Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
من دقیقا شرایط برعکس رو در مورد الدر اسکرول( Oblivion ) داشتم :-"

تو PS2 یه بازی ایزومتریک RPG بود که خیلی دوستش میداشتم:-" نژاد گربه سانان هم داشت و بسی خفن بود طراحیشون:-" و اکثرا از اینا انتخاب میکردم:-"

بعد که اومدم PS3 ، بحث میکردم که چنین بازیی دوست دارم و فلان و بیسار و میخوام چنین نژادی داشته باشه:-"
اومدن و Oblivion معرفی کردن...
همون اولش که طراحی این نژادش کلا خورد تو ذوقم، شبیه یه مشت معتاد :-"
بعدشم که دیدم اول شخصه :| ( و سوم شخصشم خیلی نابوده:D )

هیچی... بعد یکم کلنجار رفتن، بازی رفت و تعویض شد:-"
البته ناگفته نماند، ایزومتریک مرحله به مرحله کجا
و یه RPG OW کجا ... که اون موقع زبانمم بوق بود:-"
مصداق بارز بدون تحقیق بازی خریدن (خودمو میگما) ,اون موقع هم بازیا اونقد گرون نبود هرچی میخواستی راحت میتونستی بخری..بگذریم..من تو این تخفیفات ps store یه بازی دیدم بنام 13 sentinels که قطعا میشناسی یکی از دوستان هم بهم پیشنهاد کرد..چند ساعتی اینور اونور ازش گیم پلی و این صحبتا دیدم ولی هیچ نکته مثبتی من داخل این بازی پیدا نکردم؟ چشم بصیرت میخواد آیا؟

• Like
Reactions: milad.ps4 and Z-fan

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
به صورت غیر مستقیم اعلام موافقت کردی با اون دو نفر یعنی ؟:-? هر روز بیشتر به این قضیه پی می برم که هیچ امیدی به رستگاریت نیست :-" :D
قبلا هم تو تاپیک گفتم:-"
من کلا تمام بازی های بتسدا برام خیلی حس mehی دارن!( و باز قبلا هم گفتم این ربزی به خریدشون توسط MS نداره، E3های سال های قبل رو ببینید هم گفتم:-")
به شکل عجیبی انگار ناشریه که 180 درجه حس متفاوتی نسبت به هم داریم:D

مصداق بارز بدون تحقیق بازی خریدن (خودمو میگما) ,اون موقع هم بازیا اونقد گرون نبود هرچی میخواستی راحت میتونستی بخری..بگذریم..من تو این تخفیفات ps store یه بازی دیدم بنام 13 sentinels که قطعا میشناسی یکی از دوستان هم بهم پیشنهاد کرد..چند ساعتی اینور اونور ازش گیم پلی و این صحبتا دیدم ولی هیچ نکته مثبتی من داخل این بازی پیدا نکردم؟ چشم بصیرت میخواد آیا؟
من بازی نکردم ولی یکی از دوستان بازی کرده شدییییییییییدا تعریف میکنه ازش! و فکر کنم بهترین بازی پارسالش بود:D
فکر کنم بیشتر ویژوال ناوله:-"

اما خوب مکاست، و من واقعا جذب نمیشم:-" اونم بخوام پول بدم پاش تا امتحان کنم:))

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
@milad.ps4 @Dr. Ariamax
جفتتون چاییدین :D از بهترین آر پی جی های موجود هست فال اوت:-"
البته یه مشکل اساسی داره چه 4 چه نیووگاس (و تا حد کمی هم 3) اونم اینکه داستان اصلی یه مقدار هدف مشخصی نداره و بیشتر شبیه اون بخش مربوط به civil war تو اسکایریم هست که اینجا اصل داستان همونه کلا :D
توی اسکایریم من بازی میکردم میفهمیدم شخصیتا چی میخوان و از چی میترسن و کلا فازشون چیه
توی فال اوت بلانسبت شما شخصیتا انگار فقط حرف مفت میزنن :D اصلا معلوم نیست چی میخوان :D

ویرایش: پ.ن: آقایون یک بنده ی خدایی اومده گفته ماریو اورریتده و بازی فاقد ارزشه بعد گیر میدید به فالوت ما :D

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,633
چیت و ترینر نتنها بازی رو خراب نمیکنه بلکه کلی از محتوای بازی که پشت ساعت ها گرایندِ خسته کننده خوابیده رو میزاره جلوت.
کلا بنظرم تا چیت تو بازی آنلاین استفاده نشه اصلا و ابدا مشکلی نداره :D

مخصوصا برای دور زدن گرایند بعضی JRPG ها

darklynch

کاربر سایت
Nov 29, 2020
195
کلا بنظرم تا چیت تو بازی آنلاین استفاده نشه اصلا و ابدا مشکلی نداره :D

مخصوصا برای دور زدن گرایند بعضی JRPG ها
آنلاین کامپتتیو اره اما
Mmorpg ها افرادی که گلیچ و اکسپلویت ها اللخصوص آیتم دوپلیکیشن رو شیر میکنن و از زجر گرایند صدها هزار نفر کم میکنن قطعا جاشون تو بهشته.

SIMPLE

کاربر سایت
Jun 14, 2020
340
ویرایش: پ.ن: آقایون یک بنده ی خدایی اومده گفته ماریو اورریتده و بازی فاقد ارزشه بعد گیر میدید به فالوت ما
اون بنده خدا من بودم :D
من هنوزم نمیدونم چرا مردم اینقدر ماریو رو دوست دارن حتی ظاهرش فقط واسه محدودیت سخت افزاری اون زمان دهه هشتاد بود و تا الان هم همونه ( البته این نظر شخصی منه با احترام به همه طرفداراش:x)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
خب بیام بحث سایبرپانک چند صفحه پیشو زنده کنم :D
بازی خیلی خیلی خیلی بیشتر از اون چیزی که حقش بود کوبیده شد، سازنده درسته باید تخریب میشد سر منتشر نکردن نقدای کنسولی و نشون ندادن نسخه نسل قبلی اما خود بازی اینقد نکات مثبت داشت که کشش داشته باشه از جمله شخصیتاش که عالی بودن، همینطور داستانشم با اینکه ایراد گرفته میشه اما حداقل جاه طلبانه بود و ایده جالبی پشتش بود.

همون اولم نفهمیدم چرا CDPR در حد خدا سر یک گیم رفت بالا که الان انتظار اینقد از سایبر زیاد شده بود :D
ویچر 3 ـم بنظرم کم مشکل نداشت از جمله سیستم آپگرید شخمیش نسبت به بقیه RPG ـا یا NPC ـا توی شهر که با هر اتفاقی شروع میکردن به جیق و داد زدن و فرار کردن یا دنیاش که نسبت به چیزی مثل اسکایریم خیلی کمتر ارزش گشت و گذار داشت (بیرون از مراحل اصلی و فرعیش)

در کل بنظرم نه ویچر اونقدی که میگن Perfect بود نه سایبر در اون حدی که میگن آشغال :D حالا نمیدونم چقد Unpopular باشه :-"

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
چیت و ترینر نتنها بازی رو خراب نمیکنه بلکه کلی از محتوای بازی که پشت ساعت ها گرایندِ خسته کننده خوابیده رو میزاره جلوت.
من دوران پایرسی ایکس باکس ۳۶۰ یه نرم افزار از xbox360iso گرفته بودم باهاش اچیومنتای بازیا رو آنلاک میکردم :D البته کنسول بن شده و جیتگ شده بود ولی چیزی از لذتش کم نمیشد :D

• Like
Reactions: m.a.t and Z-fan

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
نسخه اول Halo بدترین گیم پلی و لول دیزاین بین بازی های شوتر اول شخصی که تا حالا بازی کردم و در آینده بازی خواهم کرد رو داشت
تمام فیلم های ابر قهرمانی به جز دارک نایت + سه گانه اسپایدر من سم ریمی + لوگان+ ددپول= :-&
ارباب حلقه ها با استانداردهای امروز بسیار بسیار داستان کودکانه ای داره (کاراکترهای تماما سیاه و سفید)
تمام بازی های ژانر مخفی کاری (در صدرش Dishonored) = :-&
امتیازات راتن تومیتو و متاکریتیک (هم گیم هم فیلم) به اندازه سر سوزنی ارزش و اهمیت نداره برام
The matrix > Inception (خیلی خیلیم بهتره! :D)
زک اسنایدر یکی از بدترین کارگردان های عصر حاضر سینماست
از تک تک موزیک های ساخته گروه The Beatles حالم بهم میخوره :))

با تشکر از برنامه خوبتون!

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
نسخه اول Halo بدترین گیم پلی و لول دیزاین بین بازی های شوتر اول شخصی که تا حالا بازی کردم و در آینده بازی خواهم کرد رو داشت
Last of Us رو بهش نمیگم اور ریت، اما واقعا از بعد داستانی و روایت یک عنوان کاملا معمولی بود!
تمام فیلم های ابر قهرمانی به جز دارک نایت + سه گانه اسپایدر من سم ریمی + لوگان+ ددپول= :-&
ارباب حلقه ها با استانداردهای امروز بسیار بسیار داستان کودکانه ای داره (کاراکترهای تماما سیاه و سفید)
امتیازات راتن تومیتو و متاکریتیک (هم گیم هم فیلم) به اندازه سر سوزنی ارزش و اهمیت نداره برام

یه نطق نامحبوب و ناپسند در مورد غذا و مواد خوراکی بدی تکمیله پستت :D

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
778
Last of Us رو بهش نمیگم اور ریت، اما واقعا از بعد داستانی و روایت یک عنوان کاملا معمولی بود!

داداش خسته نباشی
سیفونم بکش بعدش پشت سرت :))
هیلو رو گفتی. من پارسال گرفتم بازی کردم.زمان خودش احتمالا خیلی خفن بوده ولی ۲۰۲۰ که من بازی کردم خیلی افتضاح بود
تکسچرا و طراحی خای محیط داخیلی بیس ها همه یکی بود میرفتم تو بیس با نذر و صلوات در می اومدم اصلا گ.ه گیجه گرفته بودم :))
چند بار گم شدم تو بازی

یه چیز دیگه هم بگم به عنوان عانپاپیولار عاپینین که هیلو ۴ بعد از ۲ به من خیلی چسبید و بنظر من خیلی خوب بود (غیر از اندینگش). 3 معمولی بود. ریچ من خیلی از اولش باهاش ارتباط نگرفتم و ادامه ندادم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر