Ubisoft : کاهش قیمت PS3 , X360 قبل از پایان سال

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
به نام خدا

ubisoft.jpg

آقای Yves Guillemot رئیس کمپانی نامیِ یوبیسافت بر این باور ـه که شرکت های سونی و مایکروسافت قیمت کنسول های HD نسل حاظرشون یعنی PS3 , X360 رو تا قبل از پایان سال جاری میلادی کاهش خواهند داد .

Guillenot در مصاحبه ای با GamesIndustry افزود :

سونی و ماکروسافت تا قبل از پایان سال جاری میلادی قیمت کنسول های HD ـشون رو همراه با کاهش قیمت کنسول شرکت نینتندو یعنی Wii کاهش خواهند داد .

ضمن این که این ارزان تر شدن قیمت ها باعث رونق بخشیدن به فروشگاه های سخت افزاری بخش انگلستان ( UK Hardware Market ) میشه چرا که در حال حاظر این بخش های فروش سخت افزاری در انگلستان حقیقتاً به سرعت رو به افول هستند .

آخرین ویرایش:

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
نینتندو به دلیل اینکه فروش کنسولش کاهش یافته داره اینکارو میکنه در حالی که X360 . PS3 دارن خوب میفروشن ودلیلی برای اینکار وجود نداره

Majid_Viper

کاربر سایت
May 15, 2010
234
نام
Majid Hezave
نینتندو به دلیل اینکه فروش کنسولش کاهش یافته داره اینکارو میکنه در حالی که X360 . PS3 دارن خوب میفروشن ودلیلی برای اینکار وجود نداره

سونی و ماکرو هم به خاطر گند زدن به کاهش قیمت wii میخوان این کارو بکنن :d

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
این همون لهجه قشنگه نیست تو کنفرانس E3 ماکرو امسال اومده بود آباد کرده بود !؟ من نمیدونم سونی و ماکرو کی گفتن وکیل وصی میخوایم ؟:|

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
به شدت استقبال مي شه ، اميدوارم تو GC كم شدن قيمت ها اعلام بشه .
البته همين الآن هم آمازون UK كنسول 160 گيگ رو 55 پوند تخفيف زده .

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
این همون لهجه قشنگه نیست تو کنفرانس E3 ماکرو امسال اومده بود آباد کرده بود !؟ من نمیدونم سونی و ماکرو کی گفتن وکیل وصی میخوایم ؟:|

اره همون مرتیکه هست که داشت قابلیت های ghost رو به رخ ملت میکشید حالا کنفرانس ubi رو ندیدی یارو چی کار می کنه.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
:|
لهجش از این جاپونی ماپونیا که بهتر بود:| بچم یه کم هول شده بود رو سن:D
...........................
360 هم که بعیده به تنهایی ارزون بشه!شاید باندل کینکتش ارزون شد ولی تصور 360ـه 100$ـی یه کم یه جوریه!!:D آدم احساس میکنه نسل قبله!!:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر