Voice Chat در Wii U فقط از طریق هدست های لایسنس شده امکان پذیر است

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
برای اینکه از سیستم چت کردن In-Game ـه کنسول Wii U استفاده کنید، حتما باید یک هدست لایسنس شده به دسته ی GamePad متصل باشد.

gamepad-wiiu.jpg

به گزارش Kotaku تنها تعدادی از بازی ها (من جمله Assassin’s Creed 3، Call of Duty: Black Ops 2 و Mass Effect 3) از سیستم Voice Chat در هنگام بازی کردن پشتیبانی می کنند.
با اینکه دسته ی gamePad خود مجهز به یک میکروفون داخلی می باشد، اما برای استفاده از سیستم Voice Chat، باید یک هدست لایسنس شده از شرکت های Mad Catz یا Turtle Beachبه GamePad وصل شده باشد.
البته دسته ی Pro ورودی میکروفون ندارد، پس اگر می خواهید با این دسته ها با Wii U بازی کنید، برای چت کردن حتما باید از یک دسته ی GamePad استفاده کنید.
نینتندو هنوز هیچ حرفی در مورد هدست های بی سیم نزده است.

منبع

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
از سیستم Voice Chat، باید یک هدست لایسنس شده از شرکت های Mad Catz یا Turtle Beachبه GamePad وصل شده باشد.
علاوه بر همه اینها باید یه عقاب سر سفیذ ام به عنوان پت داشته باشد وگرنه کار نمیکنه :D.
یعنی EA باید بره پیش اینها کاراموزی کنه.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
منم خودم این خبر رو خوندم
بابت ترجمه ممنون اما بعضی از دوستان زیادی موضوع رو بزرگ میکنن
نینتندو یک سری هدست ها رو لایسنس کرده که ارتباطات کیفیت مطلوبی داشته و خرابی به وجود نیاد فکر نکنم چیز عجیب و غریبی باشه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
منم خودم این خبر رو خوندم
بابت ترجمه ممنون اما بعضی از دوستان زیادی موضوع رو بزرگ میکنن
نینتندو یک سری هدست ها رو لایسنس کرده که ارتباطات کیفیت مطلوبی داشته و خرابی به وجود نیاد فکر نکنم چیز عجیب و غریبی باشه

اره دادا بگو اين حرفارو ماگوشامون درازه باور ميكنيم;;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر