PlayStation Uncharted : Legacy of Thieves Collection

سازنده
Iron Galaxy
تاریخ انتشار
January 2022
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
Uncharted-Legacy-of-Thieves-Collection-Featured-image.jpg

لحظاتی پیش بلاخره سونی در رویداد Playstation Showcase 2021 که هم اکنون در جریان هس به شایعات پایان داد و با انتشار ویدیویی از عنوان محبوب Uncharted 4 نسخه ی PC و PS5 بازی رو تایید کرد . پورت بازی توسط استودیو Iron Galaxy انجام میشه و طبق اطلاعات منتشر شده بازی در اوایل سال 2022 و بروی هر دو پلتفرم Epic و Steam قابل دسترس خواهد بود .

ویدیو معرفی :

سیستم پیشنهادی :

Uncharted-Legacy-of-Thieves-Collection-PC-requirements.png

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
دلیل اینکه سونی داره بازی هاش از نسخه های اخر یکدفعه می ده اینکه کلا داره بازی های 4 برای pc پورت می کنه خبری از نسخه های 3 بازی ها نیست
حتی بازی هایی که ریمستر برای 4 داشتن هم توی لیست نذاشته
حالا یا بعدا می خواد بده یا مشکلی هست یا هدفی برای سیستم بکواردش که pc گیمرا جذب 5 بشن مشخص نیست

• Like
Reactions: parsa.war

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
483
نام
Sera
من هیچ قیاسی به قبام برنمیخوره. به من اینجا سونی فنا میگن هیتر سونی. این اتفاق خوبیه که یکسری بهم میگن هیتر و یکسری میگن ....
اگه دو پست بالاترو تو همین صفحه میدیدی، یا همون پست قبل میدیدی که در مورد کالکشنها حرف زدم و از صفحه اول گفتم چرا کالکشنها رو نداده

خب. ما گفتیم صفر و یکی نباشیم. یعنی این عدم کالکشن صد در صد محسوب میشد و اگه یه کالکشن مزخرف میداد میشد صد در صد.
خب بیایم جلو، هیلو کالکشن داده ولی 5 رو نداده. پس اینم دقیقا اتفاقات قبل اینفینیت نداده، پس اینم ناقصه. پس اینم میشه ذره ای احترام قائل نیست
میام جلو، گیرز بدون کالکشن یدفعه نسخه جدید رو داده. پس اینم میشه ذره احترام قائل نیست.
دید صفر و صدی من منظور من کجاست. من به کالکشن ایراد گرفتم ولی نمیشه صرف این موضوع کل بازی رو این مدلی کوبید، اونجوری خود ماکرو هم شایسته کوبیدن حداکثریه . بابت عدم عرضه اونها نمره منفی میگیره.
ولی نکته مثبت هم داره .
هست که به اسامی دو عنوان اشاره داره و با عنوان uncharted collection عرضه نشده و حتی در گزارش سالانه سونی که اومده بود عنوان شده بود که فقط انچارتد 4 هست ولی احتمالا بعدا تغییر دادن و بدین شکل عرضه کردن
UNCHARTED: The Lost Legacy
UNCHARTED 4: A Thief’s End

مایکروسافت آمد یک کالکشن داد فقط نسخه‌ی ۵ در آن قرار ندارد شما آن ۵ نسخه + اسپین آف نمی بینید اد گیر داده آید به آن یک نسخه‌ی که قرار ندارد.بعد قرارش داده آید در مقابل آنچارتد کالکشن که کلا یک نسخه و نیم است.و حالا میگویید اصلا قرار نبوده کالکشن باشد.بلکه تیف کالکشن است.یعنی شما می خواهید با این کادر تمام بحث را بشورید و ببرید.به نظر می آید شما بیشتر به بازی با کلمات علاقه مندید تا خود موضوع صحبت.
در مورد احترام گیریم ۹۰ درصد شرکت ها بازی بی کیفیت همراه با باگ و افت فریم تحویل مشتری می دهند.این باز دلیل نمی شود یک شرکتی این کار انجام نمی دهد و کار با کیفیتی تحویل داده است.به خریدار لطف کرده است.نه وظیفه ش بوده است.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
اول اینکه شما خیلی طولانی می نویسید.واقعا خواندنش از حوصله خارج است.
دوم من یک کالکشن را در مقابل یک کالکشن قرار دادم.نیامدم از صفر تا صد شرکت مایکروسافت دفاع نکردم که.شما دور عدالت بر داشته اید.مایکروسافت هم حتماً ایراداتی داشته و دارد.

مایکروسافت آمد یک کالکشن داد فقط نسخه‌ی ۵ در آن قرار ندارد شما آن ۵ نسخه + اسپین آف نمی بینید اد گیر داده آید به آن یک نسخه‌ی که قرار ندارد.بعد قرارش داده آید در مقابل آنچارتد کالکشن که کلا یک نسخه و نیم است.و حالا میگویید اصلا قرار نبوده کالکشن باشد.بلکه تیف کالکشن است.یعنی شما می خواهید با این کادر تمام بحث را بشورید و ببرید.به نظر می آید شما بیشتر به بازی با کلمات علاقه مندید تا خود موضوع صحبت.
در مورد احترام گیریم ۹۰ درصد شرکت ها بازی بی کیفیت همراه با باگ و افت فریم تحویل مشتری می دهند.این باز دلیل نمی شود یک شرکتی این کار انجام نمی دهد و کار با کیفیتی تحویل داده است.به خریدار لطف کرده است.نه وظیفه ش بوده است.
دقیقا من هم همون حس بازی با کلماتو دارم. جواب منو ندادی، کسی یه پورت خوب میده و وظیفوشو انجام داده، این به معنی احترام هست یا نه؟
که گفتید یه ذره احترام هم قائل نیست، فرار خوب نیست، من کاملا واضح حرف زدم.
من مشکلم دقیقا با اون واژه یه ذره احترام هم قائل نیست و وقتی یه کالکشنی ناقص باشه فرقی نمیکنه چقدر، در هر حال بخشی از داستان بازی رو نمیتونی بازی کنی.
که با تفسیر شما، که فقط یه کالکشن کامل 100 میگیره و ناقص صفر، اینم در همون حد باید قرار بگیره.

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
483
نام
Sera
دقیقا من هم همون حس بازی با کلماتو دارم. جواب منو ندادی، کسی یه پورت خوب میده و وظیفوشو انجام داده، این به معنی احترام هست یا نه؟
که گفتید یه ذره احترام هم قائل نیست، فرار خوب نیست، من کاملا واضح حرف زدم.
من مشکلم دقیقا با اون واژه یه ذره احترام هم قائل نیست و وقتی یه کالکشنی ناقص باشه فرقی نمیکنه چقدر، در هر حال بخشی از داستان بازی رو نمیتونی بازی کنی.
که با تفسیر شما، که فقط یه کالکشن کامل 100 میگیره و ناقص صفر، اینم در همون حد باید قرار بگیره.
-یک مثال می زنم شما سوار تاکسی می شوید تاکسی شما را در اواسط مسیر به ناچار پیاده می کند و می گوید کاری برایش پیش آمده که باید برگردد از شما عذرخواهی می کند و تمام پول شما را هم پس می دهد.به این می گویند احترام.اما اگر سوار تاکسی شدید و تا انتهای مسیر رفتید.راننده به شما لطف نکرده است بلکه وظیفه ش را انجام داده است چون بابت آن پول دریافت کرده است.
در مورد بقیه صحبت ها می توانیم در pmصحبت کنیم.الان در واقع زمان لازم برای این انجام این کار ندارم.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
کسی یک پورت خوب انجام داده.به وجهه و اعتبار خودش احترام گذاشته است.و در مقابل هزینه ای که دریافت شده.وظیفه ش بوده که جنس با کیفیت تحویل دهد.
-یک مثال می زنم شما سوار تاکسی می شوید تاکسی شما را در اواسط مسیر به ناچار پیاده می کند و می گوید کاری برایش پیش آمده که باید برگردد از شما عذرخواهی می کند و تمام پول شما را هم پس می دهد.به این می گویند احترام.اما اگر سوار تاکسی شدید و تا انتهای مسیر رفتید.راننده به شما لطف نکرده است بلکه وظیفه ش را انجام داده است چون بابت آن پول دریافت کرده است.
در مورد بقیه صحبت ها می توانیم در pmصحبت کنیم.الان در واقع زمان لازم برای این انجام این کار ندارم.
بحث کاملا فرسایشی شده. مشکلم همچنان اینجاست که به دنبال اثبات بی احتترامی مطلقه.
مثال تاکسی هم هیچ شباهتی نداره.چون تو این ماجرا همه شما رو به مقصد میرسونن.
فقط شیوه رسیدن و شکل رسیدن مهمه.
و تاکسی ای که به مقصد نرسونده اصلا وظیفه ای انجام نداده که بخواد پولی بگیره. شما برا یه بازی ساخته نشده پول بدی و بعد بازی ساخته نشه و طرفو پولو پس بده، میشه احترام
ولی وقتی یه نفر یه یازی بسازه و سعی کنه درست بسازش میشه فقط وظیفه.
این مثال تاکسی برا وقتیه که تو یه تاکسی نشستی تو یه تاکسی تمیزو خوشگله و راننده ماسک زده و پروتکل رعایت کرده و خوشرو هست
یکی دیگه هست که تاکسیش کثیفه و پروتکل و ... هم رو هواست و گند اخلاق
جفتشون وظیفه هست ولی این کجا و آن کجا.اولیه وظیفه انجام داده ولی احترام گذاشته

آخرین ویرایش:

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
483
نام
Sera
من نیامده ام شما را مجاب به پذیرفتن چیز کنم.این شما هستید که آن واقعیتی را که تمایل دارید درست باشد را سعی دارید بر من تحمیل می کنید.
چطور می شود تاکسی که وسط راه شما را پیاده کرده و از شما عذرخواهی کرده می شود وظیفه.ولی آن تاکسی شما را به مقصد رسانده می شود احترام.
- این شک و تردیدی که نسبت سخنان من دارید را درک نمی کنم.تعریف شما از احترام بیشتر به نظر می آید که بد فهمیست و بس.

• Like
Reactions: Vice City FM

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
من نیامده ام شما را مجاب به پذیرفتن چیز کنم.این شما هستید که آن واقعیتی را که تمایل دارید درست باشد را سعی دارید بر من تحمیل می کنید.
چطور می شود تاکسی که وسط راه شما را پیاده کرده و از شما عذرخواهی کرده می شود وظیفه.ولی آن تاکسی شما را به مقصد رسانده می شود احترام.
- این شک و تردیدی که نسبت سخنان من دارید را درک نمی کنم.تعریف شما از احترام بیشتر به نظر می آید که بد فهمیست و بس.
از دید یک نفر سوم به این بحث، صحبت ها طرف مقابل شما و دیدگاهش قابل حضم تر هست!
مثال تاکسی، خیلی مثال جالبی واقعا نیست. مثال بهتر، میشه رستوران های زنجیره‌ای بین المللی باشه که یک سری غذاهای یک سری کشورا اصلا تو بقیه مناطق در دسترس نیست! حالا این نشونه بی احترامی رستوران به یک ملته؟
ناشر انتخاب کرده یک بازی از یک سری بازی رو روی کامپیوتر منتشر کنه! بهتر بود سری کامل باشه، ولی نبودش نشونه بی احترامیه؟ حداقل بازیی که منتشر میکنه خیلی از تکنولوژی های روز رو به طور کامل بهره میبره، نه مثل بازی های ماکرو که هنوز که هنوزه FH5 و H:Infinite که جدیدترین عناوینش هستن مثلا DLSS و FSR رو ساپورت نمی‌کنند، پورت متوسط (به خصوص H:Infinite) در برابر پورت خوب و ساپورت خوب از بازی (اخیرا مثلا Horizon Zero Dawn با آپدیت از این تکنولوژی ها پشتیبانی می‌کنه) به نظرم نشونه بهتری حداقل از احترام به PC پلیر ها باشه.
در کل هم اینجا میشه صحبت از عدم و وجود کرد! همین اینکه حق موجودیت به یک چیزی داده میشه لطف بزرگی هست! حالا مثلا شما میری بگی چرا من بال ندارم پرواز کنم؟ شما از عدم مطلق و نیستی به وجود آمدی! اینجا مسئله هر کی دوست نداره جم کنه بره نیست و متفاوته (بحث فلسفی نسبتا بی ربطی هست البته و بیشتر برای مزاح عنوان کردم 😅)

• Like
Reactions: Taha75

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
دلیل اینکه سونی داره بازی هاش از نسخه های اخر یکدفعه می ده اینکه کلا داره بازی های 4 برای pc پورت می کنه خبری از نسخه های 3 بازی ها نیست
حتی بازی هایی که ریمستر برای 4 داشتن هم توی لیست نذاشته
حالا یا بعدا می خواد بده یا مشکلی هست یا هدفی برای سیستم بکواردش که pc گیمرا جذب 5 بشن مشخص نیست
نیمه پر لیوان ببینید . هر چه از دوست رسد نیکوست . ( نسخه های قدیمی هر سری گرافیکشان تاریخ گذشته هست . خیلی ها دوست ندارند و نیاز به ریمیک و هزینه هست که کمپانی تقبل نمی کند )

• Smile
Reactions: tokio_hotel

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
نیمه پر لیوان ببینید . هر چه از دوست رسد نیکوست . ( نسخه های قدیمی هر سری گرافیکشان تاریخ گذشته هست . خیلی ها دوست ندارند و نیاز به ریمیک و هزینه هست که کمپانی تقبل نمی کند )
باسه ماها که خوشبختانه همه ی سری ها رو به وقتش بازی کردم مسلما مشکلی نیست اما خوب برای بقیه یکدفعه از نسخه 4 5 6 بازی ها شروع می کنن جالب نیست زیاد انگار هری پاتر یکدفعه جلد اخرش بخونی
به هر حال منطقیش این بود که همزمان همه ی نسخه ها می امد هر کسی دوست داشت قبلی ها می رفت یا نمی خواست می رفت سراغ داستان خالیش
من بعید می دونم انچارتد 2 با 3 کسی نخواد بازی کنه
یا فردا لست 2 هم بده لست 1 نباشه اصلا لست 2 مسخره می شه اصل داستانش توی نسخه ی 1 بوده

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
خبری چیزی از تاریخ عرضه برای کامپیوتر نیست ؟؟؟؟ فیلمش هم اکران جهانی شد
بعیده تا آوریل عرضه بشه چون شلوغه استیم.
الدن که به همین زودی sow3 بلافاصله babylon fall
ghostwire
the settlers
یکم سنگین کرده ماه رو .
تازه اگه از tiny tina
death director
persona 4
wwek22
فاکتور بگیریم.
اپریل خلوته تقریبا، احتمالا اونجا بده.

• Like
Reactions: Taha75

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
بعیده تا آوریل عرضه بشه چون شلوغه استیم.
الدن که به همین زودی sow3 بلافاصله babylon fall
ghostwire
the settlers
یکم سنگین کرده ماه رو .
تازه اگه از tiny tina
death director
persona 4
wwek22
فاکتور بگیریم.
اپریل خلوته تقریبا، احتمالا اونجا بده.
پس با این حساب احتمال زیاد می رود برای 10 فروردین تا 12 اردیبهشت (بازه عرضه اش)

• Like
Reactions: godofwar3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر