Ubisoft مي گويد كه Watch Dogs عنواني مشترك بين اين نسل و نسل بعد بازي ها است.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
درود

123123123Untitled-2.jpg

امروز شركت Ubisoft طي صحبتي اشاره كرد كه در آينده اي نزديك برخي از بازي هاي اين شركت به صورت مشترك براي اين نسل و نسل بعد منتشر خواهد شد.يكي از بازي هايي كه از اين ويژگي برخوردار است عنوان معروف Watch Dogs مي باشد كه سال آينده عرضه مي شود.

همچنين اين شركت به دنبال حرف هاي خود افزود:" ما انتظار داريم كه بازي هاي مشترك بين اين نسل و نسل بعد كنسول ها حداقل تا دوسال اول عرضه آنها ادامه يابد، چون ما فكر ميكنيم كه در دوسال اول به روي كار آمدن بازي هاي نسل بعدي هزينه ساخت بازي ها و تغييرات آنها خيلي واضح نباشد به همين دليل مي توانيم عناويني را به صورت مشترك بر روي دو نسل متفاوت عرضه كنيم."

همچنين اين شركت افزود:" ما نمي توانيم درمورد زمان بعد از اين دوسال و آينده آن صحبت كنيم چون به احتمال زياد تا آن موقع هزينه ساخت بازي ها با تغييرات اساسي روبه رو مي شود و ما در اين راه به مشكل برخواهيم خورد."

منبع

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اینم برای اون دوستانی که نگران بودن نسل بعد بیاد و کنسولشون بی استفاده بشه ، بعد از دو سال هم دیگه به امید خدا قیمت کنسول های جدید کمتر شده و میشه یه کنسول نسل بعد تهیه کرد.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
ما توی E3 میزدیم توی سر خودمون که ایهالناس (!) این نمایشی که توی E3 دیدیم هیچ ربطی به کنسول های این نسل نداره ، اونوقت یه عده میگفتن که کنسول های این نسل هنوز میتونن این بازی رو اجرا کنن ! نهایتا دو تا افکت بارون کم میشه :))

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
خدا کنه اوایل 2013 باشه اصلا حال ندارم بره برای بعد از تابستان

خیلی منتظرشم با اینکه یک تریلر نشون داد ولی همنیشه دارم میبینم

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
با این اوضاع فعلی که عمرا بشه رفت نسل بعد یا اصلا ادم بخواد حرکتی بزنه ایشالا رو همین نسل تمومش میکنیم!!!:|

YORDA

کاربر سایت
Oct 5, 2012
139
نام
میثم
نسل بعد یعنی خداحافظی گیمر های ایرانی با گیم، یه خداحافظی با شکوه همراه با watch dog و gta v از این به بعد بچه ها باید دوباره برن تو کوچه ها هفت سنگ بازی کنند.

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
فعلا این نسل شدیدا واسشون از نظر سود چسبیده و مزش رفته زیر دندونشون .
خیلی دوست داشتم این بازی رو زودتر انجام بدم در صورتی بیشتر دوس دارم اونو رو نسل بعد بازی کنم

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
961
نام
pedram
اون دمو که مشخص بود رو این کنسول ها نیست
+
طوری شده الان که قشر مرفه و بی درد و بی خیال ( مهم نیست از کجا میاد پوله ) به شدت از اخبار مربوط به کنسول های نسل بعد خوشحال میشن و منتظر
و قشر آسیپ پذیر و خسته که برای گرفتن شارژ گوشی هم باید وام بگیرن ناراحت و نگران

در حالی که هر دو گروه از پیشرفت تکنولوژی به شدت استقبال میکنن
اما این کجا و ان کجا

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,002
نام
اسماعیل
اون دمو که مشخص بود رو این کنسول ها نیست+طوری شده الان که قشر مرفه و بی درد و بی خیال ( مهم نیست از کجا میاد پوله ) به شدت از اخبار مربوط به کنسول های نسل بعد خوشحال میشن و منتظرو قشر آسیپ پذیر و خسته که برای گرفتن شارژ گوشی هم باید وام بگیرن ناراحت و نگراندر حالی که هر دو گروه از پیشرفت تکنولوژی به شدت استقبال میکنناما این کجا و ان کجا
بشدت باحرفت موافقم تا همین چند وقت پیش خودم ps3 داشتم و اوریج میزدم ولی کمرمو شکست رفتم کپی خور گرفتم دیدم اصلا حال نمیده چون کاستوم 3.55 بود و بازی های جدید اجرا نمیشد مگه با فیکس که اونم دنگ و فنگ زیادی داشت رفتم همشونو فروختم خودمو راحت کردم از دنیای گیم ولی پشیمون شدم خواستم یکی دیگه بگیرم که دلار شد قد پول خون خودمون که قدرت خریدش رو هم نداشتم واقعا چه زندگی داریم ما ایرانی ها!!!!

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان
تویه ایران قدرت خرید مردم کم شده الانم دلار رفته بالا دیگه بدتر خدا اخر عاقبتمونو بخیر کنه . فکر نکنم کسی که تو ایرانه عنواوین نسل بعد رو بتونه درست حسابی بازی کنه . هممون تو کف میمونیم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
كشكي وقت ملت رو با اين تريلر رو با اين دك و پز و ادعايي كه اسمون رو پاره ميكنه گرفتن
از همون اولم معلوم بود كه واسه نسل بعده
خدا كنه اين e3 اگه بخوان از اين جنگولك بازيها در بيارنو كنسولهارو رونمايي نكنن قبلش زلزله اي هارپي يه چيزي بياد براي هميشه راحت بشيم
من كه ديگه حوصله دروغو سركار گذاري رو ندارم:|

بشدت باحرفت موافقم تا همین چند وقت پیش خودم ps3 داشتم و اوریج میزدم ولی کمرمو شکست رفتم کپی خور گرفتم دیدم اصلا حال نمیده چون کاستوم 3.55 بود و بازی های جدید اجرا نمیشد مگه با فیکس که اونم دنگ و فنگ زیادی داشت رفتم همشونو فروختم خودمو راحت کردم از دنیای گیم ولی پشیمون شدم خواستم یکی دیگه بگیرم که دلار شد قد پول خون خودمون که قدرت خریدش رو هم نداشتم واقعا چه زندگی داریم ما ایرانی ها!!!!
و خداوند نسخه ديجيتالي رو بصورت شريكي افريد >:d<
دانلودشم تازه خودمون نكريدم:))
كلا بازي اي كه روي ديسك بود 210 با دانلودش واسه ما 87 تموم شد بازم ميگم با دانلودش تازه دانلودشم ما نكرديم>:d<

mrspear

کاربر سایت
Jun 24, 2011
322
نام
Amir Mohamad
با اون گرافیک و فیزیک و هوش مصنوعی عجیب غریب و جرف های سازنده که گفت روی PC قدرتمند اجرا شد کاملا واضح بود
که این عنوان نسل بعدیه ! الان هم که رسما اعتراف کرد !

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
من یک چیزی واسم سواله ، هوش مصنوعیشم این نسل و نسله بعد داره دیگه؟ چون هوش مصنوعیشم تویه این نسل اجرا نمیشد.
اصلا این Ubisoft هی میگم Hype هست ، باز قبول نکنین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر