Valorant | PC

1739318799-project-riot-games-Mo7p0qBbQa7.jpg

خب همونطور که میدونین دیروز (۱۳۹۸/۰۷/۲۳ ) Riot Games اینترنت منفجر کرد.
کمپانی Riot Games از برنامه بلندمدت خودش از پروژه های در دست ساخت خودش طی نمایشی رونمائی کرد.
  • Project L یک بازی فایتینگ بر پایه کرکترهای League of Legends
  • یک سریال انیمیشن براساس کرکترهای League of Legends به اسم Arcane
  • معرفی نسخه موبایل و کنسول League of Legends به اسم Wild Rift
  • انتشار Teamfight Tactics برای گوشی های موبایل
  • Legends of Runeterra یک بازی کارتی دوباره براساس کرکترهای League of Legends

z_5da6811381250.jpg
یکی از این بازیهای دردست ساخت تحت کد رمز Project A مراحل ساخت طی میکنه.
یک بازی آنلاین رقابتی با سبک شوتر FPS تاکتیکال و بر اساس کرکترهای مختلفی که هرکدوم قابلیتهای متفاوتی دارن.
میشه گفت ترکیبی از CS GO , Rainbow six siege و Overwatch.

بازی از همین مراحل اولیه ساخت خیلی جذاب و رقابتی بنظر میاد، میشه گفت شاهد نمایش نسل بعدی از یکی از بازیهای رقابتی پرطرفدار هستیم.
از نکات مهم در طراحی بازی نگاه ویژه Riot Games به مبارزه با چیترهاست، طبق گفته Riot از مراحل اولیه ساخت جزو نکات مهم و پایه ای بوده.
همچنین متحول کردن سیستم نت کد، بمنظور به حداقل رسوندن تاثیرات پینگ تایم ، Peeker's Advantage (تو R6، COD و... بیداد میکنه) در دستور کار استودیو قرار داره.

تاریخ انتشار بازی نامعلوم اما احتمالا 2021 -2022 زمان تقریبی انتشار هست.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,351
نام
مــاکــان
یه داستانی داره دیگه ویندوز دفندرم بهش گیر میده.....
اعتمادی به این برنامه های ایرانی ندارم
نه هیچ مشکلی نداره، آنتی ویروسها یک سیستم تشخیص خودکار دارن که یکسری کدنویسی های برنامه اگه براشون آشنا نباشه به عنوان ویروس تشخیص میدن، از این دست برنامه ها خیلی زیاد هست و تشخیص اشتباه آنتی ویروسها خیلی بیشتر.
حتما نظر خودت مهمه، ولی برنامه هیچ مشکلی نداره، درصد بالایی از ایرانیها چندسال داریم استفاده میکنیم.

• Like
Reactions: TeTration

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام بچه ها این گیم رو با چه سرویسی پلی میدید؟ من با دو مدل چیز پی ان و کاهش پینگ تست کردم هردو حالت مشکل پینگ همراه پکت داشتم البته کانکشن های اوکی هست چون فقط تو ولو مشکل داره بقیه گیم ها نه

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
سلام بچه ها این گیم رو با چه سرویسی پلی میدید؟ من با دو مدل چیز پی ان و کاهش پینگ تست کردم هردو حالت مشکل پینگ همراه پکت داشتم البته کانکشن های اوکی هست چون فقط تو ولو مشکل داره بقیه گیم ها نه
سلام با HMA و Turbo سرور ترکیه، پینگ هم 60-70، سرور آلمان هم 95-100

• Like
Reactions: .: FRANKLIN :.

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
Taklol فری هم هست پینگم تغییر نمیده

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,351
نام
مــاکــان
اگه کسی اکانتی که ساخته با آی پی ایران بوده والان مشکل لاگین کردن داره و نمیتونه بازیو اجرا کنه، نیاز نیست تیکت به ساپورت بزنین، فقط کافیه که برین به این آدرس :
https://support-valorant.riotgames....our-Region-of-Residence-for-Your-Riot-Account

با VPN اون کشوری که میخواید ریجن اکانتتون به اونجا تغییر کنه متصل بشین، بعد اون پایین لاگین میکنین و باقیش مشخصه.
خودش تشخیص میده که تو کدوم کشورید و ازتون میپرسه که تایید کنین و تمام.

خودم این مشکل داشتم گفتم اینجا هم بزارم شاید به درد کسی خورد.

NewEvil

کاربر سایت
Nov 10, 2012
200
نام
محمد
اگه کسی اکانتی که ساخته با آی پی ایران بوده والان مشکل لاگین کردن داره و نمیتونه بازیو اجرا کنه، نیاز نیست تیکت به ساپورت بزنین، فقط کافیه که برین به این آدرس :
https://support-valorant.riotgames....our-Region-of-Residence-for-Your-Riot-Account

با VPN اون کشوری که میخواید ریجن اکانتتون به اونجا تغییر کنه متصل بشین، بعد اون پایین لاگین میکنین و باقیش مشخصه.

من با لوکس و پروتون ویپی ان تست کردم نشد
شما با چه ویپی انی انجام دادید؟

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
659
سلام. دوستان بازیو نصب کردم و آپدیت هم شده. تموم که شد گفت ریستارت کن. ریستارت هم کردم ولی الان می نویسه This game is not available on your operating system!!! چه کنم؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
سلام. دوستان بازیو نصب کردم و آپدیت هم شده. تموم که شد گفت ریستارت کن. ریستارت هم کردم ولی الان می نویسه This game is not available on your operating system!!! چه کنم؟

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
ما ى اسكواد در حد گلد هستيم كسى بازى ميكنه رنك جدى يا هدف دار و دوست داره با ما باشه اعلام كنه كه آيدى ديسكورد بدم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر