینکه خیلی اتفاقی تریلرشو دیدم.اولش فک کردم یه بازی AAA برا کنسولهاست بعد دیدم زده free-to-play و در آخر هم Digital Extremes سازنده مولتی Bioshock 2 و عنوان سراسر هیجان The Darkness 2
این شد که رفتم دنبال بتاکی و ...تا خودم تجربش کنم
ویرایش:بازی رفت تو فاز Open Beta
نام: warframe
سبک: TPS,Co-op shooter
سازنده و ناشر: Digital Extremes
برنده بهترین عنوان F2Play در مراسم Pax East 2013
در مورد بازی :

بازی ژانرش sci-fi هست و تو نگاه اول من یاد Mass Effect افتادم ولی خب خود ME هم از بازیهای دیگه ایده گرفته.

گیم پلی مخلوطی از Mass effect,borderlands و مدهای horde و Firefight از بازیهای Halo و Gears of war هست که از هر کدوم ایده هائی گرفته.
همون اول بگم سیستم کاور گیری نداره ====> گیم پلی بازی سرعتی انتخاب شده

پس از اجرای بازی یه کات سین از اتفاقات گذشته میبینیم که چطور بیگانه ها که از نژاد Grineer هستن تونستن کهکشان راه شیری رو تصاحب کنن ...بعد خیلی سریع بازی شمارو در نقش یه مبارز بیگانه که عنوان Warframe بهشون اتلاق میشه قرار میده که از نژاد Tenno هستن (نژاد Human تعطیل! )پس هدف جنگ بین این 2 نژاد هست بر سر کهکشان همینطور نجات بشر. در ادامه مراحل آموزشی شروع میشه وبعد هم اولین ماموریت بازیو شروع میکنین.اما قبلش باید کلاس خودتون رو انتخاب کنین.

توضیح بیشتر: Tenno ها نژادی باستانی هستن که به منظور مقابله با Grineer و Corbus به پا خواستن. و در واقع مثل نینجاهای فضائی میمونن که بسیار مجهز هستن.

20130221202606a0delyu9n2i94neq.jpg

بازی چند کلاس مختلف داره که سه تاش همون اول آزاد هست و قابل انتخاب و چند تای دیگه که قفل و قابل خریداری هستن. با چند تاشون به صورت مختصر آشنا میشیم:

1- Excalibur : ترکیبی از حمله های نزدیک و دور برد داره
2- Loki : بیشتر رو خصیصه Stealth مانور میده
3- Volt : رو دمیج از راه دور تمرکز داره

بقیه کلاسها پیشرفته هستن که یا باید بخرین و یا با EXP ای که از طی کردن مراحل به دست میارین که بهش Blueprints میگن آزادشون میکنین
برا مثال بعضیهاشون توانایی Heal کردن دارن.بعضی دیگه میتونن تانک بشن ویا حتی ذهن دشمن رو کنترل کنن و...

همه این کلاسها علاوه بر خصوصیاتی که گفتم سلاحهائی مثل Rifle,pistol, وحتی یه Katana(شمشیر) هم دارن که کارهای جالبی میشه با هاش کرد.

20130221202646a0delyuxfu0bej1v.jpg

در کل این بازی ازهیجان بالائی برخورداره و هنچنین مثل Borderlands اون حس زیبای Co-op و سیستم لوت بازی خیلی لذت بخشه.

تریلر گیم پلی از بازی
============================================
حجم بازی با احتساب آپدیت جدید حدود 3.5 گیگ هست فعلا

وبسایت رسمی بازی برا عضویت و دانلود:
HTML:
https://warframe.com/

=======================
اطلاعات تکمیلی به درخواست دوستان:

همونطوری که گفتم بازی سبکش Co-op shooter هست.ما هم در نقش یه سری نینجای فضائی قرار میگیریم و تو کهکشانی که توسط Grineer ها به تصرف در اومده به یه سری ماموریت فرستاده میشیم.مراحل هم داخل سیارات این منظومه(همون راه شیری) پیگیری میشه.از زهره که نزدیکترینه تا پلوتون مراحل سخت تر میشن و آخرین مرحله تو هر سیاره 1 باس داره که باید گروهی زدتش.مثل WoW که رید میرفتیم.من مولتی Mass Effect بازی نکردم اما میگن شباهت داره.در ضمن با کشتن این باسها یه سری آیتم دراپ میشه که برا لول آپ و درفت کردن آیتم های مورد نیاز حتما لازم میشه که اگه بازی کنین دستتون میاد.از گیم پلی هم تو همین پست تریلر گذاشتم.17 مگ بیشتر نیست ببینین.

لیست اعضا:
Rikimaru32
azaramir
Amirezio2011
ExDevil
holypower
jason_b
kill3r110
Slipkboy
Mehrad
TheRealagent
M4S0N
MATRIX-POUYA
mohsen8
volta22
ma-teamplayer
mamalsparrow
M0ST4FA
DanteMayCryM
Hamidrezatopshahriyar
shahriyar
Mitherdata
Shahab

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: victor hogo

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
3 تا warframe جدید اومده ( ravenant-- garuda --baruuk) + سلاح های جدید

+ prime جدید Mag Prime ،Mesa Prime و Chroma Prime+ limbo prime

آخرین ویرایش:

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
--------------------------------------------------------------
همه مشکلات از پورت uDP هست باید توی مودم پورت UDP تنظیم کنی
با vpn pptp هم حل میشه تست شد
با کاهش پینگ هم مشکلات حل میشه

---------------------------
Warframe - PC
  • TCP: 6695-6699
  • UDP: 4950,4955
Warframe - Playstation 4
  • TCP: 1935,3478-3480,6695-6699
  • UDP: 3074,3478-3479,4950,4955
Warframe - Xbox One
  • TCP: 3074,6695-6699
  • UDP: 88,500,3074,3544,4500,4950,4955
Warframe - Switch
  • TCP: 6667,6695-6699,12400,28910,29900-29901,29920
  • UDP: 1-65535
-----------------------------
:ip server warframe

Ping 165.227.164.4 -t

آخرین ویرایش:

KING MAYHEM

کاربر سایت
Jan 21, 2019
4
سلام ، دوستان راهی پیدا نشد برای این داستان ؟ منظورم کاربرای PS4 هست . بنده داخل کنسول پراکسی تنظیم کردم اما خب انگار وارفریم اجازه نمیده با پراکسی داخل بازی بشی . برای مثال شما نمیتونی با فیلتر.شکن وارد سایت warframe.com بشی . از این رو گزینه پراکسی هم منتفی میشه . دوستان عزیز اگه کسی راهی پیدا کرده برای این داستان ممنون میشم با بقیه به اشتراک بزاره .
@as222

KING MAYHEM

کاربر سایت
Jan 21, 2019
4
فوروارد کردن پورت هم انجام دادم داخل مودم اما تاثیری نداشت ، البته فردا با یه مودم دیگه تست میکنم این فوروارد کردن پورت رو ببینم چی میشه . کلام بعدی اینکه اگه گسی آموزشی راهی چیزی بلده که بشه PPTP با کنسول وصل شد و بازی رو استارت کرد حتما اینجا به اشتراک بزاره . مشکل بقیه هم برطرف بشه .

ali_O!

کاربر سایت
Feb 8, 2019
3
سلام من بازی دانلود کرد بعد از بازی مردن فهمیدم نمیتونم برم سکواد یا رفیقام انوایت بدم نمیدونم مشکل از کجاست خواهش میکنم اگه بلدین به من کمک کنید

aloneeagle

کاربر سایت
Nov 24, 2015
2
سلام من بازی دانلود کرد بعد از بازی مردن فهمیدم نمیتونم برم سکواد یا رفیقام انوایت بدم نمیدونم مشکل از کجاست خواهش میکنم اگه بلدین به من کمک کنید
سلام
بخاطر اینه که فیلتره و باید فیلترشکن یا کاهش پینگ بزنی

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
راهنمای جمع کردن PLATINUM پول واقعی بازی.{PLATINUM}بااین پول همه چیز میشه خرید کرد
7 راه برای جمع کردن platinum هست همه راه بدست اوردنش اسون هست همش حین بازی کردن بدست میاد
هیچ کاردیگه ای لازم نیست . وقت تلف کردن هم نداره

از روی عکس همه چیز مشخص کردم . فقط فارم کنید یا لول اپ کنید تا بتونید استفاده کنید
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کاکتر هایی که فارم کردم
21 کاراکتر
Harrow
Harrow.jpg

ash_prime.jpg

Equinox.jpg

frost.jpg

LOKI.jpg

octavia.jpg
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اگه فعال باشید روزی 500 platinum تا 1000 p و ماهی 15000 platinum تا 20000 platinum

1. با فروش prime part ها platinum بگیرید

void_relics_base.jpg

void_relics.jpg

عکس دوم از این قسمت میتونید relic باز کنید و راندوم prime میده اگه relic رو radiant کنید شانس بیشتر دارین برا گرفتن احرین گزینه relic مثال یه relic که {relics lith n2} یه پارت nekros prime system میده 100 doct ارزش داره به پلاتینیوم 25 تا 30 قیمت داره.
نکته : اگر همین relic رو 4 نفر radiant کنید شانس بیشتر دارید تا nekros system بگیرید
intact هم میده شانسی ( بدون void trace میشه )
----------------------------------------------------------------------
عکس سوم پایینی > وقتی relic رو اماده کردین برین تو این قسمت و relic تون رو از یکی از این misson ها که ما lith relic هست باید برید به misson که lith fisure هست همیشه اولین گزینه هست همون قسمتی که نشون دادم لول 15 -17 و باید حین انجام misson باید 10 تا {void recant [void trace جمع کنید از enemy ها drop میشن (همیشه 10 تا باید جمع کنید) تا relic باز بشه
void_fisuress_missons.jpg

prime_parts.jpg
2. با لول اپ syndicat
mods بگیرید و بفروشید 10 تا 200 پلاتینیوم

all_syndicates.jpg

perrin_mods.jpg

perrin_mods_weapon_for_cell.jpg
-----------------------------------------------------------------------
3. misson Sorte انجام بدید
sorte.jpg
4. baro kitree هر هفته 1 بار میاد توی relay ها 2 روز زمان داری تا ازش mod بخری امروز هم اومده
اگر بخرین 50 -90 تا 200 پلات ارزش داره

نشان سفید نزدیک relay هست وقتی کامل به raley برسه برید relay و ازش خرید کنید ( وقتی برسه پیام هم فرستاده میشه به شما
relay.jpg

عکس دوم ازاین قسمت prime part هاتون بفروشید و به doct تبدیل کنید تا ازش خریداری کنید
doct_kiosk_base.jpg

doct_kiosk.jpg

doct_kiosk1.jpg
--------------------------------
5.حین بازی mod جمع میشه بعضی mod ها کم یاب هستن ارزش 50 تا 90 platinum دارن
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. chaphlon simiras
توی relay ها هست
relay.jpg

chaphlon_simaris_fast_travel.jpg

simaris_mods_item.jpg

chapalon_simaris_mods.jpg
7- یکی از راحت ترین روش برای جمع کردن پول
رفتن به سیاره derelict هست به derelict capture
4 نفره یا تنها تو لول 5 یا 6 این سیاره باز میشه
برا رفتن به این سیاره باید کلید اونجا رو داشته باشین و فقط هم توی clan کلیدش ساخته میشه و تو صفینه که هستین میتونین کرفت کنین.
توی quest derelict capture باید artifact پیدا میکنین و quest تمام . و یه ماد و یژه بهتون راندوم میده .بعضی ها تا 350 پلاتینیوم هست بعد max کردن ماد. 350
بعضی ها 30 پلات
هر بار quest رفتن 10 مین طول نمیکشه و کلی ماد میشه جمع کرد و فروخت خیلی زود هم فروخته میشه چون همیشه مادهای اصلی warframe هست
warframe market
قیمت ایتم ها
Warframe Market
set کامل prime تا 110 platinum هست
هر set قیمت متفاوت داره
---------------------------------------
باید بشتر یاد بگیری چه کاری به موقع انجام بدی چون بازی time داره

و اگه چیزی از دست بدی بعد 1 ماه یا 4 ماه بعد میاد
پس زمان توی گیم پلی warframe خیلی مهم هست
..............
مثال > اگه میخوای همزمان چند کارکتر تو یه روز داشته باشی ( باید سریع تو یه روز 3 یا 4 تا پارتهای کارکتر رو جمع کنی بعد کرفت کنی و 3 روز واقعی منتظر بمونی تا کارکترت ساخته بشه.
......................
تو یه روز 7 تا 10 تا کارکتر کرفت می کنی به خاطر زمان 3 روز. تا راحت rank up کنی
برای کرفت سلا ح ها زمان کمتر هست 6 ساعت فقط نوع primed
بقیه کمتر
راهنمای شناسایی فایلهای warframe

شناسایی سریع فایلهای warframe بعد از نصب ویندوز جدید

1. از فایلهای save کپی بگیرید >> C:\Users\D U S\AppData\Local\Warframe
sus: user name هست. appData مخفی هست.از پوشه warframe کپی بگیرید. توی درایو دیگه نگه دارید.
هر وقت ویندوز جدید نصب کردید . سیو بریزید.
............
2. لانچر بازی از پوشه TOOLS اجرا کنید.یه پنجره برا نصب میاد (به محل نصب قبلی برید پوشه TOOLS پیدا کنید Launcher اجرا کنید )
نکته مهم موقع نصب بازی : محل نصب همون پوشه اول که قبلا نصب کردید مسیر بدید فقط پوشه WARFRAME و OK میزنید.
--------------
3.بعد خود لانجر یه مقدار اپدیدت میکنه دایرکست ... مهم نیست پنجره رو ببندید دوباره لانچ کنید وقتی لانچر بالا میاد بالا سمت راست گوشه SETTING هست تیک همه گزینه ها رو بزنید بعد VERIFY بزنید تا 100% بشه
مهم: اگه تیک گزینه ها نمیاد بزارید مقداری اپدید کنه 10 مگ بعد دوباره میتونید تیک بزنید و VERIFY کنید . اپدیدت هم هفته داره
و PLY ...
.........................

راهنمای نصب بعد از اینستال استیم و شناسایی فایل

نکته مهم . برای نصب بدون استیم .

با استیم نصب که شد . فقط کافیه 3 تا پوشه داشته باشین

1. D:\warframe\Downloaded\public
2. همه فایلهایی که استیم نصب کرده رو بریزید تو پوشه public

و از پوشه TOOLS لانچر اجرا کنید . قبل از اپدید از SETTING تیک همه رو بزنید بعد VERIFY بزنید. play

آخرین ویرایش:

Amoodaolf

کاربر سایت
Sep 8, 2013
325
نام
پوریا
سلام
لطفا یکی توضیح مختصر بده برای شروع با کدوم کارکتر اول شروع کنم میخوام زود پیشرفت کنم
Capture.PNG

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر