Ubisoft Connect فروشگاه رسمی Ubisoft

share-image-8b80c2cc6affda35197fc9715b3a650c.png

در اکتبر سال ۲۰۲۰، یوبیسافت تصمیم گرفت با ترکیب دو سرویس Uplay و Ubisoft Club، پلتفرم یکپارچه‌ی Ubisoft Connect را برای ارتباط مخاطبان بر روی پلتفرم‌های مختلف راه‌اندازی کند. یوبیسافت کانکت‌ علاوه بر به ارث بردن قابلیت‌های دو سرویس نام‌برده، قابلیت‌های جدیدی نظیر کراس‌پلی و کراس‌سیو بین پلتفرم‌های مختلف و همچنین پشتیبانی از پلتفرم‌های ابری مختلف مانند لونا و استادیا را به پلتفرم یوبیسافت معرفی نمود. با این وجود اکثر بازی‌های قدیمی یوبیسافت از قابلیت‌های جدید یوبیسافت کانکت بهره نمی‌برند و به همین دلیل یوبیسافت تصمیم گرفت که تمام جوایز یوبیسافت کلاب را به رایگان به مخاطبان این بازی‌ها بدهد.

قابلیت‌‌های یوبیسافت کانکت:

cross-progVdef.jpg
  • یوبیسافت کانکت به عنوان ترکیبی از سرویس قدیمی جوایز یوبیسافت کلاب و همچنین پروفایل آنلاین بازی‌های یوبیسافت شناخته می‌شود. با تجربه‌ی بازی‌های یوبیسافت، مخاطبان می‌توانند با کامل کردن اچیومنت‌های مختلف XP بدست بیاورند و لول پروفایل خود رو بالاتر ببرند. با هر لول آپ امتیازهایی به بازیکنان تعلق می‌گیرد که می‌توانند از این امتیازها برای خرید آیتم‌های درون بازی مختلف استفاده کنند.
  • یوبیسافت کانکت بر روی کامپیوترهای شخصی یک فروشگاه بازی و سرویسی برای دانلود بازی‌های یوبیسافت نیز محسوب می‌شود. همچنین این فروشگاه مانند Uplay یک DRM عمل می‌کند و با وجود خرید بازی حتی از فروشگاه‌های دیگر مانند استیم و اپیک مجبور به استفاده از آن هستید.
  • یوبیسافت پلاس (با نام قدیمی یوپلی پلاس) نیز به عنوان بخشی از قابلیت‌های این سرویس به خریداران اجازه دسترسی به تمام بازی‌های یوبیسافت در زمان لانچ را می‌دهد. با این حال این سرویس در حال حاضر فقط در تعداد محدودی از کشور‌ها در دسترس است.

آخرین ویرایش:

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
روشی برای اکتیو کردن بازی ها در uplay بدون نیاز به نصب بازی و دانلود از طریق uplay
یو پلی قابلیت دانلود بازی را فقط برای بازی های که از فروشگاه خودش خریده میشن فراهم کرده و قابلیت اکتیو سی دی کی بدون نصب بازی اورجینال رو هم نمیده
برای اینکه بازی سی دی کی خودتون رو اکتیو کنید اول به محل نصب uplay برید و جای فایل exe یک فایل با پسوند دات bat بسازید و اون رو به شرح زیر ادیت کنید
لاین مقابل رو اضافه کنید uplay.exe -upc_uplay_id XX
وبجای XX از لیست زیر شماره بازی خودتون رو بذارید ، یک بار uplay رو بسته و فایل bat که ساختید رو اجرا کنید.
  1. Anno 2070 - 22
  2. Anno 2070 (Steam) - 71
  3. Anno 2070 Beta - 45
  4. Assassin's Creed - 82
  5. Assassin's Creed II - 4
  6. Assassin's Creed II (Steam) - 56
  7. Assassin's Creed III - 54
  8. Assassin's Creed III (Steam) - 102
  9. Assassin's Creed III (Rus) - 103
  10. Assassin's Creed III (Jpn) - 104
  11. Assassin's Creed III (Cz) - 105
  12. Assassin's Creed Brotherhood - 26
  13. Assassin's Creed Brotherhood (Steam) - 57
  14. Assassin's Creed Revelations - 40
  15. Assassin's Creed Revelations (Steam) - 59
  16. Assassin's Creed Revelations -The Lost Archive - 97
  17. Call of Juarez The Cartel (Steam) - 37
  18. Driver: San Francisco - 13
  19. Driver: San Francisco (Steam) - 55
  20. Far Cry 2 - 85
  21. Far Cry 3 - 46
  22. Far Cry 3 (Steam) - 101
  23. From Dust - 30
  24. From Dust (Steam) - 64
  25. I Am Alive - 93
  26. Might & Magic Heroes VI - 44
  27. Might & Magic Heroes VI - 48
  28. Might & Magic Heroes VI (Steam) - 60
  29. Might & Magic Heroes VI Beta - 25
  30. Prince of Persia - The Forgotten Sands - 11
  31. Prince of Persia - The Forgotten Sands (Steam) - 63
  32. The Settlers 7 - 8
  33. The Settlers 7 (Steam) - 61
  34. The Settlers 7 Balance - 27
  35. The Settlers 7 Beta - 16
  36. The Settlers 7 Demo - 17
  37. Tintin - 33
  38. Tom Clancy's EndWar - 83
  39. Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier - 53
  40. Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier (Steam) - 65
  41. Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier - Arctic Strike DLC Pack - 115
  42. Tom Clancy’s HAWX - 86
  43. Tom Clancy’s HAWX2 - 21
  44. Tom Clancy’s HAWX2 (Steam) - 62
  45. Rayman Origins - 80
  46. Shaun White Skateboarding - 20
  47. Silent Hunter 5 - 3
  48. Silent Hunter 5 (Steam) - 68
  49. Splinter Cell Conviction - 2
  50. Splinter Cell Conviction (Steam) - 58
  51. Splinter Cell Conviction - Deniable Ops: Insurgency - 96
  52. World in Conflict - 69

در ضمن میتونید بازی تین تین رو هم رایگان اکتیو کنید.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
سی دی کی رو که میخری راحت اکتیو میشه اونم بدون بازی اوریجینال/:) ( فقط بازیهای جدیدش فایل Localization داره که باید با توجه به نسخه منطقه ایش -مثلاََ روسی- با فایل اصلی جایگزین کرد و بازی قابل اجر میشه )
یعنی بدون سی دی کی اکتیو میشه تو اکانت ؟
uplay.exe -upc_uplay_id XX
این کدی رو که دادی کجا باید نوشت ؟

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
سی دی کی رو که میخری راحت اکتیو میشه اونم بدون بازی اوریجینال/:) ( فقط بازیهای جدیدش فایل Localization داره که باید با توجه به نسخه منطقه ایش -مثلاََ روسی- با فایل اصلی جایگزین کرد و بازی قابل اجر میشه )

این رو باید توی همون فایل bat که ساختیم اضافه کنیم.

- - -ویرایش - - -

بنده ورژنم قدیمی بود برای همین نتونستم اکتیو کنم رفتم روش پیدا کردم شرمنده

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr

بنده ورژنم قدیمی بود برای همین نتونستم اکتیو کنم رفتم روش پیدا کردم شرمنده

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
بعد از ماها اومدم UPlay رو اجرا کردم یه آپدیت گنده داده بود بعد از آپدیت گفت باید پسورد رو عوض کنی اما موقعی که پسورد جدید رو وارد مکنم و SUBMIT رو میزنم این ارور رو میده
our browser's cookie functionality is turned off. Please turn it on.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
ماشالله اینجا چقدر شلوغ پلوغه!!:D

آقا ما میخوایم این Blacklist رو پیش خرید کنیم، موندیم از Uplay پیش خرید کنیم یا Steam.
یه سایت هست CD Key بازی رو میفروشه 54 تومن!! حالا نمیدونم چرا اینقدر ارزون در حالی که تو خود Uplay برای خرید، 59 دلاره که تقریبا 220-230 وای میسه خریدش! حالا فرق خرید خود بازی و دانلودش با خرید CD Key و وارد کردن تو Upaly و دانلودش دقیقا چیه؟:-/ اگه فرقی نداره خو CD Key رو بخری که به صرفه تره!:-/

حالا قیمت و ایناش به کنار، نحوه دانلودش چطوره؟:-/ میشه مثل استیم و اوریجین فایلای بازی رو کپی کرد تو مسیرش و کل بازی رو دانلود نکرد؟:-/ یا مثل اوریجین، Uplay رو توی IDM تایید کرد و با IDM کل فایل رو به صورت زیپ دانلود کرد؟:-/ یا اگه نشد، خود Uplay پهنای باند خوب میده یا مثل اوریجین با 2 میگ پهنای باند هم، 5Kbps دانلود میکنه؟:-/

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,244
ارزون بودنش به خاطر اینه که داری سی دی کی روسی می خری, نسخه معمولی و upper echelon edition که 15 و 22 دلار هست. از خود uplay هم نخوای دانلود کنی, می تونی نسخه ستاپ اصلی بازی رو از سایت های وارز دانلود و نصب کنی. البته جدیدا cdkey روسی, زبانش هم ممکنه روسی باشه مثل اساسینز 3 که با تعویض یک فایل درست میشد.

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
ماشالله اینجا چقدر شلوغ پلوغه!!:D

آقا ما میخوایم این Blacklist رو پیش خرید کنیم، موندیم از Uplay پیش خرید کنیم یا Steam.
یه سایت هست CD Key بازی رو میفروشه 54 تومن!! حالا نمیدونم چرا اینقدر ارزون در حالی که تو خود Uplay برای خرید، 59 دلاره که تقریبا 220-230 وای میسه خریدش! حالا فرق خرید خود بازی و دانلودش با خرید CD Key و وارد کردن تو Upaly و دانلودش دقیقا چیه؟:-/ اگه فرقی نداره خو CD Key رو بخری که به صرفه تره!:-/

حالا قیمت و ایناش به کنار، نحوه دانلودش چطوره؟:-/ میشه مثل استیم و اوریجین فایلای بازی رو کپی کرد تو مسیرش و کل بازی رو دانلود نکرد؟:-/ یا مثل اوریجین، Uplay رو توی IDM تایید کرد و با IDM کل فایل رو به صورت زیپ دانلود کرد؟:-/ یا اگه نشد، خود Uplay پهنای باند خوب میده یا مثل اوریجین با 2 میگ پهنای باند هم، 5Kbps دانلود میکنه؟:-/

مثل اینکه اینجا کسی با UPlay بازی نمیکنه.
در مورد cdkey که حتما مطمئن شو بعد بخر اینجوری که میگی شاید یه مشکلی داره.
برای شناسوندن بازی من UPlay رو نصب کردم بعد هم آپدیت وقتی CDKEY رو وارد کردم بازی رو آورد بعد هم خودم نسخه کرکی رو بدون کپی کردن کرک نصب کردم وقتی روی آیکن اصلی بازی زدم خودش Uplay رو اجرا کرد و راحت بازی کردم

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
ارزون بودنش به خاطر اینه که داری سی دی کی روسی می خری, نسخه معمولی و upper echelon edition که 15 و 22 دلار هست. از خود uplay هم نخوای دانلود کنی, می تونی نسخه ستاپ اصلی بازی رو از سایت های وارز دانلود و نصب کنی. البته جدیدا cdkey روسی, زبانش هم ممکنه روسی باشه مثل اساسینز 3 که با تعویض یک فایل درست میشد.
الان استیم بازی رو گذاشته تو لیست پیش فروشش:
Pre-purchase Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist on Steam
قیمت بازی 59 دلار نسخه معمولی و 69 دلار Deluxe Edition هست. که تو توضیحاتش هم هست، با پیش خرید نسخه معمولی، Upper Echelon Pack هم اضافه میشه و با پیش خرید نسخه Deluxe، یه کپی هم از Deluxeـه Conviction بهت میده که من خودم Deluxeـه Conviction رو دارم پس نیازی نیست. سوالم اینه، الان نسخه معمولی بازی برای پیش خرید هست 59 دلار، بعد CD Keyـه روسیش هست 15 یا 22 دلار؟ دلیلش چیه؟

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,244
دلیلش اینه که تو روسیه دزدی نرم افزاری زیاده, وضع مالیشون هم مثل بقیه کشور ها نیست. واسه همین میان یک قیمتی میدن که طرف دست به جیب بشه.
همین نسخه معمولی که 59 دلاره, توی استیم روسیه 24 دلاره. اگه می تونی یکی رو پیدا کن که از استیم روسیه واست بخره. تازه دلوکسش 27.5 دلار میشه. نگران زبانش هم نمی خواد باشی.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دلیلش اینه که تو روسیه دزدی نرم افزاری زیاده, وضع مالیشون هم مثل بقیه کشور ها نیست. واسه همین میان یک قیمتی میدن که طرف دست به جیب بشه.
همین نسخه معمولی که 59 دلاره, توی استیم روسیه 24 دلاره. اگه می تونی یکی رو پیدا کن که از استیم روسیه واست بخره. تازه دلوکسش 27.5 دلار میشه. نگران زبانش هم نمی خواد باشی.
اونوقت مشکلاتی مثل ریجن لاک و اینا نداره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر