Valorant | PC

1739318799-project-riot-games-Mo7p0qBbQa7.jpg

خب همونطور که میدونین دیروز (۱۳۹۸/۰۷/۲۳ ) Riot Games اینترنت منفجر کرد.
کمپانی Riot Games از برنامه بلندمدت خودش از پروژه های در دست ساخت خودش طی نمایشی رونمائی کرد.
  • Project L یک بازی فایتینگ بر پایه کرکترهای League of Legends
  • یک سریال انیمیشن براساس کرکترهای League of Legends به اسم Arcane
  • معرفی نسخه موبایل و کنسول League of Legends به اسم Wild Rift
  • انتشار Teamfight Tactics برای گوشی های موبایل
  • Legends of Runeterra یک بازی کارتی دوباره براساس کرکترهای League of Legends

z_5da6811381250.jpg
یکی از این بازیهای دردست ساخت تحت کد رمز Project A مراحل ساخت طی میکنه.
یک بازی آنلاین رقابتی با سبک شوتر FPS تاکتیکال و بر اساس کرکترهای مختلفی که هرکدوم قابلیتهای متفاوتی دارن.
میشه گفت ترکیبی از CS GO , Rainbow six siege و Overwatch.

بازی از همین مراحل اولیه ساخت خیلی جذاب و رقابتی بنظر میاد، میشه گفت شاهد نمایش نسل بعدی از یکی از بازیهای رقابتی پرطرفدار هستیم.
از نکات مهم در طراحی بازی نگاه ویژه Riot Games به مبارزه با چیترهاست، طبق گفته Riot از مراحل اولیه ساخت جزو نکات مهم و پایه ای بوده.
همچنین متحول کردن سیستم نت کد، بمنظور به حداقل رسوندن تاثیرات پینگ تایم ، Peeker's Advantage (تو R6، COD و... بیداد میکنه) در دستور کار استودیو قرار داره.

تاریخ انتشار بازی نامعلوم اما احتمالا 2021 -2022 زمان تقریبی انتشار هست.

آخرین ویرایش:

ahvmamir

عضو جدید
Jul 10, 2020
1
سلام . چند هفته پیش بازی یه اپدیت داد و از اون موقع دیگه نتونستم وارد بازی شم و ارور کانکشن میده . با س.ا.ی.ف.و.ن هم بازی میکردم که عالی بود با پینگ ۹۰ بدون پکت لاست . ولی دقیقا بعد از اپدیت دیگه وصل نشد. حتی بازی رو هم دوباره دانلود مردم و اکانت جدید با ریجن المان و هلند ساختم ولی بازم وصل نشد فقط قند شکن جدید امتحان نکردم مطمئنا شما هم این مشکل رو دارید . راه حلی هست ؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
سلام . چند هفته پیش بازی یه اپدیت داد و از اون موقع دیگه نتونستم وارد بازی شم و ارور کانکشن میده . با س.ا.ی.ف.و.ن هم بازی میکردم که عالی بود با پینگ ۹۰ بدون پکت لاست . ولی دقیقا بعد از اپدیت دیگه وصل نشد. حتی بازی رو هم دوباره دانلود مردم و اکانت جدید با ریجن المان و هلند ساختم ولی بازم وصل نشد فقط قند شکن جدید امتحان نکردم مطمئنا شما هم این مشکل رو دارید . راه حلی هست ؟
من همچین مشکلی ندارم، اما هروقت اروری میده Logout میکنم و دوباره لاگین درست میشه.
برنامه قند شکن عوض کن، از تک لول استفاده کن (صفحه قبل) یا باقی برنامه ها، حتما درست میشه.

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
من همچین مشکلی ندارم، اما هروقت اروری میده Logout میکنم و دوباره لاگین درست میشه.
برنامه قند شکن عوض کن، از تک لول استفاده کن (صفحه قبل) یا باقی برنامه ها، حتما درست میشه.
ماکان جان سلام

میگم خبری از نسخه کنسولی نیست؟!

احساس میکنم بتونه جا خالی اورواچ رو تو قلبم پر کنه :(

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
ماکان جان سلام

میگم خبری از نسخه کنسولی نیست؟!

احساس میکنم بتونه جا خالی اورواچ رو تو قلبم پر کنه :(
درست میگی بازی خیلی راحت قابلیت رو کنسول منتشر شدن داره، فقط دیر و زود داره دیگه.
2019 که ترکوندن با چندبازی جدیدی که معرفی کردن.
خب اول قرار هست که بعد سالها LOL روی کنسولها منتشر بشه، مطمئنا بازی بعدی میرن سراغ Valorant.

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
درست میگی بازی خیلی راحت قابلیت رو کنسول منتشر شدن داره، فقط دیر و زود داره دیگه.
2019 که ترکوندن با چندبازی جدیدی که معرفی کردن.
خب اول قرار هست که بعد سالها LOL روی کنسولها منتشر بشه، مطمئنا بازی بعدی میرن سراغ Valorant.
امیدوارم.

ماکان نمیدونم اهله اورواچ هستی یا نه؟!
اگه نه که هیچی

ولی اگه بازیش کرده باشی میخوام بدونم تا چه حدی حسو حاله اون رو میده بهت؟

• Like
Reactions: majidred2011

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
امیدوارم.

اگه نه که هیچی

بازی کردم نسخه اول، دروغ نگم زیر 20 ساعت، تخصص هم Mercy بود، چون هیچ کس ساپورت نمیگیرفت :Wallbash::))
از اورواچ تاکتیکی تر هست، نمیتونم بگم تیمی تر هست، اورواچ هم کاملا به تیم تاثیر داره.
ولی اینجا بازی تیمی بیشتر به ترکیبی از رینبو سیکس و کانتر نزدیک هست، اما خب قسمت قابلیتهای ایجینت ها نزدیک به اورواچ میکنتش.
بهتر بگم والورنت تمام خوبیهای این 3تا بازی در خودش داره.
برای همین موقع بازی کردن کاملا احساس میکنی که داری یک بازیِ فان بازی میکنی ولی در عین حال تماما هاردکورتر.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
امیدوارم.

اگه نه که هیچی

تو یک جمله، اورواچو ریختن تو Csgo شده این :D
ولی خب انتظار نباید داشت اورواچ فن خوشش بیاد چون تقریبا مکانیک و کلیت بازی Csgo هست فقط خیلی کار تیمی توش قوی تر هست چون لجند داره و باید هماهنگ باشن، خیلیارو spectate میکنم میبینم طرف انگار 5 دقیقه پیش اورواچو بسته اومده اینجا راش میده بدو بدو بپر بپر ابیلیتی رو درودیوار یوز میکنه انگار Team deathmatch ـه نمیدونه اینجا کلا سیستم یک چیز دیگس، نباید وقتی میدونی کسی جلوتر هست بدو بدو بری چون صدا پا گرفتن خیلی راحته و الکی نمیتونی راش بدی، یا اینکه یکی جلوت ظاهر میشه مثل Apex نیست هی چپ و راست کنی تیرا رو داج کنی بدتر تیرا خودت خطا میره، اما مثلا کسی که از Csgo میاد دقیقا میدونه چی به چیه فقط باید ابیلیتی Agent ـارو یاد بگیره برا همینه که اولین تاپ پلیراش همین پلیرای قدیم Csgo بودن.

با موس و کیبورد مشکل داری که رو پی سی نمیزنی؟ :D چون حجمش که خیلی کمه، بشدت هم سبکه (من بالا 200 فریم میگیرم) اگه پی سیتم ضعیفه بازم میکشه.

آخرین ویرایش:

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
تو یک جمله، اورواچو ریختن تو Csgo شده این :D
ولی خب انتظار نباید داشت اورواچ فن خوشش بیاد چون تقریبا مکانیک و کلیت بازی Csgo هست فقط خیلی کار تیمی توش قوی تر هست چون لجند داره و باید هماهنگ باشن، خیلیارو spectate میکنم میبینم طرف انگار 5 دقیقه پیش اورواچو بسته اومده اینجا راش میده بدو بدو بپر بپر ابیلیتی رو درودیوار یوز میکنه انگار Team deathmatch ـه نمیدونه اینجا کلا سیستم یک چیز دیگس، نباید وقتی میدونی کسی جلوتر هست بدو بدو بری چون صدا پا گرفتن خیلی راحته و الکی نمیتونی راش بدی، یا اینکه یکی جلوت ظاهر میشه مثل Apex نیست هی چپ و راست کنی تیرا رو داج کنی بدتر تیرا خودت خطا میره، اما مثلا کسی که از Csgo میاد دقیقا میدونه چی به چیه فقط باید ابیلیتی Agent ـارو یاد بگیره برا همینه که اولین تاپ پلیراش همین پلیرای قدیم Csgo بودن.

با موس و کیبورد مشکل داری که رو پی سی نمیزنی؟ :D چون حجمش که خیلی کمه، بشدت هم سبکه (من بالا 200 فریم میگیرم) اگه پی سیتم ضعیفه بازم میکشه.
مجید تو. خونه pc ندارم متاسفانه.
تو کارگاه یدونه دارم ولی خوبه.

ولی خیلییییییییییییییییییییی وقته از pc دور بودم :(

با اپکس فعلا کات کردم و بازی آنلاین خونم اومده پایین

• Like
Reactions: majidred2011

ohmybadness

کاربر سایت
Jun 13, 2020
12
امیدوارم.

اگه نه که هیچی

من تقریبا 1900 ساعت اورواچ بازی کردم و تقریبا هم 100 ساعت ولورنت ، به جرات میگم بازی تقریبا 90 درصد حس CS رو داره تا اورواچ ، اگه دنبال چیزی میگردین که حس اورواچ رو بده ولورنت اون نیست ، ولی خب به نوبه ی خودش بازی جذابی است اما المنت تیم ورکش به نظر بنده از اورواچ خیلی کمتره و مقدار فوق العاده زیاد تره بستگی به توانایی خود شخص داره که خیلی ها این موردش رو دوس دارن ، درسته کاراکتر ها ابیلیتی هایی دارن ولی همون ها هم در بیشترشون شبیه نارنجک و اسموک CS هست تا اورواچ ، البته قراره سالی 6 تا کاراکتر جدید بدن که ممکنه بازیو خیلی تغییر بده.

• Like
Reactions: esm nadaram

ohmybadness

کاربر سایت
Jun 13, 2020
12
بچه ها دیسکورد که چند وقته فیلتر شده امروز تیم اسپیک وصل نمیشه کسی میدونه اینم فیلتر کردن یا نه؟ (بعضی از دوستانم فقط با اینترنت مخابرات میتونن وصل شن)

کاربر سایت
Aug 24, 2020
82
بچه ها دیسکورد که چند وقته فیلتر شده امروز تیم اسپیک وصل نمیشه کسی میدونه اینم فیلتر کردن یا نه؟ (بعضی از دوستانم فقط با اینترنت مخابرات میتونن وصل شن)
فکر نمیکنم فیلتر باشه، احتمالا یا اختلاله یا تحریم
به هر صورت با taklol میشه واردش شد

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
اینکارو بکن بدون فیلترشکن دیسکورد میاد بالا:
دیسکورد یه دامنه جدید خریده. این آدرس از قبل اینکه دیسکورد بخردش فیلتر بوده و برا همین به مشکل خورده و فقط موقع اجرای اولیه نیاز به فیلتر شکن داره و بعد لود برنامه میتونید قطعش کنید. اما رو نسخه دسکتاپ دو تا راه داره که کلا بدون فیلتر شکن کار کنید.

اولیش اینه برید تو فولدر نصب برنامه و برنامه رو از پوشه app-0.0.306 اجرا کنید. یا این آدرس زیر رو تو file explorer بزنید و بعد برنامه رو از این پوشه اجرا کنید.
Code:
%localappdata%\Discord\app-0.0.306

راه دوم که بهتر هست اینه برید به آدرس زیر
Code:
%appdata%\discord
بعد فایل settings.json رو با یه ادیتور متن مثلا notepad باز کنید. و مثل تنظیمات دیگه که داخل {} قرار گرفته خط زیر رو قرار بدید و فایل رو سیو کنید.
Code:
"API_ENDPOINT": "https://discordapp.com/api",
برای مثال من تو فایل settings.json من به این شکل این خط اضافه کردم:
Capture (1).JPG

ohmybadness

کاربر سایت
Jun 13, 2020
12
فکر نمیکنم فیلتر باشه، احتمالا یا اختلاله یا تحریم
به هر صورت با taklol میشه واردش شد
والا امروزم هم با رایوت پلاس و هم تکلول امتحان کردم وصل نمیشه ، حتی لیست سرور ها هم نمیاد ، ولی با هم vpn ای وصل میشه فک میکنم تحریمه. من آسیاتکم.
اینکارو بکن بدون فیلترشکن دیسکورد میاد بالا:

برای مثال من تو فایل settings.json من به این شکل این خط اضافه کردم:
View attachment 165855
ممنونم این راه حل ستینگ واسم جواب داد.
چه گیری افتادیم بابا با این نرم افزارا.

erfank96

کاربر سایت
Jan 20, 2015
299
نام
عرفان
اقا هیچ راهی نیست بدون ساختن اکانت جدید region عوض کنیم ...
این پینگ منو سرویس کرده زیر 230 نمیاد اسن نمیشه بازی کرد ...
country رفته رو امریکا نمیدونم این ریجن انتخاب کردنش چه صیغه ایه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر