Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
منم در ادامه این بحث عصر طلایی ویدیو گیم بگم که فراموش نکنید که ما نسبت به ده بیست سال پیش بزرگ شدیم. جادوی ویدیو گیم رو اون موقع دیدیم، و مسلما وقتی که این همه سال مدیوم مورد علاقه‌مون رو دنبال کردیم، دیگه شگفت‌زده شدنمون روز به روز سخت‌تر میشه. حالا فرض کنید یه نفر الان با امثال RDR2 یا ویچر یا هر بازی محبوب و موفق دیگه‌ای داره بزرگ میشه. قطعا ده سال دیگه ازش بپرسی عصر طلایی ویدیو گیم مال کی بود، میگه مثلا 2015 تا 2021. :D

ویرایش: یه آنپاپیولار هم از خودم ول بدم. به نظرم راجع به این قضیه بازی‌های جهان باز و تکراری شدن بازیای یوبیسافت یه دابل استاندارد خیلی بزرگ وجود داره. هیچ وقت نتونستم درک کنم چی میشه که وقتی نوبت AC و فار کرای هست فرمولشون میشه اخ و تف و تو رو خدا متحولش کنین (بگذریم که متحول هم بشن دو روز دیگه میگن چرا از ریشه‌ات دور شدی :D)، ولی همون کار رو Halo و Horizon و سوشیما انجام بدن فرمولشون یهو طلایی میشه. (قبل اینکه جرم بدین، همه این بازی‌ها از دید من بسیار خوبن و همه‌شون رو حداقل تا حدی دوست دارم)

آخرین ویرایش:

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
549
۱. صداپیشه میمیر تو گاد ۲۰۱۸ بهترین صداپیشه کل‌ دوران هست و اصولاً میتونم بگم ۸۰ درصد لذت بازی بابت حرفهای حکیمانه و لهجه فوق العاده این شخصیت خردمند دوست داشتنی بود :D (از خود بازی راستش زیاد خوشم نیومد:D)

۲. سری آرکام بزرگترین انقلاب گیمپلی کل تاریخ بازیهای ویدئویی به حساب میاد. خدمتی که راک استدی با این سری به این صنعت و خصوصا بخش گیمپلی کرد بی رقیبه.

۳. فیلمهای ابرقهرمانی (البته نه همه شون) نه تنها با روح سینما در تضاد نیستن، بلکه کاملا آثار سینمایی کاملی بر اساس تعریف حداقل من از این هنر محسوب میشن. سینما از نظر من یعنی اغراق در شخصیتهای داستان چه شرور و چه قهرمان و همچنین اغراق در داستان پردازی و ایده های فیلم و تکنیک های فیلمبرداری. وگرنه که تئاتر و کتاب وجود داشتن از قبل و نیازی به سینما نبود اصولاً. کل معروف بودن فیلمهای کلاسیک تاریخ سینما خصوصا در دوران صامت بر اساس این مشخصه هاست.
در کل من با این نظر که فیلمهای ابرقهرمانی در حال آسیب زدن به هنر سینما هستن کاملا مخالفم، بلکه بنظرم ژانر کاملا معتبری از سینما هستن.

۴. قبلاً بقیه حرفامو اینجا زده بودم و فعلا اینا به ذهنم رسید:D

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,270
نام
Morteza
فکت: سازنده های ace combat هیچ ایده ای ندارن که یک هواپیما و تسلیحاتش چطوری کار می‌کنه. اخه ارکید بودن هم تا یه حدی قابل قبوله دیگه نه که اینقد مسخره

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
1- اکثر فیلم‌های درام اراجیف هستند و فقط برای تعریف منتقدها و جایزه ساخته میشوند

2- شهرام شب پره یه خواننده معرکه است که به بهترین شکل تونست موسیقی سنتی (دستگاهی) و غربی و ریتمی رو تلفیق کنه.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,374
نام
Mehrdad
-ناهنجارتر... رومخ تر... اعصاب خردکن تر از صدای ملچ ملوچ موقع غذا خوردن نداریم. حتی فکر بهش هم سیستمم رو به هم میریزه،

-مرتیکه یا مرتیکه + فحش های کلاسیک غیر سک*سیستی ایرانی(*مثلا مرتیکه قرم پیت یا قرم دنگ) یا مرتیکه با یه سری فحش های پدر محور بسیار >>>>>> و تاثیرگذارتر از انواع و اقسام فحش های جنسی و عجیب غریب،

-حیف که خیلی از "یادش بخیر" ها تو زندگی یک ایرانی دیگه معنا نداره.. مثلا یادش بخیر که با جیب جادویی از یکی مثل ر.جوان خوشم میومد.. یادش بخیر که با پاورچین(خصوصا پاورچین) و نقطه چین و برره از م.مدیری خوشم میومد.. ادمایی که الان حتی اوردن اسمشونم برام سخته... یا مثلا یادش بخیر که عاشق مجله "صنایع هوایی" بودم و دوران راهنمایی دبیرستان ارشیوش رو داشتم و دیوار اتاقم پر از عکس فایتر های لاکهید مارتین و بوئینگ و مک دانل داگلاس بود.. قبل اینکه مثلا به سر و ته این مجله و پروپاگانداش دقت کنم و بفهمم چه خبره و همه چی اطلاع رسانی فنی نیست ... واقعا حیف و تلخ.. "یادش بخیر" هم ازمون گرفته شد. خاطراتی که دوباره پردازش شدند.. به جاش اندکی اگاهی اضافه شد.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی
1642274397726.jpeg
این بازی یه سر و گردن از Twisted metal بهتر بود ماشین جنگی واقعی از نظر من

View attachment 239666
حق. اول و آخر بازی مولتی‌پلیر برای من همین بود.
لیوای آکرمن جزو اوورریتد ترین کاراکترای نه فقط انیمه بلکه کل مدیاست . کلی کاراکتر حتی تو خود اتک از لیوای ی سروگردن بهترن . کلا بیخود گنده شده
حق
اول خوندم ایوای آکرمن جزو آندرریتد ترین.... که می‌خواستم بیام وسط تاپیک با یه پیت بنزین. اما حق خالص.
حتی کانی هم از لیوای شخصیت‌پردازی بهتری داره. لیوای یه پوستر متحرک با مشخصه‌های کول بودنه.
1- اکثر فیلم‌های درام اراجیف هستند و فقط برای تعریف منتقدها و جایزه ساخته میشوند

2- شهرام شب پره یه خواننده معرکه است که به بهترین شکل تونست موسیقی سنتی (دستگاهی) و غربی و ریتمی رو تلفیق کنه.
حق
نمی‌گم همه فیلم‌های درام اراجیف هستن اما اگر بین دیدن ارباب حلقه‌ها برای بار دویستم و دیدن فیلم جدید فرهادی حق انتخاب داشته باشم، میرم ۲ بار دیگه ارباب حلقه‌ها رو می‌بینم.
-ناهنجارتر... رومخ تر... اعصاب خردکن تر از صدای ملچ ملوچ موقع غذا خوردن نداریم. حتی فکر بهش هم سیستمم رو به هم میریزه،

-مرتیکه یا مرتیکه + فحش های کلاسیک غیر سک*سیستی ایرانی(*مثلا مرتیکه قرم پیت یا قرم دنگ) یا مرتیکه با یه سری فحش های پدر محور بسیار >>>>>> و تاثیرگذارتر از انواع و اقسام فحش های جنسی و عجیب غریب،

-حیف که خیلی از "یادش بخیر" ها تو زندگی یک ایرانی دیگه معنا نداره.. مثلا یادش بخیر که با جیب جادویی از یکی مثل ر.جوان خوشم میومد.. یادش بخیر که با پاورچین(خصوصا پاورچین) و نقطه چین و برره از م.مدیری خوشم میومد.. ادمایی که الان حتی اوردن اسمشونم برام سخته... یا مثلا یادش بخیر که عاشق مجله "صنایع هوایی" بودم و دوران راهنمایی دبیرستان ارشیوش رو داشتم و دیوار اتاقم پر از عکس فایتر های لاکهید مارتین و بوئینگ و مک دانل داگلاس بود.. قبل اینکه مثلا به سر و ته این مجله و پروپاگانداش دقت کنم و بفهمم چه خبره و همه چی اطلاع رسانی فنی نیست ... واقعا حیف و تلخ.. "یادش بخیر" هم ازمون گرفته شد. خاطراتی که دوباره پردازش شدند.. به جاش اندکی اگاهی اضافه شد.
حق
انصافا اولیش که آنپاپیولار نیست. بعید می‌دونم کسی از صدای ملچ ملوچ خوشش بیاد.
قسمت دوم هم کاملا صحیح ـه. هنوز هیچ فحشی نمی‌تونه جای مرتـ٪یکه الاغ پدر سـ٪گ بی‌شـ٪عور رو بگیره.

در مورد سوم هم خیلی وقته که سعی می‌کنم تکلیف محتوا رو از تولید کننده محتوا جدا کنم. توی همین فروم هم چند نفری هستن که اگر می‌شد از ذهنم پاک‌شون می‌کردم اما موقع خوندن پست‌ها
کاری ندارم کی اون رو نوشته و نسبت به محتوا واکنش نشون میدم (سعی می‌کنم این طوری باشه. نمی‌تونم قسم بخورم این طوریه)

SIMPLE

کاربر سایت
Jun 14, 2020
340

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
در مورد سوم هم خیلی وقته که سعی می‌کنم تکلیف محتوا رو از تولید کننده محتوا جدا کنم. توی همین فروم هم چند نفری هستن که اگر می‌شد از ذهنم پاک‌شون می‌کردم اما موقع خوندن پست‌ها
کاری ندارم کی اون رو نوشته و نسبت به محتوا واکنش نشون میدم (سعی می‌کنم این طوری باشه. نمی‌تونم قسم بخورم این طوریه)
مگر اینکه اون پست رو آکیبا نوشته باشه:( :-" که البته شامل هدف از پرانتزم همین بود:-" ( یه کوچولو مانگا/انیمه ای که سیدم معرفی کنه تو این وضعیته:-" )

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
مگر اینکه اون پست رو آکیبا نوشته باشه:( :-" که البته شامل هدف از پرانتزم همین بود:-" ( یه کوچولو مانگا/انیمه ای که سیدم معرفی کنه تو این وضعیته:-" )

من و تو یحتمل برعکسیم
استکبار فقط از محتواهامون نفرت داره :D

• Like
Reactions: m.a.t

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
بعید می‌دونم کسی از صدای ملچ ملوچ خوشش بیاد.
شما که خودت انیمه بازی و هورت کشیدن این جماعت هورتون(:D) رو دیدی موقع خوردن رامن دیگه چرا؟ :-" :D
البته نمی دونم هورت کشیدن شامل ملچ و ملوچ می شه یا نه؟ :-?

آخرین ویرایش:

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,556
تلویزیون مزخرفترین اختراع در طول تاریخ بشر هست.
بدترین دشمن زندگی انسان.اگه تلوزیون نبود مطمعنم کلا تمدن انسان متفاوت میشد.حتی از بمب اتم هم تخریبش بیشتره.

نصف بیشتری از انواع افسردگی ها بخاطر تلویزیونه.البته الان این وظیفه بر عهده موبایل افتاده که تخریب سنگینتری داره ولی قدرت شدید تری تو محصور کردن ذهن بشر داره.الان سرگرمیم با خیلی چیزاش حال میکنیم داغیم متوجه تخریبش نیستیم ولی به بد سمتی بشر هدایت شده.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
من و تو یحتمل برعکسیم
استکبار فقط از محتواهامون نفرت داره :D
یعنی میخوای بگی محتوای نوشته هام(مون) مشکل داره؟
من که باور نمیکنم:-" همیشه دارم حق میگم خو:-"

• Like
Reactions: m.a.t and Z-fan
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر