Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,721
اکثر بازی های انحصاری کنسول ها آثار معمولی ای هستن که تحت تاثیر تبلیغات زیاد بیش از حد مطرح شدن :-"
چقدر من با این حرف موافقم

من هم قبل از اینکه انحصاری های xbox & ps برای pc منتشر بشن فکر میکردم عجب بازهای خاصی هستند نگو صرفا تبلیغات بود
condemned بهترین بازی ترسناکیه که تا حالا عرضه شده، نه خبری از پازل های حوصله سربر توشه نه اسپم جامپ اسکر. هوش مصنوعیشم دست کمی از fear نداره :D
dark messiah هم خیلی خوبه :D یهویی یادش افتادم
جدی چقدر از زمان خودشون جلوتر بودن یه‌سری گیمای نسل 7 :(
یا حتی riddic... یادش بخیر وین دیزل کرکتر چقدر گیم بود :))
wheelman هم وین دیزل توش بود خیلی خوب بود گیمش
ویلمن»»»جی تی ای (مجبورم یجوری آنپاپش کنم اسپم نشه،حق بدید)
---
من کیف سی دی 300 تایی بازیای ایکس باکس 360مو میخوام :(

کیف سی دی»»»هارد اکسترنال
dark messiah بنده خدا مشکلش این بود که تو سالی منتشر شد که oblivion اومد

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
خوابیدن بزرگترین لذت دنیاس و ویژگیش اینه که هم رایگانه هم تنها لذتیه که توش دغدغه هات واقعا چند ساعت از شرشون راحت میشی
اگر مرگ رو مثل خواب فرض کنیم پس مرگ هم مثل خواب باید شیرین باشه به شرط اینکه دنیای پس از مرگ وجود نداشته باشه.

Graf

کاربر سایت
Jan 20, 2022
38
اگر مرگ رو مثل خواب فرض کنیم پس مرگ هم مثل خواب باید شیرین باشه به شرط اینکه دنیای پس از مرگ وجود نداشته باشه.
تاپیک داره از مسیر خارج میشه ولی بهرحال :D
موقع خواب هنوز مغز فعاله و تو ریلکس ترین حالت خودشه. موقع مرگ مغز فعالیتی نداره. فرق دارن با هم :D

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
اقا یاد یه خاطره ای افتادم.
حدود 15 سال پیش اینا بود. دوره ای که مموری کارت و اینا بود رو کنسول ها و auto save و اینا وجود نداشت و باید دستی سیو میکردیم.
خواب دیدم رفتم سر ساختمون. کلی کار کردیم اون روز و بیشتر از یک روز عادی کار رو پیش بردیم. توی خواب اومدم خونه و دوباره خوابیدم و فرداش دوباره رفتم سر پروژه دیدم هیچ کدوم از کارایی که دیروز کردیم انجام نشده. یهو به خودم اومدم گفتم عه لعنتی یادم رفته دیشب سیو کنم.....

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,349
نام
مسلم
منظور بنده (و بقیه دوستان) البته خوابیدن در گیم هست :D دیدید تو اسکایریم یا فال اوت می تونید بخوابید؟ همون دقیقا :-" خلاصه بحث کاملا در راستای تاپیکه :-" :D
اینو گفتی یادم افتادم برای ماموریت نایت مادر داخل اسکاریم باید میخوابیدیم ولی من چون نمیدونستم قشنگ یک سال طول کشید تا بازش کردم :D

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
استریم دیدن از خود گیم بیشتر حال میده :> هم لش میکنی گیم رو میبینی و لازم نیست مثل سیخ بشینی پشت ماوس و کیبورد وگیمپد ، هم شخصیتی که باهاش حال میکنی رو میبینی که داره گیم میزنه حس تنهایی از بین میره
البته این به مود آدم هم بستگی داره مثلا من جدیدا حوصله گیم ندارم واقعا، نه اینکه دیگه چه گیمی باشه (stray :>) یا یه سری گیمای خاص که خیلی هایپ بودی واسش، یا با رفیقات میخوای بازی کنی و...
خلاصه که استریم حال میده خدانگهدار :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
ساعت برنارد > هر سوپر هیرو و قابلیتهاشون حتی بتمن
من اونموقع که ساعت برنارد پخش میشد فقط فکرهای خاک برسری میومد تو ذهنم ، که چه کارها که نمیتونستم کنم :D
خب تو سنی بودم که میطلبید اینطور فکر کنم ، توجیح از این منطقی تر؟

بزرگتر که شدم این قابلیت گرایش پیدا کرد به سمت مسائل مالی و...
تا اینکه با آثار فاخر ژاپنی آشنا شدم و عملا دیدم تو بچگی درست تر فکر میکردم :))

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر