Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,368
نام
Mehrdad
این دیگه Unpopular نبود که. مگه پیدا میشه کسی که کباب رو به پیتزا ترجیح نده؟

انواع مختلف کباب >>> انواع مختلف پیتزا و ساندویچ و برگر...
البته فست فود هم جای خود دارد :D اما اولویت داشتن کباب اصن بحث نداره :D
---
بحث فال اوت شد... این بتزدا مارو پیر کرد یه ریمستر Fallout 3 نداد.. نمیدونم والا دقیقا چه خبره یه سری میگن اگه مسائل تست انجین نبود ریمستر اسکایریم هم نمیدادن :/
البته با نظر تاد که بهتره هر بازی با شکل وشمایل و ساختار دوران خودش تجربه بشه و بهتره برای بازی های قدیمی دنبال نوستالژی باشیم تا لزوما یک تجربه جدید، حتی بعد از سال های زیاد، مشکلی ندارم چه بسا موافق هم هستم و نه تنها مشکلی با گرافیک و مکانیزم های قدیمی بازی ها و گیم پلی ندارم که... عشق هم میکنم :-" ... مثلا یکی از ذوق هایی که برای نسل جدید اکس باکس دارم اینه که به لطف بکوارد همه ی اینارو دوباره رو اکانت جدید بازی کنم :-" شروعشم با نیو وگاس و فال اوت 3 :-" اخ اخ :-" :-"

ولی در کل همه ی این حرفا به کنار یه فال اوت 3 و یک رد دد ردمپشن ریمستر رو دل ما موند :-" (با اینکه جفتشونم همین الان رو PS3 دارم :-" )

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد

مقایسه کباب با پیتزا مثل مقایسه بوگاتی شیرون می مونه با پراید دور رنگ :D
اگه کسی برعکسش رو هم گفت مثل اینه که با پیراهن پورتسموث بره تو اولدترافورد دور افتخار بزنه :D کسی براش اهمیتی نداره چون از قبل بازی رو باختی:D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
سکانس سفر زمانی تونی استارک و استیو راجرز به سال ۱۹۷۰ بهترین و احساسی ترین بخش Endgame ـه.

آخرین ویرایش:

SIMPLE

کاربر سایت
Jun 14, 2020
340
حالا که صحبت غذا شد دوباره

بیشتر غذاهای خورشتی ( قرمه سبزی - قیمه - قیمه بادمجون - فسنجون و ... ) > انواع فست فود ها

• Like
Reactions: NHM

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
به عنوان یک بتلفیلد فن بتای کال آف دیوتی ونگارد خیلی بهم حال داد و به نظرم بازی فانی هست با همه مشکلاتش، بدون شک از دو تا کال آف اشغال قبلی (و در واقع تموم زباله هایی که اکتیویژن به عنوان کال آف بعد از MW3 داد بیرون) خیلی بهتره:D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
مجموعه فیلم‌های مارول از مجموعه‌ی فیلم‌های ایناریتو، وودی آلن، برگمان، کیارستمی، فرهادی و کیشلوفسکی بهتره.
این کارگردان‌ها رو هم نمی‌شناسم. سرچ کردم فیلم‌های باکلاس، بعد اسم کارگردان‌هاشون رو ردیف کردم:>

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
به عنوان یکی که حتی روی PC هم با کنترولر بازی میکنم، LS/L3 و RS/R3 سوهان روحن برام. هیچوقت نمیتونم به این دکمه ها عادت کنم. هر موقع هم اون صدا موقع فشرده شدنش رو میشنوم میخوام دسته رو خورد کنم! :D
در نتیجه تو بازیای شوتر و مولتی پلیر ها به راحتی در فاصله های کوتاه توسط مشت پلیر ها کوبیده میشم همیشه :D

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,198
نام
محمد
به عنوان یکی که حتی روی PC هم با کنترولر بازی میکنم، LS/L3 و RS/R3 سوهان روحن برام. هیچوقت نمیتونم به این دکمه ها عادت کنم. هر موقع هم اون صدا موقع فشرده شدنش رو میشنوم میخوام دسته رو خورد کنم! :D
در نتیجه تو بازیای شوتر و مولتی پلیر ها به راحتی در فاصله های کوتاه توسط مشت پلیر ها کوبیده میشم همیشه :D
دسته >>> موشواره و صفحه کلید
واقعا چطور با موس و کیبورد بازی میکنن هر وقت بش فک میکنم سرگیجه میگیرم :D
download.jpeg

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
بازیسنتر سال 2020 فرصت داشت شاخ "ترند-اسکی" رو بشکونه اما افسوس ترجیح داد که با این جریان همراهی کنه.

View attachment 226526

شما اون 40 رو به هر بازی AAA گنده ای بدی میای وسط رینگ :D، چیزی که ریخته موقعیت ـه :D

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395

بستگی داره که زیر اون کباب از قبل نون باشه یا نه اگر باشه که نون زیر کباب »»» همه چیز اما اگر بی نون باشه ...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر