Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
بحث ویچر شد..من تازه اومده بود رفتم خریدم در مغازه 170 تومن..هیچ ذهنیتی نداشتم چیه بازی گفتم همه به به چه چه میکنن.. گذاشتم تو دستگاه چند دقیقه بیشتر نتونستم تحملش کنم..فکر کنم از اثرات زیاد اسکایریم بازی کردن بود..فکر میکردم مثل اون اول شخص هم میشه..خلاصه دو مورد باعت شد فرداش بازیو به پول نزدیک کنم 1 همین که مثل اسکایریم نبود 2 اینکه صحنه غیر اخلاقی داشت.. الان این unpopular محسوب میشه یا نه؟ :D

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
چقدر ویچر هیتر داشت این تاپیک دست همه را رو کرد فکرش نمیکردم این همه آدم بگن ویچر 3 بده :D
از اونجایی که کلمه بهتری نسبت به اورریتد نداریم و ناچاریم استفاده کنیم:

ملت کمپانی CDPR رو با TW3 تا خود آسمون هفتم بردن بالا و تبدیلش کردن به یگانه ناجی صنعت بازی و مشعل راهنمای گمراهان. با یه بازی جوری بزرگش کردن که هر کی نمیدونست فکر میکرد یکی از پایه گذارای صنعت بازی هستن و چهارصدتا بازی گوتی و تاثیرگذار ساختن و بقیه باید برن غاز بچرونن.

البته دیری نپایید که رفتن توی فرش الهی. هر چی اعتبار با TW3 جمع کرده بودن با CP2077 دود شد رفت هوا و الان توی موقعیت خیلی خیلی پست تری نسبت به زمانی که ویچر هنوز معروف نبود، هستن.
بنظرم ویچر 4 رو که 2-3 سال دیگه معرفی کنن همه سایبر یادشون بره و مثل چی ملت بریزن دوباره پری اردر کنن ملت فعلا اعتبار یادشونه ولی موقع بازی بعدیشون یادشون میره مخصوصا اگر بازی خوب در بیاد، اشتباه نشه بنظرم سایبرپانک بازی ضعیفیه ولی این حس و حال نسبت به سی دی بنظرم موقتیه و فراموش میشه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
ویچر 4 معرفی شه؟ LOL
با هر پچی که CP2077 به تکمیل اش (LOL Again :D) نزدیک تر شه همزمان اعتبار CDPR برمیگرده
مشتری های هسته ای ویدیو گیم اون قدره حافظه قوی و کینه شتری ندارن و سریع فراموش می کنند.

مشکل تعداد وحشتناک بالای استعدادهاییه که سر این فاجعه از اون کمپانی رفتن

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
الان که بحثش داغه، من حدود 2-3 هفتست که به طور جدی CyberPunk 2077 رو شروع کردم و هنوز تموم نشده ولی بیش از 30 ساعت بازی کردم. و به جرعت میتونم بگم این بازی یک جواهر ناابه! تمام چیزی که میخواستم بلکه بیشتر درون خودش داره و تا همینجاش خیلی راحت بهترین بازیای نسل 9 بوده برام و اگر تو اکت پایانی به مشکلی نخوره، جزو بهترین بازیای نسل میمونه برام قطعا.
خیلی ناراحت کنندست که اینو تو تاپیک Unpopular Opinion باید بگم و این حرفم واقعا یک نظر Unpopular عه ولی واقعا بعد تکنیکال قضیه رو جدا کنیم (که الان بعد 9 ماه از رلیز بشدت بهبود یافته) خود بازی تو هر بُعد با بهترین های ژانر های متفاوت قابل مقایسست (و حتی در برخی موارد بنظرم جزو بهترین اثار صنعته) و عجیبه همه این رو تو یک پکیج و ژانر RPG داریم میبینیم :D

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
الان که بحثش داغه، من حدود 2-3 هفتست که به طور جدی CyberPunk 2077 رو شروع کردم و هنوز تموم نشده ولی بیش از 30 ساعت بازی کردم. و به جرعت میتونم بگم این بازی یک جواهر ناابه! تمام چیزی که میخواستم بلکه بیشتر درون خودش داره و تا همینجاش خیلی راحت بهترین بازیای نسل 9 بوده برام و اگر تو اکت پایانی به مشکلی نخوره، جزو بهترین بازیای نسل میمونه برام قطعا.
خیلی ناراحت کنندست که اینو تو تاپیک Unpopular Opinion باید بگم و این حرفم واقعا یک نظر Unpopular عه ولی واقعا بعد تکنیکال قضیه رو جدا کنیم (که الان بعد 9 ماه از رلیز بشدت بهبود یافته) خود بازی تو هر بُعد با بهترین های ژانر های متفاوت قابل مقایسست (و حتی در برخی موارد بنظرم جزو بهترین اثار صنعته) و عجیبه همه این رو تو یک پکیج و ژانر RPG داریم میبینیم :D
حالا که صفحه قبل یک نفر اشاره کرد و اینجا هم شماره اشاره کردی جاشه منم به ارسال این پست بیش از پیش نظر شما رو تایید کنم. بازی به بی نقصی ویچر 3 نیست ولی انقدر نکات مثبت داره که میشه همینطور در موردشون صحبت کرد. تازه اگر نگم یه سری چیزاش مثل Side Mission های شخصیتها حتی از ویچر 3 هم بهتره. من که 88 ساعت تا اینجا بازی کردم بدم نمیاد یه دور دیگه برم به زودی دوباره. بازی باید به کل واسه نسل قبل کنسل میشد که اشتباه کردن نکردن بازی بدجوری چوب این قضیه رو خورد به غیر اون واقعا با یک بازی عالی طرف هستیم.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بحث ویچر شد..من تازه اومده بود رفتم خریدم در مغازه 170 تومن..هیچ ذهنیتی نداشتم چیه بازی گفتم همه به به چه چه میکنن.. گذاشتم تو دستگاه چند دقیقه بیشتر نتونستم تحملش کنم..فکر کنم از اثرات زیاد اسکایریم بازی کردن بود..فکر میکردم مثل اون اول شخص هم میشه..خلاصه دو مورد باعت شد فرداش بازیو به پول نزدیک کنم 1 همین که مثل اسکایریم نبود 2 اینکه صحنه غیر اخلاقی داشت.. الان این unpopular محسوب میشه یا نه؟ :D
من دقیقا شرایط برعکس رو در مورد الدر اسکرول( Oblivion ) داشتم :-"

تو PS2 یه بازی ایزومتریک RPG بود که خیلی دوستش میداشتم:-" نژاد گربه سانان هم داشت و بسی خفن بود طراحیشون:-" و اکثرا از اینا انتخاب میکردم:-"

بعد که اومدم PS3 ، بحث میکردم که چنین بازیی دوست دارم و فلان و بیسار و میخوام چنین نژادی داشته باشه:-"
اومدن و Oblivion معرفی کردن...
همون اولش که طراحی این نژادش کلا خورد تو ذوقم، شبیه یه مشت معتاد :-"
بعدشم که دیدم اول شخصه :| ( و سوم شخصشم خیلی نابوده:D )

هیچی... بعد یکم کلنجار رفتن، بازی رفت و تعویض شد:-"
البته ناگفته نماند، ایزومتریک مرحله به مرحله کجا
و یه RPG OW کجا ... که اون موقع زبانمم بوق بود:-"

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,587
نام
milad
همیشه خوشم میومد سری fallout رو بازی کنم اما هیچوقت نتونستم بازیش کنم هم نسخه 3 و هم 4 رو بصورت اورجینال برای ps3 و ps4 خریدم روی هم رفته نتونستم 5 ساعت بازیشون کنم
یا واقعا بازی چرته یا من چرتم

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
همیشه خوشم میومد سری fallout رو بازی کنم اما هیچوقت نتونستم بازیش کنم هم نسخه 3 و هم 4 رو بصورت اورجینال برای ps3 و ps4 خریدم روی هم رفته نتونستم 5 ساعت بازیشون کنم
یا واقعا بازی چرته یا من چرتم
من با عشقی که به اسکایریم داشتم رفتم سراغش و دیدم که متاسفانه فضاش منو جذب نکرد
الان باز به فکرش افتادم یه امتحان دیگه بکنم :D

• Smile
Reactions: milad.ps4

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,587
نام
milad
من با عشقی که به اسکایریم داشتم رفتم سراغش و دیدم که متاسفانه فضاش منو جذب نکرد
الان باز به فکرش افتادم یه امتحان دیگه بکنم :D
فکر کنم باید سطح انگلیسی خوب باشه تا بازیش کنی همینطوری نمیشه رفت جلو

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,587
نام
milad
سطح انگلیسیم اوکیه ولی دنیاشو درک نکردم
خیلی بی هدف به نظر میومد و زیادی پیچیده
منم همین طور اصلا درکش نکردم شاید منم چند سال دیگه بهش شانس دوباره دادم
خیلی از دوستام که سطح انگلیسی خوبی ندارن پلاتش کردن عجیبه برام
سریع ترین alt+f4 delete هم برمگیرده به نسخه اول این بازی از دارک سولز هم برام سخت بود

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
@milad.ps4 @Dr. Ariamax
جفتتون چاییدین :D از بهترین آر پی جی های موجود هست فال اوت:-"
البته یه مشکل اساسی داره چه 4 چه نیووگاس (و تا حد کمی هم 3) اونم اینکه داستان اصلی یه مقدار هدف مشخصی نداره و بیشتر شبیه اون بخش مربوط به civil war تو اسکایریم هست که اینجا اصل داستان همونه کلا :D

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر