Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
کاربر فعال
Jul 10, 2013
8,862
نام
سید محمد حسین
نسخه اول Halo بدترین گیم پلی و لول دیزاین بین بازی های شوتر اول شخصی که تا حالا بازی کردم و در آینده بازی خواهم کرد رو داشت
Last of Us رو بهش نمیگم اور ریت، اما واقعا از بعد داستانی و روایت یک عنوان کاملا معمولی بود!
تمام فیلم های ابر قهرمانی به جز دارک نایت + سه گانه اسپایدر من سم ریمی + لوگان+ ددپول= :-&
ارباب حلقه ها با استانداردهای امروز بسیار بسیار داستان کودکانه ای داره (کاراکترهای تماما سیاه و سفید)
تمام بازی های ژانر مخفی کاری (در صدرش Dishonored) = :-&
امتیازات راتن تومیتو و متاکریتیک (هم گیم هم فیلم) به اندازه سر سوزنی ارزش و اهمیت نداره برام
The matrix > Inception (خیلی خیلیم بهتره! :D)
زک اسنایدر یکی از بدترین کارگردان های عصر حاضر سینماست
از تک تک موزیک های ساخته گروه The Beatles حالم بهم میخوره :))

با تشکر از برنامه خوبتون!

یه نطق نامحبوب و ناپسند در مورد غذا و مواد خوراکی بدی تکمیله پستت :D

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
198
نسخه اول Halo بدترین گیم پلی و لول دیزاین بین بازی های شوتر اول شخصی که تا حالا بازی کردم و در آینده بازی خواهم کرد رو داشت
Last of Us رو بهش نمیگم اور ریت، اما واقعا از بعد داستانی و روایت یک عنوان کاملا معمولی بود!
تمام فیلم های ابر قهرمانی به جز دارک نایت + سه گانه اسپایدر من سم ریمی + لوگان+ ددپول= :-&
ارباب حلقه ها با استانداردهای امروز بسیار بسیار داستان کودکانه ای داره (کاراکترهای تماما سیاه و سفید)
تمام بازی های ژانر مخفی کاری (در صدرش Dishonored) = :-&
امتیازات راتن تومیتو و متاکریتیک (هم گیم هم فیلم) به اندازه سر سوزنی ارزش و اهمیت نداره برام
The matrix > Inception (خیلی خیلیم بهتره! :D)
زک اسنایدر یکی از بدترین کارگردان های عصر حاضر سینماست
از تک تک موزیک های ساخته گروه The Beatles حالم بهم میخوره :))

با تشکر از برنامه خوبتون!
داداش خسته نباشی
سیفونم بکش بعدش پشت سرت :))
هیلو رو گفتی. من پارسال گرفتم بازی کردم.زمان خودش احتمالا خیلی خفن بوده ولی ۲۰۲۰ که من بازی کردم خیلی افتضاح بود
تکسچرا و طراحی خای محیط داخیلی بیس ها همه یکی بود میرفتم تو بیس با نذر و صلوات در می اومدم اصلا گ.ه گیجه گرفته بودم :))
چند بار گم شدم تو بازی

یه چیز دیگه هم بگم به عنوان عانپاپیولار عاپینین که هیلو ۴ بعد از ۲ به من خیلی چسبید و بنظر من خیلی خوب بود (غیر از اندینگش). 3 معمولی بود. ریچ من خیلی از اولش باهاش ارتباط نگرفتم و ادامه ندادم

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
2,002
نام
Mehrdad
این دیگه Unpopular نبود که. مگه پیدا میشه کسی که کباب رو به پیتزا ترجیح نده؟

انواع مختلف کباب >>> انواع مختلف پیتزا و ساندویچ و برگر...
البته فست فود هم جای خود دارد :D اما اولویت داشتن کباب اصن بحث نداره :D
---
بحث فال اوت شد... این بتزدا مارو پیر کرد یه ریمستر Fallout 3 نداد.. نمیدونم والا دقیقا چه خبره یه سری میگن اگه مسائل تست انجین نبود ریمستر اسکایریم هم نمیدادن :/
البته با نظر تاد که بهتره هر بازی با شکل وشمایل و ساختار دوران خودش تجربه بشه و بهتره برای بازی های قدیمی دنبال نوستالژی باشیم تا لزوما یک تجربه جدید، حتی بعد از سال های زیاد، مشکلی ندارم چه بسا موافق هم هستم و نه تنها مشکلی با گرافیک و مکانیزم های قدیمی بازی ها و گیم پلی ندارم که... عشق هم میکنم :-" ... مثلا یکی از ذوق هایی که برای نسل جدید اکس باکس دارم اینه که به لطف بکوارد همه ی اینارو دوباره رو اکانت جدید بازی کنم :-" شروعشم با نیو وگاس و فال اوت 3 :-" اخ اخ :-" :-"

ولی در کل همه ی این حرفا به کنار یه فال اوت 3 و یک رد دد ردمپشن ریمستر رو دل ما موند :-" (با اینکه جفتشونم همین الان رو PS3 دارم :-" )

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,511
نام
محمد
این دیگه Unpopular نبود که. مگه پیدا میشه کسی که کباب رو به پیتزا ترجیح نده؟

مقایسه کباب با پیتزا مثل مقایسه بوگاتی شیرون می مونه با پراید دور رنگ :D
اگه کسی برعکسش رو هم گفت مثل اینه که با پیراهن پورتسموث بره تو اولدترافورد دور افتخار بزنه :D کسی براش اهمیتی نداره چون از قبل بازی رو باختی:D

SIMPLE

کاربر سایت
Jun 14, 2020
102
حالا که صحبت غذا شد دوباره

بیشتر غذاهای خورشتی ( قرمه سبزی - قیمه - قیمه بادمجون - فسنجون و ... ) > انواع فست فود ها

• Like
Reactions: NHM

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,145
به عنوان یک بتلفیلد فن بتای کال آف دیوتی ونگارد خیلی بهم حال داد و به نظرم بازی فانی هست با همه مشکلاتش، بدون شک از دو تا کال آف اشغال قبلی (و در واقع تموم زباله هایی که اکتیویژن به عنوان کال آف بعد از MW3 داد بیرون) خیلی بهتره:D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
1,905
نام
محمد علی
مجموعه فیلم‌های مارول از مجموعه‌ی فیلم‌های ایناریتو، وودی آلن، برگمان، کیارستمی، فرهادی و کیشلوفسکی بهتره.
این کارگردان‌ها رو هم نمی‌شناسم. سرچ کردم فیلم‌های باکلاس، بعد اسم کارگردان‌هاشون رو ردیف کردم:>

HIGH DEVS

Blanc
ناظم انجمن
Jul 18, 2011
3,892
نام
عارف
به عنوان یکی که حتی روی PC هم با کنترولر بازی میکنم، LS/L3 و RS/R3 سوهان روحن برام. هیچوقت نمیتونم به این دکمه ها عادت کنم. هر موقع هم اون صدا موقع فشرده شدنش رو میشنوم میخوام دسته رو خورد کنم! :D
در نتیجه تو بازیای شوتر و مولتی پلیر ها به راحتی در فاصله های کوتاه توسط مشت پلیر ها کوبیده میشم همیشه :D

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
903
نام
محمد
به عنوان یکی که حتی روی PC هم با کنترولر بازی میکنم، LS/L3 و RS/R3 سوهان روحن برام. هیچوقت نمیتونم به این دکمه ها عادت کنم. هر موقع هم اون صدا موقع فشرده شدنش رو میشنوم میخوام دسته رو خورد کنم! :D
در نتیجه تو بازیای شوتر و مولتی پلیر ها به راحتی در فاصله های کوتاه توسط مشت پلیر ها کوبیده میشم همیشه :D
دسته >>> موشواره و صفحه کلید
واقعا چطور با موس و کیبورد بازی میکنن هر وقت بش فک میکنم سرگیجه میگیرم :D
download.jpeg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر