Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
ظلمی که در حق مس افکت 3 شد در حق هیچ بازی دیگه نشد. فرض کن بازی رو به خاطر تاثییر نداشتن انتخابات رو پایانش کوبیدن بعد The Walking dead بازی سال شد.
The Walking Dead سیزن اولش نه تنها حقش بود بلکه بنظرم جز بهترینای دهه بود :> اون زمان این سبک هنوز خیلی اشباع نشده بود هنوزم خیلی کمیابه بازی تو این سبک با این کیفیت، به شخصه در کنار Dishonored به یادموندنی ترین عنوان 2012 بود برام، شخصیت پردازی بشدت قویی داشت.

گرچه 2012 به قدری سال قویی بود تقریبا هرکدومشون میبردن ناراحت نمیشدم، لیستو خداییش: :D
1655912031006.png
بماند یک سری عناوین آندرریتد هم بود مثل Sleeping Dogs، Darksiders 2 و Mark of the ninja، عجب سالی بود :-<

آخرین ویرایش:

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
The Walking Dead سیزن اولش نه تنها حقش بود بلکه بنظرم جز بهترینای دهه بود :> اون زمان این سبک هنوز خیلی اشباع نشده بود هنوزم خیلی کمیابه بازی تو این سبک با این کیفیت، به شخصه در کنار Dishonored به یادموندنی ترین عنوان 2012 بود برام، شخصیت پردازی بشدت قویی داشت.

گرچه 2012 به قدری سال قویی بود تقریبا هرکدومشون میبردن ناراحت نمیشدم، لیستو خداییش: :D
View attachment 261089
بماند یک سری عناوین آندرریتد هم بود مثل Sleeping Dogs، Darksiders 2 و Mark of the ninja، عجب سالی بود :-<
مشکلی با Walking dead ندارم. تکرار میکنم که استاندارد دو گانش یکمی برام عجیبه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
من چند تا حالت میتونم در نظر بگیرم :-"

اول اینکه ممکنه یه کسی مثلا هیچ تجربه قبلی از اون بازی نداشته و حسابی هایپش کرده بودن و وقتی خودش تجربه کرده ازش زده شده. برای همین هر جایی تعریف بازی رو میکنن میره نظرش رو میزاره که هایپ کسانی که تازه میخوان شروع کنن رو کم کنه.
دوم ممکنه با نسخه های قبلی خاطره داشته باشه ولی با نسخه جدید شدیدا حال نکرده، اینجاست که خاطرات خوبش همه خراب میشن و تبدیل به آنتی فن میشه :D
سوم شاید از بازی خوشش اومده ولی نه در اون حد و به نظرش صرفا یه بازی معمولی بوده و میره صادقانه نظرش رو توی تاپیک بازی میزاره ( که کار خیلی اشتباهی انجام میده چون تاپیک Unpopular رو برای همین چیزا قرار دادن:D) و حسابی مورد الطاف فن های بازی قرار میگیره و از سر لجبازی تبدیل به آنتی فن میشه و بازی ای که مثلا بعد از دو روز باید فراموش میشده برای همیشه به عنوان یه اثر افتضاح توی ذهنش حک میشه.
به نظر من برای هیتر بودن فقط بخش دوم مورد قبوله :p (اصلا و ابدا هم به این خاطر نیست که الان به شدت خودم زخم خورده م از این نظر:-" )

ولی حالت اول و دوم نظرت رو میگی و میری... مگر اینکه به زور بخوان یقه ت رو بگیرن بیارنت تو بحث:D
یه عده وجود دارن اصلا نه کسی کاریشون داره، نه میارتشون تو بحث، همینجوری دوست دارن هیت بورزن! هیچ متر و معیاری هم ندارنا کلا! فقط هیت میورزن چون با این عمل حال میکنند:-"

در مجموع هم با نظر @Holy Diver موافقم، معمولا قضیه اینجوریه:-" (نمیگم همیشه، ولی معمولا:-" )

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
به نظرم بازیا میازاکی بیخود ترین بازیا تاریخن که پشت سختی مخفی شدن !
در حقیقت بازیا میازاکی هیچ چیزی برای ارائه ندارن برای همین سازنده اومده بازیو سخت کرده تا برای خودش اسم رسمی دست پا کنه
گیم پلی منسوخ و گیر کرده تو دوره ps1 که اصلا سیستم مبارزاتش شبیه جوک میمونه البته سیستم مبارزه نداره
گرافیک بازیاش به سختی میشه با بازیا ps2 مقایسه کرد
هیچ داستانی ندارن بازیاش و به نظرم مقایسشون مثلا با بازی مثل اساسین کرید یه توهین به صنعت گیم محسوب میشه ! تمام بازیا صنعت گیم هزاران فرسخ جلوترن از بازیا میازاکی در تمام ابعاد
شما درجه ایزی یا نرمال بذار رو بازی میازاکی و میبینی تمام اینا فکته !

اووریترین بازیساز تاریخ

• Like
Reactions: m.a.t

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
Fortnite یکی از بهترین کست VA هاییو داره که دیدم.
برای مثال:
Matthew Mercer (صدای mccree)
Ashly Burch (صدای کلویی پرایس)
Elias Toufexis (صدای ادام جنسن)
Nolan North (صدای نیتن دریک)
Adam harrington (صدای بیگبی ولف)
Ray Chase (صدای Noctis)
JB Blanc (صدای Vander)
Eden Riegel (صدای دوولا و پوپولا از نیر و هیفومی از پرسونا 5)
Cristina valenzuela (صدای Velvet Crowe)
همه یه نقشی تو بازی داشتن.

• Like
Reactions: Z-fan and m.a.t

Muhammadreza

The High Priest of Chaos
Gold User
Oct 24, 2020
256
چند صفحه قبل هم گفتم، تمام فن‌بیس‌ها کم‌و‌بیش تاکسیکن، ولی موضوعی که وجود داره اینه که بعضی‌هاشون خیلی رفتار تخاصمی‌‌تری دارن؛ مثلا در مورد فن‌بیس مالازان، توی هر پستی توی ردیت که هیچ ربطی به مالازان نداره، بحث مالازان رو پیش میارن و اگه بهشون بگی مالازان چه ربطی به بحث مربوطه داری، دست جمعی بهت حمله میکنن. میشه چنتا کتاب عاشقانه خوب معرفی کنید؟ مالازان! یه کتاب کاراگاهی؟ مالازان! بهترین کتاب سندرسون برای شروع کدومه؟ مالازان! من بازی تاج و تخت رو دیدم، به نظرتون نغمه رو هم بخونم؟ مالازان!

یا مثلا در مورد فن‌بیس سری سولز توی یه پست عمومی توی ردیت که پرسیده بود مورد انتظارترین بازی ۲۰۲۲ برای شما کدومه، به صورت دست جمعی به افرادی که جوابشون الدن رینگ نبود حمله میکردن.

و هیچکدوم از این مواردی که گفتم، دفاع در مقابل "هیتر" که دوستان میگن، نیست.​

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
Fortnite یکی از بهترین کست VA هاییو داره که دیدم.
برای مثال:
Matthew Mercer (صدای mccree)
Ashly Burch (صدای کلویی پرایس)
Elias Toufexis (صدای ادام جنسن)
Nolan North (صدای نیتن دریک)
Adam harrington (صدای بیگبی ولف)
Ray Chase (صدای Noctis)
JB Blanc (صدای Vander)
Eden Riegel (صدای دوولا و پوپولا از نیر و هیفومی از پرسونا 5)
Cristina valenzuela (صدای Velvet Crowe)
همه یه نقشی تو بازی داشتن.
شما کست ژاپنی VA های league of legends رو ندیدی. هر چی گردن کلفت تو زمینه صداگذاری تو ژاپن هست آوردن...

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط

View attachment 261089
clementine و lee داشتیم وقتی هنوز جوئل و الی مد نبودن واقعا تکان دهنده تر از پایان سیزن 1 نداریم اصلا حقش بود تموم جوایزی که برد

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
clementine و lee داشتیم وقتی هنوز جوئل و الی مد نبودن واقعا تکان دهنده تر از پایان سیزن 1 نداریم اصلا حقش بود تموم جوایزی که برد
اصلا خیلیا فک کنم متوجه ایستر اگ TWD تو TLOU نشدن، خودمم تازگی ویدئوشو دیدم:

خونه کلمنتاین (اپیزود اول TWD) رو ساختن حتی خونه درختیش رو هم درآوردن :D امیدوارم تو ریمیک هم حذفش نکرده باشن یک دوری توش بزنیم.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
در مورد این قضیه تاکسیسیتی هرکی اینجا صرفا بر اساس تجربه شخصی خودش نظر میده واسه همین نمیشه به کل تعمیمش داد . مثلا یـ سریا میگن فن بیس soulsborne به شدت تاکسیک ـه در صورتی که من غیر خوبی از این فن بیس چیزی ندیدم :-" بگذریم ، Cyberpunk 2077 که معرف حضور همه هستش اون زمان که بازی لانج شد ساب رددیت بازی قشنگ کودتا شد در حدی که اگه کسی از بازی ذره ای تعریف میکرد نابودش میکردن وضعیت جوری شد که ملت کوچ کردن به یـ ساب رددیت دیگه به نام LowSodiumCyberpunk :

1655985209666.png

خلاصه آره فک کنم تاکسیسیتیش زیادی بالا بود :D البته من این وسط فقط و فقط خود CDPR رو مقصر میدونم چنان بازی رو هایپ کردن که زیر شاهکار برابر بود با نا امیدی تمام بماند که ریدمال زدن به لانچ بازی :|

پ.ن : حرفای هنری کویل منباب Toxic Fandom :

View attachment Henry Cavill defends fans from toxic fandom trap question..mp4

هنری خودش فن دو آتیشه Warhammer 40,000 ـه یکی از فن بیس های بزرگ سرگرمی که توش کلی تاکسیسیتی میتونی پیدا کنی :-" :D

آخرین ویرایش:

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
هیچ عنوان غربی ای از لحاظ داستان و دنیا حتی نزدیک به Half-life و Portal نیست چه برسه به این که بخواد باهاشون برابر یا ازشون بهتر باشه.
در مقام بعدی Bioshock قرار داره.
بعد از اون Halo.
بقیه هم می تونید بریزید دور :D

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,466
نام
عرفان
صنعت بازی (ویدیو گیم) هنوز در برابر صنایع دیگه مثل کتاب(رمان) و سینما و موسیقی و نقاشی، خیلی سطحی تر و کوچیک تر و ساده تر از اون چیزیه که بخوایم جدیش بگیریم و بحث براش راه بندازیم(بحث منظورم بحث فسلفی و اجتماعی و سیاسی و فرهنگی و ... هستش). مهم ترین مولفه برای گیم باید میزان سرگرمیش یا فان بودنش باشه و بعد چیز های دیگه... برعکس مثلا در صنعت کتاب(بیشتر رمان منظورمه) ، سرگرم کننده بودن (بیشتر دارم تعلیق رو نشون میگیرم) شاید یک مولفه نه چندان مهم و جانبی باشه در حالی که برای گیم مطلق هستش.

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
در 5 سال گذشته هیچ بازی به اندازه The Evil Within 2(در کنار Red Dead Redemption 2) من را تحت تاثیر قرار نداد.

برای بار دوم که با اکس باکس سری اکس تموم کردم باز هم برایم حیرت انگیز بود.

شاید بهترین بازی سوروایول هارور عمرم باشه.

یک پکیج کامل از گیم پلی ، داستان ، کارگردانی و حس ترس و دلهره.

View attachment vlc-record-2022-06-23-20h56m54s-The Evil Within 2 – Official E3 Announce Trailer.mp4-.mp4

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
صنعت بازی (ویدیو گیم) هنوز در برابر صنایع دیگه مثل کتاب(رمان) و سینما و موسیقی و نقاشی، خیلی سطحی تر و کوچیک تر و ساده تر از اون چیزیه که بخوایم جدیش بگیریم و بحث براش راه بندازیم(بحث منظورم بحث فسلفی و اجتماعی و سیاسی و فرهنگی و ... هستش). مهم ترین مولفه برای گیم باید میزان سرگرمیش یا فان بودنش باشه و بعد چیز های دیگه... برعکس مثلا در صنعت کتاب(بیشتر رمان منظورمه) ، سرگرم کننده بودن (بیشتر دارم تعلیق رو نشون میگیرم) شاید یک مولفه نه چندان مهم و جانبی باشه در حالی که برای گیم مطلق هستش.

View attachment 2_5316787067085127770.mp4

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر