Valkyria Revolution

s8ybeoy4e8z0d3zfqpay.jpg

عنوان: Valkyria of the Blue Revolution
سازنده: Media Vision
ناشر: SEGA
پلتفرم‌ها: Playstation 4 - Xbox One - PS Vita
تاریخ عرضه: 2017

اطلاعات کلی

چهارمین نسخه از سری ٰValkyria که قرار است پیش درآمدی برای تمام سری بوده و داستانی سالها قبل از وقایع سه نسخه اصلی را بیان کند.

داستان
با کشف Ragnite -کریستال لاجوردی-، امپراطوری قدرتمند Rush تونست به سرعت در تولید محصولات صنعتی پیشرفت کنه و امپراطوری خودش رو گسترش بده. Jutland، یک کشور کوچیک در محاصره اقتصادی توسط این امپراطوری بزرگ قرار گرفته. این کشور با دیدگاه "استقلال و آزادی از قوانین مستعمره ای" به مقر ارتش امپراطوری Rush حمله میکنه.

شخصیت ها

• Amleth - شخصیت اصلی. فرمانده یگان ویژه "ضد Valkyria" پادشاهی Jutland.
  • Ophelia - نقش اصلی زن. شاهزاده پادشاهی Jutland.
  • Brynhildr - یک Valkyria که با امپراطوری Rush هم پیمان شده و جلوی قهرمان های بازی می ایسته.

گیم پلی

• انجین گرافیکی Gouache: با جزییات زیاد و رنگ آمیزی زنده، بازی با گرافیکی نقاشی مانند به تصویر کشیده میشه.
  • سیستم مبارزات LeGION: یه سیستم مبارزات رئال تایم همراه با المان های شبیه سازی. جزییات این بخش هنز نامشخصه ولی در تصاویر منتشر شده میتونید ببینید که تعدادی از اعضای گروه به صورت همزمان دارن با دشمن میجنگن.

مصاحبه ها

اطلاعاتی از مصاحبه فامیتسو با کارگردان Takeshi Ozawa و تهیه کننده ارشد Youichi Simosato.

چطور کار بر روی نسخه جدید Valkyria شروع شد؟
Ozawa
: ما میخواستیم یه کار جدید با Valkyria انجام بدیم، یکی از چیز های جدیدی که بازی اضافه کردیم سیستم مبارزات رئال تایم هست. اوایل کار در مورد ساخت بازی (توی سبک) استراتژی Real Time فکر میکردیم ولی بعد تصمیم گرفتیم تا یه RPG رئال تایم بسازیم چون به نظرمون این چیزیه که بیشتر بازیکن ها دوست دارن تجربه کنند.

ارتباط این نسخه با Valkyria Chronicles؟
Ozawa
: این بار ما تصمیم گرفتیم تا سبک رو به RPG تغییر بدیم. ایده مبارزات و میدون نبرد مثل VC هستند ولی از اونجایی که این نسخه یه RPG با المان های شبیه ساز هست، میتونید مبارزات رو از یه دیدگاه جدیدی تجربه کنید.

در مورد روند بازی؟
Ozawa
: شما این حس رو خواهید داشت که دارید مناطق رو از چنگ یه قدرت برتر در میارید و قلمرو خودتون رو افزایش میدید. توی مقر خودتون آماده میشید، میرید به میدون نبرد، ماموریتتون رو انجام میدید، برمیگردید به مقر. مشابه بازیهای RPG ـه که در اونها به دانجن ها میرید.

در مورد دنیای بازی؟
Ozawa
: دنیای بازی کاملا با VC فرق داره. اینبار، شی کلیدی بازی Ragnite فقط به عنوان یه منبع انرژی استفاده نمیشه، بلکه بخش های جادویی هم داره. Valkyria ها در این نسخه موجودات فراطبیعی به حساب میان و در مقایسه با انسان ها، Valkyria ها موجوداتی شبیه به خدا هستند.

Shimosato: دوست دارم این اینها (VC و این نسخه جدید) به عنوان دو سری (جدا از هم) Senjou و Kakumei شناخته بشن. (یادداشت: این دو کلمه به ترتیب سری "میدان نبرد" و سری " انقلاب" معنی میدن. در ژاپن VC تحت نام Senjou no Valkyria به معنای "Valkyria ـی میدان نبرد" شناخته میشه در حالی که این نسخه جدید اسمش Aoki Kakumei no Valkyria به معنای "Valkyria ـی انقلاب لاجوردی" نام داره.)

در مورد گیمپلی و مبارزات؟
Ozawa
: در این نسخه رویارویی/Encounter ها (برای شروع نبرد) با سمبل/نشونه ها اتفاق میوفتن، ولی هر سمبل (در نقشه) به عنوان یک یگان نشون داده میشه و شما میتونید قبل از شروع نبرد با یک سمبل تعامل داشته باشید. میتونید سمبل دشمن رو اسنایپ کنید، میتونید با استفاده بمب دودزا سمبل رو از کار بندازید، یا با شلیک کردن با رگبار به اون دشمن رو فریب داده و به سمت خودتون بکشید. اسنایپ کردن قدرت زیادی داره ولی زمانی که توی نقشه هستید به مانند یک Item فقط تعداد دفعات خاصی میتونید از اون استفاده کنید.

مبارزات با اختصاص دادن دستور/Commandها به دکمه ها اتفاق میوفتن. مبارزات به مانند RPG هایی که اخیرا منتشر شدند اکشن مانند هستند. بیشتر تعداد Party Member ها 5 نفر هستند. شما میتونید در آن واحد یکی از اونا رو کنترل کنید و باقی افراد بر اساس دستورات و طرز فکری که از قبل براشون در نظر گرفتید عمل میکنند.

Shimosato: همونطور که در این نسخه موجوداتی هستند که میتونند به تانک تبدیل بشن، سلاح هایی هم هستند که میتونند حالت موجودات زنده رو به خودشون بگیرن.

پیامی به هوادارا....
Shimosato
: هنوز نمیتونیم اسمش رو بگیم ولی برای موسیقی این نسخه داریم با یک آدم معروف همکاری میکنیم.

Ozawa: بخش هایی از بازی هستند که مشابه VC ـند، ولی از اونجایی که در ظاهر از جهات مناسبی بسیار متفاوت تر از VC هست، دوست داریم که شما به چشم یه سری جدید به این عنوان نگاه کرده و ازش لذت ببرید.

گالری تصاویر

تریلرها
26622679914200671924.jpg

Valkyria: Azure Revolution teaser trailer
720p

xovd_mqdefault.jpg

Valkyria: Azure Revolution Battle Demo Gameplay
720p

اطلاعات تکمیلی از سازندگان
سازنده
: Media Vision
مدل شخصیت ها: Flight Unit
تهیه کننده ارشد: Youichi Shimosato
تهیه کننده: Katsura Mikami
کارگردان: Takeshi Ozawa
طراح شخصیت ها: Hiro Kiyohara و Takayama Toshiaki

با تشکر از

با اومدن اطلاعات جدید تاپیک به روز میشه.

آخرین ویرایش:

Elven_Star

کاربر سایت
Apr 4, 2007
171
شماره اولش که از لحاظ داستان و گرافیک و gameplay فوق‌العاده بود. شماره دومشم خوب بود. سومی بیرون ژاپن نیومد. خدا کنه این یکی بیاد. با قضیه ثبت علامت تجاری نمیشه مطمئن شد. ممکنه فقط به خاطر اینکه کس دیگه ثبت نکنه این کارو کرده باشن، ولی امیدوارم که بیاد.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
شماره اولش که از لحاظ داستان و گرافیک و gameplay فوق‌العاده بود. شماره دومشم خوب بود. سومی بیرون ژاپن نیومد. خدا کنه این یکی بیاد. با قضیه ثبت علامت تجاری نمیشه مطمئن شد. ممکنه فقط به خاطر اینکه کس دیگه ثبت نکنه این کارو کرده باشن، ولی امیدوارم که بیاد.

نه اتفاقا برعکس، معمولا شرکتا اگه قصد عرضه بازی توی غرب رو نداشته باشن برای نام تجاری غربی ثبت نمیکنند. مثلا همین سگا برای Yakuza Ishin اینکار رو نکرد. تازه اینجا نه تنها ثبتش کردن بلکه یه مدت بعد از نام تجاری ژاپنی هم اینکار رو انجام دادن و تازه اسم مخصوص انگلیسی هم براش استفاده کردن و به ثبت همون Valkyria of the Blue Revolution هم بسنده نکردن و براش یه اسم تجاری جدید ثبت کردن.

درسته تایید رسمی نیست ولی به نظر من که نزدیک ترین اتفاق به تایید رسمی بازیه :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
مصاحبه فامیتسو به پست اول اضافه شد.

اینطوری که میشه از صحبت های سازنده ها برداشت کار بازی بیشتر یه ریبوت و دنباله معنوی به حساب میاد تا دنباله مستقیم برای VC.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
عجب گرافیکی داره=p~
یه خورده دوزِ تخیلی بودنش بالاست و ممکنه اذیت کنه:|

آره دقیقا موقع ترجمه مصاحبه داشتم به همین فکر میکردم. تبدیل شدن آدما به تانک و سلاح ها به موجودات زنده.... یکم دیگه زیادی داره تخیلی میشه.

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
اقا من یکی چیز زیادی در مورد سری نمیدونم:d
تنها چیزی که از کل بازی میدونم اینه که سبک بازی SRPG با المان های TPS هست.کسی میتونه بیشتر در مورد کلیت بازی توضیح بده؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آره دقیقا موقع ترجمه مصاحبه داشتم به همین فکر میکردم. تبدیل شدن آدما به تانک و سلاح ها به موجودات زنده.... یکم دیگه زیادی داره تخیلی میشه.
سهیل توی اون یکی تاپیک گفت کارگردانش همون کارگردان شماره سوم هست/:) شماره سوم عکساشو که نگاه کنی دقیقا یه تم تخیلی تری نسبت به شماره اول و دوم داره. فکر کنم بازی میخواد از همون استایل استفاده کنه.
البته الان فاز منفی نمیگیرم که بازی افتضاح هست و این چیه و ...:d ولی خب این مورد یه کوچک با تصوری که از VC داریم جور در نمیاد.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
سهیل توی اون یکی تاپیک گفت کارگردانش همون کارگردان شماره سوم هست/:) شماره سوم عکساشو که نگاه کنی دقیقا یه تم تخیلی تری نسبت به شماره اول و دوم داره. فکر کنم بازی میخواد از همون استایل استفاده کنه.
البته الان فاز منفی نمیگیرم که بازی افتضاح هست و این چیه و ...:d ولی خب این مورد یه کوچک با تصوری که از VC داریم جور در نمیاد.
پست سهیل رو دیدم ولی فکر کنم اشتباه میکنه ها. توی گف که ملت میگفتن این همون کارگردان نسخه اوله.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
پست سهیل رو دیدم ولی فکر کنم اشتباه میکنه ها. توی گف که ملت میگفتن این همون کارگردان نسخه اوله.

Takeshi Ozawa که کارگردان این نسخه هست، Designer شماره اول بوده نه کارگردانش. کارگردانای شماره اول Shuntaro Tanaka و Takaharu Terada بودن.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
چه سالیه 2016 :x
level 5 هم وارد بشه دیگه چی میشه کلی Jrpg ناب و درجه یک اوووووف ذوق مرگ میشم وقتی فکر میکنم به این همه بازی درجه یک 2016 :D

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
راجع به این مسئله فانتزی شدن بازی من برعکس جفت علی‌ها (:d) خیلی هم ازش خوشم اومده... مخصوصاً که سری جدید هست و خودشون هم گفتم با سری Senjou تفاوت داره.
کلاً این یونیورس Valkyria خیلی عالی طراحی شده و من همه جوره ازش استقبال میکنم.

یه نکته هم اینکه خیلی خوب شد کارگردان شماره سوم رو انتخاب کردن... کارش خیلی خوبه، حداقل تو شماره 3 که عالی بود، طراح شماره اولم بوده و دیگه نباید شکی تو کیفیت کارش باشه.
شماره 3 بنظرم تو تمام زمینه‌ها بازی بهتری از شماره 2 بود.... برای من شماره سه بعد از شماره اول قرار داره و خیلی باهاش حال کردم، هر چند هیچی نمیتونه اون تجربه شماره اول بازی رو تکرار کنه ولی بازم شماره سه نشون داد که موفقیت شماره اول اتفاقی نبوده و تیم ساخت واقعاً کارشو بلده.

من هنوزم متوجه نمیشم چرا سگا هیچ وقت شماره سوم رو به صورت رسمی تو غرب منتشر نکرد.
نیومدن نسخه انگلیسی بازی یکی از ضایعترین و گوسفندوارترین حرکات سگا بود، مخصوصاً برای طرفدارهای سری که این همه منتظرش بودن و تا مدت‌ها همه جا التماس میکردن که بازی برای غرب هم عرضه بشه.
فکر کن دو شماره اول رو بازی کرده باشی و بعد سره شماره سوم بجای بازی بهت بی*لاخ نشون بدن!
اگه فن‌های سری تیم ترجمه تشکیل نمیدادن و بازی رو کامل ترجمه نمیکردن حسرت تجربه‌اش تا آخر عمر منو و خیلی‌های دیگه رو هانت میکرد! :d

در کل اگه هنوز PSPیتون سالمه، همین الان برید سراغش و پچ انگلیسی رو هم بگیرید و بازی کنید تا به عمق جنایتی که سگا در حقتون کرده پی ببرید. :d

پ.ن: پرچم هاروکی ساتومی هم شدید بالاست که بالاخره سگا رو از دست اون روانی نجات داد. :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر