Valorant | PC

1739318799-project-riot-games-Mo7p0qBbQa7.jpg

خب همونطور که میدونین دیروز (۱۳۹۸/۰۷/۲۳ ) Riot Games اینترنت منفجر کرد.
کمپانی Riot Games از برنامه بلندمدت خودش از پروژه های در دست ساخت خودش طی نمایشی رونمائی کرد.
  • Project L یک بازی فایتینگ بر پایه کرکترهای League of Legends
  • یک سریال انیمیشن براساس کرکترهای League of Legends به اسم Arcane
  • معرفی نسخه موبایل و کنسول League of Legends به اسم Wild Rift
  • انتشار Teamfight Tactics برای گوشی های موبایل
  • Legends of Runeterra یک بازی کارتی دوباره براساس کرکترهای League of Legends

z_5da6811381250.jpg
یکی از این بازیهای دردست ساخت تحت کد رمز Project A مراحل ساخت طی میکنه.
یک بازی آنلاین رقابتی با سبک شوتر FPS تاکتیکال و بر اساس کرکترهای مختلفی که هرکدوم قابلیتهای متفاوتی دارن.
میشه گفت ترکیبی از CS GO , Rainbow six siege و Overwatch.

بازی از همین مراحل اولیه ساخت خیلی جذاب و رقابتی بنظر میاد، میشه گفت شاهد نمایش نسل بعدی از یکی از بازیهای رقابتی پرطرفدار هستیم.
از نکات مهم در طراحی بازی نگاه ویژه Riot Games به مبارزه با چیترهاست، طبق گفته Riot از مراحل اولیه ساخت جزو نکات مهم و پایه ای بوده.
همچنین متحول کردن سیستم نت کد، بمنظور به حداقل رسوندن تاثیرات پینگ تایم ، Peeker's Advantage (تو R6، COD و... بیداد میکنه) در دستور کار استودیو قرار داره.

تاریخ انتشار بازی نامعلوم اما احتمالا 2021 -2022 زمان تقریبی انتشار هست.

آخرین ویرایش:

ohmybadness

کاربر سایت
Jun 13, 2020
12
فردا ریجن خاورمیانه اضافه میشه و سوال تکراری هممون اینه که باید باز اکانت بسازیم واسه تغییر ریجن؟:/
سوال اصلی اینجاست که حتی اگه سرور خاورمیانه هم باشه ما میتونیم بهش وصل شیم؟ چون رایوت کلا تحریم کرده ایرانو ، حتی اکانت ایران نمیتونیم بسازیم چون سایتش در دسترس نیست پس اصلا امکان ورود به بازی هست؟ یا باید بازم با vpn وصل شیم.

کسی راهی سراغ داره واسه وصل شدن به سرورای خاورمیانه؟

ohmybadness

کاربر سایت
Jun 13, 2020
12
اقا هیچ راهی نیست بدون ساختن اکانت جدید region عوض کنیم ...
این پینگ منو سرویس کرده زیر 230 نمیاد اسن نمیشه بازی کرد ...
country رفته رو امریکا نمیدونم این ریجن انتخاب کردنش چه صیغه ایه ...
والا اینجور که میگن میتونی تیکت بدی به خود رایوت ولی بعضیا گفتن تا بفهمن از ایرانی کلا بن میکنن.

• Like
Reactions: erfank96

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
سوال اصلی اینجاست که حتی اگه سرور خاورمیانه هم باشه ما میتونیم بهش وصل شیم؟ چون رایوت کلا تحریم کرده ایرانو ، حتی اکانت ایران نمیتونیم بسازیم چون سایتش در دسترس نیست پس اصلا امکان ورود به بازی هست؟ یا باید بازم با vpn وصل شیم.

کسی راهی سراغ داره واسه وصل شدن به سرورای خاورمیانه؟
وصل شدن با ایپی ایران که کلا کنسله باید با همون تکلول و vpn اینا پلی داد ولی خب پینگ خیلی بهتر میشه (سرور خاورمیانه راکت لیگ پینگش 50 60ئه با وجود اینکه اونم تحریمیم)

ohmybadness

کاربر سایت
Jun 13, 2020
12
وصل شدن با ایپی ایران که کلا کنسله باید با همون تکلول و vpn اینا پلی داد ولی خب پینگ خیلی بهتر میشه (سرور خاورمیانه راکت لیگ پینگش 50 60ئه با وجود اینکه اونم تحریمیم)
بعد اونم با تکلول و رایوت پلاس وصل میشین؟ یعنی این دوتا نرم افزار تو خاور میانه هم سرور دارن؟

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
بعد اونم با تکلول و رایوت پلاس وصل میشین؟ یعنی این دوتا نرم افزار تو خاور میانه هم سرور دارن؟
نرم افزارش که dnsئه چیز خاصی نیس ولی اره با همونا راحت میشه وصل شد و بازیایی که سرور خاورمیانه دارن و تحریمن رو با پینگ بهتری بازی کرد

ohmybadness

کاربر سایت
Jun 13, 2020
12
نرم افزارش که dnsئه چیز خاصی نیس ولی اره با همونا راحت میشه وصل شد و بازیایی که سرور خاورمیانه دارن و تحریمن رو با پینگ بهتری بازی کرد
آهان من فک کردم وصل میکنن به آلمان و با سرور خاورمیانه شاید پینگمون بدترم بشه پس اینطوری نیست خوبه.

ohmybadness

کاربر سایت
Jun 13, 2020
12
الان بازیو آپدیت کردم و پینگ ما به بحرین با تکلول 320 و با رایوت پلاس 350س. :(

ویرایش : الان با vpn هم امتحان کردم ، وسط بازی قطش کردم حتی ، پینگ تغییر نکرد. نتیجه : کلا مشکل مملکت ما نزدیک نبودن به سرورا نیست از پایه مشکل داره نت.

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
مشکل از بازیا نیست باید ببینین نتتون کلا پینگش با این کشورا خوبه یا نه، اگه خوب باشه که باید پینگ زیر 100 داشته باشید اگه نه که باید چیز پی ان ـه امارات بزنید پینگتون از 250 میاد 85 اما خب ممکنه لگ بگیره.
157.175.10.11 این آی پی رو با CMD پینگ بگیرید اگه زیر 100 بود توی بازی هم باید اوکی باشه.

• Like
Reactions: saeed_sg

melad

کاربر سایت
Dec 8, 2016
37
اقا این تک لول و رایوت پلاس ویروس میشناسه ویندوز انتی ویروسم گیر میده بهش کلا....
چیز پی ان بزنم تو بازی قطع کنم هنوزم اوکیه؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,081
نام
مــاکــان
اقا این تک لول و رایوت پلاس ویروس میشناسه ویندوز انتی ویروسم گیر میده بهش کلا....
چیز پی ان بزنم تو بازی قطع کنم هنوزم اوکیه؟
خب چه کاریه، بزارشون تو لیست Exclude.
آنتی ویروست چیه؟
اسم آنتی ویروست + Exclude File folders سرچ کن تو گوگل.
اگه نتونستی اینجا بگو راهنمایی کنم.

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
مشکل از بازیا نیست باید ببینین نتتون کلا پینگش با این کشورا خوبه یا نه، اگه خوب باشه که باید پینگ زیر 100 داشته باشید اگه نه که باید چیز پی ان ـه امارات بزنید پینگتون از 250 میاد 85 اما خب ممکنه لگ بگیره.
157.175.10.11 این آی پی رو با CMD پینگ بگیرید اگه زیر 100 بود توی بازی هم باید اوکی باشه.
من پینگم به این آیپی 55 هست.
من این بازی رو زیاد بازی نکردم برای همین در جریان نیستم ، الان بخوایم سرور بحرین بازی کنیم به چه صورت هست ؟ راهی هست بدون VPN بشه بازی کرد یا داستان چطوری هست درکل که پینگ بالاتر نره؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
من پینگم به این آیپی 55 هست.
من این بازی رو زیاد بازی نکردم برای همین در جریان نیستم ، الان بخوایم سرور بحرین بازی کنیم به چه صورت هست ؟ راهی هست بدون VPN بشه بازی کرد یا داستان چطوری هست درکل که پینگ بالاتر نره؟
با Taklol (taklol.ir) برو داخل پینگو نگاه کن باید بدون هیچی با خاورمیانه پینگت خوب باشه، این آی پی که دادم نمیدونم دقیق مال کجا هست اما احتمالا مال سرور خاورمیانه فورتنایت باشه اگه با این آی پی خوبه نباید با بقیه بازیا هم مشکل داشته باشه.
اگه با تک لول ـم سرور خاورمیانه پینگش بالا ـه که دیگه یا باید چیز پی ان امارات بزنی یا کاهش پینگی که سرور خاورمیانه داشته باشه بخری یا هم که بیخیال شی همون سرورای اروپا وصل شی.

• Like
Reactions: qozmyox

melad

کاربر سایت
Dec 8, 2016
37
خب چه کاریه، بزارشون تو لیست Exclude.
آنتی ویروست چیه؟
اسم آنتی ویروست + Exclude File folders سرچ کن تو گوگل.
اگه نتونستی اینجا بگو راهنمایی کنم.
یه داستانی داره دیگه ویندوز دفندرم بهش گیر میده.....
اعتمادی به این برنامه های ایرانی ندارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر