VALVE با Half Life بعدی شما را خواهد ترساند...

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
hl2.jpg
Gabe Newell رئیس شرکت VALVE فاش کرد آن ها قصد دارند در بازی بعدی Half Life به
ترساندن بازیبازها برگردند کاری که بعد از HL2 به آن نپرداخته اند.
Gabe Newell در مصاحبه ای که با آخرین شماره ی مجله ی Edge انجام داده ،گفته است
"ما قصد داریم به بازی رنگ احساسی بیشتری بدهیم و جنبه های احساسی بازی را گسترش بدهیم.
ما نیاز داریم تا در عین احترام به فاکتور های قبلی و بی نظیر خود چیزهای جدیدی را نیز ارائه دهیم
زیرا معلوم نیست در شرایط فعلی همه ی چیز های قبلی مانند گذشته خوب عمل کنند.
من احساس میکنم ما از ترساندن های خلاقانه ی HL2 کمی دور شده ایم و این چیزی است که قصد داریم با یک بستر احساسی مناسب به آن برگردیم."

اما سوالی که مطرح است این است که چه چیز ترسناکی برای ما طرفداران Half Life وجود خواهد داشت؟

Gabe Newell میگوید:
"مرگ فرزندانشان و از دست دادن قابلیت های خودشان."

برای ترسیدن ما چاره ای جز صبر کردن تا Epsiode بعدی نخواهیم داشت،اتفاقی که امیدواریم امسال رخ دهد که البته بسیار بعید خواهد بود....

منبع

آخرین ویرایش:

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
tnx man
============
بازی کلا زیاد ترسناک نبوده نبایدم باشه همین اکشنش باحاله جو محیطش باحاله
البته من وقتی شماره اول بازی رو بازی کردم اون موقع به نظرم ترسناکتر از الانش بود

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
اینا کی دیگه میخوان Episode3 رو معرفی کنن؟!
اتفاقی که امیدواریم امسال رخ دهد که البته بسیار بعید خواهد بود....
100% این اتفاق امسال نخواهد افتاد.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
هاف لایف واقعا یک بازی بی نظیر هست. خیلی ها این نظر رو دارن که Doom 3 موجب جهشی در بازی ها شد. اما من بیشتر نظرم به هاف لایف 2 هست. بازی که فیزیک رو به عنوان یک باید در بازی ها تثبیت کرد.

اما اینکه بعد ار هاف لایف 2 ترس از بین رفته واقعا دسته. اون اپیزود 1 که کلا چیزی به اسم ترس نداشت. اپیزود دوم هم دست کمی از اون نداشت. تو HF2 از همون اول که وارد شهر میشی ترس عضوی از شما بود.

حالا من امیدوارم این بازی به اصل خودش برگرده.

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
خب اگه اشتباه نکرده باشم اين خبر به نوعی تائيد HL3 محسوب ميشه که واقعاً خبر خوبيه ....
بعد از مدّتها بلاخره يه خبر اميدوارکننده از هاف لايف خيلی لذتبخشه ، امّا حيف که غيرممکنه که 2010 عرضه بشه و ميره برای سال بعد .

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
خب اگه اشتباه نکرده باشم اين خبر به نوعی تائيد HL3 محسوب ميشه که واقعاً خبر خوبيه ....
بعد از مدّتها بلاخره يه خبر اميدوارکننده از هاف لايف خيلی لذتبخشه ، امّا حيف که غيرممکنه که 2010 عرضه بشه و ميره برای سال بعد .
سینا جان خسته نباشی.خودشون هم که قبلا گفته بودن HL3 رو خواهیم ساخت:biggrin1:ولی الان مساله اینه که اپیزود3 هم لنگ در هواست:biggrin1:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,535
عجب خبر خوبی.Halflife 2 خیلی خوب بود یادمه تو اون مرحله ایکه تو Ravenholme (اگه اشتباه نکرده باشم) بود همون شهر زامبیها از اول تا آخر اون مرحلرو با ترس گذروندم.
مرسی از خبرتون.:laughing:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
به نظر من حداقل 7-8 سسال دیگه HL3 رو خواهیم دید ....
فاصله ی بین HL و HL2 6سال بود....
ولی حالا هر اپیسود ارزشی برابریک عنوان شماره دار اصلی داره و این یعنی چندین سال انتظار...

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
فکر نکنم دیگه به 7-8 سال بکشه یعنی خدا نکنه که همچین اتفاقی بیفته:biggrin1:
خداییش هاف لایف بازی بزرگی هستش من یکی که عاشق محیط و جو این بازی هستم اگه یه ذره هم ترسناک بشه که دیگه حرف نداره!
نسخه اول و دوم این بازی واقعا شاهکار بودن و هستن !!!:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر