Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
اتفاقا نه:-"
اینجوری بگم برات، مقصد از وان پیس و ناروتو تابلوتر تو بشریت وجود نداره:-"
ولی همین الان میتونم انقدر از مسیر برای @Katsura اسپویل کنم، که برای هر کلمه ی هر حرفم، ده بار اعدامم کنه:D (تازه فقط 40 قسمت تفاوته! حالا فرض کن همون آرکی که خودش گفت، مثلا قبل از اونجا بود... یه 500 قسمت مسیر و حرف و اتفاق وجود داره:-" )
من اسپویل های مرگی زیاد شدم و اصلا مهم نبود برام :D الان شما اگه مانگا های دیمن اسلیر و اتک آن تایتان رو خونده باشی برام اسپویل کنی من چنان با لذت گوش میدم که نتونی تصورشو بکنی :D
اینجوریم که آره پسر بیشتر اسپویلم کن مرگا رو بگو ویلن های جدیدی که میانو بگو :D
من سر انیمه made in abyss دو سه اپیزود دیدم بدم اومد خواستم دراپش کنم :D پسردایی و پسرخالم مجبور شدن شخصیت بوندوردو رو کامل برام اسپویل کنن که راضی شم تا آخر سیزن 1 ببینم :D

ویرایش: من همین الان دارم هیلو رو بازی میکنم و هی وسطای بازی میرم از نسخه های بعدی اسپویلر میپرسم از دوستام میگم بگید ببینم چی میشه تو نسخه های بعدی :D
ویرایش 2 : خودم تو مدرسه راهنمایی وقتی بلک آپس 2 اومد یه چیزی رو در مورد مرگ یه شخصیت اسپویل کردم از کل کلاس کتک خوردم :D

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
انصافا تا چندسال قبل که خبری از اسپویل کردن نبود، همین تاپیک رو ببینید از سال 2009 الی به بعد برای داستان بازی ها ببینید چطوری بحث میکردن
بابا ما بچگی وقتی سی دی فیلم خش داشت اول سیدی 2 رو میدیدم بعد تا سیدی 1 رو گیر بیاریم کلی واسه خودمون فکر و خیال میکردیم
برادر، دوست من، رفیق ، خدایی اون تریلر و فیلم و عکس و پوستر و مقاله و نقد و فلان و بیسار همه برای راغب کردن ما پلیر هاست به بازی کردن
الان با این تعریف کلیف هنگر تو فیلم و بازی یعنی هیچ و پوچ
چون نباید کسی رو هایپ کنیم
والا که داستان نویسی و کارگردانی هر اثری روش های خاص خودش برای جذب و ترغیب مخاطب خودش رو داره

ایناهاش دقیقا همینو میگفتم 😂 😂 😂
من میدونم درمانت چیه،
تا وقتی من هستم تمام تلاشم رو میکنم به راه راست هدایتت کنم، حیف که چندین کفر خیلی سخته تغییرش ولی من تلاشم رو میکنم 😂😂
برای فیت و عقده گشایی هم جوابی بهت نمیدم چون هدفم عمل صالح و کار درسته 😂😂
حالا اینکه ما قدیم یه کاری رو انجام میدادیم دلیل بر درست بودنش نیست بعدم خودت داری میگی بچگی ! یعنی انتظار داری کاری که ۶ سالگی انجام میدادیم حتما درست بوده و تا ۱۰۰ سال دیگه طبق همون پیش بریم؟ :))
چندسال پیش دقیقا منظورت کی هست؟ من سابقه انچنانی و خفنی اینجا ندارم و مدیری هم نبودم ولی سیستم انجمن ها (چه اینجا چه AW ) از وقتی من عضوشون شدم vBulletin بود که اونم از وقتی منو تو نمیدونستیم اینترنت چیه اسپویلر داشته :-" همین تاپیک سریال رو میتونی توی ۲۰۱۰ ۲۰۱۱ چک کنی چند صفحه رو تا پست بچه ها رو ببینی که گفتن لو ندین یا نظرشونو توی اسپویلر گذاشتن. از اون یکی پرهام بپرس که از زمان دارسی تو تاپیک فیلم و سریال ملت رو شهید می‌کرده :D.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
من اسپویل های مرگی زیاد شدم و اصلا مهم نبود برام :D الان شما اگه مانگا های دیمن اسلیر و اتک آن تایتان رو خونده باشی برام اسپویل کنی من چنان با لذت گوش میدم که نتونی تصورشو بکنی :D
اینجوریم که آره پسر بیشتر اسپویلم کن مرگا رو بگو ویلن های جدیدی که میانو بگو :D
من سر انیمه made in abyss دو سه اپیزود دیدم بدم اومد خواستم دراپش کنم :D پسردایی و پسرخالم مجبور شدن شخصیت بوندوردو رو کامل برام اسپویل کنن که راضی شم تا آخر سیزن 1 ببینم :D
من نمیگم باید همه اینجوری باشن، ولی خوب خیلیا هم نیستن :D

خیلی ها این دیدگاه رو ندارن که ok هرچی شد شد...

طرف Xسال وقت نزاشته پای اثر(یا انتظار برای بازی)، که زارت آخرش رو ، یا جای خفن و هیجان انگیزش رو براش قبل اینکه خودش تجربه کنه بگن :D

اصولا کسی که به اسپویل حساسه نمیتونه آزاری به بقیه برسونه به اونی که چیزی براش مهم نیست(مگه اینکه بگید سختمونه یه دکمه اسپویل بزنیم:)) )
ولی کسی که اسپویل شدن و کردن براش مهم نیست، میتونه تجربه ی یه عده رو نابود کنه!

مثال made in abyssت هم کارا نیست، دراپ کردی گفتن که جذب بشی!
ولی من نوعی دارم فلان کار رو دنبال میکنم، وقتی دنبال میکنم(حالا با سرعت پایین تر!) دیگه نیاز به هایپ ندارم که:D

(دو مثال دیگه ت برای توی نوعی مشکلی نداره ک قابل قبوله! گرچه قابل درک نیست:p )

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
عجبا! من گه میگیم چیزیت نیست:D
نکنه از همونایی بودی که اسپویل TLOU2 میفرستادی برای ملت تو PM ؟
یا شب عرضه ی بازی های مهم، تو تاپیک هاشون پست در مورد پایان بازی میدادی؟ :-"
چرا به خودت میگیری خو وقتی میگم چنین کاری نکردی:D
مگه من نوستراداموسم که شب عرضه پایان بازی رو بدونم 😂
من فقط یه ادم تنبلم که با اسپویل هیچ مشکلی ندارم، فوقش دلم نخواد با یه اسپیولر آلرت ساده، ادامه رو نمیخونم
با تیزر و تریلر و همه چیز های قانونی و رسمی هم مشکلی ندارم، کاملا معمولی و عادی
من میگم این کار های غیر عادی رو بزارید کنار. کوچکترین چیز رو اسپیول محسوب میکنید، دقیق ننوشتن موضوع اسپویلر رو اسپویل محسوب میکنید، ترتیب چطوری بازی کردن رو اسپویل محسوب میکنید، مانگا و انیمه رو اسپویل محسوب میکنید ( دکمه منو میزنی و عقده های منو گشاد میکنی😂😂) و...
خلاصه که ایشالا حل میشه ، فدای آکیبای خاص و منحصربه فردمون 😍

• Like
Reactions: m.a.t and Z-fan

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,967
نام
احمد
فیت سری آشغالیه
بنده برای بار هزارم در خواست بن دایم (موقت هم راه میایم باهاتون :-") این کافر به دلیل کفرگویی بیش از حد رو دارم :D
این حجم از کفری که این بشر می گه شما تو حکومت سکولار هم بگی جات سر چوبه داره نمی دونم اینجا چرا اقدامی نمی شه :-" :D

@parham_safa
@Police _ 110
@Nima

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
بنده برای بار هزارم در خواست بن دایم (موقت هم راه میایم باهاتون :-") این کافر به دلیل کفرگویی بیش از حد رو دارم :D
این حجم از کفری که این بشر می گه شما تو حکومت سکولار هم بگی جات سر چوبه داره نمی دونم اینجا چرا اقدامی نمی شه :-" :D

@parham_safa
@Police _ 110
@Nima
تصحیح میکنم، فیت سری آشغابیه جز F/Z :D

همینه که هست، در تاپیک مربوطه هم بسیار بحث نمودیم در موردش:-"

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,967
نام
احمد
تصحیح میکنم، فیت سری آشغابیه جز F/Z :D

همینه که هست، در تاپیک مربوطه هم بسیار بحث نمودیم در موردش:-"
Genji | Overwatch Amino

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,539
نام
Mehrdad
فکر کن مثلا یکی بیاد Life is Strange یا The Last of Us P2 رو برات اسپویل کنه... حالا Tlou یه بازی خفن هر چند به دلیل اسپویل ناقص برات باقی میمونه که انجام بدی و لذت ببری.. ولی مثلا از لایف ایز استرنج چی میمونه دقیقا ؟ :D البته لذت بردن از مسیرم هستم در هر حال :D
خلاصه که منم به شدت رو اسپویل بازی ها حساسم.. حتی اگه روایت و پایان های متفاوتی در دسترس باشه مثلا ار پی جی ها که هر چیزی ممکنه. در واقع دیگه دستم اومده چی کار کنم اسپویل نشم کجا برم کجا نرم کی برم کی نرم چی رو بخونم چی رو نخونم :-" ادم های اسپویل کننده احتمالی هم همه در جریانند که نباید چیزی رو اسپویل کنند :-" :-" این طوریه که ممکنه ماه ها تموم کردن داستان و روایت یک بازی برام طول بکشه و در عین حال اسپویل هم نشم :-"

ولی به طرز عجیبی اسپویل فیلم برام مهم نیست :D نه که بیفتم جلو جلو بخونم یا بشنوم که چی شده :)))) ولی اگه اتفاقی اسپویل بشم خیلی تو حالم نمیخوره.. شاید چون تجربه فیلم برای اولین بار همیشه کوتاست... یا مثلا شده وقت نکنم سریال رو کامل ببینم وسریالشم خیلی تاپ لیستم نباشه و برم داستان رو جدا بخونم که فقط بدونم چی میشه :D
100 از سیزن 4 به بعد مثلا.. در مقابل یه چیزی مثل وایر یا تویین پیکس رو چندین بار میتونم ببینم و دیدم و خواهم دید :-"

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
Cyberpunk 2077 به معنای واقعی کلمه شاهکاره و هر کی میگه بازی بدیه گیمر نیست:D
منم یدونه اضافه کنم، اگه نسخه کنسولی نسل قبلی و جو منفی که دورش ایجاد شد نبود(مثلا ریلیز نمیشد کلا) متای نسخه پی سی بالای ۹۰ میشد و ابداً بازی اینطوری کوبیده نمیشد.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
به نظر منم فیت چیز دندون گیری نیست .

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
از اونجایی که کلمه بهتری نسبت به اورریتد نداریم و ناچاریم استفاده کنیم:

ملت کمپانی CDPR رو با TW3 تا خود آسمون هفتم بردن بالا و تبدیلش کردن به یگانه ناجی صنعت بازی و مشعل راهنمای گمراهان. با یه بازی جوری بزرگش کردن که هر کی نمیدونست فکر میکرد یکی از پایه گذارای صنعت بازی هستن و چهارصدتا بازی گوتی و تاثیرگذار ساختن و بقیه باید برن غاز بچرونن.

البته دیری نپایید که رفتن توی فرش الهی. هر چی اعتبار با TW3 جمع کرده بودن با CP2077 دود شد رفت هوا و الان توی موقعیت خیلی خیلی پست تری نسبت به زمانی که ویچر هنوز معروف نبود، هستن.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

ملت کمپانی CDPR رو با TW3 تا خود آسمون هفتم بردن بالا و تبدیلش کردن به یگانه ناجی صنعت بازی و مشعل راهنمای گمراهان. با یه بازی جوری بزرگش کردن که هر کی نمیدونست فکر میکرد یکی از پایه گذارای صنعت بازی هستن و چهارصدتا بازی گوتی و تاثیرگذار ساختن و بقیه باید برن غاز بچرونن.

البته دیری نپایید که رفتن توی فرش الهی. هر چی اعتبار با TW3 جمع کرده بودن با CP2077 دود شد رفت هوا و الان توی موقعیت خیلی خیلی پست تری نسبت به زمانی که ویچر هنوز معروف نبود، هستن.
نظر unpopular نیست این . فکته برادر :D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
یکی جذب شده، تمومه! نمیره دیگه چیزی ببینه! به من و تو و بقیه چیه وقتی نمیخواد ببینه؟ باید زوری تو چشمش فرو کنیم؟ مریضیم؟
من که نیستم، حالا بقیه رو نمیدونم دوست دارن زوری اینکار رو بکنند یا نه:D

منم چیزیم نیست درمانیم لازم ندارم، تو هم چیزیت نیست مگر اینکه بخوای کاری کنی که به بقیه و یا تجربشون صدمه بزنه!
اگرم خیلی دوست داری کسی رو اصلاح کنی، تشریف ببر تاپیک انیمه تا دکمه ت رو بزنند :)) :p
حداقل از همون محمدعلی که نقل قولش کردی یاد بگیر، که من تا حالا اسپویلی ازش یادم نمیاد:D
من نمی‌گم اونایی که اسپویل می‌کنن برن با افتخار برای دیگران اسپویل کنن. خودم هم سعی نکردم چیزی رو برای کسی اسپویل کنم. این قدر می‌فهمم که چیزی که برای من مهم نیست حتماً می‌تونه برای یه عده دیگه مهم باشه:-"
در هر جایی هم سقف قوانین اسپویل رو رعایت کردم. حتی توی AW هم هرچیزی که از نظر عرف کاربرها اسپویل بود رو پاک می‌کردم حتی اگر خودم اعتقادی نداشتم.
وقتی کسی نمی‌خواد بدونه فلان‌جا چی میشه، دیگری حق نداره دریای دانش خودش رو عرضه کنه براش:D
در واقع سمت حرفم به سمت یه قشر خاصیه که پوستر فیلم می‌ذاری میگن بذار توی اسپویل که من اسپویل نشم. تریلر می‌ذاری، میگه من از Thumbnail این تریلرت اسپویل شدم.
میگی ناروتو در مورد یه پسریه که نینجاست و می‌خواد فلان و فلان بشه، معترض میشه من نمی‌خوام هیچی از داستان بدونم. خب اینجا باید بگی شما عنبر خوردی که میای توی جامعه آنلاین که گوهر بزنی توی روان بقیه.:> و نمی‌تونی بگی همچین آدم‌هایی نداریم. همون طور که یه سری مریض داریم که تلوپ۲ رو برای بقیه اسپویل کردن، یه عده هم داریم که با وسواس فکری خطرناک‌شون دارن از اون طرف بام می‌افتن.

خلاصه این که شل کنید و بذارید زندگی جریان داشته باشه:>

برادر اشتباه اومدی. تاپیک Undeniable Facts حتماً یه جای دیگه فرومه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر