Ubisoft Connect فروشگاه رسمی Ubisoft

share-image-8b80c2cc6affda35197fc9715b3a650c.png

در اکتبر سال ۲۰۲۰، یوبیسافت تصمیم گرفت با ترکیب دو سرویس Uplay و Ubisoft Club، پلتفرم یکپارچه‌ی Ubisoft Connect را برای ارتباط مخاطبان بر روی پلتفرم‌های مختلف راه‌اندازی کند. یوبیسافت کانکت‌ علاوه بر به ارث بردن قابلیت‌های دو سرویس نام‌برده، قابلیت‌های جدیدی نظیر کراس‌پلی و کراس‌سیو بین پلتفرم‌های مختلف و همچنین پشتیبانی از پلتفرم‌های ابری مختلف مانند لونا و استادیا را به پلتفرم یوبیسافت معرفی نمود. با این وجود اکثر بازی‌های قدیمی یوبیسافت از قابلیت‌های جدید یوبیسافت کانکت بهره نمی‌برند و به همین دلیل یوبیسافت تصمیم گرفت که تمام جوایز یوبیسافت کلاب را به رایگان به مخاطبان این بازی‌ها بدهد.

قابلیت‌‌های یوبیسافت کانکت:

cross-progVdef.jpg
  • یوبیسافت کانکت به عنوان ترکیبی از سرویس قدیمی جوایز یوبیسافت کلاب و همچنین پروفایل آنلاین بازی‌های یوبیسافت شناخته می‌شود. با تجربه‌ی بازی‌های یوبیسافت، مخاطبان می‌توانند با کامل کردن اچیومنت‌های مختلف XP بدست بیاورند و لول پروفایل خود رو بالاتر ببرند. با هر لول آپ امتیازهایی به بازیکنان تعلق می‌گیرد که می‌توانند از این امتیازها برای خرید آیتم‌های درون بازی مختلف استفاده کنند.
  • یوبیسافت کانکت بر روی کامپیوترهای شخصی یک فروشگاه بازی و سرویسی برای دانلود بازی‌های یوبیسافت نیز محسوب می‌شود. همچنین این فروشگاه مانند Uplay یک DRM عمل می‌کند و با وجود خرید بازی حتی از فروشگاه‌های دیگر مانند استیم و اپیک مجبور به استفاده از آن هستید.
  • یوبیسافت پلاس (با نام قدیمی یوپلی پلاس) نیز به عنوان بخشی از قابلیت‌های این سرویس به خریداران اجازه دسترسی به تمام بازی‌های یوبیسافت در زمان لانچ را می‌دهد. با این حال این سرویس در حال حاضر فقط در تعداد محدودی از کشور‌ها در دسترس است.

آخرین ویرایش:

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
بازی بتل رویال یوبیسافت به اسم Hyper Scape از امروز بتاش شروع شده.
فقط کافیه چند دقیقه ای استریم که Drops enabled باشه ببینین تا بهتون بتاکی براتون دراپ بشه .
بعدش لانچر Ubi با فیلترشکن باز کنین تا موقع اکتیو کردن بازی بهتون اخطار کشور نامربوط نده.
هنوز بازی نکردم ، اما اینچیزی که من دیدم، ترکیب Apex و Warzone بود،کمی هم فورتنایت.
این دراپ توییچ به چه صورته؟ خودش ایمیل میشه؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,329
نام
مــاکــان
ریجن اکانت خودت چیه؟
فکر کنم ایران باشه، خیلی قدیم ساختمش.
پس برا شما بدون VPN مشکلی نبود؟
بدون VPN که اصلا یوپلی اون بنر فعال کردن بتا رو نشون نمیده، من سوالم سر همون ریجن اکانت بود. ریجن اکانت رو اگر یادت نیست میتونی توی سایت account management یوبی سافت ببینی.
میدونم، ایران گذاشتم.

آخرین ویرایش:

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,507
فکر کنم ایران باشه، خیلی قدیم ساختمش.
پس برا شما بدون VPN مشکلی نبود؟
بدون VPN که اصلا یوپلی اون بنر فعال کردن بتا رو نشون نمیده، من سوالم سر همون ریجن اکانت بود. ریجن اکانت رو اگر یادت نیست میتونی توی سایت account management یوبی سافت ببینی.

• Like
Reactions: king of north

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,036
نام
سهند
این بتل رویال جدید کی منتشر میشه؟
چیزی نگفتن؟

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
به احتمال زیاد توی کنفرانس ویدیویی یوبیسافت که اسمشو گذاشته یوبیسافت فوروارد در تاریخ ۱۲ جولای اطلاعات بیشتری میده و تاریخ عرضه جهانی بازی رو اعلام میکنه
. فکر کنم تریلر جدید از watch dogs legion و assassin's creed Valhalla هم ببینیم

• Like
Reactions: saeed_sg

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
Watch Dogs 2

۱۲ام جولای رایگان (Free to keep)، قابل دریافته.
Log in with your Uplay account anytime after Trackmania and before the end of the main show to claim a free copy of Watch Dogs 2 on PC, and to get a chance to answer trivia questions and win some rewards for a variety of Ubisoft titles

Ubisoft Forward – Everything You Need To Know

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
این بتل رویال جدید کی منتشر میشه؟
چیزی نگفتن؟

شایعه میگن 12 جولای نسخه PC و نسخه کنسولی تا اخر سال.
همین الانم بتاش دراپ داره اگه بشینی استریم نگاه کنی ممکنه بیاد برات و میتونی دانلود کنی.
واسه همیشه میمونه؟

از ۱۲ام جولای رایگان (Free to keep)، قابل دریافته.
:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر